Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Попередня оцінка завдання - 7 годин, за фактом 19, як таке може бути? - відповідь в кейсі

Даний кейс – це яскравий приклад нетипових задач з технічної підтримки інтернет-магазинів на CMS OpenCart, з якими дуже часто приходять в NeoSeo. Всі тексти переписок між Клієнтом і нашими фахівцями скопійовані з нашої програми обліку завдань в оригіналі.

Аналізуючи цю задачу, ви, як потенційний Клієнт веб-студії NeoSeo, можете на практиці переконатися, що:

 1. Початкова оцінка може значно відрізнятися від необхідного для вирішення завдання часу, оскільки в процесі виконання завдання з'являються нові уточнення, нові нюанси, а також безліч непередбачених обставин.
 2. Будь-які завдання, які зав'язані на двосторонніх обмінах, інтеграціях з зовнішніми сервісами, НЕ дивлячись на те, що оцінені в орієнтовні 7-10-15 годин, в силу своєї особливості необхідності перевірок коректності довгих вивантажень, можуть розтягнутися в процесі на 7-10 -15 робочих днів.
 3. Вам, як Замовнику, потрібно бути морально та фінансово готовими до непередбачених витрат, оскільки продавити беззмістовними спорами і шантажем написання негативного відгуку з нами не вийде. Ми попереджаємо про це на кожному кроці, хлопці, ми безкоштовно не працюємо.
 4. Замовляючи послуги в веб-студії NeoSeo можна бути впевненим, що ми виконаємо будь-яке завдання, будь-якого рівня складності і доведемо роботу вашого інтернет-магазину до потрібного вам результату.
 5. Купуйте години роботи програміста з запасом, щоб не зупиняти роботу в самий невідповідний момент. Якщо години залишаються, ви завжди зможете їх використовувати на інші завдання або попросити зробити повернення.

Цілі завдання:

 • Видалити давно створені категорії для заливки товарів від постачальника: Новинки-Брошки, Новинки-Золоті сережки, Новинки-Кільця, Новинки-Кулони.
 • Для початку зробити синхронізацію кількості як мінімум всіх золотих і срібних прикрас за категоріями, крім кілець (їх зробимо в кінці).
 • Зробити або використовувати нову категорію для автоматичного додання нових товарів з подальшим редагуванням і додаванням цих товарів в основний список на сайті. Припустимо, у постачальника з'явився товар, який після перевірки за SKU номером не знайдений у нас на сайті, тоді він додається в таку категорію і далі ми вже самі, перевіривши руками, виведемо такий товар на сайт.
 • Оновлення кількості хотілося б раз на годину. Можна CRON або ще якось.
 • Як ідея: якщо при синхронізації система не знаходить по SKU номером у складі постачальника товар, то у такого товару можна просто змінювати кількість на 0 (нуль). Якщо у постачальника з'явився цей товар, то кількість можна оновлювати у зворотний бік.

На даний момент ми додаємо всі товари цього постачальника руками. Для їх пізнання ми використовуємо SKU номер зі списку постачальника.

Важливо знати: якщо у постачальника викуповується якийсь товар, то він не вказує його кількість як нуль, а просто забирає його зі списку.

Клієнт:

Синхронізацію будемо робити по файлу https://www.fayl-postavshchika.csv він оновлюється раз на годину і краще всього кількість брати у них з нього.

Програміст:

З нашої сторони модуль був налаштований, але щось зі структурою файлу було не так і від них була потрібна доробка. Потрібно завантажити на тестовому сайті файл і перевірити все ще раз.

Програміст:

Перевірив на тесті - щоб не змінювати дані використовував російський файл імпорту. Базово все працює. Але вимагає достатньо ресурсів, щоб не виснути в таймаут. Потрібно буде або оптимізувати, або робити більше варіантів шаблонів завантаження.

В налаштуваннях модуля імпорту потрібно буде додати опції постачальників з зазначенням параметра фільтрів. Орієнтир по часу - годину-півтора з урахуванням перевірок.Налаштування імпорту на сайт

Клієнт:

Олексій, в цілому я думаю там всерівно який мовний файл використовується, так як нас цікавить тільки звірка кількості по артикулу (в адмінці вони йдуть в поле SKU).

У мовних файлах, наскільки я розумію, різниці взагалі ніякої немає, так як в будь-якому з них є і кількість і артикул товару. Так що можна працювати тільки з одним файлом, з яким Вам буде зручніше і швидше.

Наша основна задача зробити синхронізацію за кількістю, якщо будуть питання як бути з товарами які йдуть в нульову наявність або з товарами, які з'явилися нові і їх немає в системі - пишіть і я поясню як простіше і швидше зробити.

Програміст:

В налаштуваннях модуля є поле Фільтр і Звичайні опції, які працюють саме з назвами в документе. І якщо вони вказані на одній мові, а документ на іншій, то при імпорті або не будуть враховані опції, або (як було з фільтром) всі продукти будуть проігноровані.

Яку категорію ставити для додавання нових товарів? Тобто, якщо товар новий, то він додається в цю категорію

Клієнт:

Олексій добрий день!

Ми давно вже створювали категорію "Новинки", ось туди і можна додавати всі нові товари для подальшої обробки на сайті. Тільки я б радив спочатку видалити всі товари звідти, включаючи всі підкатегорії.

Програміст:

Добрий день, Ігоре. Оновили золоті і срібні сережки

Клієнт:

Потрібно більше інформації.

 • Оновили, значить перезалили стокові файли?
 • Заливали руками або вже є можливість автоматизувати?

Програміст:

Оновили через NeoSeo Оновлення цін, залили файл імпорту з https: //www.fayl-postavshchika/stock/EUR-rus-21.csv. Заливали руками, через форму

Клієнт:

Перше порівняння показує, що кількість не збігається. Приклад: DS00A391 (наш артикул), який у постачальника прописаний як 5243269_ML-R

Що саме було оновлено? :)

Програміст:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=DrtubXToYzq1Fiq8eKnocJlmS5fpvGAi&product_id=10973&filter_model=DS00A391 - 7 штук

в файлі, який скачав 20 хвилин назад -

5243269_ML-R / 0.91 // 585; 5243269_ML-R; 0.91 ;; Ювелірна емаль; Червоне золото; 585 ° (14K); 7; gold; Сережки; Пуссети класичні; Золоті сережки; 71.34; 21; 86.32; 35.67 ;; 35.67 ;; 0.8 ;;

Клієнт:

Так, у них в файлі 7, у нас на сайті 8, по ідеї кількість повинна синхронізуватися?

Програміст:

http://new.site/zelta-auskari-ar-topazu-debesu-topazs-ii-no-585-proves-sarka?search=DS00A391 - 7

Клієнт:

Я думав на основному сайті все це відбувається :) тоді все правильно виглядає.

Програміст:

спочатку все робимо на тесті, а вже, якщо все нормально, то на основний переносимо

Програміст:

по яким далі категоріям проводити синхронізацію?

Клієнт:

 • Золоті кулони
 • Золоті кулони з діамантами (якщо вже не зроблено разом з усіма золотими кулонами)
 • Золоті сережки з діамантами (якщо вже не зроблено разом з усіма золотими кулонами)
 • срібні кулони

Це ніби як все категорії без вказівки додаткових варіантів розмірів

Програміст:

кулони оновив, сережки були оновлені разом з іншими

Клієнт:

Як бути з кільцями? У них розміри.

Програміст:

Як це вказується у файлі синхронізації з того сайту?

Клієнт:

Скачав файлик постачальника, щоб подивитися як це виглядає і взяв для прикладу один номер:

5103708CZ / 1.17 / 16.5 / 585 5103708CZ

5103708CZ / 1.22 / 17.5 / 585 5103708CZ

5103708CZ / 1.22 / 17/585 5103708CZ

5103708CZ / 1.23 / 16/585 5103708CZ

5103708CZ / 1.28 / 18/585 5103708CZ

5103708_CZ - це серійний номер товару від постачальника (у нас SKU)

1.17 / 1.22 / 1.23 / 1.28 - це вага товару в грамах, він нам поки не потрібен в повсякденній роботі, так як ми виставляємо руками загальну середню вагу і він до кількості розмірів не має відношення.

А ось 16.5, 17.5, 17, 16, 18 це вже розміри цього кільця (в даному випадку), які доступні. Можлива наявність одного розміру в кількості більшій ніж 1, наприклад 3 або 6. В опціях розмір кільця ставиться в опції "Розмір Кільця"Синхронізація інформації на інтернет-магазині

Клієнт:

Ок, оплачу 4 години, спасибі

Програміст:

Добрий день, Ігор.

Оновили обручки і частково відновили срібні. Оновлення залишків з урахуванням зв'язки розмір-вага працює. Можна подивитися на цей продукт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=vyMslqAMS7LacXXRjQqGNPqQ6FzTLUk7&product_id=15285&filter_category_id=200&filter_model=111108

http://new.site/index.php?route=product/product&product_id=15285&search=111108

 1. як бути з вартістю при створенні продукту? Наскільки я бачу, то вона не проставляється
 2. через великий розмір файлу відбуваються збої (потрібно більше ресурсів на обробку) і в будь-якому випадку потрібно буде робити доопрацювання для вибірки по кронуСинхронізація даних для інтернет-магазину

Клієнт:

Ресурси Ви маєте на увазі потужність сервера?

Програміст:

Так

Клієнт

Сервер у нас виділений - Intel® Core i7-4770 Quad-Core SSD, 32 GB DDR3 RAM

Мені здається досить потужний, щоб його міняти :)

Тоді який план далі?

Програміст:

а про зміну сервера мови не було, оптимізація скрипта розглядається в зв'язку з великим розміром файлу імпорту

Програміст:

далі займаємося доопрацюванням модуля для роботи через крон - 2.5 години

Програміст:

доопрацьована крон-завдання, в вендори додані золоті кільця і проведені синхронізації на тестовому сервері. Приблизний час 7-10 хвилин (тобто можна і раз на годину, тим більше, якщо сервер потужний)

потрібно визначитися з іншим групам (наприклад: ланцюжки, пірсинг, сувеніри і т.д.)

Клієнт:

Олексій добрий день, перепрошую за затримку. Зараз подивлюся і відпишуся.

Клієнт:

Питання:

 1. Тобто саме завантаження / оновлення займає приблизно до 10 хвилин? У нас в сервісі крона коштує cron job timeout - 300 секунд і потім відпадає автоматично. Є можливо зробити апгрейд до 1800 секунд, тоді за логікою має вистачити. Нам це зробити?
 2. Під час крона, я так розумію, сайт може зависати поки робота не буде зроблена? У такому випадку ми можемо оновлюватися вночі один раз в день.
 3. Де і як можна подивитися результати крон оновлення? На новому сайті?

Програміст:

 1. да, краще збільшити на всякий випадок. Можливо, на вашому сервері відпрацювання буде швидше, але краще буде перестрахуватися
 2. немає, сайт зависати не повинен. Чи можемо сьогодні це перевірити на тестовий запуск
 3. результати поновлення дивіться на тестовому сайті - new.site

Клієнт:

З приводу категорій / груп які нам потрібно оновлювати на постійній основі:

 1. Золоті сережки / Золоті сережки з діамантами
 2. срібні сережки
 3. Золоті кулони / Золоті кулони з діамантами / Золоті кулони-знаки зодіаку / Золоті кулони - хрестики та іконки / Золоті ланцюжки / Срібні кулони
 4. Золоті каблучки / Вінчальні золоті кільця / Золоті каблучки з діамантами / Обручки золоті кільця / Чоловічі золоті кільця / Срібні кільця / Чоловічі срібні кільця
 5. Золоті браслети / Срібні браслети
 6. Золоті каблучки

Напевно деякі з цих груп вже налаштовані, але я постарався зробити повний список того, що нам потрібно оновлювати. Всі ці товари присутні в файлі постачальника. Питання вітаються.

Клієнт:

Питання: як бути зі старим імпортом прикрас, який ми робили ще з Олександром, там багато товарів в категоріях: Новинки - Брошки, Новинки - Золоті сережки, Новинки - Кільця, Новинки - Кулони. У них багато непотрібного сміття, може їх видалити?

І яка категорія буде використовуватися для імпорту і подальшої обробки нових товарів або товарів, які вимагають попередньої обробки руками? Будемо використовувати стару категорію якусь або створимо нову?

Програміст:

 1. за категоріями / групам питань поки немає, налаштуємо вендори і там вже буде ясно, є чи ні питання
 2. на тестовому сервері з новинок вже все видалили, наскільки пам'ятаю. Як закінчимо з перевіркою скрипта синхронізації і загального налаштування, то займемося вже живим сайтом. І там видалимо аналогічно непотрібне.
 3. категорію для появи нових товарів можна поставити будь-яку. Можна стару, можна нову - як вам буде зручніше.

Клієнт:

Думаю що старі категорії треба видалити і зробити нову для нових товарів - Untums Новинки

Програміст:

добре, тоді я вношу дані за рештою категорій і будемо дивитися, як впливає робота крон-задачі на роботу сайту. Повідомлю за 15-20 хвилин до початку сюди

Клієнт:

Перевірку по золотим кільцям зробити?

Програміст:

так

Клієнт:

Кільце DS00G871 - кількість коштує 3, в опціях вибрати можна тільки два (на складі постачальника теж 2 в наявності) - розміри правильні. Так само для кілець потрібна тільки одна опція - Розмір Кільця. Виберіть Вага ми не використовуємо так як усереднюються ціна.

Програміст:

Буде використовуватися тільки розмір? Якщо так, то за яким критерієм оновлювати залишки у товарів з розмірами-вагою?

Клієнт:

Вагу ми взагалі ніде не використовуємо, якщо тільки руками прописуємо в характеристиках :) Для поновлення в кільцях пропоную використовувати тільки розмір, вага не має значення і не важлива.

У браслетах теж саме і в ланцюжках. Параметр - Розмір.

З приводу крона, може можна його буде налаштувати на самому сервері?

Програміст:

> З приводу крона, може можна його буде налаштувати на самому сервері?

він і буде налаштований на сервері. Або що ви маєте на увазі?

Клієнт:

Ну ми зазвичай сторонній сервіс використовуємо як я і писав вище :) А там обмеження і 120 євро. Тому і питаю чи зможемо налаштувати запуск крона на самому сервері, а не через сторонній сервіс.

Програміст:

так звичайно. Хіба що, у вашого сервера буде конкретне обмеження на використання крона

Клієнт:

Нам потрібно тільки кількість за розмірами або просто кількість якщо немає розмірів

Програміст:

тому ми вже імпортували зв'язку вага-розмір для кілець і вага для сережок, повторний імпорт ці зв'язки не прибере. варіанти:

 1. доопрацювати скрипт імпорту, щоб він очищав зв'язки, які вже не використовуються в поточному імпорті (доп. час)
 2. видалити всі пов'язані дані
 3. перенести з живого сайти дані по зв'язках

Клієнт:

Напевно найточніше буде перенести з живого сайту всю інформацію? Там все налаштоване як нам потрібно.

Програміст:

добре, бекап основних даних я зробив. Як закінчу з перенесенням, займуся далі синхронізацієюСинхронізація даних для сайту Опенкарт

Клієнт:

З якої категорії перевіряти?

Програміст:

кільця, брошки, сережки

Клієнт:

DS00G870 - загальна кількість неправильно, в опціях все ще присутня вага?

Вірніше не вага, а два варіанти розміру - Розмір і Розмір кільця

Клієнт:

Для кілець ми використовуємо опцію Розмір кільця.

Програміст:

в опціях тепер використовується тільки розмір. У файлі імпорту є два параметри зв'язків: вага і розмір. Вагу тепер ігноруємо

Клієнт:

Тобто всі наші кільця після синхронізації впадуть або матимуть два рядки вибору розмірів?

Клієнт:

DS00A338 - не вказує правильну кількість, у постачальника 6 - на тестовому сайті 2

Програміст:

> Тобто всі наші кільця після синхронізації впадуть або матимуть два рядки вибору розмірів?

після синхронізації матимуть тільки розмір

Програміст:

> DS00A338 - не вказує правильно кількість, у постачальника 6 - на тестовому сайті 2

якщо не вказувати варіативність (вага / розмір / вага + розмір), то скрипт буде перезаписувати дані по рядках, а не підсумовуючи їх всіх.

Клієнт:

Це буде видно тільки на робочому сайті або на демо сайті теж зробимо перед перезаливом? Так як два параметра подвоює загальна кількість товару.

Програміст:

> Це буде видно тільки на робочому сайті або на демо сайті теж зробимо перед перезаливом?

і на демосайті теж буде видно

Клієнт:

 • Чоловічі золоті кільця
 • Жіночі срібні кільця
 • Обручки золоті кільця
 • Вінчальні золоті кільця
 • Золоті каблучки з діамантами

На ці категорії синхронізація поширюється?

Трохи не зрозумів, кількість то буде оновлюватися? І якщо вже оновили, то чому кількість не 6?

Програміст:

> На ці категорії синхронізація поширюється?

на поточний момент оновлено за вибірками срібні і золоті кільця

> Трохи не зрозумів, кількість то буде оновлена? І якщо вже оновили, то чому кількість не 6?

кількість буде оновлюватися, але якщо товар має варіацію в файлі, а в вибірці ми її вимикаємо, тому що вам вона не потрібна, то система буде вибирати останній знайдений у файлі результат по залишкам. А не суму по залишкам в разі використання варіації в вибірці

Клієнт:

Тобто якщо є 4 пари сережок - 2 штуки по 2 грами і 2 штуки по 3 грами, то загальна кількість доступне до покупки буде 2?

Програміст:

залежить від того, який запис буде знаходитися нижче в списку

Клієнт:

А якщо допустимо найнижчий запис буде викуплено і зверху будуть ще одні сережки з трохи меншою вагою в кількості 10, кількість на сайті оновиться до 10?

Програміст:

якщо в наступному запуску імпорту попередній запис (найнижчий) не з'явиться в файлі, то буде обраний інший останній запис

Клієнт:

Я маю на увазі одну й ту ж саму модель

Програміст:

я теж. Ось приклад:

5213719_CZ (DP-W) /2.73//585 (DP-W); 5213719_CZ (DP-W); 2.73 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Сережки; Англійський замок; Золоті сережки на англійському замку; 166.45; 21; 201.40; 83.22 ;; 83.22 ;; 1.7 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213719_CZ (DP-W) .jpg ;;;

5213719_CZ (DP-W) /2.74//585 (DP-W); 5213719_CZ (DP-W); 2.74 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 2; gold; Сережки; Англійськоий замок; Золоті сережки на англійському замку; 167.06; 21; 202.14; 83.53 ;; 83.53 ;; 1.7 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213719_CZ (DP-W) .jpg ;;;

в цьому випадку буде 2 залишок

5213719_CZ (DP-W) /2.73//585 (DP-W); 5213719_CZ (DP-W); 2.73 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 10; gold; Сережки; Англійський замок; Золоті сережки на англійському замку; 166.45; 21; 201.40; 83.22 ;; 83.22 ;; 1.7 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213719_CZ (DP-W) .jpg ;;;

в цьому випадку буде 10 залишок

Програміст:

Привіт, Ігор.

Є три варіанти вирішення:

 1. допрацьовуємо поточний модуль, щоб він, підсумовував кількість залишків у випадку, коли товар має вагу, а ми його не враховуємо. Працюватиме для даного постачальника
 2. допрацьовуємо поточний модуль з налаштуванням суми по ігнороваомух полю варіативної характеристики. Працюватиме з будь-яким постачальником. Але такий варіант займе в розробці приблизно 8 годин
 3. пишемо модуль з нуля конкретно для цього постачальника. Не потрібно буде вказувати ніяких налаштувань, модуль буде розроблений виходячи з поточних потреб імпорту та умов. За часом - 12 годинНалаштування синхронізації даних

Клієнт:

в принципі зараз це не сильно важливо, так як за раз більше одного виробу ніколи не купують. Якщо в подальшому виникне проблема з цим, тоді будемо допрацьовувати, так як вже витрачено багато грошей, не рахуючи спробу це зробити рік тому з Олександром.

На чому ми зараз зупинилися? Чи працює автоматичне оновлення?

Програміст:

на зараз зупинилися на перевірці автоматичного оновлення (реалізовано). І в процесі виявили проблему з вагою.

Клієнт:

Проблема з вагою це?

5213719CZ (DP-W) /2.73//585 (DP-W); 5213719CZ (DP-W); 2.73 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Сережки; Англійський замок; Золоті сережки на англійському замку; 166.45; 21; 201.40; 83.22 ;; 83.22 ;; 1.7 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213719CZ (DP-W) .jpg ;;;

5213719CZ (DP-W) /2.74//585 (DP-W); 5213719CZ (DP-W); 2.74 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 2; gold; Сережки; Англійський замок; Золоті сережки на англійському замку; 167.06; 21; 202.14; 83.53 ;; 83.53 ;; 1.7 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213719CZ (DP-W) .jpg ;;;

В цьому випадку буде 2 залишок

5213719CZ (DP-W) /2.73//585 (DP-W); 5213719CZ (DP-W); 2.73 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 10; gold; Сережки; Англійський замок.Золоті сережки на англійському замку; 166.45; 21; 201.40; 83.22 ;; 83.22 ;; 1.7 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213719_CZ (DP-W) .jpg ;;;

в цьому випадку буде 10 залишокНалаштування обміну інформацією на сайті Опенкарт

Програміст:

Добрий день, Ігор

виконали оновлення по золотим / срібним / обручоках, брошках, кулонах, сережках. Можете перевіряти на тестовому сайті

Клієнт:

Золоті сережки не відповідають кількості на складі постачальника.

Золоті кулони теж, далі перевіряти не буду так як швидше за все всюди так.

Клієнт:

Кільця ніби як все ок, треба ще трохи часу, щоб звіритися.

Програміст:

Ігор, вкажіть посилання, тому що після імпорту проводилася перевірка по файлу імпорту / результатами

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=AWtzpd0DMH6cq5ERsd6NTJMnUfh7qmll&product_id=5944&filter_category_id=185

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=AWtzpd0DMH6cq5ERsd6NTJMnUfh7qmll&product_id=13210&filter_category_id=185

Мені здається в таких товарах як цей просто відбулося подвоєння кількості.

У постачальника на складі 6 пар сережок цих.

Програміст:

дані з файлу, який викачало вчора і брали з нього дані для імпорту.

по першому посиланню (в адмінці 12):

 • 5213719_CZ (DP-W) /2.71//585 (DP-W); 5213719_CZ (DP-W); 2.71 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 3; gold; Сережки; Англійський замок; Золоті сережки на англійському замку; 165.22; 21; 199.93; 82.61 ;; 82.61 ;; 1.7 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213719_CZ (DP-W) .jpg ;;;
 • 5213719_CZ (DP-W) /2.71//585 (DP-W); 5213719_CZ (DP-W); 2.71 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 3; gold; Сережки; з камінням; Золоті сережки на англійському замку; 165.22; 21; 199.93; 82.61 ;; 82.61 ;; 1.7 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213719_CZ (DP-W) .jpg ;;;
 • 5213719_CZ (DP-W) /2.73//585 (DP-W); 5213719_CZ (DP-W); 2.73 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Сережки; Англійський замок; Золоті сережки на англійському замку; 166.45; 21; 201.40; 83.22 ;; 83.22 ;; 1.7 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213719_CZ (DP-W) .jpg ;;;
 • 5213719_CZ (DP-W) /2.73//585 (DP-W); 5213719_CZ (DP-W); 2.73 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Сережки; з камінням; Золоті сережки на англійському замку; 166.45; 21; 201.40; 83.22 ;; 83.22 ;; 1.7 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213719_CZ (DP-W) .jpg ;;;
 • 5213719_CZ (DP-W) /2.74//585 (DP-W); 5213719_CZ (DP-W); 2.74 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 2; gold; Сережки; Англійський замок; Золоті сережки на англійському замку; 167.06; 21; 202.14; 83.53 ;; 83.53 ;; 1.7 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213719_CZ (DP-W) .jpg ;;;
 • 5213719_CZ (DP-W) /2.74//585 (DP-W); 5213719_CZ (DP-W); 2.74 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 2; gold; Сережки; з камінням; Золоті сережки на англійському замку; 167.06; 21; 202.14; 83.53 ;; 83.53 ;; 1.7 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213719_CZ (DP-W) .jpg ;;;

за другим посиланням (в адмінці 12):

 • 5213121_CZ / 2.25 // 585; 5213121_CZ; 2.25 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 2; gold; Сережки; Англійський замок; Золоті сережки на англійському замку; 141.75; 21; 171.52; 70.88 ;; 70.88; ; 3 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213121_CZ.jpg ;;;
 • 5213121_CZ / 2.25 // 585; 5213121_CZ; 2.25 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 2; gold; Сережки; з камінням; Золоті сережки на англійському замку; 141.75; 21; 171.52; 70.88 ;; 70.88 ;; 3 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213121_CZ.jpg ;;;
 • 5213121_CZ / 2.26 // 585; 5213121_CZ; 2.26 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Сережки; Англійський замок; Золоті сережки на англійському замку; 142.38; 21; 172.28; 71.19 ;; 71.19; ; 3 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213121_CZ.jpg ;;;
 • 5213121_CZ / 2.26 // 585; 5213121_CZ; 2.26 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Сережки; з камінням; Золоті сережки на англійському замку; 142.38; 21; 172.28; 71.19 ;; 71.19 ;; 3 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213121_CZ.jpg ;;;
 • 5213121_CZ / 2.27 // 585; 5213121_CZ; 2.27 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Сережки; Англійською замку; Золоті сережки на англійському замку; 143.01; 21; 173.05; 71.50 ;; 71.50; ; 3 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213121_CZ.jpg ;;;
 • 5213121_CZ / 2.27 // 585; 5213121_CZ; 2.27 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Сережки; з камінням; Золоті сережки на англійському замку; 143.01; 21; 173.05; 71.50 ;; 71.50 ;; 3 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213121_CZ.jpg ;;;
 • 5213121_CZ / 2.32 // 585; 5213121_CZ; 2.32 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Сережки; Англійський замок; Золоті сережки на англійському замку; 146.14; 21; 176.82; 73.07 ;; 73.07; ; 3 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213121_CZ.jpg ;;;
 • 5213121_CZ / 2.32 // 585; 5213121_CZ; 2.32 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Сережки; з камінням; Золоті сережки на англійському замку;
 • 146.14; 21; 176.82; 73.07 ;; 73.07 ;; 3 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213121_CZ.jpg ;;;
 • 5213121_CZ / 2.32 // 585; 5213121_CZ; 2.32 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Сережки; з камінням; Золоті сережки на англійському замку; 146.14; 21; 176.82; 73.07 ;; 73.07 ;; 3 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213121_CZ.jpg ;;;
 • 5213121_CZ / 2.3 // 585; 5213121_CZ; 2.3 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Сережки; Англійський замок; Золоті сережки на англійському замку; 144.89; 21; 175.33; 72.44 ;; 72.44; ; 3 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213121_CZ.jpg ;;;
 • 5213121_CZ / 2.3 // 585; 5213121_CZ; 2.3 ;; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Сережки; з камінням; Золоті сережки на англійському замку; 144.89; 21; 175.33; 72.44 ;; 72.44 ;; 3 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5213121_CZ.jpg ;;;

виходить, що у них на один артикул йдуть два типи продуктів: На англійському замку / с камінням, як бути в такому випадку?Синхронізація для інтернет-магазину

Клієнт:

Кажуть що поправили, можете подивитися?

Програміст:

 так, зараз запущу імпорт і відпишуся за результатами

Програміст:

готово, судячи з файлу, ті дублі, що знайшлися - пішли. Дані оновлені

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=5YMu3OKh737l2TpMtv9030W77JcSQGJT&product_id=11156&filter_category_id=185

У постачальника 6 в системі і в файлі, на тестовому 3

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=5YMu3OKh737l2TpMtv9030W77JcSQGJT&productid=10603&filtercategory_id=185

У постачальника нуль в кабінеті і в файлі вивантаження. На тестовому 4

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=5YMu3OKh737l2TpMtv9030W77JcSQGJT&product_id=13640&filter_category_id=201

У постачальника нуль, на тестовому 1 кільце.

Програміст:

бачу, розбираюся

Програміст:

за першим вніс правки (для звичайних товарів з вагою), по другим двом не знаходжу їх у файлі вивантаження. Артикули: 5113092_DI (W) і 5211269 (DP-W) або ж якісь інші?

Клієнт:

моє третє посилання: 5113092_DI (W) - немає в файлі вивантаження, що як і говорили раніше означає, що такі товари скидаємо на кількість нуль. Постачальник прибирає з файлу вивантаження товарів, яких немає. Якщо такий товар з'являється потім знову в файлі вивантаження, то кількість повинна синхронізувати.

5211269 (DP-W) - Ви напевно переплутали з іншим номером :) Я такий не давав ніби як.

Програміст:

> Моє третє посилання: 5113092_DI (W) - немає в файлі вивантаження, що як і говорили раніше позначає, що такі товари скидаємо на кількість нуль.

на поточний момент цей функціонал не запроваджено, спочатку ми тільки планували його реалізовувати після основних доробок

Клієнт:

тоді як краще зробити з кількістю, якщо товару немає у файлі?

Програміст:

швидко – ніяк, потрібно буде робити доопрацювання для обнулення відсутніх товарів

Клієнт:

можна перевіряти виправлення?

Програміст:

да, можете дивитися. Тепер має бути правильно по всім товарам, крім тих, що відсутні в імпорт-файлі

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=5YMu3OKh737l2TpMtv9030W77JcSQGJT&product_id=1962&filter_category_id=190

Золоті браслети синхронізували? У цьому на складі 2 на сайті 3

Програміст:

браслети ще не синхронізувалися, ось за якими категоріями була синхронізація: золоті / срібні кільця, золоті / срібні сережки, кулони (срібло / золото), брошки

Клієнт:

зрозумів, продовжую звірку

Клієнт:

Золоті каблучки ніби як все чітко, зараз перевірю кулони та сережки до кінця

Клієнт:

Золоті та срібні сережки теж після перевірки 20 рандомних артикулів в повному порядку і збігаються кількості на складі постачальника. Залишилося перевірити кулони

Клієнт:

Золоті кулони - знаки зодіаку швидше за все не синхронізувалися?

Програміст:

Вкажіть пару артикулів, щоб можна було подивитися по файлу

Клієнт:

Моя помилка, ніби як у них все ок з кількістю.Синхронізація даних Опенкарт

Клієнт:

Потрібно знати скільки часу у мене залишилося, щоб доплатити і завершити цей тікет.

Аккаунт-менеджер:

Ігор, здрастуйте.

У Вас залишилося 10 хв оплаченого часу:Синхронізація OpenCart

Клієнт:

Сплатив, треба запитати в Олександра

Клієнт:

Забув уточнити перевів 2 години

Програміст:

Добрий день, Ігор.

З приводу відомості на нуль товарів, яких немає в файлі - це потрібно буде робити по всім товарам магазину, яких не було в файлі імпорту?

Клієнт:

Доброго дня.

Так, так як нам потрібно всі товари перевіряти постійно на цю відповідність.

Клієнт:

Тільки зараз зрозумів питання. Потрібно робити зведення тільки для категорій постачальника

Клієнт:

 1. Золоті сережки / Золоті сережки з діамантами
 2. срібні сережки
 3. Золоті кулони / Золоті кулони з діамантами / Золоті кулони-знаки зодіаку / Золоті кулони - хрестики та іконки / Золоті ланцюжки / Срібні кулони
 4. Золоті каблучки / Вінчальні золоті кільця / Золоті каблучки з діамантами / Обручки золоті кільця / Чоловічі золоті кільця / Срібні кільця / Чоловічі срібні кільця
 5. Золоті браслети / Срібні браслети
 6. Золоті кольє

Програміст:

Брошки з обробки імпорту виключаємо?

Клієнт:

Золоті брошки?

Програміст:

 1. да, зараз є вибірка по золотим брошкам. Але в вашому списку брошки не вказані
 2. по кольє, ігноруються і вага, і розмір? Або тільки вага?
 3. по ланцюжках, ігноруються і вага, і розмір? Або тільки вага?

Клієнт:

 1. Золоті брошки не потрібні, ми їх не використовуємо :)
 2. по кольє ігноруємо тільки вагу, розмір потрібен
 3. по ланцюжках було б ідеально не ігнорувати ні вагу, ні розмір, таке можливо?

Програміст:

 1. уточнюю, ігноруємо тільки золоті брошки або брошки взагалі?
 2. ок. Характеристика буде називатися "Розмір кольє"?
 3. спробуємо, має працювати і для ігнорування обох параметрів

Клієнт:

 1. у цього постачальника тільки золоті і срібні прикраси, тому тільки золоті брошки ігноруємо, всі інші брошки це ми самі робимо, вони нам потрібні як є, без якихось змін.
 2. думаю можна використовувати вже наявну - Розмір
 3. було б супер

Клієнт:

можливо помилився

Клієнт:

ланцюжки, браслети ми не продаємо, так що вони не потрібні :)

Клієнт:

У мене відразу зустрічне запитання: якщо в майбутньому у постачальника з'являться нові категорії товару і ми захочемо їх додати, зможемо таке зробити?

Програміст:

потрібно буде створити нові записи вендорів і додати скрипт категорії для обнулення кількості тих товарів, яких не буде в імпорті

Клієнт:

Питання: якщо в товарі не варто SKU то що відбувається з таким товаром в цих категоріях?

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=kAevolLYwun9k5aqMAuk9nvRDKKB5Hgu&productid=12968&filtercategory_id=184

Срібні браслети, судячи з усього, не зроблені. В адмінці 0, а в файлі 2

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=kAevolLYwun9k5aqMAuk9nvRDKKB5Hgu&productid=13122&filtercategory_id=220

Золоті кольє, судячи з усього, теж не зроблені. Як приклад, це посилання, на складі 1, в адмінці 3

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=kAevolLYwun9k5aqMAuk9nvRDKKB5Hgu&productid=12888&filtercategory_id=201

Кільця з діамантами, ось приклад. Одне на складі і нуль на сайті

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product&token=kAevolLYwun9k5aqMAuk9nvRDKKB5Hgu&filtercategoryid=218

Чоловічі золоті кільця взагалі скинуті всі в нуль, хоча на складі у постачальника їх багато :)

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product&token=kAevolLYwun9k5aqMAuk9nvRDKKB5Hgu&filtercategoryid=224

Чоловічі срібні кільця теж скинуті всі в нуль, хоча на складі у постачальника їх багато :)

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=kAevolLYwun9k5aqMAuk9nvRDKKB5Hgu&productid=12794&filtercategory_id=225

Вінчальні кільця теж не відповідають. Ось один із прикладів.

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=kAevolLYwun9k5aqMAuk9nvRDKKB5Hgu&productid=13173&filtercategory_id=183

Срібні кільця теж в хаосі, ось приклад з них.

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=kAevolLYwun9k5aqMAuk9nvRDKKB5Hgu&productid=12854&filtercategory_id=219

Золоті ланцюжки, загальна кількість, ніби як, правильно, але в опціях тільки один розмір і тільки 1 штука, на складі у постачальника 3 розміри і кількість не збігається.

Клієнт:

У решті категорій ніби як все впорядку :)

Програміст:

> Питання: якщо в товарі не варто SKU, то що відбувається з таким товаром в цих категоріях?

не розумію суті питання, вкажіть товар для прикладу

Клієнт:

http: //site/admin/index.php? route = catalog / product / edit & token = Y0PxbzzX2Os4bUdY9k2V3DyrJF7Y6DWk & productid = 1 521 & filtercategory_id = 190

Ось приклад золотого браслета з порожнім полем SKU. Він ніби не належить цьому постачальнику, а зроблений нами.

Програміст:

> Ось приклад золотого браслета з порожнім полем SKU. Він ніби не належить цьому постачальнику, а зроблений нами.

Якщо у товару немає SKU, то при імпорті йому відповідності не знайдеться, тому що пошук йде саме по SKU

Клієнт:

Тобто буде скидання на нуль?

Програміст:

Якщо товар належить до категорій, за якими йде імпорт з файлу - так.

По решті потрібно буде доопрацювати вендори, виходячи з різноманітності варіантів в імпорті. Відпишу, по результату наступного імпорту.

Програміст:

Основне виправлено

 1. http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=kAevolLYwun9k5aqMAuk9nvRDKKB5Hgu&productid=12888&filtercategory_id=201 - цього товару не було в імпорті
 2. по срібним кільцям є дублі товарів зі SKU в базі

Клієнт:

Олексій сподіваюся фотографії товару не завантажуються зі стокового файлу? Так як ми робимо свої фотографії.

Клієнт:

За дублі, їх, наскільки я бачу, лише кілька штук, якщо після перенесення на робочий сайт скрипта я заміню ці дублі на правильні SKU, систем при наступному оновленні спрацює?

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=scCFZeuFvLR939lRdH2Bc7pL6dVUSNS2&productid=13112&priceoperation=morethan&quantityoperation=morethan&filterlimit=5000&filter_category=183&sort=p.quantity&order=DESC&page=1

Двійників, не знайдено, в базі нуль у постачальника 3

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=scCFZeuFvLR939lRdH2Bc7pL6dVUSNS2&productid=13172&priceoperation=morethan&quantityoperation=morethan&filterlimit=5000&filter_category=183&sort=p.quantity&order=DESC&page=1

У базі нуль у постачальника 2

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=scCFZeuFvLR939lRdH2Bc7pL6dVUSNS2&productid=13173&priceoperation=morethan&quantityoperation=morethan&filterlimit=5000&filter_category=183&sort=p.quantity&order=DESC&page=1

Теж саме

Програміст:

Добрий день, Ігор.

> Олексій сподіваюся фотографії товару не завантажуються зі стокового файлу? Так як ми робимо свої фотографії.

Фото підтягуються з їх сервера. Потрібно буде відключити цей функціонал, якщо він не потрібен

За зауваженнями - перевіряю

Клієнт:

На робочому сайті ми використовуємо свої картинки, так що підтягувати їх не потрібно, а то вся праця дизайнерів пропаде дарма :)

Програміст:

не питання, відключимо.

з приводу ваших зауважень, ось дублі:

SKU: 0133933_CZ + OP-B

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=GHS7pZTC7qlJzIZY2UCGW3wxtJvpGoWr&product_id=13172

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=GHS7pZTC7qlJzIZY2UCGW3wxtJvpGoWr&product_id=9843

SKU: 0133914_KZSm

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=GHS7pZTC7qlJzIZY2UCGW3wxtJvpGoWr&product_id=13112

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=GHS7pZTC7qlJzIZY2UCGW3wxtJvpGoWr&product_id=9820

SKU: 0133397_CZ + CZ-R

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=GHS7pZTC7qlJzIZY2UCGW3wxtJvpGoWr&product_id=13173

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=GHS7pZTC7qlJzIZY2UCGW3wxtJvpGoWr&product_id=9566

Клієнт:

Судячи з усього це не дублі, так як категорії не призначені в деяких з них, швидше за все, це залишки того сміття, яке залишилося після попередньої інтеграції.

Клієнт:

Ми вводимо свою нумерацію моделей для кожного товару, а в кожніому другому посиланні (дублі), що Ви вказали, стоять серійні коди постачальника.

Програміст:

Добрий день, Ігор.

Ці дублі потрібно буде знайти і видалити

Клієнт:

Олексій, як їх знайти і де вони знаходяться? Ви зможете їх знайти або нам робити?

Програміст:

Якщо вкажете критерії, за яким вибирати дублі для видалення, то зробимо.

Програміст:

Через адмінку його потрібно шукати, вбиваючи SKU в фільтр поля "модель" - http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product&token=gploCLzK4zO8wkAxHx3eEiM5iIn3lIvC&filter_model=0133933_CZ%2BOP-B

Клієнт:

Олексій, я вже знайшов на робочому сайті. Дублі перебували в категоріях з імпортом новинок, які, судячи з усього, на тестовому були вже стерті. Новинки> Кільцa, Новинки> Кулони, Новинки> Золоті сережки, Новинки> Брошки. Чи зможете їх виловити і видалити?

Програміст:

Подивлюся, чи є зв'язок через ці категорії, щоб її можна було перенести і видалити. Оскільки потрібен чіткі критерії для видалення

Клієнт:

Олексій, коли зрозумієте як краще зробити, повідомте мені скільки годин на це піде і я оплачу все.

Програміст:

Добре

Програміст:

разом: видаляємо всі продукти, які були в Новинки> Кільцa, Новинки> Кулони, Новинки> Золоті сережки, Новинки> Брошки?

Клієнт:

Так, все що було в цих категоріях видаляємо. Такі товари можна відрізнити за однаковою назвою моделі і SKU.

Я так розумію, мені потрібно буде на робочому сайті їх теж видалити?

Програміст:

> Я так розумію мені потрібно буде на робочому сайті їх теж видалити?

Так, перед імпортом на робочий сайт потрібно буде їх теж видалити

Клієнт:

Займуся цим зараз

Клієнт:

Спочатку, напевно, треба буде товар видалити з них і потім вже самі категорії?

Програміст:

Так, якщо видалити категорії до видалення товарів з них, то потім буде складно видалити неприв'язані товари

Клієнт:

Видалив спочатку товари в цих категоріях + потім видалив самі категорії на робочому сайті :)

Програміст:

Доброго ранку, Ігор.

Виконали імпорт після чистки дублів, перевіряйте (парсинг зображень також відключили)

Клієнт:

Олексій, у мене уточнюючі питання:

 • Куди потрапляють товари (в яку категорію), якщо вони є в файлі постачальника, але немає на нашому сайті?
 • Що буде з синхронізацією, якщо такий товар буде схвалений нами і доданий на сайт для продажу?

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=PTg5QsZmcATAkFLQUGp9ZSDlc5d98eYt&product_id=12888&price_operation=more_than&quantity_operation=more_than&filter_limit=1000&filter_category=201&sort=&order=&page=1

На складі у постачальника є, на сайті немає

Програміст:

На складі у постачальника є, на сайті немає

Програміст:

> На складі у постачальника є, на сайті немає

Виявилося ще кілька продуктів, у яких SKU записаний з пропуском, а тому умова жорсткої відповідності, то створило новий продукт. Почищу їх, виправлю SKU, запущу імпорт і повідомлю за результатами

Клієнт:

Кілька помилок в категорії Обручки. У ній присутні кільця з категорії Кільця з діамантами, можливо це викликає проблему.

Програміст:

Перевірте ці два товари:

 • http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=sQeAVp8cdIo8tdKRl6i93oo63vrnKSLT&product_id=12912
 • http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=sQeAVp8cdIo8tdKRl6i93oo63vrnKSLT&product_id=10631

У них однакові артикули, але різні назви. За вказаними вами ще буде проводитися повторний імпорт, після чистки застарілих атрибутів, які дають подвоєння кількості

Клієнт:

Бачу, що в одного пробіл перед артикулом і у обох артикули однакові. Артикули поправлю на робочому сайті

Програміст:

в SKU цих товарів прогалин спереду в базі немає, де ви дивитеся, що є прогалина?

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&product_id=12912&token=rCtzBDIvVOVl3pbkr5xLziz8yUq977hj

В полі SKU перед номером пробіл

Програміст:

Перевірив, пробілу не бачу. Гаразд, проводжу повторний імпорт

Програміст:

Після повторного імпорту перевірив по ваших зауваженнях. Велика частина актуалізувалася вірно, по невідповідностях, які залишилися:

Дубль SKU, назви різні

 • http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=1qVaFP38IDoL6RVkStqnZcjmj58Iqc8C&product_id=12887
 • http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=1qVaFP38IDoL6RVkStqnZcjmj58Iqc8C&product_id=10230

Немає в файлі імпорту

 • http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=1qVaFP38IDoL6RVkStqnZcjmj58Iqc8C&product_id=10438
 • http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=1qVaFP38IDoL6RVkStqnZcjmj58Iqc8C&product_id=10315
 • http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=1qVaFP38IDoL6RVkStqnZcjmj58Iqc8C&product_id=10313

Клієнт:

За дублям, я приберу їх на робочому сайті перед переносом.

Олексій у мене уточнюючі питання:

 1. Куди потрапляють товари (в яку категорію), якщо вони є в файлі постачальника, але немає на нашому сайті?
 2. Що буде з синхронізацією, якщо такий товар буде схвалений нами і доданий на сайт для продажу?

Програміст:

 1. в категорію "Новинки" або будь-яку іншу, яку ви вкажете для цих цілей
 2. тут не зрозумів, що означає "схвалений нами і доданий на сайт для продажу"? Ви маєте на увазі нові товари, які спочатку потраплять в новинки, а потім ви їм призначите потрібну категорію?

Клієнт:

2 - так саме це

Програміст:

зміна категорії на синхронізацію впливати не буде, тільки параметр SKU. Тобто буде синхронізуватися по залишках нормально

Клієнт:

Коли зможемо перенести на робочий сайт?

Програміст:

якщо більше зауважень немає, то починаємо в четвер після 15. бекап основну базу, запускаємо імпорт і дивимося. Якщо все добре - налаштовуємо крон і процес закінчений. Тільки почистіть всі дублі та інше, що залишилося. І вкажіть категорію для імпорту нових товарів

Клієнт:

Сьогодні перевірю ще раз товари і відпишуся

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&product_id=13323&price_operation=more_than&quantity_operation=more_than&filter_limit=1000&filter_category=225&sort=&order=&page=1&token=c5gneUaxnEB78OMklnJAXTk4Vsao1ZWq

Клієнт:

Більшість посилан, що я вчора скидав, НЕ виправлені

Програміст:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=xHf5NDqZ3aXq2sPsLYy7bmfhaf3QGdL8&product_id=13323

8 штук

 • 5103409_CZ / 0.86 / 15/585; 5103409_CZ; 0.86; 15; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 55.94; 21; 67.69; 27.97; 5; 26.57 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103409_CZ.jpg; https: //zolotoserebrostock.com/foto/2foto/a5103409_CZ.jpg ;;
 • 5103409_CZ / 0.93 / 15.5 / 585; 5103409_CZ; 0.93; 15.5; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 60.48; 21; 73.18; 30.24; 5; 28.73 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103409_CZ.jpg; https: //zolotoserebrostock.com/foto/2foto/a5103409_CZ.jpg ;;
 • 5103409_CZ / 0.95 / 16/585; 5103409_CZ; 0.95; 16; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 61.76; 21; 74.73; 30.88; 5; 29.34 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103409_CZ.jpg; https: //zolotoserebrostock.com/foto/2foto/a5103409_CZ.jpg ;;
 • 5103409_CZ / 0.96 / 16.5 / 585; 5103409_CZ; 0.96; 16.5; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 62.44; 21; 75.54; 31.22; 5; 29.66 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103409_CZ.jpg; https: //zolotoserebrostock.com/foto/2foto/a5103409_CZ.jpg ;;
 • 5103409_CZ / 0.96 / 17/585; 5103409_CZ; 0.96; 17; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 62.44; 21; 75.54; 31.22; 5; 29.66 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103409_CZ.jpg; https: //zolotoserebrostock.com/foto/2foto/a5103409_CZ.jpg ;;
 • 5103409_CZ / 1.02 / 17.5 / 585; 5103409_CZ; 1.02; 17.5; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 2; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 66.32; 21; 80.25; 33.16; 5; 31.50 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103409_CZ.jpg; https: //zolotoserebrostock.com/foto/2foto/a5103409_CZ.jpg ;;
 • 5103409_CZ / 1.04 / 17/585; 5103409_CZ; 1.04; 17; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 67.60; 21; 81.80; 33.80; 5; 32.11 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103409_CZ.jpg; https: //zolotoserebrostock.com/foto/2foto/a5103409_CZ.jpg ;;

8 штук

за іншими (які не були зазначені окремо, як дублі або відсутні) - аналогічно

Клієнт:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&product_id=13320&price_operation=more_than&quantity_operation=more_than&filter_limit=1000&filter_category=225&sort=&order=&page=1&token=ySL5Dsb3TQky5FeGz86g9Sq42ZEwq5az

А з цього? Перепрошую, що багато питань - я заплутався трохи)

Програміст:

http://new.site/admin/index.php?route=catalog/product/edit&token=HKdyuiYMBQkCuNa7qaGxsn7Umj3Q3WoN&product_id=13320

10 штук

 • 5103226_CZ / 1.01 / 16.5 / 585; 5103226_CZ; 1.01; 16.5; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 64.60; 21; 78.16; 32.30; 5; 30.68 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103226_CZ.jpg ;;;
 • 5103226_CZ / 1.02 / 16.5 / 585; 5103226_CZ; 1.02; 16.5; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 65.25; 21; 78.95; 32.63; 5; 31.00 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103226_CZ.jpg ;;;
 • 5103226_CZ / 1.03 / 15.5 / 585; 5103226_CZ; 1.03; 15.5; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 65.88; 21; 79.71; 32.94; 5; 31.29 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103226_CZ.jpg ;;;
 • 5103226_CZ / 1.05 / 17.5 / 585; 5103226_CZ; 1.05; 17.5; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 67.15; 21; 81.26; 33.58; 5; 31.90 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103226_CZ.jpg ;;;
 • 5103226_CZ / 1.08 / 16/585; 5103226_CZ; 1.08; 16; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обурчальні кільця; Обручальне кільце; 69.07; 21; 83.58; 34.53; 5; 32.80 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103226_CZ.jpg ;;;
 • 5103226_CZ / 1.09 / 16/585; 5103226_CZ; 1.09; 16; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 69.69; 21; 84.34; 34.84; 5; 33.10 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103226_CZ.jpg ;;;
 • 5103226_CZ / 1.11 / 15/585; 5103226_CZ; 1.11; 15; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 70.98; 21; 85.88; 35.49; 5; 33.72 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103226_CZ.jpg ;;;
 • 5103226_CZ / 1.11 / 17/585; 5103226_CZ; 1.11; 17; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 70.98; 21; 85.88; 35.49; 5; 33.72 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103226_CZ.jpg ;;;
 • 5103226_CZ / 1.13 / 17/585; 5103226_CZ; 1.13; 17; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 72.26; 21; 87.44; 36.13; 5; 34.32 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103226_CZ.jpg ;;;
 • 5103226_CZ / 1.1 / 15.5 / 585; 5103226_CZ; 1.1; 15.5; Циркони; Червоне золото; 585 ° (14K); 1; gold; Кільця; Обручальні кільця; Обручальне кільце; 70.35; 21; 85.12; 35.17; 5; 33.41 ;; 0 ;; https: //zolotoserebrostock.com/foto/rest/5103226_CZ.jpg ;;;

10 штук

Клієнт:

Там в адмінці в опціях 6 в кількості 0 :) Або я кудись не туди дивлюся?

Програміст:

product_id 13323 або 13320?

Клієнт:

13320

Програміст:

Клієнт:

Олексій, що я маю на увазі - 13320 ID на складі у постачальника товар є, а в адмінці тестового сайту стоїть нуль.

Програміст:

Я вам надіслав скріни з тестової адмінки, можливо, у вас там кеш - почистіть його

Програміст:

Доброго ранку, Ігор.

Для перенесення мені знадобиться доступ SSH на робочому сервері

Клієнт:

Сміттєві категорії з дублікатами я видалив, спочатку товари і потім самі категорії. Категорія для розміщення новинок - Новинки

Клієнт:

SSH

 • Login: admin
 • пароль password
 • пароль на su password1

Програміст:

Коннект по IP або домену?

Програміст:

По домену спрацював

sftp підійшов

Програміст

Так, фото вже забекапив

Клієнт:

Оплачено

Програміст:

Готові починати імпорт, пропоную для перевірки, виконати імпорт на одній невеликій категорії товарів і перевірити. Яку ви можете запропонувати?

Програміст:

У вас десь налаштований крон на завдання виконання завдання імпорту цін, де це можна подивитися? Або самі вимкніть, щоб зараз все разом не імпортувалося без перевірки

Клієнт:

Можна наприклад чоловічі золоті кільця.

У нас такого крона немає, якщо тільки плагін на акційні ціни, але це навряд чи напевно вплине?

Програміст:

Я вам кажу, що десь завдання крутиться - на підставі даних логів

Програміст:

Запуск - кожні 2 години

Клієнт:

Знайшли і відключили

Програміст:

У нас в кільцях по золоту об'єднані:

 1. Золоте кільце
 2. Золоте чоловіче кільце
 3. Вінчальні кільце

Давайте візьмемо золоті браслети, якщо ви не проти

Клієнт:

Без проблем :)

Програміст:

Потрібно буде, щоб адмін поставив memory_limit = 512M для php

Клієнт:

Цитую: чи впевнений він, що потрібно для всього пхп такий кінський ліміт? :)

Клієнт:

Цитую: Може потрібного ліміт скрипту підняти прямо в скрипті

Програміст:

Ок, роблю всі інші групи

Програміст:

Закінчено, перевіряйте

Клієнт:

Усі категорії?

Програміст:

Всі, за якими робили імпорт на тестовому.

Клієнт:

Мені потрібно буде півгодини мінімум для перевірки, Відпишуся відразу як закінчу.

Програміст:

Ок

Клієнт:

І ще питання, чи є посилання по якому руками можна запускати cron поновлення цін?

Програміст:

Руками - немає, хіба що через консоль

Клієнт:

Це на випадок, якщо оновлення припиниться через якийсь час, писати сюди?

Програміст:

Так, із зазначенням дати останнього оновлення. Далі вже будуть дивитися по логам

Клієнт:

А для смертних є таке посилання, щоб в браузері запускати?

Клієнт:

Або можна на сервері налаштувати раз на годину крон?

Клієнт:

Крон вже налаштували на раз о 6 годині, щоб не навантажувати. З приводу логів, де саме вони будуть на сервері, щоб ми могли відстежити про всяк випадок?

Програміст:

/usr/home/virtwww/dimon.oc/public_html/system/storage/logs/soforp_price_import.log

Клієнт:

Золоті ланцюжки були зроблені з параметром Розмір кільця, а не з Розмір. Я можу сам поміняти його або це треба міняти в скрипті?

Клієнт:

Так як цей параметр ніде не використовується, я просто його перейменував

Клієнт:

Потрібна поправка.

Приклад з ланцюжків: як я писав спочатку - в ланцюжках ми не використовуємо параметр ваги, а робимо як всюди, тобто синхронізація повинна бути тільки за доступними розмірами і виводити вибір ваги не потрібно. Так зроблено в інших категоріях.

На даний момент в ланцюжках виводить вага окремо вибором. Навіть якщо видалити вибір ваги, то після синхронізації він знову з'являється - це потрібно виправити, так як вага нам не потрібна у виборі (опція Виберіть Вагу).

Приклад: http: // site / kuloni / zelta-kedites? Product_id = 16542

Коротко:

Потрібно прибрати вибір ваги в золотих ланцюжках (опція "Виберіть Ваги) і зробити, щоб після поновлення вона не з'являлася знову (як це зроблено в інших категоріях, де вона не з'являється).

Програміст:

Більш рання умова:

> 3 - по ланцюжках було б ідеально не ігнорувати ні вагу не розмір, таке можливо?

Умова зараз:

> В ланцюжках ми не використовуємо параметр ваги, а робимо як всюди, тобто синхронізація повинна бути тільки за доступними розмірами і виводити вибір ваги не потрібно. Так зроблено в інших категоріях

Яке потрібно?

Клієнт:

В ланцюжках ми не використовуємо параметр ваги, а робимо як всюди, тобто синхронізація повинна бути тільки за доступними розмірами і виводити вибір ваги не потрібно. Так зроблено в інших категоріях

Клієнт:

Олексій, якщо видалити товар з сайту (який вже працює), то після поновлення він з'явиться в категорії Новинки?

Програміст:

Добрий день, Ігор.

Якщо система не знайде товар по артикулу, то додасть його в новинки. Так що, так - якщо видалити і потім він все ще буде в імпорт-файлі, то з'явиться в категорії "Новинки"

Клієнт:

Олексій знайшов дві проблемки:

 • 5113083DI (R + W)
 • 5213493DI + TZLB

Ці два кільця стоять вже схвалені на нашому сайті, з новинок я їх видалив, але після поновлення вони знову в новинках з'являються.

Можете подивитися в чому з ними проблема?

За логікою, якщо на сайті вже виставлений товар, то він не повинен додаватися до розділу з новинками.

Програміст:

Добрий день, Ігор.

Скиньте посилання на ці продукти, по базі пошук по цим SKU результату не дає

Клієнт:

 • http: //site/admin/index.php? route = catalog / product / edit & token = ys2c3gkg5NNIXwpxb1yO0cBhpDYuTlXT & productid = 16436 & priceoperation = morethan & quantityoperation = morethan & filterlimit = 250 & filter_sku = 5113083 & sort = & order = & page = 1
 • http: //site/admin/index.php? route = catalog / product / edit & token = ys2c3gkg5NNIXwpxb1yO0cBhpDYuTlXT & product_id = 13748 & price_operation = more_than & quantity_operation = more_than & filter_limit = 250 & filter_sku = 5113083 & sort = & order = & page = 1

і

 • http: //site/admin/index.php? route = catalog / product / edit & token = ys2c3gkg5NNIXwpxb1yO0cBhpDYuTlXT & product_id = 16561 & price_operation = more_than & quantity_operation = more_than & filter_limit = 250 & filter_sku = 5213493 & sort = & order = & page = 1
 • http: //site/admin/index.php? route = catalog / product / edit & token = ys2c3gkg5NNIXwpxb1yO0cBhpDYuTlXT & product_id = 10863 & price_operation = more_than & quantity_operation = more_than & filter_limit = 250 & filter_sku = 5213493 & sort = & order = & page = 1

+

 • http: //site/admin/index.php? route = catalog / product / edit & token = ys2c3gkg5NNIXwpxb1yO0cBhpDYuTlXT & product_id = 16592 & price_operation = more_than & quantity_operation = more_than & filter_limit = 250 & filter_sku = 5103497 & sort = & order = & page = 1
 • http: //site/admin/index.php? route = catalog / product / edit & token = ys2c3gkg5NNIXwpxb1yO0cBhpDYuTlXT & product_id = 13029 & price_operation = more_than & quantity_operation = more_than & filter_limit = 250 & filter_sku = 5103497 & sort = & order = & page = 1

Програміст:

 • 16436 - SKU = 5113083_DI (R + W)
 • 13748 - SKU = 5113083_DI (R + W)

тобто тут у вас дубль по SKU

 • 16561 - SKU = 5213493_DI + TZLB
 • 10863 - SKU = 5213493_DI + TZLB

Аналогічно

Ті SKU, що ви вказали вище (5113083DI (R + W), 5213493DI + TZLB) йдуть без підчеркування, перед DI і система буде їх вважати, як нові

 • 16592 - SKU = 5103497_DI + DI-BK (W + DP-Bk)
 • 13029 - SKU = 5103497_DI + DI-BK (W + DP-Bk)

Аналогічно дублі, швидше за все ви тоді не всі дублі почистили

Клієнт:

Зможете імпорт зробити після того, як я видалю? А то наступний крон у нас тільки о 18 годині

Програміст:

Так, повідомте, як будете готові

Клієнт:

Видалив усі товари з дублями дочиста (і в новинках і на сайті), можна запускати імпорт

Програміст:

Готово

Клієнт:

У них в опціях немає вибору розмірів із зазначенням UPC, нам їх самим виставити?

Програміст:

> У них в опціях немає вибору розмірів із зазначенням UPC, нам їх самим виставити?

Не зрозумів питання - як це відноситься до дублів?

Клієнт:

У кілець в новинках зазвичай бувають розміри з UPC, в розмірах потрібна і кількість.

Програміст:

Розміри з UPC з недавнього часу не імпортуються або взагалі ніколи?

Клієнт:

Я дуже перепрошую, але хіба я писав десь, що не потрібно імпортувати розміри? Вага не потрібна - це так. Чому вони не імпортуються з недавнього часу?

Програміст:

> Я дуже перепрошую, але хіба я писав десь, що не потрібно імпортувати розміри? Вага не потрібна - це так.

А де вказано, що розмір не імпортується?

> Чому вони не імпортуються з недавнього часу?

Я не сказав, що вони не імпортуються, а уточнюю у вас, тому що не можу зрозуміти, що саме зараз працює не так

Клієнт:

Перепрошую, не так зрозумів :)

Наскільки я бачу, вони не імпортнулись тільки зараз. Хоча ніби був ще випадок без розмірів.

Програміст:

> Наскільки я бачу вони не імпортнулись тільки зараз. Хоча ніби був ще випадок без розмірів.

Скиньте пару артикулів у тих товарів, де розміри не імпортувалися

Клієнт:

http: //site/admin/index.php? route = catalog / product / edit & token = ys2c3gkg5NNIXwpxb1yO0cBhpDYuTlXT & product_id = 16659 & price_operation = more_than & quantity_operation = more_than & filter_limit = 250 & filter_sku = 5103497_DI & sort = & order = & page = 1

http: //site/admin/index.php? route = catalog / product / edit & token = ys2c3gkg5NNIXwpxb1yO0cBhpDYuTlXT & product_id = 16658 & price_operation = more_than & quantity_operation = more_than & filter_limit = 250 & filter_sku = 5213493_DI & sort = & order = & page = 1

Програміст:

Другий товар - сережки, там ніяких опцій (розмір / вага) не встановлено в самих налаштуваннях. По першому товару, треба буде дивитися за результатами наступного імпорту

Програміст:

Добрий день, Ігоре.

Вкажіть по цих опціях приналежність до категорій: Виберіть Розмір / Розмір (см.)

Програміст:

Виберіть Розмір - кільця,

Розмір (см.) - ланцюжка? Це потрібно для підтягування розмірів, тому що на назви опцій орієнтується імпорт

Клієнт:

Олексій, добрий день, перепрошую за пізню відповідь. І в кільцях і в золотих ланцюжках ми використовуємо параметр: Виберіть Розмір.

Розмір (см.) - це вже тестовий параметр і його використовувати не потрібно поки.

Програміст:

Зрозумів, тоді вношу правки по вендорах і будемо дивитися за наступним імпортом

Програміст:

Ігор, у скільки у Вас налаштований крон імпорту?

Клієнт:

Кожні 6 год

Програміст:

Перевірив по кільцю з ID 16659 - розмір з'явився

Клієнт:

Доброго дня. спробую його переробити і подивимося в 12 як все буде

Клієнт:

Для чистоти експерименту в цьому кільці зробив: замінив назву, додав ціну і номер моделі (SKU взагалі не чіпав і навіть не вибирав) + додав атрибути, зв'язки (категорії) змінив і все. Зараз це кільце схвалено і виведено на сайті. Чекаємо оновлення.

Шановні існуючі та майбутні Клієнти веб-студії NeoSeo, аналізуючи даний кейс, Ви самі можете переконатися, що в процесі роботи виникають десятки уточнень і непередбачених ситуацій, які ні Замовник, ні Програміст не могли передбачити до початку робіт на стадії "Оцінки".

Але в будь-якому випадку, щоб отримати потрібний результат ми виконали все, що просив Клієнт до кінця.

Висновки:

 1. Купуйте години з запасом, щоб не зупиняти роботу в найбільш невідповідний момент (якщо години залишаться, Ви зможете їх використовувати на інші свої завдання або попросити зворотню виплату);
 2. Важливо розуміти, що навіть якщо завдання оцінювалося в 7 годин, це нормально, що остаточна вартість вилилася в 17, при чому загальна тривалість її виконання, з природних причин, розтягується на 1-2 місяці і до цього потрібно бути готовим.

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]