Ми використовуємо cookies для поліпшення роботи сайту та надання наших послуг. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт ви підтверджуєте згоду з Політикою Конфіденційності

Я согласен
Ваш подарунок вже зачекався :)
* при покупці від 1 500 грн.
Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Прискорення завантаження сторінок Інтернет-магазину на OpenCart згідно з тестом від Google PageSpeedInsights

Прискорюй швидкість роботи Інтернет-магазину на OpenCart, заслужи оцінку «відмінно» від господаря пошукового ринку Google, що однозначно збільшить ваші продажі!

Ваш Інтернет-магазин займає провідні позиції за пошуковими запитами, але трафіку стає все менше? Ви вкладаєте ті самі ресурси у просування Інтернет-магазину, але результати падають, а з ними продажі та прибутки...? Пробували перевірити швидкість завантаження сторінки сайту Інтернет-магазинe по тесту Google PageSpeed?

Google PageSpeedInsights

Можливо, вся справа в тих змінах, які торкнулися нещодавно ринку в цілому, а також частки розподілу призначеного для користувача попиту на сегменти і аудиторії зокрема. Суть проблеми в двох словах - значне зростання відсотка користувачів з мобільних пристроїв і зниження в ранжируванні тих ресурсів, які набирають низькі бали на думку PageSpeedInsights.

За статистикою на 2018 рік, понад 53% користувачів мережі Інтернет вже використовують для веб-серфінгу мобільні пристрої: смартфони та планшети. Пошуковий гігант Google, звичайно ж, адаптується під цей рух на ринку, і, щоби вдовольнити попит користувачів, вносить корективи у свої алгоритми ранжування сайтів з тим, щоб в ТОПі були ті Інтернет-магазини, які зручні для перегляду і покупок з "мобільних". До того ж, не так давно ми розповідали про індекс mobile-first.

Яку оцінку поставив Google вашому Інтернет-магазину?

Як перевірити і виміряти роботу сайту? Для незалежної, об’єктивної оцінки мега-пошуковик розробив спеціальний онлайн-тест аналізу швидкості сайтів Google PageSpeed Insights.

Щоб забезпечити провідні позиції у мобільній та десктопній пошуковій видачі, ваш веб-ресурс повинен бути пристосованим до швидкого завантаження та зручного перегляду з будь-яких пристроїв. Тому оптимізація і прискорення завантаження сайту Інтернет-магазину має величезне значення.

Разработка быстрого Интернет-магазина

За підсумками тестування ваш сайт отримує відповідну оцінку:

 • зелена зона – добре (веб-сторінка набрала понад 85 балів, швидко завантажується і чудово оптимізована під користувацькі та пошукові вимоги);
 • жовта зона – потребує корекції (сторінка недостатньо швидко завантажується, потрібно внести виправлення відповідно до рекомендацій);
 • червона зона – погано (веб-сторінка зовсім не оптимізована та повільно завантажується, слід негайно вносити корективи).

Крім швидкості завантаження сторінок, оцінюється і дизайн Інтернет-магазину на предмет зручності "мобільного користувача".

Адаптивний дизайн або як прискорити роботу сайту для зручності користувачів

Чи зручно людям користуватися вашим сайтом? Чи однаково добре сприймати інформацію з вашого сайту, переглядаючи її на моніторі комп’ютера або ж смартфоні?

Адаптивний дизайн сайту («responsive web design») – це одна з обов'язкових складових успішного Інтернет-магазину. Адаптивний дизайн веб-сторінки дає можливість користувачеві повністю сприймати її зміст, незалежно від девайсу, який він використовує (смартфон, ноутбук, планшет тощо).

Адаптивний дизайн інтернет-магазину

Сайт з адаптивним дизайном:

 • забезпечує швидкий час завантаження сторінки незалежно від типу пристрою;
 • гармонійно відображає зміст сайту на будь-якому пристрої, з якого користувач переглядає Інтернет-ресурс;
 • на відміну від мобільних додатків, має єдину адресу сайту, а також уніфіковану систему управління контентом ресурсу.

Вам потрібні корективи? Веб-студія «NeoSeo» допоможе!

Що входить у зміст послуги?

Як же прискорити завантаження сторінок сайту? Для пришвидшення завантаження сайту та отримання високого рейтингу від Google PageSpeed професіонали веб-студії «NeoSeo» поліпшать швидкість роботи Інтернет магазину за такими параметрами:

 • Оптимізація зображення (можлива тільки в разі, якщо ваш веб-ресурс працює на VPS - Virtual Private Server - віртуальний сервер, який має суттєві переваги в порівнянні з класичним виділеним сервером: настройка, управління тощо). За новими вимогами Google PageSpeed потрібен новий формат зображень, а саме кодування JPEG 2000, JPEG XR и WebP. Для вирішення такої проблеми модуль використовує бібліотеки MozJpg, OptiPng, Imagick. За допомогою Imagick генеруються зображення у форматі WebP,що дозволяє замінювати для браузерів, що підримуються, зображення у форматі PNG.

 • Відстрочене завантаження зображень (вивід зображень відбуватиметься на вимогу за допомогою бібліотеки blazy.js. При завантаженні сторінки будуть виводитися заглушки зображень, потім у міру відкриття сторінки і прокрутки, користувачам будуть завантажуватись зображення).

 • Включення gzip стиснення даних (веб-сторінка швидше завантажується при зменшенні розмірів зображень і текстових файлів з сервера, які направляються до браузеру користувача в оптимальних розширеннях html, .css, .js і т.д.).

 • Використання кешу браузера на стороні користувача сайту(браузер зберігає в кеші файли раніше відвіданих веб-ресурсів, істотно прискорюючи наступні завантаження сторінок).

 • Налаштування скорочення JavaScript (за допомогою певних алгоритмів відбувається оптимізація програмного коду, що впливає на підвищення швидкості веб-ресурсу).

 • Підключення бібліотек JavaScript (метод підключення внутрішніх бібліотек JavaScript буде змінений на метод defer чи async, такі підключення дозволять прибрати скрипти з завантаження основного потоку, вони будуть довантажуватися паралельно).

 • Ефективне стиснення CSS (Cascading Style Sheet використовується для візуальної презентації веб-сторінок і після оптимізації прискорює роботу сайту).

 • Підключення внутрішніх CSS (стилі підключаються також паралельно, поза основним потоком).

 • Підключення шрифтів (підключення шрифтів відбувається також поза основним потоком: спочатку повинен завантажуватися сам текст - після нього підключається шрифт).

 • Налаштування скорочення HTML (HyperText Mark-up Language - мова розмітки, за допомогою якої браузер розпізнає текст на веб-сторінці).

Візьміть до уваги, що пункт “Скоротіть час відповіді сервера” фахівці нашої веб-студії виправляють за додаткову оплату.

Веб-студія «NeoSeo» не надає таких послуг:

 • Зауваження, які мають відношення до сторонніх сайтів (для прикладу, Google PageSpeed серед зауважень зазначає неправильний час кешування власного скрипта Google Analytics, і у цьому випадку дану проблему вирішити неможливо. На ваш розсуд: фахівці «NeoSeo» можуть запропонувати налаштування, при якому при перевірці цього сервісу сторонні скрипти не видаються).

Прискорення завантаження сторінок Інтернет-магазину на OpenCart за рекомендаціями послуга NeoSeo

Вартість і терміни виконання робіт уточнюйте у менеджера з продажу, для цього заповніть форму нижче або зателефонуйте на один з номерів зазначених в шапці сайту.

Отримайте найвищий з можливих рейтинг від Google PageSpeed – пришвидшіть швидкість завантаження вашого Інтернет-магазину і, звичайно ж, збільшуйте ваші продажі із фахівцями веб-студії «NeoSeo»!

Коментарі

Тарас
погоджуюся, все добре розписано
Вадим
Входит ли в данную услугу перенос js/css в footer и настройка asynx ?
Андрей
Просто и доходчиво. Супер!

Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]