Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Як використовувати eBay для Інтернет-продаж?

Хочете вибрати для свого Інтернет-магазину ексклюзивний і якісний товар? Тоді Вам просто необхідно відвідати eBay! Товар від закордонних продавців порадує Вас широким асортиментом та відмінною якістю.

Проте, покупки і бізнес на eBay, як і будь-яка інша справа, вимагають знання певних нюансів. Ви ж, звісно, не хочете потрапити в халепу? Скористайтеся нашими рекомендаціями з цієї статті.

eBay для збільшення Інтернет-продажів

Як почати працювати з eBay?

Перш ніж приступити до роботи із сервісом eBay, необхідно завести особистий кабінет. Для цього натисніть на гіперпосилання «register» у верхньому лівому куті на головній сторінці сайту. Після цього відкриється форма реєстрації.

Для початку оберіть, який обліковий запис Ви хочете створити: особистий «Personal account» чи для ведення бізнесу «Business account». Оскільки Ви збираєтеся купувати на eBay товар для Інтернет-магазину, то краще вибрати другий варіант.

Це дасть Вам більше можливостей. Навіть якщо на даний момент Ви не плануєте робити великі закупівлі, то надалі Вам це може стати в нагоді.

Як почати працювати з eBay

Пам'ятайте, що дані необхідно вводити латиницею. Заповніть усі поля. Для особистого облікового запису введіть ім'я «First name», прізвище «Last name», електронну адресу «Email address» і пароль «Password». Для бізнес-аккаунту вкажіть офіційну назву свого Інтернет-магазину «Legal business name», електронну адресу Інтернет-магазину «Legal business email», введіть електронну адресу повторно «Reenter email», придумайте пароль «Password», вкажіть номер телефону свого Інтернет-магазину «Legal business phone» і введіть капчу «Enter the numbers in the image».

Після того, як усі поля заповнені, не забудьте підтвердити реєстрацію, натиснувши на відповідну кнопку. Потім Ви автоматично потрапите на сайт. Тепер можете приступати до пошуку товару, який Вас зацікавив. Скористайтеся для цього рядком пошуку. Коли на сторінці з'являться результати, можете відсіяти непотрібні за допомогою фільтра характеристик, який знаходиться зліва.

Перш ніж зробити остаточний вибір, не забудьте почитати відгуки інших покупців. Так Ви дізнаєтеся, чи є добросовісним продавець даного товару, чи хорошою є якість вподобаного Вами товару тощо.

Секрети роботи з eBay

Купуємо товар на eBay для Інтернет-магазину

Для того, щоб здійснювати покупки на eBay, Вам обов'язково знадобиться рахунок PayPal. Інших альтернатив оплати не існує. Якщо у Вас немає рахунку PayPal, то Ви можете його без проблем відкрити на офіційному ресурсі даної платіжної системи. Однак у Вас при цьому повинна бути карта Mastercard Standard або Visa Classic.

Після цього зайдіть на eBay і прив'яжіть свій рахунок PayPal до аккаунту. Для цього наведіть курсор на свій логін у лівому верхньому кутку, а в меню оберіть «Account settings». На сторінці в блоці «My eBay Views» виберіть пункт «PayPal Account». Для того, щоб прив'язати свій рахунок PayPal до даного аккаунту, натисніть кнопку «Link My PayPal Account».

Крім усього іншого, не забудьте внести всю необхідну інформацію про себе. В іншому випадку Вам не зможуть відправити посилку із замовленим товаром.

eBay для ефективних онлайн-продажів

Для того, щоб оформити замовлення, натисніть кнопку «Buy It Now». Якщо Ви раніше не заповнили необхідні поля з інформацією, то Вам запропонують їх заповнити цього разу. Потім підтвердіть своє бажання зробити покупку, натиснувши на «Commit to buy». Для оплати замовлення скористайтеся кнопкою «Pay now». Після того, як покупка оформлена, Ви отримаєте трекінг-код, за яким зможете її відстежувати.

Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми з отриманим товаром (він зламаний або якість залишає бажати кращого), тоді на eBay необхідно створити спір. Ваша заява буде розглянута, і Вам, швидше за все, повернуть гроші. Організатори підходять до цього питання надзвичайно серйозно.

Представництво eBay в Україні

Варто відзначити, що в Україні існує офіційний посередник, за допомогою якого Ви можете без будь-якого ризику замовляти товари з eBay. Знайти даний ресурс можна за допомогою пошукової системи під назвою eBayStore. При цьому посередник сам буде вести переговори з продавцями, уточнить всю необхідну інформацію і упевниться в тому, що товар був відправлений.

Однією із найбільш важливих переваг роботи з eBayStore є те, що даний сервіс склав власний «чорний список» продавців, з якими не варто співпрацювати.

А значить, Ви не потрапите на гачок шахраям. Також eBayStore гарантує попередню перевірку обраного Вами продавця. Якщо він викличе у посередника будь-які сумніви, то Вам запропонують інший варіант, який Вас влаштує. Крім усього іншого, eBayStore гарантує, що поверне гроші, якщо товар виявиться зіпсованим або неякісним.

Як використовувати eBay для Інтернет-продажів

Зацікавлять послуги посередника і тих, хто не володіє англійською мовою. Адже в такому випадку Ви просто не зможете самостійно вести переговори з продавцями. Оплата товару проводиться в будь-якому зручному для Вас банку України. Можна скористатися і онлайн-платежами.

Інтернет-магазин на eBay

Ви тільки плануєте відкрити свій бізнес в Інтернеті, але не знаєте, з чого розпочати? Тоді відкриття Інтернет-магазину на eBay буде для Вас відмінним варіантом! У цьому випадку Вам не доведеться витрачати час і гроші на створення власного сайту. Найпростіше буде тим, хто неодноразово здійснював покупки на eBay. Справа в тім, що Ви повинні бути перевіреним користувачем платіжної системи PayPal.

Однак eBay встановлює певні умови для майбутніх продавців. Все, в загальному, закономірно, але якщо Ви не будете відповідати даним вимогам, то відкрити Інтернет-магазин у Вас ніяк не вийде.

Інтернет-магазин на eBay

Важливо знати!

Громадяни України можуть тільки відправляти платежі за допомогою PayPal. А ось отримувати і виводити грошові кошти не можуть. З цієї причини багато підприємців, які мають бізнес на eBay, користуються послугами посередників. Перш ніж остаточно вирішити це питання, ретельно зважте всі «за» і «проти».

  1. Відкривати магазин на eBay має сенс, якщо Ви плануєте продавати велику кількість товарів. В іншому випадку Вам буде вигідніше вести продаж просто з особистого облікового запису.
  2. Що стосується безпосередньо переваг магазину, то у Вас буде особиста Інтернет-адреса. Ви зможете оформляти на неї рекламу, робити банери в соціальних мережах і на інших сайтах (своїх чи партнерських).
  3. Для того, щоб відкрити магазин на eBay, попередньо створіть обліковий запис продавця. Потім дізнайтеся правила оформлення лотів. Завдяки цьому Ви зможете створити правильні картки товарів. Це не менш важливо, оскільки Вам можуть в результаті повернути замовлення, якщо воно буде не збігатися із вказаним на сайті описом.
  4. Варто уточнити, що за магазин на eBay необхідно платити певну суму коштів на місяць. Її розмір залежить від того, яку підписку Ви оберете. Можливі три варіанти: базовий магазин, преміум або мега. Більш детальну інформацію читайте безпосередньо на самому ресурсі.
  5. Після того, як із формальностями завершено, обов'язково займіться оформленням свого Інтернет-магазину. Адже його зовнішній вигляд безпосередньо вплине на відвідуваність. У цьому плані eBay надає багато можливостей. Тому пробуйте, експериментуйте, і у Вас обов'язково все вийде!

Успішна робота інтернет-магазину на eBay

Висновки

Замовляти товар з eBay для Інтернет-магазину або відкрити свій Інтернет-магазин – відмінні варіанти для тих, хто шукає нові шляхи розвитку бізнесу! Хочете досягти помітних успіхів? Тоді варто використовувати всі можливості.

Але не забувайте, що важливе значення для Інтернет-магазину відіграє якісна оптимізація. А у цьому питанні Вам допоможуть фахівці компанії NeoSeo! Вони розроблять для Вас мега-зручний, суперсучасний і функціональний сайт. Звертайтеся в NeoSeo прямо зараз і Ви залишитеся задоволені результатом!

Коментарі

Мейер
Пробовал там пластинки продавать, но как-то мне все сложно там, после небольшой паузы вернулся на площадку для продаж, где все привычно
Команда NeoSeo
Добрый день, спасибо что поделились своим опытом работы с eBay.

Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]