Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Позбавляємося від зайвого - починаємо із зображень

Що робити, якщо на вашому Інтернет-ресурсі накопичилося так багато зображень, що слід подумати про зміну тарифу на хостингу? А чи всі зображення використовуються? Можливо, більшість із них уже давно втратили актуальність? Якщо на сьогоднішній день немає необхідності у використанні зображень, які займають багато місця, – їх варто просто видалити. Отож, проводимо «генеральне прибирання» з програмним рішенням «Видалення зайвих зображень»!

Позбавляємося від зайвих зображень за допомогою модуля OpenСart

«Видалення зайвих зображень»: навіщо вам потрібна ця програма?

Програмне рішення «Видалення зайвих зображень» допомагає перевірити та видалити всі зображення, які не використовуються, включно з їхніми закешованими версіями. За дуже стислі часові терміни ця програма звільнить на вашому веб-ресурсі десятки Gb простору.

Які зображення перевіряє програма «Видалення зайвих зображень»:

 • зображення товарів;
 • зображення категорій;
 • зображення виробників;
 • зображення банерів;
 • зображення завантажень;
 • зображення замовлень;
 • зображення опцій (при наявності);
 • зображення з налаштувань;
 • зображення сертифікатів.

Просимо звернути увагу: якщо посилання на зображення було додане в ручному режимі, для прикладу, в html описі товару, то такі зображення програма «Видалення зайвих зображень» НЕ враховує.

Інформація про програмне рішення «Видалення зайвих зображень»

Програмне рішення «Видалення зайвих зображень»

Основні вимоги до налаштування модуля «Видалення зайвих зображень»:

 • PHP 5.3;
 • OpenСart 1.5., 2.0.;
 • VQMOD 2.4.1 і вище;
 • IonCube Loader (ліцензія на домен).

Технічна підтримка

Веб-студія «NeoSeo» забезпечує безкоштовну технічну підтримку програмного рішеня «Видалення зайвих зображень» для OpenCart.

Якщо у вас є необхідність поліпшити функціональність даного рішення, напишіть на info@neoseo.com.ua.

Вартість і терміни виконання робіт уточнюйте у менеджера з продажу, для цього заповніть форму нижче або зателефонуйте на один із номерів зазначених в шапці сайту.

Шановні майбутні Клієнти веб-студії NeoSeo!

Просимо взяти до уваги, що будь-які роботи, які Ви замовляєте в нашій веб-студії, ми виконуємо на спеціально розгорнутому для цього локальному і тестовому оточенні.

Як ми вже писали раніше, при проведенні будь-якого роду робіт з програмування можливі конфлікти і збої в програмному коді, передбачити які неможливо. Тому важливо, щоб у програмістів була можливість внести зміни, протестувати і налагодити роботу нового функціоналу на локальному і тестовому оточенні, а пізніше передати вам на затвердження, не зачіпаючи основний сайт.

Це дозволить уникнути появи можливих помилок на сайті і / або повної зупинки його роботи. Ви зможете перевірити коректність роботи нового функціоналу і при бажанні внести додаткові зміни, і тільки після вашого затвердження ми переносимо дані роботи на основний сайт.

На розгортання локального і тестового оточення необхідно 3 години роботи фахівця (з цінами всіх послуг можна ознайомитись тут).

З метою економії коштів ви можете відмовитися від локального і тестового оточення, але тоді всі роботи будуть проводитися на вашому основному сайті. У цьому випадку вся відповідальність за наслідки можливих помилок і некоректної роботи Інтернет-магазину лягає на вас.

Винятком можуть бути ситуації - якщо у вас зовсім новий сайт, на ньому немає відвідувачів, і роботи , що проводяться, не вплинуть на продажі вашого Інтернет-магазину.

Ви розробник і Вам не потрібна послуга під ключ? Будь ласка, купуйте модуль, встановлюйте і налаштовуйте самі!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]

Товари зі статті: