Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Як заробити, не виходячи з дому: ТОП-17 кращих ідей для бізнесу

Шукаєте можливості пристойно заробляти? У цій статті Ви знайдете ТОП найцікавіших, найперспективніших і, що найважливіше, реальних способів «віддаленого» заробітку.

Починаючи власну справу, досить часто підприємці допускають грубу помилку й одразу винаймають офіс, закуповують меблі та техніку. Тим часом, ці кошти можна вигідно заощадити і вкласти в розвиток власного бізнесу, закупівлю основного товару, сировини чи засобів виробництва.

Ідеї для бізнесу

Для старту ж найголовніше – це бажання заробляти. Студенти, молоді мами і всі ті стартапери, які ще не встигли накопичити багато капіталу, можуть організувати свій «домашній бізнес» через Інтернет.

1. Інтернет-магазин як найкращий двигун бізнесу

Інтернет-магазин

Власний Інтернет-магазин – це один із найбільш вдалих варіантів для дистанційного заробітку. Звичайно, на перших етапах доведеться непросто, адже потрібно буде самостійно вирішувати всі питання доставки, пошуку і консультування клієнтів, адміністрування. Однак, навчившись на малому, поступово можна збільшувати масштаби: пропонувати більше товарів, почати рекламну кампанію в соціальних мережах. Головне в цій справі – не здаватися на півдорозі. ЕBay.com, Amazon.com, Rozetka.com.ua, Panama.ua теж колись були маленькими.

Все, що потрібно для старту – 6-10 тисяч гривень для професійної розробки зручного сайту. Фахівці компанії NeoSeo обов'язково допоможуть з максимально зручним і швидким Інтернет-магазином на платформі OpenCart. Остання користується все більшою популярністю, адже на її основі розробляються SEO-магазини з адаптивним дизайном, відповідною структурою і відмінними можливостями просування.

Що ж стосується покупки товару, то для початку варто обмежитися декількома основними категоріями. Як варіант, можна використовувати й таку модель співпраці, як дропшипінг, тобто прямі постачання: від виробника до клієнта, але через посередника – Вас.

Ринок електронної комерції збільшується щогодини. Згідно зі статистичними даними, в Європі 8 з 10 користувачів здійснюють регулярну купівлю товарів онлайн. Тому, можна стверджувати, що відкриття власного Інтернет-магазину – це вдала інвестиція. У разі необхідності його можна вигідно продати, так само, як і традиційний магазин.

2. Клінінгові послуги як можливість непогано заробити

Клінінгові послуги

Для старту такого бізнесу, по суті, не потрібно практично жодних вкладень. Елементарні інструменти та безпечні хімічні засоби – головне для цієї роботи. Розміщувати оголошення можна на найпопулярніших і безкоштовних дошках оголошень, наприклад, на ОЛХ, Клумбі, Кідстафі, Клубку тощо.

Скористатися такими послугами, безумовно, захочуть холостяки, зайняті бізнесмени і бізнесвумен, особи похилого віку.

Хоча така ідея у багатьох викликає посмішку, до речі, вона є надзвичайно перспективною. Згодом можна створити свій сайт із запропонованими послугами і паралельно розпочати продаж клінінгового інвентаря та побутових засобів.

Інший напрямок розвитку компанії – збільшення кількості послуг, що надаються, наприклад, разом із прибиранням водночас пропонувати клієнтам і послуги електрика, сантехніка, доставку води та вивезення сміття.

Щоб отримати своїх постійних клієнтів, важливо більше уваги приділяти побажанням людей та виконувати свою роботу старанно.

3. Пошиття на замовлення – перспективна бізнес-ідея

Жінки й дівчата, які вміють і люблять шити, можуть на цьому бізнесі непогано заробити. Якщо клієнтів спочатку буде не надто багато, тоді можна почати з пошиття декількох універсальних товарів. Як приклад можна назвати: дитячі ковдри, штори, скатертини, простирадла тощо.

Інший цікавий варіант – мішки для подарунків чи для іграшок. Якщо підібрати кілька різних варіантів кольорів, матеріалів, це збільшить шанси на швидкий продаж виробів, адже клієнтам буде з чого вибирати.

Впоравшись із такою роботою, можна буде переходити до більш дорогих пропозицій, зокрема: жіночі плаття та верхній одяг. За ексклюзивний одяг під замовлення люди часто готові заплатити дуже високу ціну.

Для початку Вам знадобиться простенька, але надійна швейна машинка. На торгових Інтернет-майданчиках професійну швейну техніку б / у можна придбати всього лише за 6-8 тисяч гривень. Звичайно, потрібно ще буде придбати матеріал, нитки, а також попрацювати над виготовленням лекал.

Шукати клієнтів на початковому етапі бізнесу найзручніше в соціальних мережах. Зі збільшенням товарних груп доведеться відкривати свій Інтернет-магазин, де клієнт самостійно зможе підібрати необхідний колір, розміри, аксесуари тощо. Веб-студія NeoSeo розробляє зручні як для користувачів, так і для адміністраторів SEO-магазини на платформі OpenCart.

4. Салон краси для собак (грумінг-салон) як можливість пристойно заробити

Салон краси для собак

Догодити своїм пухнастим клієнтам набагато простіше, аніж людям. Головне в цій справі – мати почуття стилю, розбиратися в породах тварин і любити свою справу.

Для старту потрібні дуже незначні вкладення: гроші на перукарські інструменти та засоби, канапа для тварин.

Всі шанси на розвиток салон для тварин має у великих містах з чисельністю населення від 300-400 тисяч осіб. «Напрацювавши» свою базу постійних клієнтів, варто задуматися над розширенням закладу й орендою більшого за площею приміщення.

5. Дизайн інтер'єру як втілення конструктивної бізнес-ідеї

Доволі часто пересічні користувачі цікавляться дизайнерськими виробами та ремонтом. Такий бізнес підійде творчим натурам, які вміють фантазувати, вдало поєднувати різні предмети, кольори та матеріали.

Для роботи Вам знадобиться комп'ютер і встановлені на ньому спеціальні дизайнерські програми для моделювання різних варіантів облаштування приміщення. Клієнтів можна шукати як серед пересічних городян, так і серед власників офісів, комерційних та державних закладів – ресторанів, шкіл, кафе та ін.

Як варіант, можна спробувати домовитися із забудовниками, власниками будівельних магазинів про надання дизайнерських послуг.

Кожну свою якісну роботу обов'язково потрібно фотографувати, знімати на відео чи подавати у форматі 3D-панорами. Така галерея стане особливо корисною, коли вдасться створити свій власний сайт. Веб-студія NeoSeo пропонує Вам розробити сайти для будь-яких цілей і на будь-який смак.

6. Ремонт електроніки: корисна і прибуткова справа

Ремонт електроніки

Ремонтувати комп'ютери й мобільні пристрої в домашніх умовах доволі зручно. На відміну від фахівців, які ремонтують побутову техніку, не потрібно виїжджати до клієнта.

Що ж стосується замовників, то вони обов'язково будуть, адже на кожного користувача в наш час припадає по 2-3 електронні пристрої. Якщо довіряти статистиці компанії TNS Infratest, ще в 2016 році серед осіб у віці до 32 років більше, ніж 72% є активними користувачами планшетів.

Розбите скло, систематичні перезавантаження пристрою, відсутність зображення чи звуку, неможливість під'єднати Інтернет – часті несправності гаджетів. Звичайно, набагато вигідніше оплатити 300-900 гривень за ремонт, ніж купувати нові пристрої.

Без сумніву, хто обирає для себе такий варіант зайнятості, не знатиме, що таке економічна криза.

7. Косметика домашнього виробництва – актуальна бізнес-ідея

Часті дискусії на тему екологічності мийних і косметичних засобів, а також невтішні результати дослідження впливу тих чи інших жіночих товарів (лак-спрей, гель-лак та ін.), змушують більше коштів витрачати на якісну, а головне – безпечну косметику.

Найбільш простим і вдалим для старту варіантом стане миловаріння. Як відзначають підприємці, які вже встигли заробити на цьому непоганий капітал, на натуральні інгредієнти доведеться витратити всього лише 200-500 гривень. Рецептів приготування мийного засобу в мережі можна знайти досить багато.

Успіх стане безсумнівним, якщо клієнти самі переконаються в 100% натуральності продукту. Для цього мало описати склад, варто також продемонструвати (фото або відео) процесу роботи через свій сайт або Youtube-канал.

8. Вироби ручної роботи як спосіб гідного заробітку

Не менш цікавою та прибутковою справою є виготовлення речей своїми руками. У Європі та США навіть за невелику фетрову іграшку, виконану людськими руками, покупці готові заплатити декілька сотень, а іноді й тисяч доларів. Така річ – безпечна і унікальна – ось її головні переваги.

Відповідаючи на питання, а що ж робити, варто сказати: те, що вмієте найкраще. Товар повинен бути авторським і якісним. Як варіант:

  • керамічні вазочки,
  • вишиті іграшки на ялинку,
  • в'язані шкарпетки,
  • сережки з бісеру,
  • дерев'яні підставки під горнятка тощо.

Успіх прийде разом із креативністю. Навіть не надто потрібну річ покупці готові купити, якщо вона буде оригінальною та трендовою. Варто поцікавитися: герої яких мультфільмів і фільмів користуються найбільшою популярністю, які футбольні команди мають найбільше фанатів і які виконавці збирають цілі стадіони. Використання актуальних зображень, написів забезпечать виробам швидкий збут.

9. Професія екскурсовода: як цікаво і пізнавально заробити

Професія екскурсовода

Якщо Ви проживаєте у великому місті чи місті з глибокою історією, тоді можна заробляти цікавими розповідями. Починати можна з послуг допомоги туристам. Приїжджаючи в чуже місто, важко відразу зорієнтуватися: куди піти, де поїсти і переночувати. Помічник у цих питаннях точно зайвим не буде.

Також можна розробити свою актуальну і нестандартну програму екскурсії. Клієнтів краще шукати серед туристичних компаній, адже вони можуть забезпечити Вас великими групами туристів.

Не завадить і реклама в соціальних мережах, на тематичних форумах, особливо в сезонний період.

10. Перекладач: заробіть своїми знаннями

Володіючи хоча б однією іноземною мовою на високому рівні, можна організувати свій бізнес. Послугами перекладача неодмінно захочуть скористатися студенти, особи, які оформляють документацію для виїзду за кордон, власники компаній чи магазинів, що мають постачальників за кордоном, а також туристи, яким цікаво відвідати Україну.

Звичайно ж, найбільш популярним сьогодні залишається англійська мова. Однак, володіючи іншими мовами, можна бути спокійним за відсутність серйозної конкуренції.

Якщо вивчати мови вдається легко, тоді точно потрібно у цьому напрямку працювати. Вищий рівень – більше клієнтів і грошей.

11. Агент з нерухомості як відмінний спосіб заробити

Особи з аналітичним складом мислення і економічною освітою зможуть реалізувати себе у сфері нерухомості. Персональним агентом із продажу та купівлі житла можна легко стати, якщо навчитися моніторити ринок, розбиратися у вартості житла та земельних ділянок у різних районах свого міста.

Як показує досвід багатьох агентств, і в цій ніші можна напрацювати свою постійну клієнтську базу, але тільки за умови працьовитості й порядності.

Здавати в оренду житло – значить отримувати щомісячні виплати без зусиль. Тому скористатися такою можливістю намагаються фактично всі власники незаселених квартир. На цьому можна теж пристойно заробити, причому практично без вкладень.

12. Віддалений бухгалтер: працюємо і заробляємо!

Віддалений бухгалтер

Маючи достатній досвід та знання, професійному бухгалтерові не доведеться шукати роботу в офісі. Процес заповнення звітів в XXI столітті повністю автоматизований. Наявність бухгалтерських (або підприємницьких) програм, а також доступ до основної інформації підприємства – це, власне, і все, що знадобиться бухгалтеру, який працює дистанційно.

Цей варіант співпраці ФОПів і бухгалтерів надзвичайно поширений в європейських країнах і США. За віддалену роботу власнику підприємства доведеться заплатити в рази менше, ніж за щоденне перебування працівника в офісі. Що ж стосується самого бухгалтера, то він може «вести» стільки підприємств, скільки фізично зможе обслуговувати. Отже, заробітна плата в кінці місяця може бути досить високою.

13. Меблі для тварин як реалізація прибуткової бізнес-ідеї

Прибутковий дистанційний бізнес для чоловіків – виготовлення будинків для домашніх тварин. Все більше користувачів мережі, якщо довіряти статистиці пошукових систем, цікавляться такими товарами.

Щоб «справа пішла» краще, попередньо потрібно проаналізувати товари конкурентів, дізнатися якомога більше про тварин, для яких можна запропонувати меблі, а також очікування цільової аудиторії.

Постійним залишається попит на:

  • будки для собак,
  • царапки та будиночки для кішок,
  • клітки для птахів.

Підійшовши до своєї роботи з фантазією, Вам вдасться створити унікальні вироби, випередити конкурентів і задовольнити запити всіх своїх клієнтів.

14. Виробництво солодощів: смачний бізнес!

Виробництво солодощів

Побалувати себе чимось солоденьким завжди готові як діти, так і дорослі. Тим часом, корисних і натуральних солодощів на ринку дуже мало. Продемонструвавши своїм потенційним клієнтам відеоролик або фотозвіт процесу виготовлення цукерок чи шоколаду, обов'язково вдасться підвищити свій авторитет в їхніх очах, і, відповідно, швидко розпродати першу партію. Отримати ж постійних покупців можна тільки в тому випадку, коли пропоновані вироби виявляться корисними, красивими, смачними й апетитними.

На старт цієї справи не потрібно витрачати надто багато коштів. Форми й основні харчові інгредієнти – найбільш важливі елементи виробництва. Для професійного розвитку доречними стануть різноманітні кондитерські курси та майстер-класи.

Перших своїх покупців можна знайти в соціальних мережах. Якщо ж клієнтів буде багато, Вам вигідно буде замовити розробку Інтернет-магазину. Повноцінний веб-ресурс Вам знадобиться, щоб вдало збирати і обробляти замовлення, стежити за їхнім виконанням, адмініструвати виробничі процеси. Веб-студія NeoSeo допоможе Вам із розробкою та просуванням SEO-магазину, який генерує продажі.

15. Digital-аутсорсинг як новаторська бізнес-ідея

Це новий, але надзвичайно перспективний напрямок Інтернет-роботи. По суті, він передбачає виконання різних завдань, пов'язаних з розробкою, наповненням і просуванням сайту, а також із рекламою компаній і продуктів у мережі. Для початку краще уважно вивчити один напрямок, наприклад: графічний дизайн, SEO-стратегію, контекстну рекламу, копірайтинг тощо.

Не варто чекати, що клієнти прийдуть до Вас самі. Краще активно моніторити вже чинні сайти й пропонувати адміністраторам просування, кращий дизайн чи якісні тексти (словом, те, що Ви вже добре вмієте). Не виключно, що згодом Вам потрібно буде взяти на роботу додаткових помічників.

16. Виготовлення незвичайних букетів: красиво та прибутково

Сподіваючись знайти цікаві подарунки до ювілею, з нагоди кар'єрного росту, Дня народження чи інших свят, все частіше українці зупиняються на купівлі оригінальних букетів. Їх можна створювати з будь-яких харчових продуктів, фруктів та солодощів.

Кожній дівчині чи жінці, безумовно, захочеться отримати в подарунок чарівний букет із шоколадних цукерок чи зі свіжим виноградом, соковитим апельсином. Кращим подарунком на всі випадки життя для чоловіків стануть набори з алкогольними (міні-пляшки чи пляшки коньяку, горілки, віскі тощо) чи слабоалкогольними (пиво) напоями, до того ж, разом із апетитними сиров'яленими ковбасками, елітними видами сирів чи морськими делікатесами.

У цій справі важливо нести відповідальність за свій товар (купувати тільки свіжі продукти, а також зберігати чек). І, звичайно ж, без фантазії та творчості Вам не обійтися!

17. Редагування фото: можливість заробити без вкладень

Вміючи працювати хоча б з одним фоторедактором, можна пропонувати послугу обробки фото. Жінки й дівчата віком 14-35 років – головна цільова аудиторія у такому бізнесі. Зробити пишним волосся чи прибрати ефект «червоних очей», або ж приховати плями на одязі, недоліки шкіри – основні завдання, які замовники ставлять до фоторедакторів.

Ціни за свої послуги краще встановлювати фіксовані та для початку невисокі. «Набивши руку» й навчившись працювати з різними клієнтами, запитами та програмами, можна починати розширення свого бізнесу, наприклад, пропонувати видрук фотокниг, купівлю фототоварів, альбомів тощо.

Поради початківцям для реалізації власної бізнес-ідеї

Своя бізнес-ідея

Перш, ніж братися за відкриття власної справи, варто все ретельно проаналізувати:

  • з'ясувати потреби людей у своєму місті чи сегменту користувачів у мережі,
  • оцінити їхню платоспроможність,
  • наявність прямих конкурентів,
  • визначити можливу суму перших вкладень.

Також слід скласти чіткий бізнес-план, який дасть розуміння, в якому напрямку повинен розвиватися Ваш бізнес.

Не варто розчаровуватися, якщо перші місяці не принесуть очікуваного результату. Деякі ніші вимагають більше зусиль і часу на «розкрутку». Досягти успіху зможе той, хто не буде себе жаліти, а щиро «вкладати душу» у власну справу!

Компанія NeoSeo бажає успіху та процвітання Вашому бізнесові!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]