Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Як перевірити унікальність тексту: огляд програм і сервісів

Огляд програм і сервісів

Унікальність текстів для просування Інтернет-магазину

Сьогодні Інтернет-технології глибоко увійшли в наше життя і стали його невід'ємною частиною. Однак використання веб-простору для бізнесу та професійної діяльності диктує свої особливі правила. Не стало винятком і SEO-просування — це глобальна сфера з великою кількістю підводних течій. Адже місце у результатах пошуку по ключовим словам відіграє важливу роль при відвідуваності Інтернет-магазину, що, у свою чергу, безпосередньо впливає на кількість продаж та прибуток.

При цьому для пошукових систем є важливою унікальність контенту Вашого веб-ресурсу. Перевірити цей критерій досить легко. Просто скористайтеся відповідним онлайн-сервісом або програмою. У цій статті ми розповімо Вам про найпопулярніші сервіси та програми для перевірки унікальності текстів.

Програми для перевірки тексту на унікальність

 1. Advego Plagiatus

Важливість унікального тексту для Інтернет-магазину

Це одна з найбільш популярних програм, яку використовують безкоштовно. Проста в установці та використанні. Основна перевага — перевірка тексту до 100 000 символів. Має мінімальний набір налаштувань. Ви можете використовувати проксі-сервер при перевірці, щоб уникнути капчі та прискорити процес. Також доступні зміни налаштувань з'єднання, розміру шингла і пошукової фрази. Що ж стосується пошукових систем, то Ви можете вибрати їх із наданого програмою списку, проставивши галочки навпроти необхідних Вам. Є такі варіанти:

 • Google;
 • Yandex;
 • Yahoo;
 • Rambler;
 • Nigma;
 • Bing;
 • QIP пошук.

Для того, щоб розпочати перевірку, Ви можете скопіювати текст і внести його в основне поле або ж скопіювати посилання і ввести в рядок «Адреса». Потім виберіть швидку або глибоку перевірку. У першому випадку потрібно натиснути кнопку із зображенням прапорця, у другому — із зображенням символу "інь-ян". Глибока перевірка буде більш ретельною, але, водночас, і більш тривалою.

2. Praide Unique Content Analyser

Способи перевірки унікальності текстів для Інтернет-магазину

Даний утиліт більш складний, ніж Plagiatus та багато інших схожих програм для перевірки унікальності. Однак незаперечна перевага Praide Unique Content Analyser в тому, що її можна ретельніше налаштовувати. Але у цьому є і побічний ефект — перевірка триває досить довго (понад годину).

Ви можете на свій розсуд вибирати для перевірки пошукові системи. Просто відзначте їх у налаштуваннях у вже наявному списку або додайте самостійно.

Крім того, у програмі можна активувати захист від капчі та використати стандартну опцію застосування проксі-сервера. Також Ви можете залишити програму у фоновому режимі, це надзвичайно зручно при тривалих перевірках.

Показовим є те, що у програму можна завантажувати не тільки текст із буфера обміну або посилання на сторінки, але і файли, правда, тільки у форматах TXT і HTML.

Використовувати Praide Unique Content Analyser можна безкоштовно.

3. Etxt Антиплагіат

Унікальність контенту для Інтернет-магазину

Це також досить популярна програма, яка розповсюджується безкоштовно. Вона є простою в обігу та самостійно автоматично оновлюється. Основною перевагою цього утиліта є те, що на плагіат Ви можете перевірити не тільки текстовий контент, але й зображення. Крім того, програму можна встановлювати на різні операційні системи: Windows, Linux і Mac.

Онлайн-сервіси для перевірки тексту на унікальність

Text.ru

Унікальність опису в Інтернет-магазині

Даний сервіс є одним з найбільш популярних серед типових сайтів для перевірки унікальності тексту. Перевага ресурсу — набір корисних функцій для SEO-копірайтингу. Недолік — безкоштовна перевірка тексту до 15 000 символів, більша кількість для перевірки є платною.

На Text.ru Ви можете:

 • перевірити унікальність тексту;
 • перевірити текст на переспам;
 • перевірити текст на воду;
 • перевірити орфографію.

Крім того, на сайті є біржа копірайтингу, послугами якої при необхідності можна скористатися.

2. Content-watch

Унікальність вмісту в Інтернет-магазині

Цей сервіс надзвичайно простий у використанні. Заплутатися в його використанні просто неможливо. Для перевірки на унікальність є вікно для тексту і рядок для посилання, якщо необхідно перевірити вже залитий на сайт контент. Ресурсом можна скористатися безкоштовно. Однак, в такому випадку Ви зможете перевірити текст розміром лише до 10 000 символів.

Однією з безперечних переваг Content-watch (правда, це платне задоволення) є те, що сервіс може знайти тих, хто викрав Ваш текст.

Таким чином, на Content-watch можна:

 • перевірити текст на унікальність;
 • перевірити сайт на унікальність;
 • захистити свій сайт.

3. Copyscape

Повністю унікальний контент в Інтернет-магазині

Сервіс Copyscape вважається одним із кращих ресурсів, за допомогою якого можна знайти тих, хто викрав Ваш контент. Принцип роботи базується на алгоритмах пошукової системи. Недолік сервісу в тому, що перевірка відбувається тільки за посиланнями. Можливість перевірити неопублікований текст цим сервісом не передбачена.

Крім того, безкоштовна робота Copyscape має обмеження. Ви зможете перевірити тільки лімітовану кількість сторінок сайтів, адже для більшого доведеться обрати платний доступ.

Можливості ресурсу:

 • перевірка російськомовного контенту;
 • перевірка англомовного контенту.

За окрему плату сервіс буде проводити постійний моніторинг плагіату, який з'являється у мережі. Таку перевірку можна зробити щоденною або щотижневою.

4. Miratools

Унікальний текст в сайті Інтернет-магазині

На даному сервісі є надзвичайно зручна можливість простежити, з якого сайту був запозичений той чи інший фрагмент. Достатньо просто піднести курсор до підсвіченого елемента, і одразу ж з'явиться вікно з посиланнями.

Однак сервіс має ряд недоліків. Один з основних — невиправдано тривалий час перевірки. Крім того, безкоштовна версія сайту має великі обмеження до кількості символів. Зате платний варіант Miratools може похвалитися такими додатковими опціями:

 • перевірка декількох текстів;
 • наявність планувальника завдань;
 • автоматичний запуск перевірки;
 • вибір розміру шингла;
 • можливість пропустити фрагмент тексту.

Висновки

Неможливо однозначно стверджувати, які з програм чи які з вищеперелічених ресурсів є найкращими та найефективнішими. У кожній із розробок використовуються власні ексклюзивні алгоритми. З цієї причини залишається лише вибирати, що підходить саме Вам і позитивно вплине безпосередньо на Вашу діяльність. А в ідеалі просто використовуйте одразу кілька сервісів і програм — у такому випадку у Вас не буде проблем із визначенням унікальності тексту. Веб-студія NeoSeo бажає Вашим веб-ресурсам тільки унікального контенту та успішного просування!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]