Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Як розпочати власний бізнес «з нуля» за місяць: поради початківцям

Ви мрієте бути фінансово незалежними й керувати успішним бізнесом? У цій статті ми розглядаємо можливості розпочати свій власний бізнес «з нуля».

Як створити бізнес з нуля за місяць

Погодьтеся, багато хто час від часу планує розпочати свою власну справу. Але більшість осіб, все ж таки, зупиняє невідомість, відсутність знань і нерозуміння того, як же потрібно стартувати, щоб перемогти? Також багато хто вважає, що у них немає належних навичок або вони ще не готові до керування бізнесом...

Що стосується навичок, то вони приходять виключно з досвідом. Тисячі підприємців спочатку взагалі не володіли потрібними знаннями чи навичками, які здобули безпосередньо у процесі організації бізнес-діяльності. Тому потрібно просто зібратися, вивчити теорію, а потім спробувати застосувати її на практиці.

Ця покрокова інструкція допоможе зрозуміти, з чого саме потрібно стартувати, які знання і вміння Вам знадобляться. Деякі з пунктів можуть зайняти менше або більше часу, але головне – зрозуміти їхню суть і почати діяти, виходячи з реалізації своїх цілей.

Тиждень 1: Дослідження ринку, вирішення юридичних нюансів, розробка стратегії

Вибір ідеї для розвитку бізнесу «з нуля»

Для початку потрібно обрати напрямок для Вашого бізнесу, який буде не тільки цікавим особисто для Вас, але й також вигідним і прибутковим. Ви повинні знати, що саме Вас цікавить, чим Ви готові займатися кожного дня, що у Вас виходить робити найкраще?

Також потрібно визначитися з цілями. Як саме Ваша справа буде розвиватися і як вона допоможе Вам і навколишнім? Чого Ви досягнете, якщо успішно запустите бізнес і поступово зберете багато клієнтів чи покупців?

Для деяких осіб головною метою є отримати якомога більше прибутків, для деяких – стати популярними і реалізувати оригінальні ідеї, також є ті, хто бажає допомагати людям вирішувати їхні завдання. Саме тому цілі, які підприємці ставлять собі перед початком роботи, суттєво впливають на подальший план дій, хоча багатьом вдається досягти абсолютно всіх перелічених цілей.

Якщо Вам складно придумати свою концепцію, можна взяти і проглянути збірник готових бізнес-ідей. Цілком можливо, що Ваші хобі також можна зробити бізнесом. Потрібно лише вивчити, якою мірою такі проекти представлені на ринку і наскільки вони цікаві споживачам.

З чого почати свій бізнес поради від NeoSeo

Розробка стратегії для організації бізнесу «з нуля»

Не обов'язково одразу починати з покрокової стратегії, можна для початку накреслити загальну картину. Стратегія дозволяє спланувати роботу з клієнтами, організацію бізнесу, плани на найближчі кілька років, способи досягнення цілей тощо.

Якщо у Вас уже є бізнес-ідея, то можна підібрати напрямок для її реалізації, які сегменти ринку буде охоплювати бізнес, а також визначити, хто буде клієнтами Вашої компанії й на кого Ви орієнтуєтеся? Також варто передбачити шляхи відходу, якщо бізнес не виявиться прибутковим.

Локалізація бізнесу

Приміщення для комерційної діяльності можуть бути різними: від власної квартири до великих салонів. Перш ніж шукати офіс, потрібно відповісти на такі запитання:

  • Чи будуть клієнти його відвідувати?
  • Чи потрібно мати у своєму розпорядженні офіс недалеко від громадських зупинок?
  • Чи потрібне клієнтам місце для паркування?
  • Чи можна вести бізнес з дому або недалеко від нього?
  • Яке приміщення найкраще підходить для Вашої бізнес-стратегії?
  • Скільки буде найманих працівників, які умови для них потрібні?

Якщо бізнес пов'язаний з наданням послуг вдома у клієнтів, то цілком можна працювати із власної квартири або ж винаймати невелике приміщення. Якщо планується, що офіс часто будуть відвідувати клієнти, потрібно підібрати зручне місце, до якого легко дістатися транспортом. Якщо Ви б хотіли налагодити роботу звичайного магазину, то Вам потрібне велике складське приміщення, де могло б поміститися багато товарів.

Вибір приміщення для бізнесу поради від NeoSeo

Якщо ж Ви хочете відповідати сучасним тенденціям, можна відкрити свій Інтернет-магазин і займатися онлайн-торгівлею. Використовуючи цю модель, можна працювати за системою дропшипінгу, тоді Вам не потрібно витрачати зайві гроші на закупівлю і зберігання товарів, а просто укласти договори з виробниками. Веб-студія NeoSeo допоможе Вам з розробкою результативного SEO-магазину, який забезпечить Вам високий рівень доходів.

Стартовий капітал для бізнесу «з нуля»

Цей чинник можна визначити на основі вже готового плану або стратегії. Багато в чому стартовий капітал визначає: що підприємець може собі дозволити, яке приміщення у нього буде і наскільки масштабним буде його бізнес на самому початку?

Тут потрібно продумати особливості компанії, які дії потрібно здійснити для старту бізнесу і його розкрутки, скільки часу на це знадобиться. Також слід вивчити становище на ринку, попит і пропозицію, початкові витрати тощо.

Як почати бізнес «з нуля»: юридичний бік

При веденні бізнесу доводиться докладати чимало зусиль для того, щоб все було законно з юридичної точки зору. Також треба зареєструвати компанію, затвердити статут, вибрати офіційне ім'я для компанії тощо. Грамотний юрист тут дуже допоможе.

Тиждень 2: Пошук джерел фінансування для організації бізнесу

Щоб розпочати бізнес, часом потрібні чималі інвестиції. Спочатку складіть детальну схему бізнесу, щоб знати, на які цілі потрібно буде витратити кошти. Тоді можна буде визначити стартовий бюджет, а також знайти джерела фінансування.

Складання бізнес-плану для бізнесу «з нуля»

Досить легко відшукати вже готові приклади бізнес-планів через Інтернет. Можна проаналізувати, як вони складені, які містять основні пункти тощо. Це дозволить скласти детальний план свого бізнесу, його бюджету і прибутковості.

Бізнес-план для бізнесу з нуля

Також схожі документи потрібні тим, хто планує позичати кошти у банків. Вони далеко не завжди охоче видають гроші підприємцям, оскільки бажають переконатися, що позичальник поверне всі засоби вчасно.

Бізнес «з нуля»: способи фінансування

Розгляньте кожне джерело фінансування окремо, визначте їхні вигоди й переваги для конкретного бізнесу, виходячи з його особливостей. На сьогоднішній день підприємці зазвичай використовують такі способи:

  • Банківські кредити – потрібна позитивна кредитна історія, детальний план бізнесу і готовність платити відсотки.
  • Кредити від асоціацій, які видають позики для малого бізнесу – також потрібен план та гарантії.
  • Персональні інвестиції – вкладення зароблених коштів, не вимагає виплати відсотків чи обов'язків перед кредиторами.
  • Друзі та сім'я – досить сумнівний варіант, який може негативно вплинути на дружбу та відносини.

Пошук постачальників для бізнесу в Україні

Щоб продавати товари, потрібно спочатку відшукати тих, хто їх виробляє або доставляє гуртом. Досить легко знайти такі компанії за запитом у мережі, який включає назву Вашого товару і слово «гуртом». Також гуртові постачальники часто відвідують різні виставки, де можна зустріти їхніх представників.

Створюємо Інтернет-магазин для бізнесу

Щоб продавати свої товари ефективно, розширити географію продаж, стати популярними на території всієї країни, потрібно організувати роботу Інтернет-магазину. Для цього знадобиться знайти підрядників, які візьмуть на себе завдання щодо його створення. У такому випадку Вам слід звернутися у компанію, у штаті якої працюють: програмісти, верстальники, дизайнери, Інтернет-маркетологи тощо. Компанія NeoSeo створює Інтернет-магазини з SEO-структурою на зручній і популярній платформі OpenCart.

Інтернет-магазин для свого бізнесу

Тиждень 3: Монетизація, ціни та бренд

Цінова політика й отримання оплати

Вам потрібно визначити такий рівень цін, який дозволить утриматися серед конкурентів, але при цьому принесе прибуток. Для цього потрібно правильно розрахувати допустиму націнку для різних категорій товарів.

Якщо раніше магазини брали оплату лише готівкою, то зараз є чимало різних способів. Чим більше варіантів пропонують клієнтам, тим більша ймовірність, що вони стануть постійними покупцями.

Що стосується звичайного магазину, то цілком підійде готівка і оплата картою. При покупці через Інтернет можлива:

  • передоплата,
  • кур'єрська доставка,
  • доставка з післяплатою за товари.

Продумайте всі варіанти оплати, які будуть зручні для покупців.

Позиціювання компанії

Настав час запускати сайт, рекламувати його через популярні платформи, а також починати вести Facebook-сторінки. Способи просування та реклами можуть бути різними, з огляду на напрям діяльності компанії.

Відомі бренди набагато краще репрезентуються на ринку, а також дозволяють заробити більше, ніж прості непримітні компанії. Тому потрібно продумати стратегію, як зробити свій бізнес впізнаваним брендом.

Тиждень 4: Початок продаж

Потрібно приділити багато уваги своїм першим клієнтам. Хто вони такі, чому звертаються, які їхні враження? Створіть інструменти, які дозволяють створювати відгуки і демонструвати, наскільки сподобалися послуги компанії Вашим клієнтам.

Робота з першими клієнтами

Підтримуйте зв'язок із клієнтами, пропонуйте їм знижки, заохочуйте їх різними способами. База клієнтів дозволяє проводити розсилки, акції, різні заходи, що дасть можливість разовим покупцям стати постійними.

Цей план є досить базовим, але він дозволяє зрозуміти, що запустити свій бізнес «з нуля» можна досить швидко, якщо своєчасно вирішувати всі основні завдання. Компанія NeoSeo бажає процвітання Вашому бізнесу!

Коментарі

Давид
Спасибо за статью! Очень грамотно, насыщенно.
Команда NeoSeo
Спасибо, стараемся для Вас!
Сергій
Дуже корисна стаття.
Команда NeoSeo
Дякуємо за увагу до нашої статті.

Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]