Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Налаштування модуля "NeoSeo Обмеження доступу користувачам в адміністративній зоні"

1. Установка модуля "NeoSeo Обмеження доступу користувачам в адміністративній зоні" для OpenCart

Необхідно завантажити файли з директорії Upload архіву в корінь сайту по фтп.

Після цього необхідно: Перейти в адміністративну панель сайту і вибрати розділ "Додатки" -> "Модулі"

Знайти в списку модуль "NeoSeo Обмеження доступу користувачам в адміністративній зоні" і натиснути кнопку "Встановити"

Потім необхідно увійти в налаштування модуля, встановити статус "Включено" та натиснути кнопку "Зберегти".

Далі необхідно перейти в розділ "Додатки" -> "Менеджер доповнень" і натиснути кнопку "Оновити" в правому верхньому кутку сторінки.

Тепер модуль готовий до роботи. Можна переходити до налаштування даних.

  1. Вибрати групи адміністраторів, для управління менеджерами.
    "Група адміністраторів" - це одна або кілька груп користувачів, членам яких Власник магазину надає права для управління. Такі адміністратори можуть змінити прив'язку користувачів з "Група менеджерів" до замовлень - змінити менеджера або зробити доступним замовлення всім менеджерам.
  2. Вибрати групи менеджерів для роботи з замовленнями.
    "Група менеджерів" - це одна або кілька груп користувачів, членам яких Власник магазину надає права для управління замовленнями. Такі користувачі можуть переглядати редагувати і видаляти замовлення. Крім того при збереженні замовлення зі статусом зі списку "Статус замовлення для прийняття", замовлення "прив'язується" до активного користувача (менеджеру) і після цього редагувати його може тільки він. Для інших користувачів з цієї групи дане замовлення буде доступне тільки для перегляду.
  3. Вибрати статуси замовлень. При збереженні замовлення з одним з обраних статусів, які не прив'язані до жодного менеджеру, відбудеться прив'язка поточного менеджера.
    "Статус замовлення для прийняття" - це набір з "статусів замовлення", які при редагуванні замовлення дозволяють зробити прив'язку замовлення до певного менеджера з "Група менеджерів" після чого таке замовлення буде доступне для редагування тільки "прив'язаному" менеджеру.
  4. Зберегти.

Після натискання на кнопку "Зберегти" вся внесена інформація збережеться і в розділі меню "Замовлення" в списку замовлень додасться колонка "Менеджер" (1), а також кнопки "Змінити менеджера" (2) тільки для адміністраторів.

Якщо поле "Менеджер" порожнє, то поточний менеджер може прийняти замовлення.

Для цього потрібно змінити замовлення з одним із статусів, обраних в налаштуваннях модуля.

Після збереження замовлення, в списку буде відображатися менеджер - власник замовлення, і замовлення буде доступне для редагування тільки йому.

Адміністратори можуть призначати і змінювати менеджерів, прикріплених до замовлень, для цього їм потрібно натиснути кнопку "Змінити менеджера" в колонці "Менеджер".

Вибрати потрібного менеджера і зберегти.

Не знайшли відповідь на своє запитання? — Задайте його на нашому форумі: https://www.opencartmasters.com/forum/86-ogranichenie-dostupa-polzovatelyam-v-adminke/ 

Товари зі статті: