Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно
0
Онлайн вебінар

Для будь-якої піци, як і для Інтернет-магазину, потрібна основа.
У нашому випадку це дана пропозиція, де зібрано все,
що необхідно для успішного старту проекту.
Якщо у вашому випадку цього буде недостатньо -
Вибирайте додаткові модулі і послуги нижче
або скористайтеся консультацією менеджера!

NeoSeo

Black Friday
пропозиція включає в себе
3 (три) складові: функціонал, дизайн, роботи
(дiйсно до 13.12.2019)

NeoSeo
Вартість даної пропозиції - 51 143 грн.
(якщо купувати все окремо)
BLACK FRIDAY - 14 999 грн.

Чому варто замовити розробку Інтернет-магазину у нас?

 • 1

  Ми не продаємо вам SaaS-платформу або сервіс конструктор сайтів (Prom.ua, TIU.RU, WIX, ХОРОШОП, Shopify, InSales, UCOZ і т.д.), де ви лише будете орендувати програмний код і нічого не мати у власності. Замовляючи послугу розробки Інтернет-магазину у нашій веб-студії ви отримаєте всі права на власний Інтернет-магазин, яким зможете розпоряджатися, як вам завгодно (продати, здати в оренду і т.д.).

 • 2

  Одна оплата і Інтернет-магазин стає вашою власністю назавжди! Ніяких повторних платежів на відміну від SaaS-платформ або сервісів конструкторів сайтів (Prom.ua, TIU.RU, WIX, ХОРОШОП, Shopify, InSales, UCOZ і т.д.), де ви платите за оренду Інтернет-магазину щомісяця / квартал / рік, але нічого так і не отримуєте у власність.

 • 3

  Орендуючи програмний код у SaaS-платформ або сервісів конструкторів сайтів (Prom.ua, TIU.RU, WIX, ХОРОШОП, Shopify, InSales, UCOZ і т.д.), ви обмежені рівно тим функціоналом і дизайном, які надають власники цих платформ - ні кроку вправо або вліво. Замовляючи розробку Інтернет-магазину у нас ви можете замовити і впровадити індивідуальний дизайн як окремих сторінок, так і всього сайту, а також, при необхідності, замовити додаткове допрацювання програмного коду, який потрібен вашому бізнесу і вашим Покупцям.

 • 4

  Ніяких лімітів і обмежень в контролі над діяльністю свого сайту. Знову ж таки, на відміну від SaaS-платформ та інших сайтів-конструкторів, де вас утискають в усьому, щоб перевести на просунутий план, тут ви вільні додавати безлімітну кількість категорій, товарів, покупців, менеджерів в адмінці, місце на диску і робити з {SEO-Магазином} взагалі все, все, що вам завгодно!
  Ми детально розібрали всі недоліки створення Інтернет-магазину на SaaS-платформах, Маркетплейсах або сервісах конструкторів сайтів на прикладі найуспішнішого представника - Prom.ua. Будь ласка, прочитайте уважно цю статтю, щоби ми не повторювалися.

 • 5

  Замовляючи розробку Інтернет-магазину в нашій студії ви можете бути впевненими в тому, що на виході отримаєте дійсно Інтернет-магазин, що продає тому що:

  1. Ми з самого початку думаємо за автоматизацію наповнення і створення SEO-структури Інтернет-магазину.

  2. Ми експерти SEO, які досконало володіють питаннями збереження трафіку при “переїзді” і в обов'язковому порядку виконуємо всі роботи по внутрішній технічній оптимізації Інтернет-магазину, щоби SEO-спеціалісти одразу переходили до активної стадії просування.

  3. Ми володіємо знаннями і досвідом для автоматизації всіх процесів пов'язаних з наповненням Інтернет-магазину на основі парсинга інших сайтів, імпорту даних з файлів будь-якого формату, імпорту при налаштуванні обміну з 1С: Підприємство. А також у нас 5 років досвіду в роботі з зовнішніми сервісами: налаштування обміну даними між Інтернет-магазином і CRM-системами (AmoCRM, Bitrix24), службами доставки і оплати товарів по API (НоваПошта, СДЕК, Boxberry і т.д.).

 • 6

  Оскільки ми самі є розробниками своїх доповнень ви отримаєте всі переваги Виробника: оптові ціни, постійні оновлення, виконання будь-яких індивідуальних доопрацювань, гарантію якості.

 • 7

  Все просто в спілкуванні до, в процесі і після продажу послуги. Надаємо персонального Проджект Менеджера, який буде спілкуватися і допомагати вам на кожному кроці. Працюємо в дуже зручній програмі для побудови ефективної комунікації, де зберігається вся історія і листування між сторонами по кожному завданню. Всі завдання розвиваються окремими гілками, щоб легко і швидко переходити між питаннями і бачити цілісність проекту.

 • 8

  Ваші SEO та PPC-фахівці будуть несказанно вдячні вам за вибір нас, як підрядника, тому що це єдиний продукт на ринку, який спочатку вже буде оптимізований і готовий до активної стадії просування.

 • 9

  Наші Інтернет-магазини відповідає Закону України Про мову, а пошукова оптимізація та всі інструменти (модулі) працюють як мінімум на 3 мовах: Українська, Російська, Англійська.

 • 10

  Ми заощадимо Вам тисячі нервових клітин, часу і грошей - що ще потрібно для повного щастя ?! Будь ласка, ознайомтеся - "Хто ми?", передивіться останні проекти в "Портфоліо" і почитайте відгуки на незалежних майданчиках: Facebook та Google Business.

 • Будемо раді допомогти розвитку вашого бізнесу,
  Команда NeoSeo