Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

"Коронавірусна" акція для веб-майстрів: від -50 до -90% на всі програмні рішення від веб-студії NeoSeo [ЗАВЕРШЕНА]

Для стимулювання розвитку ринку електронної комерції веб-студія NeoSeo оголошує про "коронавірусну" пропозицію для веб-майстрів:

  1. -50% на {SEO-Магазин} модель "А" і
  2.  до -90% на всі модулі для {SEO-Магазину} та OpenCart на весь період карантину.

Ви вже зареєстровані у нас як веб-майстер?

Беріть тестові ліцензії чи просто купляйте зразу за 99$ і ця неймовірна збірка з 75 модулів ваша. Тільки уявіть собі, вартість кожного модуля у цій збірці вам обійдеться в 1.32$, а крім цього, всі ці модулі вже подаються в адаптивному сучасному шаблоні.

Продавайте наші програмні рішення із своїми послугами та своєю націнкою як вважаєте за потрібне, обмежень немає.

Для кого ця пропозиція? Кому її пропонувати?

  1. Насамперед тим підприємцям, у кого вже існує Інтернет-магазин. Для них це чудова можливість недорого "переїхати" з існуючого Інтернет-магазину на {SEO-Магазин} модель "А". Збільшіть для них ефективність вкладень у просування через створення SEO-структури і залучіть більше трафіку безкоштовно або за найнижчою ціною за клік з контекстної реклами. Свіжий кейс як створити SEO-структуру тут.
  2. Підприємцям, які бажають почати торгувати онлайн. Мільони українців повернулися додому і привезли з собою  ~ 500 000 000$. Зараз саме час починати торгувати онлайн, адже всі офлайнові магазини на карантині.

Нагадуємо, що це пропозиція для  Веб-майстрів. Не змарнуйте цей шанс запропонувати Клієнтам зробити ефективний Інтернет-магазин та збільшити продажі у їхньому бізнесі. 

Ми завжди поруч, Команда NeoSeo.

ПС. Діє коронавірусна пропозиція розробки Інтернет-магазину “під ключ”.

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]

Товари зі статті: