Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Створення Інтернет-магазину з нуля: розвиваємо власний бізнес

У сучасному світі процеси торгівлі стрімко переміщуються в мережу Інтернет, тож без Інтернет-магазину вести сьогодні успішний торговельний бізнес аж ніяк не вдасться. Як же створити Інтернет-магазин з нуля? Читайте у цій статті.

Створення інтернет-магазину

Багато підприємців-початківців, а також досвідчених бізнесменів дійшли висновку, що для розвитку компанії просто необхідний свій онлайн-магазин. Але далеко не всі розуміють, з чого почати його створення і розробку. Це дійсно не так просто, але якщо правильно стартувати, то вже скоро можна отримати гідний результат.

Надзвичайно важливу частину цього процесу займає продумування стратегії й напрямків роботи. Не можна переходити до безпосередньої розробки сайту, якщо не знаєте, якій тематиці він буде присвячений, який напрямок його бізнес-діяльності, скільки коштів на нього можна буде витратити тощо. Також треба враховувати багато додаткових параметрів, таких як: наявність особливих можливостей для клієнтів, очікувана кількість покупців і витрати на просування.

Створення Інтернет-магазину з нуля: варіанти рішень

Вибір варіантів

Перед тим, як замовляти створення сайту з нуля у фахівців, потрібно враховувати свій бюджет і цілі компанії. Підприємцям потрібно знати, що є багато різних способів створення сайтів. Більшість компаній замовляють один із двох способів:

 • створення сайту фахівцями з розробки;

 • купівля готового пакету рішень.

Перший варіант має більшу кількість різних переваг. Можна налаштувати сайт під Ваші потреби, вносити зміни у процесі розробки, а також підключати різні плагіни, якщо система їх підтримує.

Для початку, потрібно підібрати компанію, яка сумлінно і якісно розробляє сайти, при цьому швидко та за доступною ціною. Це буває іноді досить непросто, оскільки в компаній з дешевими цінами чи фрілансерів результати бувають далеко не найкращої якості, а досвідчені фахівці вимагають великих інвестицій.

Крім того, створення сайту з нуля займає чимало часу. Тому цей варіант мало підходить для тих, кому потрібне швидке рішення.

Для багатьох компаній більш вигідним варіантом є створення сайту на основі готових рішень. Це дозволяє заощадити витрати, при цьому швидко отримавши готовий результат, який можна одразу ж використовувати для отримання прибутку.

Переваги створення Інтернет-магазину з нуля

Переваги інтернет-магазину з нуля

Є багато переваг того, щоб замовити Інтернет-магазин з нуля на готовій платформі. Для початку потрібно відзначити, що клієнти одразу отримують готове рішення, яке потрібно лише налаштувати, виходячи із власних потреб. Завантаження платформи на хостинг і підключення додаткових плагінів відбуваються доволі швидко, чимало часу займає наповнення сайту товарами й інші рутинні завдання.

Такі системи містять чимало цікавих та зручних налаштувань. Їх можна підлаштувати під свої потреби, категорії своїх товарів, відповідну структуру тощо. Це зручно практично для всіх Клієнтів, оскільки кожен бізнес має ті чи інші особливості.

Враховуйте пошукове просування! Готові платформи зазвичай пропонують можливості для того, щоб зробити просування більш ефективним. Вони містять вже підготовлені плагіни, які допомагають оптимізувати сайт для пошукових систем. Управління такими системами відбувається легко, його можуть виконувати навіть менеджери без особливих технічних знань. Певний рівень підготовки, звісно, Вам все ж таки буде потрібен, проте загалом всі завдання виконувати просто, тому ці прості лінійні дії можна швидко освоїти.

Фахівці веб-студії NeoSeo розробляють Інтернет-магазини, які забезпечують продажі, на платформі OpenCart (SEO-магазини), які мають:

 • високу швидкість завантаження сторінок на всіх типах пристроїв (десктоп, планшет, смартфон);
 • правильну SEO-структуру (посадкові сторінки під конкретні групи запитів);
 • захищений протокол обміну даними тощо.

Процес створення Інтернет-магазину з нуля

Створення інтернет-магазину

Створення сайтів з нуля зазвичай починається зі створення стратегії й упорядкування основних елементів сайту, а також прописування плану на найближчі кілька місяців. З самого початку важливо визначити, чи буде розроблено унікальний сайт, чи створено Інтернет-магазин на базі готового рішення.

Передусім Вам потрібно придбати домен, тобто ім'я сайту, за яким відвідувачі потраплятимуть на Ваш портал. Назва сайту повинна відповідати імені тієї компанії, для якої створюють веб-ресурс. Також воно має бути зручним для введення і зрозумілим для користувачів.

Вашому веб-ресурсові знадобиться й хостинг, де він буде розміщений. При цьому важливо звернути увагу на стабільність роботи, розмір і можливості хостингу, а також подальше розширення мірою зростання числа клієнтів. У наші дні є досить багато сервісів, які надають такі послуги власникам сайтів за досить вигідними цінами, включаючи постійну підтримку для своїх клієнтів.

Коли домен і хостинг придбані, можна встановлювати на них готову платформу для створення Інтернет-магазину, щоб потім її налаштувати. Зазвичай установка виконується фахівцями, не займає багато часу та дозволяє у стислі терміни розпочати налаштування сайту, його плагінів.

Коли система повністю встановлена, починається його підлаштування під конкретний Інтернет-магазин. При цьому враховуються:

 • особливості платформи,
 • спосіб просування,
 • групи товарів,
 • кількість категорій,
 • зворотний зв'язок тощо.

Якщо потрібні додаткові плагіни, що розширюють можливості сайту для клієнтів, можна легко їх встановити, а також налаштувати мірою Ваших потреб.

Крім того, регулярно випускають нові версії багатьох готових платформ. Їх слід регулярно оновлювати, щоб підтримувати безпеку сайтів, отримувати більше можливостей, робити свої сайти більш зручними для відвідувачів.

Фахівці веб-студії NeoSeo рекомендують для своїх Клієнтів платформу OpenCart, на базі якої створюються SEO-магазини, які генерують продажі та готові до успішного просування.

Поради та рекомендації для тих, хто бажає замовити Інтернет-магазин з нуля

 Поради та рекомендації

 1. Почитайте рекомендації на тему того, як придумати назву для сайту, причому ще перед купівлею доменного імені.
 2. Економити на хостингу є невірним рішенням, оскільки якість хостингу безпосередньо впливає на рівень задоволення клієнтів зручністю та швидкістю користування сайтом.
 3. Виокремте час для підбору платформи для свого сайту, щоб вона володіла всіма необхідними Вам якостями. На сьогодні лідером серед таких платформ є OpenCart.
 4. Також потрібною для Вас буде база товарів та описів до них, якими буде наповнений сайт Інтернет-магазину.
 5. Платформа повинна бути налаштована на пошукове просування. Доопрацьований нашими фахівцями OpenCart – це, без сумніву, найкраще програмне рішення!

Чому найкраще замовляти створення Інтернет-магазину з нуля у фахівців

Робота зі спеціалістами

Припустимо, Клієнт отримує вже готове програмне рішення, його потрібно правильно встановити та налаштувати. При цьому можуть знадобитися специфічні знання, розуміння роботи сервера, навички налаштування і просування сайтів. Це все можна організувати набагато простіше й дешевше, якщо доручити такі завдання фахівцям з веб-студії NeoSeo, які вчасно виконають усі основні завдання, а також допоможуть швидко запустити сайт та зробити його зручним для відвідувачів.

Підприємцям потрібно виконувати чимало різних завдань, пов'язаними з розвитком свого бізнесу і розповсюдженням товарів. Вивчення технологій розробки сайтів займає багато часу, тому мало хто з бізнесменів може собі це дозволити. На допомогу приходять фахівці компанії NeoSeo, які вже володіють усіма потрібними знаннями і вміннями, пропонуючи свої послуги за оптимальну оплату.

Як бачите, на ринку існують програмні рішення, які дозволяють чимало заощадити, отримуючи при цьому готові сайти, які відмінно працюють. Користуючись схожими рішеннями, можна швидко розвивати свій бізнес, просуваючи власний Інтернет-магазин для продажу товарів чи послуг.

Якщо Вам потрібне створення Інтернет-магазину з нуля, компанія NeoSeo готова допомогти. Ми пропонуємо зручну та якісну платформу OpenCart, на основі якої фахівці нашої веб-студії створюють SEO-магазини, котрі забезпечують продажі. Пишіть або ж телефонуйте нам вже зараз, щоб дізнатися, як саме відбувається процедура установки, що для цього буде потрібно і які послуги ми готові надати.

Ми завжди раді допомогти розвитку Вашого онлайн-бізнесу,

Команда NeoSeo.

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]