Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Налаштування модуля "NeoSeo Інтеграція з Class365" для Інтернет-магазину {SEO-Mагазин}, OpenCart 2.х, 3.х, ocStore

Опис основних функцій модуля “NeoSeo Інтеграція з Class365”

Модуль "NeoSeo Інтеграція з Class365" дозволяє інтегрувати Ваш Інтернет-магазин на OpenCart, ocStore, {SEO-Магазин} з CRM системою Класс365. Завдяки такій взаємодії спрощується процедура створення всієї структури категорій і товарів, які після інтеграції можна отримати в Ваш магазин.

Основне призначення даного модуля полягає в отриманні замовлень з Інтернет-магазину на OpenCart, ocStore, {SEO-Магазин} і подальшу передачу їх в систему обліку Класс365, а управління контентом (найменування, опис, структура), контроль залишків, цін - виробляти на стороні Класс365.

Модуль також здатний віддати первісну структуру в Класс365, а саме створити категорії та створити пов'язані з ними товари в Класс365, що дозволить Вам швидко заповнити Інтернет-магазин новими товарами.

Гнучкі налаштування модуля дозволять точно налаштувати політику обміну OpenCart, ocStore, {SEO-Магазин} з Класс365, присутня можливість відключати / включати оновлення опису, атрибутів, опції товарів, передачі спеціальних полів як Штрих-код, артикул, модель, а також вивантаження нестандартних полів товару створених в Класс365.

Реалізовано можливості отримання акційних цін, знижок, інформування про залишки товару на складах від Класс365. Робота з замовленнями також має тонкі налаштування, що дозволить вивантажити в Класс365 нове замовлення і передати метод доставки, коментар до замовлення, дані покупця. Після обробки замовлення в Класс365 в Інтернет-магазин на OpenCart, ocStore, {SEO-Магазин} можна повернути новий статус даного замовлення і якщо змінився перелік товарів або їх кількість - передати назад в магазин.

Беріть тестову ліцензію на 14 днів безкоштовно, щоб перевірити всі ці можливості.

Установка модуля

Порядок установки модуля "NeoSeo Інтеграція з Class365" необхідно:

 1. Встановити файли модуля і ліцензії на сайт.
 2. Після того як файли модуля і ліцензія встановлені на сайт, необхідно перейти в адміністративну панель сайту і вибрати розділ "Додатки" -> "Модулі":
 3. У списку модулів вибрати "NeoSeo Інтеграція з Class365" і натиснути кнопку "Встановити":
 4. Необхідно перейти в розділ "Додатки" -> "Менеджер доповнень":  
 5. У розділі "Менеджер доповнень" необхідно оновити модифікатори. 

 

Налаштування модуля і синхронізації з Клас 365

Основні налаштування модуля

На вкладці "Параметри" знаходяться основні налаштування модуля. Розглянемо кожну опцію більш детально.

Статус

Статус модуля (значення Включено / Відключено). 

ID інтеграції

У даній опції необхідно вказати ID інтеграції отриманої з класс365, коли Ви створюєте з'єднання.

Для отримання даних підключення на стороні Класс365 необхідно провести такий ряд дій:

 1. Перейти в Ваш зареєстрований раніше аккаунт в системі class365.ru
 2. У додатковому меню (Іконка шестерня) вибрати пункт Маркетплейс 
 3. У наданому списку необхідно знайти пункт Різне і вибрати підключення Інтеграція по API
 4. У вікні Інтеграції необхідно натиснути кнопку Підключити
 5. У новому вікні Підключення інтеграції збережіть такі пункти Id інтеграції і Секретний ключ, дані пункти необхідно ввести у відповідні налаштування модуля. Введіть будь-яке найменування підключення і натисніть кнопку Зберегти

Вкажіть отримані дані в налаштування модуля, а саме дві опції Id інтеграції і Секретний ключ

Аккаунт Class365

Для закінчення підключення необхідно вказати ім'я облікового запису - логін. Дане значення можна отримати з адресного рядка Вашого аккаунта class365. У прикладі це логін a11012  

Використовувати склади

Ця установка служить активацією функції обліку залишків по складах. Прикріплені в класс365 склади до товару будуть виводитися в магазин.
  

Підготовка бази до синхронізації

Якщо у вас є якась специфічна логіка оновлення бази перед синхронізацією з класс365 - ви можете реалізувати її за допомогою серії SQL запитів, між якими ставиться крапка з комою - ";" 

Завершальна обробка бази

Якщо у вас є якась специфічна логіка оновлення бази після синхронізацією з класс365 - ви можете реалізувати її за допомогою серії SQL запитів, між якими ставиться крапка з комою - ";" 

Дозволені IP адреси

Список IP адрес, з яких дозволено звертатися до вашої синхронізації. Кожна адреса з нового рядка. Порожній список - без обмежень. Для правильної роботи даної опції Вам необхідно дізнатися в підтримці Клас 365 IP їх сервера, який буде звертатися до Вашого сайту для синхронізації.

Введіть періодичність запуску повної синхронізації в хвилинах.

Якщо Ви використовуєте режим синхронізації ordersOnly (тільки замовлення і покупці) і повний обмін - тоді Вам необхідно обов'язково розділити два обміни, так як Клас 365 блокує занадто часті запити від одного сервера, якщо раптом запустяться два обміни одночасно.

В даний параметр Ви можете вказати період в хвилинах, коли Вам необхідно запускати повний обмін. Тобто у Вас, наприклад, замовлення оновлюються кожні 5 хвилин, але Вам також потрібен повний обмін, тоді необхідно вказати, наприклад, значення 60, це означає, що кожні 60 хвилин буде стартувати повний обмін. Таким чином Вам необхідно вказати тільки один обмін з параметром ordersOnly - кожні 5 хвилин в розкладі і модуль автоматичні кожні 60 хвилин буде включати замість швидкого повний обмін.

 

Посилання для запуску обміну

Посилання виду http: //домен/cron/neoseo_class365.php. Дане посилання запускати, якщо потрібно швидко протестувати обмін, але якщо Ваша синхронізація довго виконується (велика кількість товарів) - спрацює обмеження роботи скриптів Вашого сервера. Для повного обміну рекомендується використовувати посилання в поле Команда для cron.

Команда для cron

Посилання виду

php C:\путь_к_сайту\домен\cron\neoseo_class365.php. Дане посилання необхідно вказати в cron (розклад) Вашого сервера, даним посиланням запускається повний обмін з класс365 

Команда для cron, тільки замовлення і покупців
Посилання виду

php C:\OSPanel\domains\ocstore21\cron\neoseo_class365.php ordersOnly. Це посилання також вказується в cron для запуску обміну за розкладом. Але дане посилання запускає обмін тільки замовлень і покупців. Такий режим синхронізації необхідний, якщо у Вас повний обмін занадто довгий, а замовлення вивантажуються набагато швидше. Є можливість зробити обмін замовленнями без обміну товарів.

Видалити зв'язки

Дана кнопка дозволить видалити всі зв'язки з класс365, тобто на стороні магазину будуть очищені таблиці, які мали записи зв'язків наприклад id товарів в магазині і id товару в класс365

Увага! При будь-якій зміні налаштувань необхідно зберігати налаштування модуля.

Покупці

Дана вкладка дозволяє налаштувати обмін з Клас 365 по покупцям.

Синхронізація покупців

Даний параметр визначає режим обміну з Класс365 по покупцям. Є 4 режими:

 • Відключено - У такому режимі обмін покупцями відключений з обох сторін.
 • Тільки в магазині - Даний режим дозволяє лише отримувати покупців з класс365, а також їх видаляти - всі зміни будуть відбуватися тільки в магазині.
 • Тільки в class365 - У такому режимі покупці будуть розвантажуватися з магазину в класс365 в одну сторону. Всі зміни відбуваються в класс365.
 • І в магазині, і в class365 - Обмін буде працювати в обидві сторони. Спочатку покупці прийдуть від класс365 в магазин потім ті покупці, яких немає в класс365 підуть в систему класс365.

Розділяти Ім'я та Прізвище покупця з класс365

Класс365 не поділяють ім'я і прізвище контрагента, якщо Вам необхідно розділити для магазину включіть опцію. Покупці прийшли від класс365 їх імена будуть розбиті на Ім'я та Прізвище за стандартами опенкарт. Даний параметр стосується тільки магазина.

Вимкнути синхронізацію покупців при запуску обміну з параметром ordersOnly

Якщо Ви використовуєте режим обміну з параметром ordersOnly (обмін тільки замовлень і покупців) і встановлений параметр запуску повного обміну і Вам необхідно відключити оновлення покупців тільки для швидкого обміну замовленнями - тоді включіть даний параметр. Під час швидкого обміну замовленнями з параметром ordersOnly працюватимуть без синхронізації покупців, а повний обмін вже буде використовувати режим обміну покупців.

