Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Ідеї для створення Інтернет-магазину

Інтернет-торгівля – це перспективний напрям для започаткування власної справи. Ділимося бізнес-ідеями для відкриття успішного Інтернет-магазину.

Оригінальні ідеї для створення інтернет-магазину

Якщо Ви вирішите відкрити свій бізнес в Інтернеті, передусім, зрозуміло, виникне запитання: «А що ж продавати?». Тут є два варіанти:

 1. Не придумувати нічого нового, а випробувати свої сили в ніші популярних товарів, але з великою конкуренцією.
 2. А можна взяти свого покупця нестандартним підходом в одній із популярних тематик або ж спробувати вивести на ринок абсолютно новий продукт.

Використавши цікаву ідею, можна з легкістю увійти в ТОП лідерів продаж. Ми підібрали для Вас кілька цікавих пропозицій для створення власного Інтернет-магазину.

Товари повсякденного вжитку

У категорію цих товарів входять продукти регулярного користування, такі як:

 • косметичні засоби,
 • харчові продукти,
 • спідня білизна,
 • чай і кава і т.п.

Починати такий бізнес надзвичайно перспективно. Працюючи таким чином, Ви незабаром створите свою клієнтську базу та налагодите роботу з постачальниками.

Дизайнерські меблі

Надзвичайно прибуткова справа. На відміну від меблевих салонів, де всі речі не відрізняються один від одного, тут можна експериментувати з формою. Меблі ручної роботи дуже цінуються і неабияк затребувані. Тут основний акцент зроблено на дизайні.

Органічна продукція

У всьому світі набирає популярності використання органічної косметики. Все більша кількість споживачів перестають довіряти рекламі звичайних повсякденних косметичних засобів, які обіцяють миттєві результати.

Велика кількість жінок у всьому світі кожен день роблять свідомий вибір на користь засобів на основі натуральних олій, без консервантів, парабенів і нафтопродуктів.

Ідеї для створення інтернет-магазину від веб-студії NeoSeo

Ось 5 головних переваг органічної косметики

 1. Натуральність. Це означає, що компоненти, які використовують у цій продукції, не було отримано хімічним або синтетичним шляхом. Замість цього виробники натуральної косметики використовують природні консерванти, натуральні ефірні олії, екстракти квітів та рослин.
 2. Безпека. Натуральна косметика є гіпоалергенною, вона протестована дерматологами.
 3. Універсальність. Органічна косметика ідеально підходити для всіх типів шкіри.
 4. Доступність. Хоч органічна косметика є дорожчою, аніж синтетична, та вона надзвичайно економна у використанні, що, в результаті, зумовлює те, що купувати новий засіб Ви будете набагато рідше.
 5. Гуманність. Органічна косметика не тестується на тваринах.

Варто також зауважити, що для того, щоб стати успішним у цій сфері, потрібно дуже добре розумітися на асортименті цієї продукції. У цій галузі є дуже великі перспективи, величезний попит і, на разі, ще мало конкурентів.

Якщо правильно організувати роботу Інтернет-магазину, то дуже швидко можна вийти на стабільний дохід. У цьому питанні Вам допоможуть програмісти і маркетологи з NeoSeo. Команда веб-студії розробить для Вас SEO-магазин, який виведе Вас у лідери успішних продаж.

Взуття з урахуванням індивідуальних потреб

Головний критерій відмінності взуття від інших товарів – необхідність у підборі розміру для кожного споживача. Запропонувавши клієнтові вибрати собі колір виробу, фурнітуру, колір шнурків або ж висоту каблука, Ви зможете вдало позиціонувати себе на фоні інших продавців.

Почати такий бізнес можна із реалізації декількох моделей, а потім розширювати асортимент мірою зростання попиту.

Товари hand made

Це ще одна чудова нагода при невеликих фінансових витратах вийти на великий ринок. А завдяки електронній комерції тепер кожен майстер може успішно реалізовувати свої авторські роботи через Інтернет.

Попри певну вузькість цього сегменту, товари, зроблені своїми руками, належать до різних категорій: починаючи з ювелірних прикрас і закінчуючи виготовленням дизайнерських меблів. Але тут важливо розуміти, що, акцентуючи на якійсь одній категорії товарів (наприклад, на виготовленні сережок), Ви набагато швидше досягнете результату, ніж намагаючись охопити весь сегмент.

Фермерські продукти і домашні консервації

Сучасному споживачу не треба зайвий раз пояснювати, чому органічні продукти набагато корисніші, аніж ті, що вирощені у промислових масштабах. Живучи в місті, люди все частіше стали розуміти цінність екологічно чистих продуктів та готові їх купувати.

Ідеї для бізнесу в інтернеті від веб-студії NeoSeo

Ніщо не заважає Вам почати розвивати свій бізнес у цій сфері. Для цього потрібно знайти хороші фермерські господарства та налагодити постачання. Для просування потрібно використовувати маркетингові інструменти, особливо варто звернути увагу на рекламу в соціальних мережах чи створення власного Інтернет-магазину.

Якщо Ви маєте певні перестороги чи не впевнені в собі, краще звернутися за допомогою до маркетологів та програмістів із веб-студії NeoSeo, щоб не ризикувати своїм бюджетом. Наша команда допоможе Вашому Інтернет-магазину з успішним просуванням!

Прикраси на замовлення

Ювелірні прикраси ексклюзивного дизайну користуються у наші дні великим попитом як серед жінок, так і серед чоловіків. Тож, без сумніву, ідея відкриття такого Інтернет-магазину надзвичайно перспективна. На перших порах можна запропонувати клієнтові вибрати товар із каталогу, а потім надати можливість виготовлення товару за індивідуальним замовленням.

Також можна сміливо експериментувати з матеріалами: Ви можете працювати як з дорогоцінними металами, так і з залізом, шкірою, склом, деревом. У разі успіху такого бізнес-проекту, збільшиться асортимент і зросте попит покупців.

Алгоритм запуску Інтернет-магазину

Загалом, щоб почати онлайн-бізнес, потрібно зробити наступні кроки:

 1. Вибрати оптимальну платформу (ми рекомендуємо OpenCart).
 2. Вибір доменного імені та внесення його у реєстр пошукових систем.
 3. Установка і налаштування платформи і хостингу.
 4. Створити цікавий дизайн або ж удосконалити вже наявний.
 5. Наповнити сайт графікою (банерами, іконками).
 6. Наповнення Інтернет-магазину асортиментом товарів.

Висновки

Щоб створити професійний Інтернет-магазин, потрібно, в середньому, від 2-х до 4-х тижнів. У пошуках ідеї найкраще зупинитися на тій ніші, в якій Ви найкраще розбираєтесь, адже завжди будуть виникати нюанси, які потребують Вашої компетенції. Крім того, будьте готові постійно вчитися. Ну, а з вирішенням технічних проблем і з вдалим просуванням Вашого бізнес-проекту Вам завжди допоможуть фахівці компанії NeoSeo!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]