Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

«Маніфест» веб-студії NeoSeo від 12.10.2020 р. UPDATED 30.10.2020

«Citius, Altius, Fortius!» — в дослівному перекладі означає «Швидше, Вище, Сильніше!», а у сучасному бізнес-світі це: “Дешевше, Краще, Більше!”

Наслідуючи олімпійське гасло, ми:

  1. Вводимо поняття «гарантії найнижчих цін на програмні рішення NeoSeo». Це значить, що більше не потрібно чекати акцію, щоб купити модулі за найвигіднішою ціною на ринку. Ми промоніторили ринок і зафіксували всі ціни нижчими, аніж у конкурентів (якщо знайдете дешевше, продамо за цією ціною*, але ніколи не купляйте модулі на сайтах-варезах). Нагадуємо, повний перелік модулів для OpenCart нашого власного виробництва тут https://neoseo.com.ua/uk/moduli-dlya-opencart/. Якщо ви розробник (веб-майстер), напишіть нам на info@neoseo.com.ua адресу вашего корпоративного сайту, ми надамо для нього ліцензії на всі наші продукти безкоштовно!
  2. Ми вже працюємо над «відкриттям коду», щоб кожен веб-майстер зміг доопрацювати наші рішення “під себе” і під вимоги свого замовника. Незабаром ми почнемо випускати модулі з новим методом кодування і з можливістю купувати як постійну ліцензію, так і на певний період –  на 1,3, 6, 12 місяців, щоб у вас були ще дешевші ціни і ще більш гнучкі можливості оплати.
  3. Вже зовсім скоро ми випустимо нашу збірку, яка складається з OpenCart, адаптивного дизайну і понад 100 модулів власного виробництва, куди обов'язково ввійдуть: Обмін з 1С:Підприємство, Нова Пошта, LIQPAY, Вивантаження на маркетплейси і прайс-агрегатори, SMS-інформер, Імпорт товарів з YML, Комплекти товарів «Разом дешевше», Менеджер замовлень і, звичайно ж, Автоматичне створення рекламних оголошень у Google Shopping, Facebook, Instagram. Ба більше, не менш важливою тут є ціна – усього 10$ в місяць! І це ще не все – ця збірка призначена для створення інтернет-магазину не тільки веб-майстрами, але й звичайними ПК-користувачами, адже ми обладнали її менеджером швидкого запуску Інтернет-магазину, щоби його змогла:

- налаштувати,

- наповнити,

- запустити рекламу навіть ваша бабуся, без перебільшень!

 

Першим 500 охочим, які напишуть на info@neoseo.com.ua, ми видамо цю збірку абсолютно безкоштовно на перші 3 місяці, а з 4-го виставимо рахунок – 10$ за місяць.

*не враховуються модулі на піратських сайтах і «аналоги», які суттєво відрізняються за функціональними можливостями.

 

Працюйте з професіоналами і розвивайте свій онлайн-бізнес,

Команда NeoSeo

Коментарі

Нестор
10 у.е. в месяц за это всё? Беру сразу 3 штуки!!! Можно так?
Команда NeoSeo
Да, только 10$ сборка действует на один домен.
Иван
Это хорошие новости, особенно про открытие логики модулей, даже самые базовые правки в логике сделать не представляется возможным, из-за чего теряется смысл покупки веб-мастерами модулей. И еще по поводу техподдержки, оценка стоимости работ с включенным обязательным разворачиванием копии сайта у вас на хосте за 1500-2000 руб это через чур, понятно для чего это делается (в целях уберечь "вскрытую" локигу от веб-мастера :) но это через чур . А так модули отличные и успехов вам в развитии!
Команда NeoSeo
Мы всегда стараемся быть лучше. Подписывайся на наш Телеграм канал, чтобы ничего не пропустить.
Михаил NW Team
Интересное предложение по сборке в облаке. Заявлен отличный \ pro функционал. Присоединяюсь, ждем :)
Андрей
С нетерпением жду)
Алексей
Добрый день. Еще места есть в первые 500?) Заявку отправил zav505@gmail.com А вообще интересует вопрос. Абонплата 10 баксов в месяц, а будет какая то цена на выкуп? Если да, то какая?
Команда NeoSeo
Добрый день, спасибо за внимание к нашим разработкам. Именно на эту сборку выкупа нет. Если интересует разовая плата можем предложить сборку {SEO-Магазин} https://neoseo.com.ua/internet-magazin-seo-magazin-model
Алексей
Рекомендация тратить свои усилия на быструю и качественную поддержку - это гораздо важнее, чем получить скидку на модуль или даже бесплатно. Техническая поддержка для клиентов стоит на первом месте и чтоб все Ваши решения качественно работали и в них было достаточно функционала.
Команда NeoSeo
Алексей, спасибо за рекомендации. Мы работаем над качеством своих услуг.
Нестор Архипович
Ну вы даёте, молодцы, на почту написал, жду магазин за 10$!
Команда NeoSeo
Спасибо, стараемся что бы быть полезным для Вас.

Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]