Видалити покупців

Кнопка видалити покупців - служить швидким очищенням покупців в магазині

Замовлення

На даній вкладці є можливість налаштувати обмін замовленнями магазину і класс365

Синхронізація замовлень

Даний параметр визначає режим обміну з Класс365 замовленнями. Є 4 режими:

 • Відключено - У такому режимі обмін замовленнями відключений з обох сторін.
 • Тільки в магазині - Даний режим на даний момент не використовується, так як для того, щоб отримати замовлення з класс365 його необхідно спочатку туди відправити.
 • Тільки в class365 - У такому режимі замовлення будуть тільки з магазину відправлені в класс365.
 • І в магазині і в class365 - Обмін буде працювати в обидві сторони з обмеженням. Спочатку замовлення вивантажуються в класс365, потім синхронізоване замовлення з класс365 приходить в магазин і його оновлює. В даному режимі нові замовлення створює тільки магазин, із класс365 нові замовлення не будуть створюватися на стороні магазину, а тільки оновляться вже синхронізовані.

Синхронізувати статуси замовлень

Даний параметр включає отримання з класс365 в магазин статуси синхронізованих замовлень. Робота цієї функції відбувається таким чином:

 • Відправляється нове замовлення з магазину в класс365
 • У класс365 в отриманому замовленні змінюється статус, наприклад, "Виконано"
 • При подальшому обміні статус даного замовлення повертається від класс365 в магазин і відбувається перевірка на існування такого статусу ( "Виконано") на стороні магазину, якщо такий статус існує, він присвоюється даному замовленню

У підсумку в класс365 змінився статус замовлення і замовлення повернулось в магазин вже з новим статусом. Даний параметр працює тільки в режимі двостороннього обміну.

Синхронізувати товари в замовленні

Ця установка дозволяє синхронізувати склад товарів в замовленні, якщо на стороні класс365 був змінений перелік товарів. Зміна складу товарів (кількість, інші товари) буде відбувається тільки на стороні магазину. Даний пункт працює таким чином:

 • З магазину вивантажується нове замовлення в класс365
 • У Класс365 дане замовлення редагується - змінюється перелік товарів і їх кількість
 • При подальшому обміні з класс365 оновлене замовлення потрапляє в магазин і оновлюється перелік товарів

Якщо міняти перелік товарів в магазині після того як був проведений обмін і замовлення вже потрапило в класс365, тоді в магазині всі зміни по даному замовленню очистяться і замовлення буде отримано з класс365.

Даний параметр працює тільки в режимі двостороннього обміну.

Повідомити про зміну статусу замовлення

Ця налаштування дозволяє повідомити покупця під час зміни статусу, який прийшов від класс365 при використанні опції Синхронізувати статуси замовлень​

Використовувати синхронізованих покупців

Даний параметр дозволяє під час обміну замовлень використовувати вже синхронізованих покупців для прискорення роботи додавання покупця в замовлення в класс365.

Ім'я автора документа в класс365 і Прізвище

У даній настройці вкажіть Ім'я та Прізвище автора документа в класс365, з цим ім'ям буде додано замовлення в класс365 як власник

Отримати дані користувача в класс365 який буде як автор в замовленні можна тут

Ім'я відповідальне за документ в класс365 і Прізвище

Відповідальну особу можна вказати таку ж як і в автора, або іншу, скориставшись таким же порядком дій

Назва організації

Назва організації до якоъ буде присвоєно замовлення з магазину, в Класс365 найменування організації можна отримати таким чином 

Вивантаження знижки в замовленні

Якщо Вам необхідно вивести знижку в замовленні з магазину в класс365, в даному налаштуванні Ви можете вказати відповідність найменування коду знижки в магазині і відповідного товару в класс365 як знижка. На стороні класс365 необхідно створити товар з найменуванням "Знижка", даний товар буде в замовленні - він означатиме знижку і йому присвоюється сума, яка буде відніматися як знижка в клас. Код товару в класс365 можна отримати таким чином:

 • перейдіть в товар
 • Натисніть кнопку "Зовнішні коди"
 • Далі вкажіть як відповідність код знижки з магазину і код товару в класс365 Приклад: coupon = 75936 

Поле з замовлення для примітки до доставки в класс365

В даному полі налаштування вкажіть назву поля замовлення, яке буде використовувати як примітка в замовленні класс365. У класс365 дане поле вивантажиться в примітці

Вивантаження методів доставки

Опція, яка відповідає за вивантаження методів доставки, як товар. Наприклад, в Класс365 потрібно передавати вартість доставки. Щоб використовувати цей спосіб передачі необхідно створити в класс365 товар, який відповідає методам доставки в магазині. Далі необхідно вказати відповідність коду доставки в магазині до коду товару в класс365. Кожен метод доставки з нового рядка.

Приклад:

dostavkaplus.sh1 = 0000

dostavkaplus.sh2 = 0000

Код товару в класс365 можна отримати таким чином

Категорії

На даній вкладці є можливість налаштувати обмін категорій магазину і класс365

Синхронізація категорій

Даний параметр визначає режим обміну з Класс365 категоріями. Є 4 режими:

 • Відключено - У такому режимі обмін категоріями відключений з обох сторін.
 • Тільки в магазині - Даний режим синхронізації дозволяє отримувати тільки в магазині категорії з класс365
 • Тільки в class365 - У такому режимі категорії будуть передані тільки в класс365 з магазину. Категорії тільки створюються на стороні класс365, в подальших внесеннях змін вже синхронізованих категорій – оновлюватись не будуть (Якщо наприклад перейменувати категорію в магазині в класс365 такі зміни не будуть передаватися)
 • І в магазині і в class365 - Обмін буде працювати в обидві сторони з обмеженням. Спочатку всі категорії будуть отримані з класс365, а з боку магазину будуть додані тільки нові категорії, всі зміни категорій необхідно проводити тільки на стороні класс365.

Початковий статус нових категорій

Даний параметр дозволяє встановити статус нової категорії, якщо включено, нова категорія буде в магазині відразу включена і доступна з вітрини.

Даний параметр необхідно відключити, якщо перед виведенням категорії потрыбно провести додаткові налаштування категорії і вручну включити для відображення на сайті.

Додавати нові категорії в меню

Даний параметр дозволяє автоматично додати нові категорії в стандартне меню магазину, важливий фактор, що підтримується стандартна система виведення категорій в меню від опенкарт, якщо використовуються старі модулі категорії можуть не з'явиться, необхідно робити настроювання меню в сторонньому модулі вручну.

Примусово вивантажувати в певну категорію

Ця установка дозволяє вивантажити з класс365 категорії в конкретну в магазині. Це дозволяє розділити категорії в магазині отримані від клас365 і внутрішніх категорій. Пов'язана настройка "Категорія для примусового вивантаження" – в ній можна вибрати в яку саме необхідно вивантажувати категорії від класс365.

 

Видалити категорії

Кнопка "Видалити категорії" дозволяє швидко видалити всі категорії в магазині, незалежно від налаштувань примусового вивантаження в одну категорію - категорії будуть видалені всі. У класс365 категорії не видаляються.

Товари

Дана вкладка дозволяє настроїти обмін товарами з класс365

Синхронізація товарів

Даний параметр визначає режим обміну з Класс365 товарами. Є 4 режими:

 • Відключено - У такому режимі обмін товарами відключений з обох сторін.
 • Тільки в магазині - Даний режим синхронізації дозволяє отримувати тільки в магазині товари з класс365
 • Тільки в class365 - У такому режимі товари будуть передані тільки в класс365 з магазину. Товари тільки створюються на стороні класс365, в подальшій зміні вже синхронізованих товарів оновлюватися не будуть.

З магазину в класс365 будуть передані такі параметри товару:

 • Найменування
 • Опис
 • Модель – у полі артикул в класс365
 • Вага
 • Прив'язка до категорії
 • Опції - модифікації товари в класс365.
 • Пов'язані опції будуть створені в класс365 як звичайні опції
 • І в магазині, і в class365 - Обмін буде працювати в обидві сторони з обмеженням. Спочатку усі товари будуть отримані з класс365, а з боку магазину будуть додані тільки нові товари (з параметрами як при режимі тільки в class365), всі зміни товарів необхідно проводити тільки на стороні класс365.

Увімкніть методи пошуку синхронізованих товарів

Даний параметр дозволяє вибрати спосіб пошуку товарів в магазині при отриманні товарів з класс365. За даним параметру буде проводиться порівняння товарів класс365 і магазину для того, щоб зв'язати їх.

Є 4 способи пошуку товарів:

 • По внутрішньому коду - пошук відбувається по карті синхронізації з класс365, дана карта створюється при першій синхронізації товарів, внутрішній код отримує магазин від класс365 і зв'язується з ID товару в магазині.
 • За назвою - пошук здійснюється тільки по найменуванню товарів з класс365 в магазин
 • За артикулем - пошук проходить по полю sku (артикул в магазині) і порівнюється з полем артикул в класс365
 • За артикулем в моделі - пошук проходить по полю model (модуль в магазині) і порівнюється з полем артикул в класс365

Якщо не знайдений товар в магазині за даними методам пошуку, створюється новий товар в магазині.

Видаляти дублі у зв'язках товарів, при синхронізації за кодом

Даний параметр необхідний для регулювання дублів у зв'язках товарів магазину з товарами з класс365. Якщо були раніше синхронізовані товари, наприклад, по артикулу, і були дублі в товарах магазинів - що призводить до дублів в карті зв'язку товарів. Потім були виправлені проблеми, але дублі в карті залишилися, тоді необхідно використовувати даний параметр для видалення з карти дублікатів.

Початковий статус нових товарів

Ця установка задає статус для нових товарів з класс365 в магазині. Якщо необхідні додаткові налаштування товарів перед тим як їх можна опублікувати в магазині необхідно відключити цю можливість. Увімкнувши цей параметр - товари після додавання в магазин будуть опубліковані автоматично на вітрину магазину.

Початковий статус наявності нових товарів

Опція дозволяє вказати статус наявності товару коли він відсутній в залишках в магазині при створенні нового товару. У налаштуванні буде представлено варіанти з статусів опенкарт.

Початкове значення Віднімати зі складу

Даний параметр вказує початкове значення "Віднімати зі складу" при створенні нового товару в магазині.

Імпортувати аналоги товарів

Дана опція дозволяє активувати вивантаження з класс365 аналоги товарів, заповнити зв'язку аналогів до відвантаженому товару.

У класс365 аналоги заповнюються в картці товарів на вкладці аналоги:

Для даної опції передбачено два варіанти вивантаження:

 • Додавати аналоги, але не видаляти - Нові зв'язки аналогів будуть додані, але старі не будуть видалятися
 • Повний імпорт аналогів - аналоги будуть повністю відповідати класс365

Поле Товар/ШтрихКод

Для даної опції необхідно вказати поле товару з таблиці product магазину - куди записувати поле штрих-код від класс365

Заповнювати батьківські категорії

Якщо включено, то товару будуть призначені всі категорії від поточної, до кореневої. Інакше буде встановлена ​​тільки категорія найнижчого рівня в магазині

Виключити категорії при імпорті

Даний параметр дозволяє ігнорувати категорії і включені в них товари при імпорті з класс365. Дані товари і категорія не будуть додані в магазин. Найменування категорій необхідно вказувати з нового рядка.

Оновлювати опис

У даній опції можливо відключити оновлення опису, в товарах в магазині не буде оновлюватися опис.

Оновлювати зображення

Даний параметр відповідає за відновлення зображень в картці товару в магазині, якщо в класс365 зображення відсутній, тоді і в товарі в магазині зображення видалиться.

Оновлювати повністю зображення

Даний параметр необхідний для регулювання часу коли необхідно повністю оновити зображення синхронізованих товарів.

Така опція необхідна для вирішення проблеми, коли зображення в класс365 змінилося, але назва самого файлу залишилося колишньою, таким чином під час обміну такі зображення пропускаються для прискорення синхронізації.

Для данной опции доступні 3 варіанти:

 • Раз в день
 • Раз на тиждень
 • Раз на місяць

Опція активується по серверному часу з 00:00 до 05.00, якщо в даний час був запущений повний обмін.

Оновлювати виробників

Даний параметр дозволяє оновлення виробників в товарі магазину з класс365

Назва атрибутів, які можна трактувати як Виробник

У класс365 немає параметра в товарі як Виробник, даний параметр створюється як властивість для товару і може мати довільне найменування або кілька.

В даний параметр необхідно вказувати найменування полів з класс365 з властивостей товару де зазначений виробник.

Оновлювати атрибути

Дана опція дозволяє включити додавання \ оновлення атрибутів товарів в магазині з класс365

Враховувати додаткові поля в картці товару як атрибут

У класс365 є можливість крім атрибутів створювати окремі універсальні поля, за допомогою даного параметра є можливість приймати дані поля як атрибути. Також такі поля можуть прийматися і в якості виробника.

У класс365 такі поля створюються в картці товару тут:
 

Очищати поле артикул, якщо він порожній

Дана опція необхідна якщо в класс365 артикул вилучений і його також необхідно очистити в магазині.

Оновлювати фільтр

Дану опцію слід використовувати, якщо в магазині встановлено модуль ocfilter. При використанні даного параметра фільтр по цьому товару буде оновлено.

Перенаправлення атрибутів

Дана опція потрібна, якщо необхідно записати параметр для товара в загальну таблицю product, замість додавання його в атрибут. Такі ознаки не будуть додані в атрибути магазину, а тільки в вказане поле.

Кожа відповідність атрибута - поле необхідно вказувати з нового рядка із знаком рівності.

Приклад:

Вес=weight

Артикул=model

Використання зв'язкових опцій

Дану опцію слід використовувати, якщо в магазині встановлено модуль Пов'язаних опцій. Ця функція буде використовувати модуль пов'язаних опцій для додавання в систему

У класс365 пов'язані опції створюються таким чином:  

Використання зв'язкових зображень для опцій

Ця функція також (як і з пов'язаними опціями) використовує окремий модуль для пов'язаних опцій зображень.

Ціна опції

Даний параметр задає спосіб поновлення ціни опції і ціни товару.

Варіанти:

 • Як є - при такому варіанті на сайті повинен бути додатковий модуль, який дозволяє опціям привласнювати ціну як є, тобто зі знаком одно. Цей функціонал не входить в стандартний опенкарт і в модуль обміну з 1с.
  Наприклад, є опції у товару: колір синій - 100 гривень, червоний - 150 гривень. Таким чином товару буде присвоєна ціна 0, а опцій 100 гривень і 150 гривень відповідно.
 • Продукту мінімальну ціну, опції плюсом до неї - найбільш оптимальний варіант і найбільш часто використовуваний. Товару буде присвоєна ціна його мінімальної опції, а всі опції будуть мати ціну зі знаком плюс.
  Наприклад, є опції у товара: колір синій - 100 гривень, червоний - 150 гривень. Таким чином товару буде присвоєна ціна 100, а опцій +0 гривень і +50 гривень відповідно.
 • Продукту максимальну ціну, опції мінусом до неї - товару буде присвоєна ціна його максимальної опції, а всі опції будуть мати ціну зі знаком мінус. Наприклад, є опції у товара: колір синій - 100 гривень, червоний - 150 гривень. Таким чином товару буде присвоєна ціна 150, а опцій -50 гривень і +0 гривень відповідно.

Поле для артикля в опції

Якщо використовується додаткове поле для артикулу в опції, необхідно вказати найменування даного поля з бази даних таблиці "product_option_value". Артикул в опціях не є стандартною функцією для опенкарт.

Поле для штрихкоду в опції

Якщо використовується додаткове поле для штрихкоду в опції, необхідно вказати найменування даного поля з бази даних таблиці "product_option_value". Штрихкод в опціях не є стандартною функцією для опенкарт.

Опція обов'язкове

Налаштування, що відповідає за обов'язковість опції для вибору при замовленні. Увімкніть, щоб покупець не міг оформити замовлення без вибору опції товару.

Тип опцій

Налаштування, яке відповідає за тип опції. Підтримується тільки два типи, які найбільш популярні. Це випадаючий і перемикач.

Оновлювати залишки

Даний параметр дозволяє активувати оновлення залишків з класс365. Якщо відключено – залишки товару залишаться без змін. Також залишки будуть перераховуватися з опцій.

 

Оновлювати ціни

Даний параметр дозволяє активувати оновлення цін з класс365. Якщо відключено - ціни товару залишаться незмінними Також ціни будуть перераховуватися з опцій.

Тип вивантажується ціни

Опис роботи даного параметра можна знайти тут:

Посилання на статтю /uk/kak-ukazat-neskolko-cen-dlya-tovarov

Прибрати товари

Дана кнопка дозволяє видалити всі товари з магазину без винятків

Видалити виробників

Дана кнопка дозволяє видалити всіх виробників з магазину без винятків

Видалити атрибути

Дана кнопка дозволяє видалити всі атрибути з магазину без винятків

Видалити опції

Дана кнопка дозволяє видалити всі опції з магазину без винятків

Вивантажити товари

Дана кнопка дозволяє швидко отримати всі товари магазину в форматі xlsx у вигляді архіву zip. Також окремо вивантажуються всі опції магазину. 

Сподіваємося, що ця стаття була для Вас корисною

Завжди раді допомогти,

Команда NeoSeo.

Товари зі статті: