Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Відкриваємо Інтернет-магазин: поради початківцям

Хочете успішно розвивати свій торговий бізнес? Тож без Інтернет-магазину Вам ніяк не обійтися. Спеціально для Вас ми розглянемо етапи створення онлайн-бізнесу: починаючи від ідеї й закінчуючи прибутковими продажами.

Створюємо інтернет-магазин

В останнє десятиліття торгівля в Інтернеті почала надзвичайно активно розвиватися. Адже це так зручно, коли можна не витрачати час на відвідування магазинів, а придбати все необхідне, не виходячи з дому.

Однак онлайн-торгівля, як і будь-який інший тип продаж, потребує спеціальних інструментів. Тільки завдяки таким допоміжним засобам шопінг в Інтернеті став по-справжньому комфортним. Таким чином, стали з'являтися електронні платіжні системи, спеціальні майданчики для продаж і найголовніше — Інтернет-магазини.

Тепер будь-який покупець може знайти тематичний сайт, на якому продається потрібний йому товар (іноді вузькоспеціалізований). Але варто сказати, що ця система добре працює й у зворотному напрямку. А значить, будь-який охочий зможе при невеликій підготовці відкрити свій Інтернет-магазин в Україні.

Як відкрити свій Інтернет-магазин: всі «за»

Відкриття інтернет-магазину

В наші дні статистичні дані констатують хороші новини — простір української Інтернет-торгівлі має досить великий потенціал для зростання. І хоча, здавалося б, за певними показниками українці роблять значно менше онлайн-покупок, ніж в інших країнах, проте витрати в цій сфері досягають рівня європейських споживачів.

Це зайвий раз доводить, що відкриття Інтернет-магазину є чудовою ідеєю. А при правильному підході та грамотній організації дій прибуток не змусить себе чекати.

Візьміть до уваги!

Цікавим фактом вітчизняного ринку Інтернет-торгівлі є те, що покупці воліють оплачувати онлайн-замовлення готівкою. Лише трохи більше, ніж 10% українців використовують безготівковий розрахунок. Для прикладу, європейці й американці, навпаки, в більшості вважають за краще для схожих цілей використовувати банківські картки.

Попри масу доказів, Ви все ще маєте сумніви в тому, наскільки може бути вигідним онлайн-бізнес? Наші наступні рекомендації зайвий раз доведуть, що з продуманим планом успіх у цій справі — неминучий!

А можливо, у Вас немає жодних сумнівів, проте є маса запитань, на які Вам хотілося б отримати відповіді? У цій статті ми детально розглядаємо всі етапи становлення успішного онлайн-бізнесу з відкриттям Інтернет-магазину на платформі OpenCart, який забезпечує продажі.

Відкриття Інтернет-магазину: з чого розпочати?

  1. Бізнес-ідея. Багато підприємців-початківців одразу ж замислюються про те, як оформити Інтернет-магазин документально. І це в корені неправильний підхід. Передусім, необхідно розпочати з ідеї. Бізнес повинен приносити прибуток, а саме заняття обраним Вами напрямком — задоволення. З цієї причини спочатку добре поміркуйте, що цікавить саме Вас. Потім вивчіть ринкову нішу. Конкурентів необхідно знати в обличчя. Крім того, їхній приклад може Вам підказати дійсно конструктивні ідеї. Але, водночас, Ваша пропозиція повинна бути якоюсь мірою унікальною. Це забезпечить постійний приплив покупців.
  2. Постачальники та доставка товару. Згодом Вам потрібно вирішити, де Ви купуватимете товар. Знайдіть відповідальних і перевірених постачальників. Уточніть, які знижки Вам можуть запропонувати надалі. Також відразу ж вирішить питання доставки та оплати товару покупцям. Це не менш важливо.
  3. Розробка сайту. Після того, як Ви ретельно продумали ідею, час приступати до створення сайту, на якому буде розміщуватися Ваш Інтернет-магазин. Для цього Вам неодмінно знадобиться допомога фахівців веб-студії NeoSeo, які розроблять сучасний SEO-магазин із правильною SEO-структурою, адаптивним дизайном, який готовий до успішного просування.
  4. Реклама та просування сайту. Після розробки Інтернет-магазину відразу ж варто подумати про рекламу. Вона може бути:
  • візуальною (банерна);
  • за пошуковими запитами (контекстна);
  • орієнтована на певну цільову аудиторію (таргетована) тощо.

Фахівці веб-студії NeoSeo допоможуть Вам з успішним пошуковим просуванням веб-ресурсу.

  1. Документальне оформлення. Що стосується безпосередньо документального оформлення Інтернет-магазину, то це має сенс робити в тих випадках, якщо Ви збираєтеся співпрацювати з великими фірмами. Такі компанії просто відмовляються мати справу з незареєстрованими підприємцями.

Як створити сайт для Інтернет-магазину?

Створюємо сайт

Створити сайт для Інтернет-магазину можна власними силами або ж вдатися до послуг кваліфікованих фахівців. Розглянемо обидва варіанти.

Варіант №1. Сайт власними силами. Це відмінний варіант для тих, у кого невеликий стартовий капітал і просто немає коштів для оплати послуг фахівців. Єдиний мінус цього варіанту в тому, що для створення з нуля повноцінного сайту потрібні певні знання. Якщо Ви ними не володієте, то доведеться витратити час на вивчення інформації й відвідування курсів. Але й це не є страховкою від проб і помилок.

Ще один варіант — скористатися конструктором сайтів. Створити платформу для Інтернет-магазину таким чином буде набагато простіше. При цьому варто враховувати, що у сайтах-конструкторах закладено строго обмежений функціонал.

Варіант №2. Сайт, розроблений фахівцями. Якщо Ви хочете, щоб Інтернет-магазин сам працював на Вас, тоді без допомоги фахівців не обійтися. При цьому найкраще звертатися в ті компанії, які займаються SEO-просуванням. В такому випадку Вам створять сайт, який буде повністю відповідати всім вимогам пошукових систем. А значить, Ваш Інтернет-магазин буде знаходитись на першій сторінці видачі та його відвідає більше покупців. Фахівці веб-студії NeoSeo забезпечать Вам створення SEO-магазину, який успішний у просуванні та генерує продажі.

Єдиний нюанс розробки сайту, замовленого у фахівців, в тому, що за якісний веб-ресурс потрібно сплатити певну суму коштів. Дозволити собі таку послугу можуть далеко не всі підприємці-початківці. Але навіть якщо Ви не можете зараз замовити просування, то до цього завжди можна повернутися в майбутньому.

Візьміть до уваги!

Рекламу Інтернет-магазину також краще замовляти у спеціалізованих агентствах. Існує багато різновидів реклами у мережі. У професійній компанії Вам підберуть найбільш оптимальну (за вартістю, за часом дії та іншими параметрами), і незабаром Ви побачите результат. Хочете, щоб Ваш Інтернет-магазин з перших днів працював відмінно, але бюджет у Вас обмежений? Тоді Ви можете скористатися послугами фахівців, проте, враховуючи мінімальну межу бюджету. Наприклад, замовити тільки найнеобхідніші роботи. А налаштувати додаткові функції Ви зможете з часом.

Як вибрати нішу для Інтернет-магазину?

Выбор ниши для магазина

Підприємцям-початківцям може видатися, що потік покупців у їхньому Інтернет-магазині буде залежати виключно від популярності обраного для продажу товару. Однак, це далеко не так. Можна продавати однаково успішно продукцію найрізноманітнішого спрямування. Головне — пам'ятати, що в будь-якому бізнесі надзвичайно важливими є такі чинники:

  • якість товару;
  • вартість товару;
  • постійна наявність товару;
  • вартість і якість доставки.

Крім того, клієнти звертають увагу на сервіс. Якщо Ви ведете справи самі, то завжди залишайтеся гранично ввічливими з покупцями. Якщо ж у Вас є менеджери, тоді їх слід окремо навчити. А інакше Ви ризикуєте втратити клієнтів.

Для того, щоб краще розібратися в обраному напрямку торгівлі, відвідайте сайти своїх успішних конкурентів. На їхньому прикладі Ви зможете почерпнути чимало корисної інформації. Також варто відвідати й інші популярні Інтернет-магазини, не пов'язані з Вашою тематикою. Це теж Вам обов'язково стане в нагоді.

Постарайтеся по можливості ретельно вивчити ту область онлайн-продаж, яка Вас зацікавила. Чим краще Ви будете в ній розбиратися, тим простіше Вам буде орієнтуватися у створенні бізнесу. Тим паче, Ви суттєво швидше зможете досягнути бажаних результатів.

І знову про переваги створення Інтернет-магазину

Ви все ще маєте сумніви, чи відкриття Інтернет-магазину є такою конструктивною ідеєю? Тоді Вам просто необхідно дізнатися про переваги онлайн-бізнесу. А «сильних сторін» у ідеї відкриття Інтернет-магазину дійсно чимало. Зараз ми перелічимо тільки загальні вигоди. Але пам'ятайте, що в кожному конкретному випадку їх може бути навіть більше. Це вже залежатиме від можливостей обраної Вами ринкової ніші.

Отже, переваги у відкритті Інтернет-магазину наступні:

  1. Кількість здійснених покупок не буде залежати від часу та дня тижня. Покупці можуть робити замовлення навіть тоді, коли Ви вже давно відпочиваєте.
  2. Кількість покупців не буде залежати виключно від конкретного місця розташування. Ви можете відправляти замовлення клієнтам по всій країні чи навіть за її межі. Завдяки цьому Ваш прибуток буде зростати.
  3. Відкриття магазину в Інтернет-просторі обійдеться Вам значно дешевше, ніж відкриття такого ж магазину офлайн. Вам не треба буде платити за оренду приміщення, наймати співробітників, оформляти чимало документів тощо.
  4. Зручна система обліку й пошуку товару. За допомогою спеціальних фільтрів чи рядка пошуку клієнти можуть дуже швидко відшукати необхідну продукцію та зробити свій вибір.
  5. Крім того, завдяки відсутності витрат на оренду приміщення й деякі інші статті видатків, Ви зможете знизити ціну на окрему продукцію в Вашому Інтернет-магазині. А це додатково залучить зацікавлених покупців.
  6. Вам гарантована велика аудиторія клієнтів. Адже Інтернет-простір допомагає подолати всі кордони.
  7. І це далеко не всі переваги, які має Інтернет-магазин.

Крім того, відкриття бізнесу онлайн — це доволі динамічний процес у порівнянні із відкриттям офлайн-магазину. Водночас реклама останнього варіанту обійдеться суттєво дорожче. Ще одна незаперечна перевага Інтернет-магазину полягає в тому, що при великому бажанні Ви можете його відкрити й запустити впродовж декількох тижнів. У офлайн-бізнесі такий варіант розвитку подій практично неможливий.

Онлайн-бізнес

А якщо, до того ж, Ви ще й скористаєтеся послугами кваліфікованих фахівців, то відкриття Інтернет-магазину відбудеться швидко й на надзвичайно високому організаційному рівні. Веб-студія NeoSeo готова запропонувати Вам послуги розробки та просування Інтернет-магазину на платформі OpenCart. Звертайтеся!

Ми завжди раді допомогти розвиткові Вашого онлайн-бізнесу,

Команда NeoSeo.

Коментарі

Gennady
Решил открыть свой интернет магазин хэндмейд товаров, но не знал с чего начать и на днях нашел классную пошаговую инструкцию. С помощью нее я придумал название и выбрал платформу для своего интернет-магазина. Всем советую!

Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]

Товари зі статті: