Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Як відкрити свій Інтернет-магазин? 4 причини, чому вашому бізнесу потрібен інтернет-магазин як повітря

За останній місяць я купував речі в інтернеті 3 рази. Як показує статистика, я не самотній — кожен п'ятий житель України регулярно робить покупки в онлайн-магазинах. У 2017 році українці залишили в інтернет-магазинах приблизно 14 мільярдів гривень — уявіть, які можливості ви втрачаєте прямо зараз.

Якщо у вас є реальний магазин, ви вже в виграшному становищі. У вас вже є крута основа — тобто вам не загрожують проблеми з неправильним вибором ніші, орендою складу та інші типові прорахунки новачків. Ви вже не новачок, і цим відрізняєтеся від сотень інших підприємців, які теж хочуть запустити Інтернет-магазин . Ви набили шишки, отримали досвід, зрозуміли, чого хочуть люди і як їм це дати - і це круто!

Як відкрити Інтернет-магазин

А ще ви вже вибрали нішу — на цьому етапі сипляться дуже багато підприємців. Так що перший етап вже пройдено.

Прийшов час рухатися далі.

Робити це можна по-різному. Хтось купує ще пару магазинів, хтось поглинає мережу конкурента, хтось виходить на міжнародні ринки. Хтось запускає інтернет-магазин і розвиває бізнес – і це ідеальний варіант, якщо ви хочете розширитися, розвинути свій бренд та отримати набагато більше прибутку (не витративши на це пару мільйонів).

Поговоримо про те, чому вам потрібен онлайн-магазин – давайте почнемо з розширення. Ви ж хочете розширити свій бізнес і заробляти більше при тих же зусиллях?

Де замовити Інтернет-магазин

Перша причина: розширення бізнесу

Це простий спосіб отримати більше прибутку – але слово «простий», напевно, краще взяти в лапки. В теорії все виглядає просто: працюй, розвивайся, відкривай магазини в інших містах, областях і країнах. Але як ви знаєте, на ділі все набагато складніше, і далі етапу «працюй» більшість підприємців не піде ніколи.

З інтернет-магазином ви зможете піти далі, не вкладаючи в це мільйони. Вам потрібен тільки стартовий бюджет (хоча можна працювати і по Дропшиппінгу) і декілька місяців на створення сайту і оптимізацію – вкладення в цьому випадку будуть в десятки разів нижчі, ніж ви витратили б на відкриття ще хоча б одного реального магазину.

І це ефективніше, звичайно. Ще один реальний магазин дасть вам покупців всього лише з ще одного міста, а онлайн-магазин – це тисячі клієнтів з усієї України або Росії.

Інтернет-магазин на OpenCart під ключ

У вас більше не буде регіональних обмежень. Уявіть собі власну мережу магазинів в кожному місті, від мільйонника до райцентру – захоплює дух, так? Онлайн-торгівля саме про це.

Звичайно, дуже багато нових інтернет-магазинів отримують пару клієнтів на місяць і закриваються – але це вже питання якісної роботи програмістів і маркетологів. Просто вчасно найміть професіоналів.

Друга причина: економія

Інтернет-магазин обійдеться набагато дешевше, ніж ваш, вже існуючий, бізнес. Вам не потрібно буде купувати приміщення або щомісяця платити за його оренду, платити за обладнання, на кшталт касового апарату, холодильників (якщо мова про продуктовий магазин), вітрин і стелажів. Відповідно, про комунальні платежі, придбання камер відеоспостереження і про заробітну плату для співробітників теж можна не хвилюватися.

Для онлайн-магазину потрібно набагато менше працівників. Контент-менеджер, який буде викладати нові товари на сайт, ще один менеджер, який буде відповідати на запитання покупців, бухгалтер що приходить — в принципі, ви можете взяти все це в свої руки. В такому випадку економія буде ще крутіша.

Створення Інтернет-магазину

Третя причина: вихід в онлайн в майбутнє

Уявіть: через півроку після запуску ваш інтернет-магазин обжене реальний магазин по прибутку. Ще через рік ви зрівняєте дохід від оффлайн і онлайн площадки, здасте приміщення в оренду і на 100% зосередитеся на інтернет-магазині.

Звучить якось неймовірно, так? Але досвід показує, що все можливо. Більш того, така ситуація буває досить часто: з часом інтернет-магазин починає приносити набагато більше прибутку, ніж вже існуючий справжній магазин. Далі ви зможете розширюватися в офлайні або навпаки, закрити магазин щоб приділяти весь час своєму сайту — вибирати вам.

А ще згодом ви зможете перейти на фулфілмент. Фулфілмент — це коли ви віддаєте прийом і обробку замовлень, разом з відправкою товарів, фірмі-підряднику. Все дуже просто — ви розвиваєте магазин і продумуєте стратегію, а всю рутинну роботу роблять фахівці на аутсорс.

Звичайно, це все можливо тільки в тому випадку, якщо у вас будуть високі обороти і прибуток. Якщо хочете прийти до цього, обов'язково знайдіть команду професійних розробників та маркетологів — ваш магазин повинен бути швидким, сучасним, правильно оптимізованим (внутрішня і зовнішня оптимізація) безпечним. Без цього ваша ідея, навіть якщо вона інноваційна і крута, просто не зможе вистрілити.

Інтернет-магазин на OpenCart відгуки

Тут є свої особливості. Наприклад, якщо у вас невисока орендна плата і товар, який покупці воліють помацати і покрутити в руках перед покупкою — не спрямовуйтесь відразу на повний перехід в онлайн. Можливо, інтернет-магазин стане приємним доповненням для вас, а не основним заробітком.

Ось приклад. Якщо ви продаєте дитячі іграшки, ви напевно бачили, як мами з дітьми вибирають підходящу іграшку. Вони можуть витратити на це час — діти встигнуть покрутити в руках 30 конструкторів і машинок, влаштувати пару скандалів і заспокоїтися, а потім все-таки вибрати потрібний товар. Швидше за все, батьки віддадуть перевагу купувати іграшки в такому магазині за кутом, ніж на незнайомому сайті, хоча можливий і інший сценарій - мама такої дитини записує в смартфон артикул товару та шукає його через Google, бачить ціну того ж товару на 20% менше і купує онлайн . Якщо у вас такий невеликий магазинчик за рогом, за який ще й не треба платити величезну оренду, буде логічно не думати про повний перехід в онлайн з самого початку.

Інша справа, якщо покупцям не так важливо помацати товар перед покупкою. В такому випадку (а ще якщо вам кожен місяць доводиться багато платити за оренду) перехід на онлайн-платформу може бути реальним порятунком. Якщо у вас не умовний маленький магазинчик з іграшками, а умовне величезне приміщення з, наприклад, великою побутовою технікою (або сантехнікою) — подумайте про те, щоб піти в онлайн. Ця думка може бути початком чогось великого — або просто більш прибуткового.

Четверта причина: простота і зручність

Поговоримо про те, чому інтернет-магазини — це простіше, ніж звичайні магазини.

Створення і просування Інтернет-магазину

Якщо коротко, з онлайн-шопом буде набагато простіше приймати замовлення і продавати товари, приймати оплату, обслуговувати декількох клієнтів відразу, спілкуватися з покупцями, і робити повторні продажі. А ще його простіше рекламувати. Давайте по черзі.

Просто приймати замовлення і продавати

Вам не потрібно стояти за прилавком з ранку до вечора (або платити продавцеві за те, що він це робить). Замовлення приймаються автоматично 24 години на добу, 7 днів на тиждень, ви (або ваш менеджер) будете просто відповідати на листи або дзвінки. Ну і відправляти товар, звичайно.

Коли справи підуть добре і ви перейдете на фулфілмент, ви позбудетеся і цього — приймати замовлення і відправляти їх покупцям буде спеціальна служба.

Створення Інтернет-магазину Україна

Просто приймати оплату

В Україні, Росії, Казахстані та ін. країнах колишнього СРСР люди найчастіше платять за товари готівкою після доставки, оплачують на складі (якщо є самовивіз), використовують інтернет-банкінг (на кшталт Ощад24 і Приват24) і платіжні системи, на кшталт Вебмані.

Тут теж все просто — вам потрібно підключити різні платіжні системи, щоб дати покупцеві вибір. Все майже як у реальному магазині.

Просто обслуговувати велику кількість клієнтів

Що ви будете робити, якщо до вас в магазин одночасно зайде сотня покупців? Радіти і намагатися встигнути обслужити всіх, звичайно. З інтернет-магазином, вам залишається тільки перший пункт, тому що обслуговувати нікого не треба, покупці самі ретельно розглядають фотографії, читають опис, кладуть товар в корзину та оформляють слухняно замовлення. Ваше завдання — наповнити ваш Інтернет магазин якісним контентом.

