Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Послуга Інтеграція Інтернет-магазину на OpenCart з Brain API

Де ж ви з вашою інтеграцією були раніше ...» - найпоширеніша фраза власників Інтернет-магазинів, які зважилися синхронізувати роботу сайту і Brain. Так ось, ми тут, і завжди готові провести інтеграцію Вашого веб-ресурсу.

Якщо Вам потрібна синхронізація з Brain API, пропонуємо ознайомитися з усіма її етапами.

Інтеграція сайту з Brain Api

Інтеграція Інтернет-магазину на OpenCart (ocStore) і Brain API - всі кроки від А до Я

Якщо Ви знаєте чого очікуєте від послуги «Інтеграція сайту на OpenCart з Brain API» - чудово! Заповніть бриф з точними вказівками що потрібно зробити. Якщо не знаєте, фахівці веб-студії NeoSeo допоможуть Вам розібратися. Але в будь-якому випадку бриф заповнити Вам доведеться. Без нього ми до роботи не приступаємо. Він потрібен і нам, щоб ми розуміли над чим варто працювати, і Вам, щоб Ви могли проконтролювати виконання і знали, які дані будуть синхронізуватися.

Налаштування інтеграції сайту на OpenCart з Brain API складається з 4 основних кроків:

  1. Установка модуля - найлегший (для «набитою» руки) і одночасно найважливіший етап, без якого подальші налаштування неможливі. Коли модуль встановлений, проводиться основне підключення. Для входу на сайт http://opt.brain.com.ua вводиться логін і пароль, після чого вибираються необхідні для вивантаження категорії. Якщо є необхідність, можна вказати зв'язку категорій з уже існуючими. Проведення множинних зв'язків з існуючими категоріями може зайняти чимало часу, але набагато менше, ніж створення нових категорій.
  2. Налаштування створення та оновлення даних по товарах. Цей етап включає в себе налаштування початкових статусів товарів з можливістю вичитки зі складу, функцію включити або відключити товар при створенні, оновлення опису, атрибутів, зображень, фільтрів і виробника.
  3. Запуск тестового обміну. Потрібен для того, щоб зафіксувати час роботи обміну. Процес синхронізації може тривати близько трьох днів, а може зайняти кілька хвилин - залежить від кількості обраних категорій. Отримані дані про тривалість обміну дають зрозуміти який проміжок часу потрібно вказати для запуску основного обміну, щоб виключити накладення і блокування процесу інтеграції між Інтернет-магазином на OpenCart і Brain API.
  4. Налаштування швидкого поновлення залишків і цін товарів - останній етап налаштування інтеграції з Brain API. Він також залежить від тривалості обміну, тому, виходячи з даних, отриманих з тестового обміну, в основний розклад встановлюється потрібний проміжок запуску.

Налаштування інтеграції з Brain Api

Актуальну вартість послуги можете дізнатися тут. Налаштування головної функціональності можна розширити відповідно Вашим побажанням: зробити націнку на товар, встановити інший тип ціни в іншій валюті, зв'язати з поточними категоріями інших постачальників і інше. Але на розширення функціоналу буде потрібно більше часу. Для запиту брифу пишіть нам на пошту info@neoseo.com.ua

Звертайтеся до фахівців веб-студії NeoSeo і ми гарантуємо, що після передачі брифа нашим фахівцям, Ваш сайт і Brain будуть працювати як одне ціле. З Вас заповнений бриф - з нас якісна і швидка інтеграція з Brain API.

Завжди раді допомогти

Команада NeoSeo

Товари зі статті: