А у нас почалася чорно-п`ятнична лихоманка, детальніше...

Пишіть відгуки про веб-студію NeoSeo і отримуйте бонуси!

Шановні існуючі і майбутні Клієнти веб-студії NeoSeo,

Як то кажуть, не отримує негативні відгуки тільки той, хто нічого не робить, а ми все в справах по вуха :).

Ми із задоволенням розповідаємо про всі нюанси розробки і про свою позицію щодо негативних і позитивних відгуків про NeoSeo, як на сторінці Google Business, так і в Facebook або на інших майданчиках, де така можливість присутня.

Ми просимо залишати публічні відгуки – це відмінний спосіб почути свого Клієнта і зробити наші продукти та сервіс для вас ще краще, але ми дуже просимо вас писати конструктивно і по суті.

Дуже часто нам ставлять 1 зірку за те, що у нас доопрацювати модуль коштує дорожче, ніж його купити, а значить ми погані. Інші ставлять 1 зірку, тому що ми надали неточну оцінку по нетиповій задачі - чого ми не обіцяли, а ще буває, буває всяке ... Але не будемо про сумне, просто просимо писати аргументовано :)

Будь ласка, якщо ви користуєтеся або користувалися нашими продуктами / послугами / сервісами залиште відгук про співпрацю з NeoSeo або про роботу наших програмних рішень (доповнень) на наших сторінках в Facebook, Google, Яндекс і т.д., нам буде дуже приємно і ми звичайно ж, подаруємо вам БОНУС за витрачений на написання відгуку час

1. На сторінці Facebook

2. У профілі компанії в GoogleBusiness

3. Профіль компанії на Яндексі (відгук повинен пройти модерацію сервісу).

 

Пишіть як є, нам важливо почути чесну і об'єктивну оцінку, правдивий відгук про NeoSeo, а в знак подяки за витрачений на написання відгуків час, ми підготували приємний бонус:

  1. За написання відгуку про NeoSeo на будь-яких двох майданчиках зі списку нижче: - 50% знижки на будь-яке наше програмне рішення (додаток), крім модулів обміну та імпорту даних.
  2. За написання відгуку на 4-х майданчиках: - даруємо будь-яке наше програмне рішення (додаток), крім модулів обміну та імпорту даних.
  3. За написання відгуку на всіх зазначених нижче майданчиках - даруємо будь-який модуль, без винятку (окрім обміну з 1С)! Повний список наших програмних рішень (модулів) знаходиться тут, вибирайте те, що вам потрібно для вашого Інтернет-магазину.
  4. Текст Відгуку про NeoSeo може бути один і той же, Вам потрібно лише зареєструватися на даних майданчиках і самостійно запостити його.
  5. Якщо ви запишите відеовідгук ми додатково зарахуємо кредит в розмірі 1000 грн. на ваш рахунок в особистому кабінету на покупки наших програмних рішень або для оплати за сервіси, наприклад, ви зможете продовжити підписку на платформу для створення інтернет-магазинів - {SEO-магазин} модель NEXT. Наприклад,

4. Сайт з відгуками про NeoSeo https://it-rating.in.ua/neoseo

5. Сайт з відгуками про NeoSeohttps://www.otzyvua.net/neoseo

6. Сайт з відгуками про NeoSeohttps://uaotzyv.com/lviv/neoseo-144084

7. Сайт з відгуками про NeoSeohttps://lvov.cataloxy.com.ua/firms/neoseo.com.ua/comments.htm

8. Сайт з відгуками про NeoSeohttps://say-here.com.ua/lvov/company/neoseo_16160

9. Сайт з відгуками про NeoSeohttps://neoseo.com.ua (на сторінці модуля і про компанії)

Умови акції:

  1. Щоб написати відгуки про NeoSeo треба купити одну з наших програмних рішень або скористатися будь-якою послугою.
  2. Написати Ваш відгук про NeoSeo (не менше 10 слів). У відгуку, будь ласка, вкажіть Ваше ім'я, назву сайту/домену, що сподобалося або не сподобалося, відгук про NeoSeo повинен бути аргументованим і з побажаннями, щоб ми розуміли – а що ще нам варто покращити? Як зробити Вас більш щасливими Клієнтами NeoSeo?
  3. Один покупець може взяти участь тільки 1 раз.
  4. Веб-студія NeoSeo залишає за собою право відмовити будь-кому в участі в акції без пояснення причини.

Умови кваліфікації:

а) купівля одного з наших програмних рішень, що датується не раніше 1 Січня 2018г.

б) купівля одній з наших послуг, в т. ч. і Розробка Інтернет-магазину "під ключ", що датується не раніше 1 Січня 2018 р.

Веб-студія NeoSeo залишає за собою право змінювати умови даної акції про відгуки про NeoSeo без будь-якого попередження.

Ще раз велике спасибі за те, що Ви з нами,

Команда NeoSeo.

Коментарі

Александр
Посмотрим как будет выглядеть модуль в работе
Антон Божук
Здравствуйте. Пользуюсь модуля уже около 2 лет. Еще не разу не подводили. Честно цена качество. Спасибо за хорошую работу.
Команда NeoSeo
Спасибо Вам, Антон, за доверие. Стараемся для своих клиентов.
Кирилл
Класс!
Іра
Разобраться в модуле можно самому если есть время) спасибо
Сергей
Покупаю 3й раз. Разобраться в модуле можно самому если есть время) спасибо
Антон
Использую модуль выгрузки в агрегаторы и простое оповещение на сайте (может названия не точные) все отлично, все работает! Теперь хочу протестировать СЕО-Фильтр.
Команда NeoSeo
Спасибо, Антон, рады быть полезны!
Артур
Несколько лет уже пользуемся услугами данной компании для сайта. Самый большой плюс, помимо качества самих модулей, это профессиональная, отзывчивая тех поддержка, доходит даже до того, что они сами через админку сайта настраивают то, что нам самим не удается. Последний из приобретённых продуктов это модуль заполнения сео полей, раньше приходилось часами в ручную заполнять, теперь это все делается нажатием пары клавиш! Так же хотелось отметить модуль обмена с 1с, это чудо 21 века, тысячи товаров заливаются в 1 клик! В общем ребята молодцы, рекомендую!
Команда NeoSeo
Спасибо, Артур, за отзыв! Стараемся для Вас=)
Александр
Купил уже несколько модулей в neoseo всё работает отлично! Поддержка тоже отличная, что не понятно самому помогают решить оперативно. Рекомендую.
Команда NeoSeo
Спасибо, за отзыв Александр!
Олександр
Залишив відгуки на сторінці модуля Выгрузка на прайс агрегаторы для OpenCart v 3.0 і 3-х платформах: https://work-info.name/otzyvy-ob-it-kompaniyakh/263854-neoseo-otzyvy-sotrudnikov-klientov https://it-rating.in.ua/neoseo https://lvov.cataloxy.com.ua/firms/neoseo.com.ua/comments.htm
Команда NeoSeo
Дякуємо, Олександр
Максим
Будем смотреть

Показано с 1 по 10 из 23 (всего 3 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]