Розробка Інтернет-магазину

Просто спілкуватися з покупцями і робити повторні продажі

Як ви спілкуєтеся з покупцями? Вітаєтесь на касі і іноді пишете в вайбер?

Якщо тільки так, ви втрачаєте дуже важливу річ. Можна серйозно збільшити продажі та кількість клієнтів за допомогою розсилок електронних листів і смс — адреси всіх пошт і мобільні номери будуть у вас в базі, так що зробити розсилку про нові акції або знижки буде неймовірно просто. І настільки ж ефективно.

Є кілька простих і ефективних рішень для автоматизації спілкування з клієнтом — наприклад, наш “ SMS-інформер”. З його допомогою можна автоматизувати відправку повідомлень клієнту (наприклад, повідомлення про оформлення, відправлення і статус замовлення). Ще можна налаштувати повідомлення, які будуть приходити адміністратору магазину кожен раз, коли клієнти оформляють нові замовлення. Смс-інформування реально працює і допомагає поліпшити швидкість роботи. А швидкість — це репутація, позитивні відгуки і імідж, тобто збільшення кількості нових клієнтів.

Створення сайту Інтернет-магазину

Нові клієнти це чудово, але багато хто забуває про повторні продажі — і дуже даремно. Швидше за все, ваш бізнес орієнтується не на одноразові продажі, а на лояльних клієнтів — в такому випадку упускати шанс зробити їх ще більш лояльними буде нерозумно.

Коли у вас буде інтернет-магазин, ви зможете дуже просто використовувати інструменти для повторних продажів. Знижки постійним клієнтам, накопичувальні програми і подарункові купони, розсилки про особливо вигідні пропозиції — прив'яжіть покупця до себе, змусьте його приходити знову і знову. З інтернет-магазином це досить просто, головне це все просто робити!

Простіше рекламувати

Зовнішня реклама дорого коштує і б'є по площах, а не по цільовій аудиторії. Листівки та флаєри коштують дешево, але живуть до найближчого смітника.

Інтернет-магазин на OpenCart з нуля

Реклама інтернет-магазину дешевша (але не завжди), ефективніша та простіша, а результати кампаній легко вимірюються за допомогою інструментів веб-аналітики: Google Analytics і Яндекс Метрики. Ви зможете дізнатися портрет свого клієнта, скільки сторінок він переглянув, підібрати і налаштувати відповідну рекламу для своєї цільової аудиторії і, що найважливіше, показувати цю рекламу тільки своїй цільовій аудиторії. І все це налаштовується на протязі 14 днів, достатньо просто звернутися до наших професіоналів!

Важливо запам'ятати: онлайн-магазин відмінно працює на продаж для виробників товарів, а також не буде зайвим для майже будь-якого бізнесу. Винятками є випадки, якщо у вас звичайний магазинчик біля будинку, в якому продається хліб-молоко, трохи товарів для будинку, трохи алкоголю і сигарет — тоді, так, швидше за все, інтернет-магазин вам не потрібен.

Замовити Інтернет-магазин на OpenCart

У більшості інших випадків він як мінімум не завадить. Додатковий канал збуту товарів, хто від такого відмовиться? Всі зараз шукають товари в інтернет, так простіше, швидше і вибору більше. Та й, як ви самі бачите, переваг у онлайн-магазина дійсно багато.

А якщо врахувати можливі перспективи, питання про те, чи варто запускати інтернет-магазин, взагалі відпадає. Це дуже прибуткова справа, яка може стати набагато прибутковішою, ніж ваш існуючий бізнес. Все, що вам потрібно зробити - це правильно вибрати Команду професіоналів, Команду, яка допоможе успішно створити і розкрутити ваше дітище — краще, якщо це буде SEO-магазин!

Коментарі

ВАСИЛЬ
Доброго дня чи можу я продавати в інтернет магазині вироби з дерева наприклад вагонка дерев'яні ліжка!!!
Команда NeoSeo
Доброго дня, так звісно можете!
Мостюк Сергій Миколайович
Дуже хороша стаття. Тим, хто вже володіє своїм інтернет магазином, необхідна його розкрутка.
Команда NeoSeo
Доброго дня, Сергій. Дякуємо за позитивну оцінку нашої статті.

Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]