Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Налаштування модуля Brain Api для OpenCart

Модуль здійснює обмін даними між інтернет-магазином і Brain API. За його допомогою Ви можете вивантажити всi доступні товари у Ваш ІМ і своєчасно оновлювати ціни і залишки по товарах. Товар переноситься з описом, найменуванням, зображенням, атрибутами і виробниками.

Для того, щоб налаштувати роботу модуля після його установки, необхідно зайти в адміністративну панель сайту. У меню вибрати "Додатки"> "Модулі"> NeoSeo Інтеграція по Brain API, і клікаємо "редагувати".

Перша вкладка налаштувань модуля виглядає наступним чином:

Для підключення Вашого аккаунта в системі Brain, Вам необхідно вказати доступи в полях "Логін" і "Пароль", які ви використовуєте для авторизації в системі Brain

Вкажіть тут:

І натисніть Зберегти.

Далі, якщо у Вас успішно авторизувався модуль, можете перейти у вкладку "Категорії". І якщо у Вас буде доступний список категорій, значить авторизація успішно пройдена.

Якщо категорій все ж немає, це означає що Ви не пройшли авторизацію, у вкладці "Список" Ви побачите характерний запис:

Якщо помилка є, перевірте правильність введених даних в полі Логін і Пароль. Якщо Ваш пароль підходить до особистого кабінету в системі Brain, тоді проблем не повинно бути.

Далі, у вкладці "Категорії".

Ви можете вказати які категорії з Брейн слід вивантажити у Ваш магазин, а також в цій таблиці Ви можете вказати відповідність категорій Брейна і категорій в ІМ.

Якщо Вам потрібно вивантажувати категорії і створювати їх автоматично, Вам достатньо вказати галочкою які категорії Ви хочете вивантажити. У кожної великої категорії будуть автоматично створені підкатегорії.

Якщо у Вас в магазині вже є створені категорії, і Ви хочете тільки їх заповнити товарами, тоді Ви можете вказати до вже існуючих категорій в ІМ відповідні категорії і підкатегорії.

Для цього в колонці "Категорії магазину", натисніть на редагований пункт і у Вас з'явиться список всіх доступних в ІМ категорій.

Після вибору натисніть кнопку з галочкою. Після застосування у Вас з'явиться запис яку категорію Ви вибрали.

Після запуску обміну з Брейн, модуль створить або прив'яже категорії і почне процес наповнення.

Також на даній вкладці, якщо спуститися вниз, є ще одна додаткова таблиця для роботи з категоріями.

Ця таблиця служить для зручного видалення категорій і товарів. Справа в тому, що на даний момент в брейн вивантажено понад 160 000 товарів, і якщо Ви вивантажите все у магазин, а потім Вам потрібно буде щось видалити, - буде дуже незручно стандартними засобами Опенкарт видаляти категорії, товари і т.д.

Для того, щоб видалити категорію, підкатегорію і товари в ній, Вам необхідно вказати галочками умови і натиснути кнопку "Зберегти" в шапці модуля.

Після збереження, будуть видалені вибрані категорії або просто товари, якщо Ви вказали видалити тільки товари.

Далі. Важлива вкладка "Товари".

В даній вкладці у Вас є можливість тонко налаштувати правила отримання товарів з системи Брейн.

 

Тут більшість пунктів Вам повинні бути зрозумілі, такі як оновлення, опис, зображення і т.д.

Зупинимося лише на важливих налаштуваннях:

Пункт

  • Початковий статус нових товарів. При додаванні нових товарів з Брейн, статус всіх товарів буде "Відключений". Це необхідно, якщо Вам потрібно додатково доопрацювати картку товару перед публікацією його в ІМ.
  • Оновлювати фільтр. Ця установка дозволяє додавати товари в фільтр по їх атрибутам. Важливо! На даний момент модуль підтримує всього два фільтри NeoSeo Фільтр і Ocfilter.

Запуск обміну з системою Брейн

На даному етапі налаштування модуля завершені. Далі Вам необхідно встановити запуск модуля в розклад, тобто в cron, на Вашому сервері.

Для цього Ви можете використовувати спеціальні посилання зі стартової вкладки "Параметри".

Увага! Перед установкою модуля в розклад і зазначенням йому періодичності запуску, проведіть тестовий запуск. Час, який займає процес обміну залежить від кількості обраних категорій. Повний обмін може зайняти і до 3х днів. Дана проблема пов'язана з великою кількістю товарів і обмеженням на кількість підключень системою Брейн API.

Крім повного оновлення товарів, можна оновлювати зображення, описи та атрибути. Є можливість оновлення окремого програмного забезпечення – лише ціни і залишків. Даний обмін Ви можете запускати для швидкого оновлення, якщо у Вас довго відбувається повний обмін.

Для оновлення тільки ціни і залишку.

Ви можете вказати в розклад спеціальне посилання.

УВАГА! Важливе зауваження.

Не можна запускати одночасно кілька обмінів Брейн. Справа в тому, що система Brain API обмежує кількість одночасних підключень з однієї IP. Якщо буде відзначено часте підключення - відключаться всі наступні підключення на деякий час, що може привести до проблем у Вашому ІМ. Тому, вказавши в розклад кілька обмінів - переконайтеся, що вони не будуть перетинатися.

Не знайшли відповідь на своє запитання? — Задайте його на нашому форумі: https://www.opencartmasters.com/forum/30-import-i-obmen-s-brain-api/ 

Товари зі статті: