Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Турбо-сторінки для отримання мобільного трафіку з Яндексe

Навіщо це потрібно?

Завдяки турбо-сторінкам Яндекса користувачі вашого інтернет-магазину зможуть швидко відкривати сторінки на телефонах і планшетах, навіть при повільному інтернеті та/або поганому з'єднанні. Технологія дозволяє не завантажувати на свій мобільний пристрій зайву інформацію, а тільки те, що потрібно тут і зараз для ознайомлення з товаром, продовження навігації, вибору, оформлення покупки.

Для кожного товару, інформаційної сторінки, сторінок оплати і доставки буде створена своя "турбо-сторінка”, на якій буде зазначено найменування товару, його опис, ціна, а також зображення товару.

Модуль Турбо-страницы, Веб-студия NeoSeo

Про переваги даних сторінок і про те, які вигоди отримає в ранжируванні ваш інтернет-магазин читайте прямо на сайті Яндекса https://yandex.ru/dev/turbo/

А тут ознайомтеся з інформацією щодо "турбо-сторінок" саме для інтернет-магазинів https://yandex.ru/adv/turbo-ecommerce

Які переваги турбо-сторінок?

Швидкість завантаження, яка прямо впливає на відсоток конверсії відвідувачів в покупці.

За допомогою турбо-сторінок Яндекс віддає лише мінімально необхідну для ознайомлення кількість інформації, без завантаження зайвих скриптів, стилів оформлення і т. д. Магазин завантажується за лічені секунди, незалежно від пристрою (за умови того, що інтернет хоч і повільний, але все ж є).

Ви будете отримувати замовлення з повідомленнями:

Модуль Турбо-страницы, Веб-студия NeoSeo

30 кейсів від відомих компаній, як швидкість сайту впливає на конверсію дивіться тут: https://habr.com/ru/post/300210/

Помітність у видачі, особливі сніппети.

У видачі Яндексу турбо-сторінки позначаються іконкою у вигляді ракети, що робить сторінки з товарами більш помітними. Так вони виглядають на ПК:

Модуль Турбо-страницы, Веб-студия NeoSeo

А так у мобільній видачі:

Підвищення позицій у видачі

За допомогою турбо-сторінок сайти швидше потрапляють в індекс Яндекса і отримують більш вигідні позиції, порівняно з конкурентами без них, оскільки головна зараз вимога від пошуковиків - швидке завантаження з мобільних (на повну працює алгоритм "mobile first" - https://developers.google.com/search/blog/2020/03/announcing-mobile-first-indexing-for

Швидкість завантаження турбо-сторінки перевищує звичайну приблизно в 15 разів. І, додатковий (але не останній), бонус — якщо сайт впаде, наприклад, через зараження або DDoS-атаки, його турбо-сторінки продовжать відкриватися і контент буде доступний користувачам.

Зменшення навантаження на сервер.

Оскільки Яндекс збирає інформацію про турбо-сторінках у себе на серверах, то для таких сторінок відвідування буде відбуватися без взаємодії з вашим сервером до моменту покупки.

Що я отримаю в результаті?

Ви отримаєте інтеграцію і розробку Турбо-сторінок на вашому сайті "під ключ". Всі сторінки з товаром, сторінки блогу, інформаційні сторінки, сторінки оплати і доставки будуть у видачі Яндекса в форматі турбо-сторінок. Все, що потрібно вашим користувачам, щоб ознайомитися з товаром і його цінами, а також тим, як працює ваш інтернет-магазин, оформити покупку.

Після впровадження турбо-сторінок для вашого інтернет-магазину турбо-сторінки з'являться у видачі Яндекса для мобільних пристроїв, а користувачі зможуть ознайомитись та купити його, незалежно від якості їх мобільного зв'язку.

Оскільки пошуковик Яндекс завжди заохочує впровадження його рішень, ви можете розраховувати на поліпшення позицій і загальної видимості сайту в його безкоштовній пошуковій видачі.

Відмінна презентація від самого Яндекса знаходиться тут, обов'язково подивіться:

https://yadi.sk/i/1GKfAbRsWm5FPw?utm_source=wmblog&utm_medium=post&utm_campaign=turbo_sales_kit

Як завжди, з турботою про розвиток Вашого онлайн-бізнесу,

Команда НЕОСЕО.