Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Як занести дані в файл hosts на Mac OS ?

Якщо, наприклад, потрібно внести сходинку 173.249.3.24 new.домен.com.ua в файл hosts на Mac OS, є два способи вирішення даної задачі.

Варіант 1. Через термінал.

Як відкрити файл hosts через термінал Mac OS?

Для перегляду та редагування файлу hosts на Mac відкрийте програму "Термінал" (Applications(Програми) - Utilities(утиліти) - Terminal(Термінал)) і введіть в неї наступну команду.

sudo nano /private/etc/hosts

Також Вам буде потрібно ввести пароль адміністратора, якщо він заданий на комп'ютері.

Якщо Ви ввели правильно, перед вами відкриється вміст файлу hosts вашого Mac.

Внесіть необхідні зміни в цей файл (курсор миші в терміналі не працює для переміщення між рядками використовуйте стрілочки клавіатури).

Після внесення всіх необхідних змін, натисніть сполучення клавіш ctrl X" для збереження.

Натисніть клавішу "Y" для підтвердження збереження змін.

Ось і все, файл hosts успішно відредагований.

Для того, щоб зроблені зміни відразу ж вступили в силу, іноді необхідно скинути кеш DNS вашого Mac - для цього набираємо в тому ж Терміналі (після виходу з програми редагування файлу hosts)

dscacheutil -flushcache

Варіант 2. За допомогою текстового редактора

Як відкрити файл hosts в текстовому редакторі?

Для цього клікніть правою кнопкою миші (або використовуйте аналогічну дію трекпеда) по іконці Finder на нижній панелі (Dock) вашого комп'ютера і з контекстного меню виберіть пункт "Перехід до папки...".

У вікні, введіть шлях, по якому знаходиться файл hosts в комп'ютерах з операційною системою OS X і натисніть кнопку "Перейти". Виглядає шлях наступним чином.

/private/etc/hosts

В результаті відкриється вікно Finder'а в папці, в якій шуканий файл і розташований. Він буде вже виділено. Просто клікніть по ньому правою кнопкою і відкрийте його за допомогою вашого улюбленого текстового редактора (підійде і стандартний TextEdit).

Сам файл захищений від редагування. Однак при спробі внести зміни Вам буде запропоновано створити його копію - так і зробіть. Внесіть необхідні зміни в копію файлу і зберегти його, наприклад, на робочому столі файл з назвою hosts. Разрешение.txt у збереженого файлу після цього видаліть.

В останньому пункті цієї інструкції Вам потрібно просто замінити старий файл hosts на новостворений простим перетягуванням його з робочого столу в папку, де знаходиться оригінальний файл. У спливаючому вікні підтвердіть дію натисканням кнопки "Змінити".

Це все. В результаті описаних дій, ваш комп'ютер буде використовувати вже новий файл hosts. Але іноді, для того, щоб зміни набули чинності відразу ж, Вам може знадобитися оновити кеш DNS.

Для цього в терміналі виконайте наступну команду (буде потрібно ввести пароль адміністратора)

dscacheutil -flushcache