Ми використовуємо cookies для поліпшення роботи сайту та надання наших послуг. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт ви підтверджуєте згоду з Політикою Конфіденційності

Я согласен
Ваш подарунок вже зачекався :)
* при покупці від 1 500 грн.
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Переваги нашого {SEO-Магазину} в порівнянні зі стандартним («голим») OpenCart

Створення сайту, який забезпечує продажі, розпочинається з вибору «движка», тобто CMS (системи управління контентом), а якщо бути більш конкретними, то все залежить від так званої «збірки» на основі певної CMS.

Саме від системи управління контентом багато в чому залежить зовнішній вигляд ресурсу, а також те, якими можливостями він буде володіти у процесі просування і за якими саме схемами й алгоритмами буде відбуватися взаємодія з пошуковими системами, менеджерами Інтернет-магазину, адміністрацією і найголовніше – покупцями.

Різниця між оригінальним OpenCart і збірками на його основі

Не варто йти шляхом найменшого опору – чи варто?

Сьогодні підприємці та ТОП-менеджери, замовляючи розробку Інтернет-магазину для своєї компанії, найчастіше віддають перевагу готовим програмним продуктам, в т.ч. й «голим» рішенням на OpenCart. Зрозуміло, такий вибір вони роблять не самостійно, а прислухаються до порад псевдо-фахівців у сфері IT, які не заглиблюються у царину Інтернет-маркетингу.

Вочевидь, що підприємці, котрі не зовсім фахово розбираються у веб-розробці та тонкощах онлайн-маркетингу, змушені звертатися за допомогою у вирішенні схожих питань до програмістів, але чи завжди цей шлях є вірним? Можливо, варто розібратися у цьому питанні й самостійно?

Тож спробуймо пояснити, у чому річ ... Отож, є безкоштовна розробка з відкритим програмним кодом, яка називається OpenCart, і яка за своєю суттю є «болванкою», стартовим майданчиком для багатьох розробників, які використовують її як ядро. З цієї «сирої» основи, яка, якщо бути чесним, має багато «мінусів», доводиться:

  • або конструювати вартий уваги програмний продукт з нуля;
  • або взяти вже оптимізоване, доопрацьоване професіоналами програмне рішення, повністю адаптоване для подальшого просування.

То що ж Ви оберете?

Нескладно зрозуміти, чим зумовлені рекомендації «айтішників» взяти «голий» OpenCart, адже пізніше вони зароблять на численних його доопрацюваннях, щоб він став хоча б якось схожий на сучасний Інтернет-магазин. Для них OpenCart – це найпростіший і доволі економний варіант, що вимагає від фахівця мінімум ресурсів і трудовитрат на реалізацію проекту.

А як щодо інтересів замовника? Вочевидь, він радше відчуває себе ошуканим, коли, не маючи часу розібратися у цьому питанні, вимушено довіряється «досвідченому» фахівцеві? Таки-так, так воно і є! І ми Вам це легко доведемо.

Проведімо порівняльний аналіз між «голим» рішенням OpenCart та SEO-магазином, який створила для своїх Клієнтів веб-студія NeoSeo.

Ознайомившись із нижчевикладеними фактами, Ви переконаєтеся, що наше програмне рішення на базі «голого» OpenCart – набагато ефективніше і зручніше в експлуатації, аніж тисячі магазинів-клонів, розроблених іншими студіями.

Проблеми «голого» OpenCart

Для початку розглянемо основні недоліки цієї популярної платформи, які яскраво проявляються у так званому «голому» або оригінальному варіанті, протестувати який Ви можете на офіційному сайті https://demo.opencart.com.

Це важливо, адже саме про цю версію OpenCart ведуть запеклі бої політикани на просторах Інтернету, і саме в цьому вигляді його намагаються «потопити» конкуренти. Отже, що ж, насправді, в «голому», безкоштовному OpenCart зроблено «криво»?

Проблеми в оригінальному OpenCart

А негативні сторони є наступними

1. Складно додавати нові функції для різних версій. Так, для цієї CMS існує багато різних модулів. Однак, дійсно, складно відстежувати сумісність модулів з конкретною версією OpenCart, що використовується на Вашому сайті. Крім того, сам процес установки й деінсталяції додаткових функцій тут влаштований досить-таки незручним чином, необхідно завжди залучати розробника. А на інших безкоштовних CMS хіба не так?

2. Складнощі в оновленні. З одного боку, оновлення системи адміністрування контенту є необхідним. З іншого ж – після того, як її версія зміниться, у Вас несподівано можуть вийти з ладу деякі плагіни, що негативно позначиться на роботі цілого сайту. Якщо не оновлювати CMS, то можливі так звані «зломи»: поступово web-ресурс починає відставати від конкурентних порталів, які ставатимуть швидшими, зручнішими, легшими у користуванні та ефективнішими.

Тому Вам слід бути готовими до того, що в Інтернет-магазині на OpenCart доведеться постійно переналаштовувати чи навіть замінювати плагіни після оновлень. Це потребуватиме додаткових затрат часу та вмінь. Якщо у штаті Вашого підприємства працює тільки один програміст, то цілком можливо, що в разі виникнення схожих ситуацій доведеться витрачати ресурси на послуги сторонніх фахівців.

А на інших CMS хіба не так? Невже Ви вірите в те, що в інших системах працює усе ідеально з першого разу, якщо навіть Windows постійно знаходить уразливості у своєму програмному забезпеченні й нівелює їх регулярними «апдейтами»?

3. Незручний візуальний редактор. Контент-менеджерам, адміністраторам порталу та іншим внутрішнім користувачам CMS, що не володіють профільною освітою, буде досить складно розібратися в особливостях роботи системи. Крім того, періодично цей редактор сам створює зайвий код, який, у свою чергу, ускладнює роботу IT-фахівцям, робить сайт більш «важким» і погіршує його індексацію пошуковими системами. А на інших CMS хіба не так? Чи Вам доводилося колись зустрічати щось абсолютно безкоштовне й досконале?

4. Не надто зручно влаштована функція завантаження картинок. На «голому» OpenCart Ви не можете завантажувати зображення в галерею пакетом чи хоча б по кілька штук. Картинки потрібно відправляти на сайт почергово. При цьому зображення упорядковуються тільки в довільному порядку. Згодом таких файлів стає занадто багато, через що шукати серед них те, що Вам потрібно, стає вкрай проблематично. І це неминуче відбувається з усіма Інтернет-магазинами, асортимент яких і так надзвичайно широкий, та ще й завжди безперервно доповнюється новими позиціями. Причому, найчастіше розширення відбувається настільки швидко, що менеджери не встигають видаляти старі картки товарів й зображення до них. А через складний пошук швидко видалити зайві фото з OpenCart просто неможливо. В результаті все відкладається на потім, і веб-ресурс, кінець кінцем, перевантажується величезною кількістю зайвого контенту.

Знову ж таки, всі ці проблеми вирішені в SEO-магазині від NeoSeo. Програмісти веб-студії створили спеціальне програмне рішення для OpenCart, яке видаляє всі невикористані картинки.

5. Відсутня можливість виставити автоматичне прописування ЛЗУ (людино-зрозумілий урл).

У даній CMS ЛЗУ прописують вручну, причому, щоразу, коли Ви редагуєте вже додані товари або «заливаєте» нові позиції. Крім того, є проблеми з установкою нових шаблонів. Оскільки OpenCart має досить складну структуру коду, зміна шаблону може викликати збої в роботі окремих модулів, а також і усього порталу. А на виправлення цих помилок знадобиться виділити певний час, що, звичайно ж, йде на шкоду торгівлі.

Також варто відзначити, що користувачі цієї CMS стикаються з такою проблемою: сторінка товару закривається після того, як Ви натиснете на клавішу збереження. І так відбувається кожного разу, коли хтось намагається внести в опис позиції (або в її мета-теги) будь-які зміни. Проте, щоб уникнути збоїв, доцільніше зберігати редаговану сторінку якомога частіше. Але у випадку з OpenCart після збереження завжди доводиться знову шукати потрібний товар й відкривати його.

Нарешті, цей «движок» незручний ще й тим, що пропонує покупцям заповнювати занадто багато полів при оформленні замовлення. Причому, дані поля розбиті на спойлери. І змінити це, не коригуючи саму систему на технічному рівні, просто неможливо. Ці всі проблеми ми вирішили в SEO-магазині!

Що Ви отримаєте, звернувшись за розробкою Інтернет-магазину на ядрі OpenCart в NeoSeo

Інтернет-магазини, які створює веб-студія NeoSeo {SEO-магазини}, позбавлені всіх вищеописаних і багатьох інших недоліків. Навіть працюючи з OpenCart, професійний розробник може доповнити її стандартний код такими рішеннями, які повною мірою нівелюють вплив усіх негативних чинників. Головне – це розуміти, що саме ми повинні отримати на виході? Адже основне завдання полягає в тому, щоб Ваш Інтернет-магазин забезпечував високий рівень продаж, а «голий» OpenCart не здатний впоратися з цим завданням.

Різниця між SEO-магазином і оригінальним OpenCart

Фахівці компанії NeoSeo створять для Вас відмінний сайт, який забезпечує продажі і який, крім інших «плюсів», поєднує в собі такі переваги:

  1. Ефективний інструментарій для просування позицій у провідних популярних пошукових системах (генератор ЛЗУ і мета-даних, найшвидша карта сайту, генератор robots.txt, seo-блог, seo-фільтр, seo-структура, пошук і видалення битих посилань).
  2. Повна внутрішня технічна оптимізація, що передбачає усунення проблем із неправильним переміщенням, фасетним пошуком, впровадженням Hreflang, швидкістю завантаження сторінок і багатьма іншими аспектами роботи сайту.
  3. Створення безпечного https-протоколу, який захистить особисті дані користувачів та адміністраторів Інтернет-магазину від хакерського перехоплення.
  4. Адаптивний дизайн, повністю відображає специфіку, цілі та завдання Вашого бізнесу, що забезпечує максимальну конверсію трафіку з усіх видів пристроїв, якими послуговуються покупці, що, у свою чергу, підштовхує їх до оформлення замовлення.
  5. Багато корисних функцій, які роблять процес взаємодії з сайтом простим і приємним не тільки для клієнтів, але й для працівників Вашого Інтернет-магазину, а також для Вас, як власника.

Зрозуміло, що це лише короткий перелік переваг нашого рішення – SEO-магазину на базі OpenCart, повний перелік його «плюсів» – у відповідному розділі.

Головна мета цієї статті полягає в тому, щоб розповісти про «голий» OpenCart, який найчастіше плутають з усім, що зроблено на його основі. Адже основне – це не вихідна CMS, а інтелектуальний потенціал тих людей, які вміють із «болванки» виточити статую Давида. І не потрібно акцентувати на мінусах «голого» OpenCart, адже це безкоштовна базова платформа. На її основі справжні професіонали створюють за помірні гроші Інтернет-магазини, що генерують продажі. Наше портфоліо і 54% ринку всіх Інтернет-магазинів в СНД, сподіваємося, будуть гідними доказами. Отож, – звертайтеся!

Завжди раді допомогти розвитку Вашого онлайн-бізнесу,

Команда NeoSeo.

Коментарі

Алексей
А есть демо вашей версии магазина?
Команда NeoSeo
С демо-версией можно ознакомиться тут https://demo.neoseo.com.ua/

Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]