Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Як вибрати хостинг для сайту: слушні поради

Щоб відвідувачі могли швидко відкрити Ваш сайт і користуватися ним, потрібно розмістити його на хостингу. Для сайту виділяється місце на сервері, завдяки чому він цілодобово і щодня доступний для відвідувачів з різних країн.

Поради щодо вибору хостингу для інтернет-магазину

При створенні Інтернет-магазинів їхні власники завжди замислюються, який хостинг їм вибрати? Існує велика кількість провайдерів, кожен з яких пропонує по кілька тарифних планів. При цьому власників та розробників сайту особливо хвилює якість хостингу і його безпека.

Основні вимоги до якісного хостингу

Початківці Інтернет-маркетологи рідко уявляють, наскільки важливо підібрати якісний сервіс для таких завдань. При цьому чільну роль відіграє не тільки виділений обсяг простору на хостингу, але і його безпека, стабільність роботи, відсутність вірусів тощо. Якщо Інтернет-магазин буде переносити віруси на комп'ютери користувачів або часто показувати помилку «404», навряд чи на ньому залишиться багато відвідувачів.

Потрібно відразу застерегти від використання дешевих хостингів і сайтів з поганими відгуками. Ось лише деякі їхні недоліки:

- показ сторонньої реклами на Вашому сайті;

- нестабільна робота;

- погана технічна підтримка для клієнтів;

- немає гарантії збереження інформації;

- повільна робота сайтів.

Як обрати якісний хостинг

Чим частіше Ваш сайт буде недоступний, тим більше покупців залишатимуть його. Тому, безумовно, стабільність роботи хостингу важлива для всіх сайтів, які там розміщені. Також важлива наявність технічної підтримки, яка швидко виправить неполадки.

Хостинг для сайту: аналіз основних типів

Сьогодні є кілька основних типів хостингу, які відрізняються принципом своєї роботи і ціною. Передусім це:

  • найдешевший – віртуальний хостинг;
  • середній за ціною – віртуальний виділений сервер;
  • найдорожчий – виділений сервер.
  1. Віртуальний хостинг – місце на сервері, де, окрім Вашого веб-ресурсу, присутня велика кількість інших сайтів. Ресурси серверу розподіляються між усіма сайтами. Такий хостинг підходить для сайтів з невеликим бюджетом, а також для Інтернет-магазинів, які не дуже вимогливі до ресурсів.
  2. Віртуальний виділений сервер – схожий на попередній варіант, але на сервері розміщено лише кілька сайтів. Власники отримують набагато більше місця на диску й інших ресурсах, а також можливість більш тонко змінювати налаштування на сервері.
  3. Виділений сервер – найбільш дорогий варіант, який, окрім роботи хостингу, вимагає участі фахівців, які здійснюватимуть технічну підтримку. Підходить для “розкручених” Інтернет-магазинів з великою кількістю щоденних відвідувань.

Типи хостингів

Правильний вибір хостингу для сайту

При правильному виборі хостингу потрібно звертати увагу на такі критерії:

- Тарифи. Можна підібрати варіант, виходячи з того, скільки Ви готові заплатити. Занадто дешевий хостинг видається досить сумнівним, а надто дорогий навряд чи буде доречний для невеликих і середніх Інтернет-магазинів.

- Технічна підтримка для клієнтів. Представники хостингу повинні бути постійно напоготові, надаючи допомогу замовникам послуг. Якщо є неполадки, то вони повинні швидко їх виправити.

- Бекап даних, також відомий як резервне копіювання. Це дозволяє відновлювати дані, якщо вони будуть викрадені або пошкоджені. Чим частіше робиться копіювання, тим більша ймовірність, що їх можна буде відновити у разі неполадки.

- Швидкість і стабільність. Чим швидше відкриваються сторінки, тим більше покупок можуть зробити відвідувачі. Якщо ж сайт відкривається повільно або показує помилки, то клієнти будуть ризикувати купувати товари на такому веб-ресурсі.

- Відгуки клієнтів. Пошукайте відгуки та міркування тих осіб, хто користується послугами конкретних провайдерів, щоб дізнатися, чим саме їм подобається той чи інший хостинг.

Важливі критерії при виборі хостингу

Як бачите, навіть для невеликого сайту потрібно використовувати стабільний і якісний хостинг. При збільшенні потоку клієнтів Інтернет-магазину потрібно буде задіяти значно більше ресурсів, тому з часом варто буде переходити на більш дорогі тарифні плани.

Правильний підбір хостингу позбавить Вас від проблем з доступністю і швидкістю роботи сайтів. Компанія "NeoSeo" допоможе Вам створити ефективний Інтернет-магазин і не відчувати труднощів з хостингом.

Коментарі

Артур
Посоветуйте, пожалуйста топ 3 хостинга на которых можно развернуть магазин на Опенкарт с модулем Вашим для импорта с Брейн.
Команда NeoSeo
Оставьте, пожалуйста, свой вопрос на форума https://www.opencartmasters.com/forum/1-tehnicheskaya-podderzhka-moduley/
Гость
Хорошие советы по выбору хостинга, спасибо автору.
Команда NeoSeo
Добрый день, Спасибо за внимание к нашей статье!
gary1
Выбрал вас по рекомендации друзей. Нравится оперативность, лояльность к клиенту, отличная работа службы поддержки.
Команда NeoSeo
Спасибо за положительный отзыв! Стараемся для наших клиентов!
Marat
Спасибо за статью! Сам пользуюсь одним хостингом и очень доволен. Плата за виртуальный хостинг нормальная, никаких накруток цены нет. Также хостинг предоставляет услуги аренды выделенного сервера VDS/VPS Уже сотрудничаю с ними семь месяца, неполадка было всего лишь один раз, но ее решили буквально за два часа, поддержка радует. В целом, рекомендую.
Команда NeoSeo
Спасибо за интерес к нашей статьи, рады быть полезными для Вас!!!

Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]