Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Переваги {SEO-Магазину} за $99 в порівнянні з «голим» OpenCart, який поширюється безкоштовно

Вибір «движка» - ключове питання при створенні Інтернет-магазину. Від нього залежить первісна вартість сайту, вартість технічної підтримки та потенціал розвитку проекту.

 

Що ми називаємо "голий" OpenCart?

Є безкоштовна розробка з відкритим програмним кодом, яка називається CMS OpenCart. Вона розповсюджується безкоштовно і по своїй суті є "болванкой" або, якщо м'якше – "глиною", стартовим майданчиком для багатьох розробників, які створюють на її основі інтернет-магазини. Тобто веб-майстер бере цю основу безкоштовно, а потім, у залежності від вимог свого Замовника, йде на ринок і купує там додаткові розширення / модулі, а також шаблон дизайну / тему оформлення. Таким чином ОпенКарт виступає певним фундаментом, ви ставите на нього шаблон, а потім потрібні модулі, щоб в результаті отримати повноцінний інтернет-магазин.

Природно, що через проблеми несумісності модулів і тем оформлення від різних розробників, для кожного веб-майстра OpenCart доводиться витрачати дуже багато часу для того, щоб віддати Замовнику працює інтернет-магазин (поки що й мови не може бути про поняття "продає").

Проблеми «голого» OpenCart

Для початку розглянемо основні недоліки цієї популярної платформи, яскраво проявляються у так званій «голої» або оригінальній збірці, потестить яку Ви можете на офіційному сайті https://demo.opencart.com.

Це важливо, адже саме про цю версії OpenCart ведуть запеклі бої політикани на просторах Інтернету, роблячи все можливе, щоб порівняти поняття ОпенКарт з поняттям "відстою" і "говнокода".

Проблемы в оригинальном OpenCart

Насправді, ніхто з виробників "голого" OpenCart і не мав наміру віддавати безкоштовно супер виконане рішення, все так і було задумано – беріть глину, ліпіть самі, що зможете / вмієте.

Негативні сторони такі

  1. Складно додавати нові функції для різних версій.

Так, для цієї CMS існує багато різних модулів. Однак, дійсно, складно відстежувати сумісність модулів з конкретною версією OpenCart, використовуваної на Вашому сайті. Крім того, сам процес установки і деінсталяції додаткових функцій тут збудований досить-таки незручним чином, необхідно завжди залучати розробника. А на інших безкоштовних CMS хіба не так?

  1. Складнощі у відновленні.

З одного боку, оновлення системи адміністрування контенту є необхідним. З іншого ж – після того, як її версія зміниться, у Вас несподівано можуть вийти з ладу деякі плагіни, що негативно позначиться на роботі всього сайту. Якщо не оновлювати CMS, то можливі зломи, поступово web-ресурс починає відставати від конкуруючих порталів, які будуть ставати все швидше, зручніше, легше і ефективніше.

Тому Вам слід бути готовими до того, що в Інтернет-магазині на OpenCart доведеться постійно перенастроювати або навіть замінювати плагіни після оновлень. Це передбачає додаткові складності. Якщо в штаті Вашого підприємства працює всього один програміст, то цілком можливо, що у разі виникнення подібних НП доведеться витрачатися на послуги сторонніх фахівців. А на інших CMS хіба не так? Невже Ви вірите в те, що все ідеально з першого разу, навіть якщо Windows постійно знаходить вразливості у своєму програмному забезпеченні і нівелює їх регулярними «апдейтами»?

  1. Незручний візуальний редактор.

Контент-менеджерам, адміністраторам порталу та іншим внутрішнім користувачам CMS, не володіє профільною освітою, буде досить складно розібратися в особливостях роботи системи. Крім того, періодично цей редактор сам створює зайвий код, який, у свою чергу, ускладнює роботу IT-фахівцям, робить сайт більш важким і погіршує його індексацію пошуковими системами. В інших безкоштовних CMS все теж саме, тому і живе ринок розроблення додаткових рішень, які усувають всі ці недоліки.

  1. Незручно влаштована функція завантаження картинок.

Ви не можете завантажувати зображення в галерею пакетом хоча б по кілька штук. Все потрібно відправляти на сайт по черзі. При цьому зображення сортуються тільки в довільному порядку. З часом таких файлів стає занадто багато, з-за чого шукати серед них те, що потрібно, стає вкрай проблематичним. І це неминуче відбувається з усіма Інтернет-магазинами, асортимент яких і так дуже широкий, та ще й завжди безперервно доповнюється новими позиціями. Причому, найчастіше розширення йде настільки швидко, що менеджери не встигають видаляти старі картки товарів і зображення до них. А з-за складного пошуку швидко видалити зайві фото з OpenCart просто неможливо. В результаті все відкладається на потім, і веб-ресурс, в кінці кінців, перевантажується величезною кількістю зайвого вмісту.

Знову ж таки, всі ці питання вирішені в SEO-магазині від NeoSeo. Програмісти веб-студії створили спеціальне програмне рішення для OpenCart, яке видаляє всі невикористовувані картинки.

  1. Відсутня можливість виставити автоматичне прописування ЧПУ.

В даній CMS ЧПУ прописуються вручну кожен раз, коли Ви редагуєте вже додані товари або «заливаєте» нові позиції. Крім того, є проблеми з установкою нових шаблонів. Оскільки OpenCart володіє досить складною структурою коду, зміна шаблону може викликати збої в роботі окремих модулів і всього порталу. А на виправлення цих помилок знадобиться виділити певний час, що, звичайно ж, йде на шкоду торгівлі.

Також варто зазначити, що користувачі цієї CMS стикаються з наступною проблемою: сторінка товару закривається після того, як Ви натиснете на клавішу збереження. І так відбувається кожного разу, коли хтось намагається внести в опис позиції (або в її метатеги) які-небудь зміни. Адже щоб уникнути збоїв, доцільніше зберігати редагується сторінку як можна частіше. Але у випадку з OpenCart після збереження завжди доводиться знову шукати потрібний товар і відкривати його.

Нарешті, цей «движок» незручний тим, що пропонує покупцям заповнювати занадто багато полів при оформленні замовлення. Причому, ці поля розбиті на спойлери. І змінити це, не коригуючи саму систему на технічному рівні, просто не можна. І всі ці проблеми ми теж вирішили в SEO-магазині!

{SEO-магазин} – оптимізована збірка від NeoSeo

Це нормально, що за останні 5 років роботи з OpenCart ми доповнили її стандартний код більш, ніж 100 програмними рішеннями, які перетворюють «голий» OpenCart в одне з кращих пропозицій для розробки інтернет-магазину в усьому світі.

Разница между SEO-магазином и оригинальным OpenCart

Згадаємо лише деякі переваги:

  1. Ефективний інструментарій для просування позицій ведучих популярних пошукових систем (генератор ЧПУ і мета-даних, найшвидша карта сайту, генератор robots.txt seo-блог, seo-фільтр, seo-структура, пошук і видалення битих посилань).
  2. Повна внутрішня технічна оптимізація, що включає в себе усунення проблем з неправильним переміщенням, фасетным пошуком, впровадженням Hreflang, швидкістю завантаження сторінок і багатьма іншими аспектами роботи сайту.
  3. Створення безпечного https-протоколу, який захистить особисті дані користувачів та адміністраторів Інтернет-магазину від хакерського перехоплення.
  4. Адаптивний дизайн, повністю відображає специфіку, мети і завдання Вашого бізнесу, що забезпечує максимальну конверсію трафіку зі всіх видів пристроїв, привертає увагу покупців, підштовхує до оформлення замовлення.
  5. Безліч корисних функцій, які роблять процес взаємодії з сайтом простим і приємним не тільки для клієнтів, але і для працівників Вашого Інтернет-магазину, а також для Вас, як власника.

Зрозуміло, це лише короткий перелік переваг нашого рішення – SEO-магазину на базі OpenCart, повний перелік його переваг – у відповідному розділі.

Зафіксуємо головні відмінності:

- вже встановлені 85 модулів, які закриють 95% усіх вимог Замовників;

- сучасний, адаптивний дизайн, 100 опцій для індивідуального налаштування;

- вичищені всі недоліки голого OpenCart технічної частини для пошукової оптимізації.

Просто переходите на демо версію {SEO-магазину}, уважно почитайте промо-сторінку нашої збірки і вам все стане ясно.

Завжди раді допомогти розвитку Вашого онлайн-бізнесу,

Команда NeoSeo.

Коментарі

Олег
После установки на хостинг показываются только пустые страницы, как в витрине магазина, так и в админке. С чем это может быть связано. Ошибок в логах магазина и хостинга нет.
Команда NeoSeo
Здравствуйте, Олег! Оставьте, пожалуйста, свой вопрос на ветке форума https://www.opencartmasters.com/forum/78-nastroyka-seo-magazina/
Алексей
А есть демо вашей версии магазина?
Команда NeoSeo
С демо-версией можно ознакомиться тут https://a.neoseo.com.ua/

Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]

Товари зі статті: