Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Розробка Інтернет-магазину «під ключ» у Житомирі

Бажаєте відкрити власний Інтернет-магазин і заробляти більше? У цій статті Ви дізнаєтеся всі нюанси, які потрібно врахувати при розробці успішного Інтернет-магазину.

Представники бізнесу все частіше відзначають, що в наш час електронна комерція стає все більш популярною. Більшою мірою це пов'язано з тим, що створення Інтернет-магазину «під ключ» не вимагає багато часу. Однак, створивши такий бізнес, Ви здивуєтеся, скільки переваг зможете отримати.

Як замовити інтернет магазин в Житомирі

Створення Інтернет-магазину: головні переваги

Створюючи Інтернет-магазин, Ви можете розраховувати на те, що отримаєте більш прискорений процес зростання конверсії, ніж при відкритті класичного магазину офлайн. За минулий рік жителі Житомира вважали за краще робити покупки саме в Інтернет-магазинах, на що вказує зростання прибутку даного сегменту до 15 млрд гривень. Уявіть, що Ви можете отримати частину цього доходу вже через пару місяців. Тим паче, Ви значно заощадите на оренді торгового приміщення, що іноді досягає сотні тисяч гривень.

Сьогодні ми розглянемо, як відкрити Інтернет-магазин у Житомирі. Інформація цієї статті допоможе Вам прискорити процес отримання прибутку, при цьому, продаючи виключно в Інтернеті. Ви залучите багато покупців не тільки з Житомира, а й з інших міст України, адже масштаби такого бізнесу – безмежні. За короткий час Ваш Інтернет-магазин досягне національних розмірів! А тепер уявіть, скільки часу знадобиться офлайн-магазину на досягнення такої мети?

Коли Ви створите Інтернет-магазин у Житомирі, Ви здивуєтеся, як швидко люди про нього дізнаються і почнуть робити покупки. За короткий час бізнес почне окуповуватися і приносити стабільні прибутки, але це виключно за умови, що його розробкою будуть займатися справжні професіонали.

Які етапи слід пройти для отримання прибуткового Інтернет-магазину?

Розробка прибуткового інтернет-магазину в Житомирі

 • Розробка сайту.
 • Просування на перші позиції пошукових систем.
 • Успішна реалізація заявок від клієнтів.

Ці кроки є запорукою успішного розвитку Інтернет-бізнесу, тому варто надати їм достатню кількість уваги. Передусім, необхідно вибрати професійного розробника, а у цьому Вам допоможуть наші критерії вибору фахівця створення Інтернет-магазину в Житомирі.

У кого замовити розробку Інтернет-магазину в Житомирі: фрілансерів чи веб-студії?

Кожному клієнтові надається вибір, з ким варто співпрацювати при створенні Інтернет-магазину:

 • звернутися до фрілансерів;
 • замовити розробку сайту у веб-студії;
 • пошукати знайомих для виконання даного завдання.

Про останній спосіб ми не будемо вести мову, оскільки цей підхід не є професійним і, найчастіше, приносить лише збитки та розчарування. Чому? Справа в тім, що хороший проект не може обходитися в тричі дешевше ринкової вартості.

Економлячи на розробці Інтернет-магазину, Ви берете на себе непосильне завдання: нескінченні спроби просунутися вперед у ТОП-10, що, найчастіше, виявляється зовсім безуспішно. Такі сайти мають малопривабливий вигляд, низьку конверсію і заплутану структуру, яку доволі погано індексують пошукові системи. Тому ми пропонуємо розглянути перші два варіанти.

Інтернет-магазин під ключ в Житомирі

Основною відмінністю між співпрацею з фрілансерами і веб-студією є вартість розробки. Багато клієнтів вважають, що якщо їм необхідно заощадити, то варто звернутися до фрілансерів, але чи вірне це рішення?

Фрілансери – це люди, які надають свої послуги віддалено. Такі працівники зазвичай не мають юридичного підкріплення співпраці (наприклад, офіційним договором), а мають з Вами відносини на довірчій основі. Більш низька вартість послуг зумовлена тим, що фрілансери не несуть податкової відповідальності, а також не орендують офісні приміщення. Але чим небезпечною є така співпраця?

 • По-перше, оскільки Ви жодним чином не можете забезпечити юридичних основ співпраці, фрілансер може взяти передоплату розміром 50%, а потім зникнути з Вашими грошима;
 • по-друге, не всі з тих, хто подає заявку на виконання Вашого проекту, є професіоналами. У даній сфері багато дилетантів;
 • по-третє, фрілансери часто порушують узгоджені терміни запланованих робіт.

І, як би це не було прикро, це лише три найпоширеніших ризики, насправді їх є набагато більше... Підсумком такої співпраці дуже часто стають значні збитки, як у фінансах, так і в часі. Через відсутність будь-якого юридичного документа Ви ніяк не доведете свою правоту.

Якщо ж для Вас має величезне значення якість і спокій, то краще вибрати надійного виконавця, а саме – веб-студію. Так Ви будете впевнені, що над проектом працює, як мінімум, три людини:

 • розробник;
 • дизайнер;
 • Інтернет-маркетолог.

Створення правильного інтернет-магазину в Житомирі

В їхні обов'язки входить створення сайту, який буде відповідати сучасним вимогам:

При зверненні у професійну веб-студію, Ви можете бути впевнені, що над Вашим Інтернет-магазином буде працювати команда професіоналів, що складається, як мінімум, з п'яти фахівців. Не варто думати, що, звертаючись до п'яти фрілансерів, Ви зможете отримати схожий сервіс – насправді, Ви лише збільшите відсоток ризику.

Чому для створення Інтернет-магазину варто звернутися у веб-студію?

Коли перед Вами стоїть мета знайти надійного виконавця, зверніть увагу на те, чи укладає веб-студія договір – саме він захистить Вас від несумлінності підрядника. Підписуючи договір із замовником, компанія бере на себе зобов'язання, які їй необхідно виконати в певні терміни.

Розробка інтернет-магазину в веб-студії, Житомир

Коли вести мову про вибір професійної веб-студії Житомира, варто відзначити, що компанії такого рівня ніколи не жертвують своєю репутацією заради одиничного прибутку, тому, вибираючи такого підрядника, Ви можете бути впевнені у результативності роботи.

Якщо говорити про співпрацю з компанією NeoSeo, можна відзначити, що для розробки Вашого Інтернет-магазину ми зберемо команду з найбільш професійних фахівців. Всі вони працюють в одному місці й в один час, що виключає появу будь-яких незапланованих відтермінувань. У нашій компанії щодня працюють програмісти, Інтернет-маркетологи, копірайтери і дизайнери. Саме тому ми так впевнено заявляємо про свій професіоналізм і даємо гарантії на дотримання затверджених термінів.

Коли Ви звертаєтеся у професійну компанію, можете бути впевнені, що Вам нададуть:

 • Повний контроль над ходом виконання роботи: кожному з наших клієнтів надається особистий кабінет, з якого він зможе стежити за тим, як відбувається процес виконання поставлених завдань.
 • Своєчасні відповіді на питання: до Вашого проекту буде прикріплений особистий менеджер, який буде стежити за ходом виконання завдань в межах задекларованих термінів, а також відповідати на всі Ваші питання своєчасно.

Інтернет-магазин, який забезпечує продажі, в Житомирі

 • Команду професіоналів: співпрацюючи з веб-студією, будьте впевнені, що над проектом працюватимуть досвідчені фахівці, які зроблять все необхідне для досягнення якісного результату.
 • Супровід після завершення проекту: тільки в веб-студії NeoSeo Ви можете отримати безкоштовний супровід впродовж 30-ти днів після того, як буде завершена робота над проектом. Ви зможете ставити запитання, проконсультуватися з нашими фахівцями і отримувати підтримку свого ресурсу. При роботі з фрілансерами консультації після завершення співпраці надаються виключно на платній основі.
 • Дотримання затверджених термінів: веб-студії, на відміну від представників фрілансу, несуть повну відповідальність перед клієнтом. Це передбачає не тільки якість виконання завдань, а й дотримання раніше затверджених термінів. У разі, якщо з'являється необхідність внесення правок, авторитетна веб-студія завжди надасть вигідну для Вас компенсацію.

Розробка Інтернет-магазину в Житомирі: на що варто звернути увагу?

Отже, Ви відібрали для себе кілька цікавих веб-студій... Але, як же дізнатися, яка з них дійсно є професійною? Для цього варто перевірити наступні критерії:

 1. який досвід має компанія? Він повинен перевищувати п'ять років;
 2. чи є відгуки від інших клієнтів?
 3. чи можна апробувати тестову версію демо-магазину?

Тепер розглянемо кожен із критеріїв більш детально.

Чому варто вибирати веб-студію з досвідом?

Обрати веб-студію для розробки інтернет-магазину

Досвід компанії відіграє важливу роль у швидкості та професіоналізмі створення Інтернет-магазину. Зумовлено це тим, що, створюючи понад 100 проектів, команда свідомо визначає можливі «підводні камені», які згодом успішно здатна оминути. А ось менш досвідчені розробники будуть «набивати гулі» коштом Вашого особистого часу і, відповідно, грошей. Чи Ви хотіли б платити не за професіоналізм, а за чужі помилки?

Якщо Ви зупините свій вибір на компанії з багаторічним досвідом, будьте впевнені, що:

 • Ви інвестуєте в успіх свого Інтернет-бізнесу. Компанія, яка заслужила довіру клієнтів, не стане жертвувати своєю репутацією за жодних умов. Тому, оплачуючи послуги роботи її команди, Ви можете бути впевнені, що інвестуєте в успішний розвиток особистого проекту і швидкого прибутку в майбутньому. Професіоналізм компанії видно з перших кроків взаємодії – вона пропонує скласти детальне технічне завдання, яке згодом визначить цілі, план робіт і терміни виконання. Ви отримуєте не просто сайт, а оптимізований Інтернет-ресурс під потреби потенційного клієнта.
 • Команда веб-студії докладе максимум зусиль для того, щоб Ви були задоволені результатом і могли отримувати замовлення вже з перших тижнів після запуску Інтернет-магазину. При зверненні до фрілансерів або ж знайомих, Ви, по суті, граєте у «російську рулетку», за результативність якої самостійно несете відповідальність.

Кращі веб-студії в Житомирі

Чому важливою є наявність позитивних відгуків при розробці Інтернет-магазину?

Дуже багато компаній можуть похвалитися відгуками на своєму сайті, але не всі з них є істинними. Чимало компаній, в гонитві за довірою клієнтів, використовують підставні відгуки. Щоб визначити їхню правдивість, досить пошукати підтвердження на інших ресурсах. Наприклад, компанія NeoSeo може надати відгуки клієнтів не тільки на особистому сайті, але і в таких популярних соціальних мережах, як Facebook і Google+.

Ми однаково шанобливо ставимося до кожного з них, незалежно від того, позитивні вони чи вказують на певні недоліки. Ми завжди відкриті до діалогу з нашими клієнтами.

Чому варто випробувати тестову демо-версію сайту?

Не всі компанії пропонують використовувати даний функціонал перед тим, як розпочати співпрацю. Але ми вважаємо, що це наочний приклад якості роботи команди веб-студії. Так можна не просто, ґрунтуючись на відгуках, зробити вибір, але й наочно випробувати всі можливості студії.

Ви зможете на практиці розглянути особливості Інтернет-магазину і зрозуміти, що з представленого функціоналу хотілося б мати на своєму ресурсі. Крім того, така робота вказує на індивідуальний підхід до кожного клієнта, а не використання поширеного шаблону сайту, який можна завантажити у відкритому доступі за 50 доларів. Ми знаємо, що індивідуальність – ключова необхідність для вирішення поставлених завдань клієнта.

Професійний інтернет-магазин під ключ

Як створюється професійний Інтернет-магазин?

Для початку варто визначитися з цілями, наприклад: Ви хочете створити Інтернет-магазин «під ключ» чи більш простий варіант сайту? При створенні Інтернет-магазину «під ключ», варто віддати перевагу саме професійній студії, яка зможе якісно виконати поставлені завдання.

Студія такого гатунку не декларуватиме вартість Інтернет-магазину для першочергового обговорення, а визначить Ваші потреби, провівши спеціальне анкетування, яке дозволить дізнатися:

 • Які цілі повинен реалізувати Ваш Інтернет-магазин?
 • Яким функціонально повинен бути Ваш проект?
 • Скільки часу необхідно на його створення?

Після цього з Вами затвердять технічне завдання і лише потім озвучать вартість, а не одразу запропонують шаблонне рішення. Зрештою, є попит і на шаблонні варіанти, але таким чином Ваш сайт втрачає свою індивідуальність, а значить – буде схожий на тисячі інших веб-ресурсів.

Отже, ми ознайомилися з головними критеріями вибору студії, яка зможе професійно виконати свою роботу. Але як же зрозуміти, що сайт дійсно виконаний якісно? Для цього варто відповісти на наступні питання:

 1. Яка швидкість завантаження сторінок сайту?
 2. Чи код сайту оптимізований для просування?
 3. Чи сайт адаптується під розширення різних пристроїв?
 4. Чи зручно й зрозуміло використовувати веб-ресурс?

Адаптивний і швидкий інтернет-магазин

Це основні характеристики сучасного Інтернет-магазину, тому, якщо хоча б на одне питання Ви відповідаєте негативно, значить варто підготуватися до додаткових витрат, оскільки на просування такого веб-ресурсу та залучення аудиторії знадобиться дуже багато часу і зусиль.

Як на просуванні сайту відображається завантаження його сторінок?

Уявіть, що Вам знадобилося знайти товар в одному з Інтернет-магазинів. Думаємо, Ви відкриєте одночасно кілька вкладок. На кожній із них будуть конкурентні пропозиції кількох Інтернет-магазинів. І якому Ви віддасте перевагу? Звичайно тому, що найшвидше надасть Вам потрібну інформацію. Тому вкрай важливо, щоб сайт не тільки був наповненим якісним контентом, але й швидко його відображав. В іншому випадку, битва за увагу потенційного клієнта буде програна. А ще Ви можете програти в битві з пошуковою системою, яка не любить повільні сайти, тому опускає їх все далі від ТОП пошукової видачі. Не надто райдужна перспектива, правда?

Інтернет-магазин з високою швидкістю завантаження сторінок

Яку роль відіграє оптимізація коду сайту?

Не тільки швидкість сайту може вплинути на його поступ до заповітного ТОПу. Оптимізація коду ресурсу також відіграє одну із ключових ролей: якщо сайт написаний складно і заплутано, пошукова система буде занадто довго його індексувати, а значить – яким би функціональним і привабливим він не був, веб-ресурс буде дуже довго просуватися у рейтинг популярних сайтів. Результат – додаткові витрати грошей і часу.

Чому важлива адаптивність сайту?

Сучасний користувач може відвідати Ваш Інтернет-магазин з будь-якого із цих пристроїв:

 • ноутбука;
 • ПК;
 • планшета;
 • мобільного телефона.

І на екрані кожного з них сайт повинен відображатися однаково зручно і привабливо, а в іншому випадку – відвідувач просто його покине. В результаті Ви почнете втрачати потенційних клієнтів і фіксувати зниження конверсії.

Пошукові системи з 2018 року надзвичайно велику увагу віддають тому, чи має сайт адаптивну версію. Якщо її немає, то сайт буде знижений у позиціях рейтингу.

Інтернет-магазин, готовий до просування

Створюючи Інтернет-магазин в Житомирі, подбайте про його успішне просування в ТОП

Якщо Ви не знаєте, як це зробити, то пропонуємо ознайомитися із кроками наших клієнтів, які вже мають успішний Інтернет-бізнес:

 1. Вибираємо професійну веб-студію, досвід якої підтверджується позитивними відгуками. Але варто завжди перевіряти їх на об'єктивність, щоб робити свій вибір впевнено. У виборі розробника сайту велике значення відіграє не тільки вартість проекту, а й фахова підготовка підрядника.
 2. Оцінюємо кваліфікацію підрядника. Просто подивіться на приклади робіт веб-студії та оцініть їхню оптимізацію разом з наявністю адаптивної версії. Чи надає студія можливість протестувати демо-версію Інтернет-магазину? Вивчіть детально кожне із цих питань, а потім протестуйте сайти на швидкість завантаження – для цього достатньо використовувати такі ресурси, як: Google Page Speed або ж GTmetrix.

Правильна підготовка - запорука успішного інтернет-магазину

Заздалегідь підготуйте всю необхідну інформацію для подальшого створення проекту:

 • виберіть ринкову нішу;
 • оцініть цільову аудиторію;
 • переконайтеся у належній роботі постачальників товару.

Даний крок є одним із головних та залежить виключно від Вас, оскільки тільки таким чином можна визначити справжні цілі створення Інтернет-магазину і скласти успішний план просування. Ви можете отримати безкоштовну консультацію наших менеджерів, які дадуть відповіді на всі запитання.

Тепер Ви знаєте, як створити Інтернет-магазин у Житомирі, залишається лише визначити головні цілі з потребами, які дозволять розробити прибутковий сайт. Ми знаємо, як побудувати ресурс, який зможе за невеликий час досягти національних масштабів, адже для нас важливо, щоб клієнти залишалися задоволені.

Якщо у Вас з'явилася мета – створити Інтернет-магазин у Житомирі або ж у будь-якому іншому місті України, наша команда готова надати необхідну підтримку і розробити успішний проект за стислі терміни. Наші фахівці працюють для того, щоб визначити Ваші потреби і створити ресурс, який буде відповідати запланованим цілям.

Прагнучи отримати якісний результат, звертайтеся до фахівців своєї справи – звертайтеся до нас. Ми гордо несемо своє ім'я – NeoSeo, оскільки впевнені у професіоналізмі нашої команди, і це підтверджують відгуки задоволених клієнтів.

Коли мова йде про розумні вклади у бізнес, варто вибирати професіоналів. Досягайте вершин разом із Командою NeoSeo!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]