Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Чому вигідно взяти програміста OpenCart на аутсорс, а не наймати у штат компанії?

Всім привіт, у цій статті ми розглянемо всі "за" і "проти" найму програміста для роботи з Інтернет-магазином на OpenCart в штат компанії за моделлю аутсорс, тобто тимчасовий найм програміста у компанії “NeoSeo”.

Вам здається, що 17$/год. – це дорого? Але насправді, це виключно на перший погляд, давайте поміркуємо разом:

Заперечення №1. Дорого.

Першим запереченням середньостатистичного власника Інтернет-магазину на OpenCart є ціна. Адже часто розрахунки робляться "не зовсім" правильно...

Наш досвід пошуку співробітників підказує, що знайти кваліфікованого фахівця на роботу з оплатою менше, ніж за 1500 $ в місяць – практично нереально та займає велику кількість часу. А якщо користуватися послугами професійних "хантерів", то це виходить ще і дорого, оскільки останні візьмуть з вас місячну зарплату фахівця за свої послуги.

Чому програміста OpenCart вигідно взяти на аутсорсі

Відповідно, якщо навіть Ви знайдете спеціаліста з програмування на OpenCart через місяць-два часу, нескладні розрахунки покажуть, що це "дуже чистими" – 9 USD/год (ми допускаємо, що він зможе працювати 170 годин на місяць). Зізнаємося, навіть ми не в змозі гарантувати таку продуктивність праці наших штатних працівників.

Насправді, повірте нашому досвіду, в кращому випадку він забезпечить 120 ефективних годин. А це автоматично означає, що  година його роботи вже становитиме не 9, а 12.5$/год.

І це ми тільки почали!

Додайте витрати на організацію робочого місця ...

Оренда офісу, купівля та амортизація комп'ютера, електрика, чай/кава та інші питання з працевлаштування... Можете сміливо накидати ще відсотків 20. Або віднімати 20% з ефективних годин, якщо співробітник буде працювати віддалено.

Податки, лікарняні, відпускні.

Таким чином, ми легко отримаємо всі 20-25 $ \ год, менше ніяк.

І це ми розглядали тільки питання вартості, а тепер візьміть до уваги питання, що стосуються найму, конфіденційності і можливого витоку даних, адже сьогодні людина "з вулиці" прийшла, попрацювала місяць і пішла, які гарантії того, що вона не створить Вам масу проблем?

Плюси і мінуси найму програміста OpenCart на аутсорсі та в штат компанії

Окремої уваги заслуговує і питання якості роботи та залежності від "однієї людини".

Теж досить вагома причина, адже якщо людина захворіла, хто її замінить? Хто зуміє розібратися в "її коді"? Хто у Вашому випадку буде перевіряти результат і організацію роботи програміста?

Хто у Вашому випадку буде виконувати технічну постановку та коригування завдання? Візьміть до уваги, що в разі найму працівника в штат, Ви отримуєте серйозний ризик погіршення якості Вашого проекту аж до того рівня, що з ним ніхто не зможе або не буде працювати, а згодом його доведеться переписати з нуля.

Як ми бачимо, крім питання вартості роботи фахівця, де важко побачити економію, насправді є ще не менш важливі питання – організації та якості його роботи.

Ну і нарешті, дуже часто виявляється так, що в реальності, для вирішення всіх Ваших завдань Вам потрібен фахівець на 2-3 місяці роботи.

Чи не вийде ця "псевдо-економія" в два рази дорожчою?!

А що Ви думаєте з цього приводу? Чекаємо на ваші коментарі нижче,

Команда NeoSeo.

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]