Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Заробляй з нами!

Доброго дня, шановні фахівці з SEO, PPC, SMM, E-mail, копірайтери, розробники лэндингов, корпоративних сайтів, розробники інтернет-магазинів на фреймворках або на інших CMS, в іншому ціновому діапазоні і взагалі, не має значення, яким видом діяльності ви займаєтеся – це звернення до всіх бажаючих заробляти разом з Лідером ринку, заробляти разом з NeoSeo!

Прямо зараз працює 3 програми:

  1. Знижки на програмні рішення. Реєструйся як веб-майстер і отримай в особистому кабінеті свої ціни зі знижками до 50% на всі програмні рішення нашій веб-студії https://neoseo.com.ua/programma-skidok-dlya-webmastera. УВАГА! Якщо ви розробник веб-майстер), напишіть нам на info@neoseo.com.ua адреса вашого корпоративного сайту, ми дамо на нього БЕЗСТРОКОВІ ліцензії на всі наші програмні продукти безкоштовно.
  2. Реферальна програма. Реєструйся аффилейтской програмі, розміщують посилання на наші програмні продукти в своїх статтях і оглядах і отримуй пасивний дохід з покупок за твоїм посиланням - https://neoseo.com.ua/partnerskaya-programma.
  3. Винагорода за "гарячого Клієнта". Передавай нам Клієнтів на ті послуги, які ти сам не надаєш, і отримай пристойний % з продажів – мова піде нижче.

    Серед таких послуг, наприклад, можуть бути:

Якщо друзі або Клієнти запитують вас про рекомендації у кого замовити розробку швидкого і бюджетного інтернет-магазину, що НЕ є профільним для вас напрямком діяльності – будьте гуманними і відповідальними :), не відправляйте свого друга або Клієнта розбиратися на ринку розробки самому, приведіть його до нас. Якщо він замовить послугу створення інтернет-магазину "під ключ", ви і ваш друг отримаєте відмінні винагороди* (всі обговорюється індивідуально).

Вам необхідно просто почути свого Клієнта тоді, коли йому необхідно розробити новий, швидкий, оптимізований продає інтернет-магазин або запропонувати будь-яку послугу з нашого величезного арсеналу. Ми все зробимо, а ви заробите свою комісію.

Відповідаємо за конфіденційність і даємо 100% гарантії, що навіть НЕ могли якимось чином "переманити" Клієнта на обслуговування по вашій спеціальності.

Коротко про нас, все що потрібно знати:

Щоб обговорити деталі співпраці, будь ласка, пишіть мені: nikolai.baldin@neoseo.com.ua або стукайте в Telegram.

З надією на побудову взаємовигідних відносин,
Микола Балдін, керівник веб-студії NeoSeo.

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]

Товари зі статті: