Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Вивчаємо англійську досконало: 15 безкоштовних сайтів для вивчення мови

Обійтися в наш час без знання іноземної мови дуже складно. Та й навіщо? Адже завдяки мові Вам стануть доступні книги і статті, яких немає в перекладі. Ви зможете спілкуватися з людьми з найвіддаленіших куточків планети і дізнаватися про культуру різних країн з перших вуст! А чи варто говорити про те, наскільки важливе знання іноземної мови для роботи?

Чому важливо знати англійську мову

І хоча завдяки власним інтересам чи обставинам, що склалися, ми вивчаємо різні мови, але обійтися без англійської у наш час просто неможливо. Впродовж останнього століття англійська мова впевнено завоювала популярність практично в усьому світі. Англійську ми починаємо вивчати у школі. Однак добиваємося значних результатів лише тоді, коли беремося за власне навчання самостійно та свідомо. Зараз на допомогу початківцям на просторах Інтернету можна знайти багато тематичних сайтів. Але як же вибрати найбільш корисні? Про це далі й піде мова.

Для початку зробимо невеликий відступ. Навчання повинно бути структурованим та систематизованим. Для того, щоб вільно розмовляти англійською і розуміти співрозмовника, слід приділяти увагу таким аспектам:

  1. Поповненню словникового запасу. Великий словниковий запас дозволить Вам максимально вільно висловлюватися, тому не лінуйтеся вивчати нові слова.
  2. Вивченню граматики. Знання граматики дозволить Вам скласти цеглинки слів у зрозумілу співрозмовникам конструкцію.
  3. Прослуховуванню аудіювання. Для того, щоб розуміти мову, власне, самих носіїв мови, необхідна постійна практика. Тут Вам допоможуть аудіо- та відео матеріали.
  4. Постійного спілкування. Не бійтеся практикуватися. Адже чим більше Ви говорите, тим простіше Вам буде формулювати свої думки англійською.
  5. Читання. Завдяки читанню книг і статей вивчені слова і граматичні конструкції будуть легше запам'ятовуватися.

Отже, які ж сайти допоможуть тренувати те чи інше вміння? Для початку розповімо про ресурси, на яких Ви знайдете відразу всю необхідну інформацію. Однак слід розуміти, що так чи інакше їм далеко до вичерпності, і в якийсь момент Вам не вистачатиме цього матеріалу.

Сайти для комплексного вивчення англійської мови

Сайти для вивчення англійської мови

1. Lingualeo

Вважається одним із кращих ресурсів для комплексного вивчення англійської мови. Тут Ви не тільки будете вчити слова, але також зможете освоїти граматику. І це є величезним плюсом, оскільки часто мовні сайти надають мало матеріалів щодо вивчення граматики. Крім того, для тих, хто налаштований серйозно, в Lingualeo є тренажер для підготовки до IELTS.

2. Duolingo

Даний ресурс відмінно підходить для новачків. Тут Ви з легкістю набудете необхідні ази. Однак матеріалу на Duolingo в рази менше, тому, наприклад, граматику Вам доведеться підтягувати на іншому сайті.

3. Memrise

Тут Ви зможете постійно поповнювати словниковий запас, а також повторювати вивчені слова і фрази. Після кожного уроку Вам будуть пропонувати пройти тест для того, щоб закріпити матеріал і перевірити власні знання.

Сайти для вивчення граматики

Сайти для вивчення англійської граматики

4. Begin English

Цей ресурс підійде для початківців. Весь матеріал викладено дохідливо. Однак мірою вдосконалення знань, Вам буде мало матеріалів, розміщених на цьому сайті. На ньому немає матеріалів для тих, хто продовжує вивчати мову.

5. British Council

Тут Ви знайдете правила граматики, а також зможете закріпити отримані знання. Крім того, у відкритому доступі є відео, аудіо, ігри і статті англійською.

6. EnglishDom

На EnglishDom Ви також зможете вивчити і закріпити правила граматики. Ресурс надає різні види вправ. Тут Ви знайдете цікаві навчальні відео. EnglishDom підійде як початківцям, так і тим особам, які досягли високого рівня знань.

Сайти для перегляду відео

7. Englishcentral

На цьому сайті Ви знайдете багато коротких роликів найрізноманітніших тематик. Матеріал є як для початківців, так і для тих, хто продовжує вивчати англійську.

8. Engvid

Тут Ви зможете знайти ролики, які допоможуть Вам покращити вимову, поглибити знання граматики і поповнити словниковий запас. Після кожного відео є вправи на закріплення пройденого матеріалу.

9. Ororo TV

Це ресурс, на якому надані у вільному доступі програми і фільми англійською мовою. При цьому є можливість ввімкнути субтитри (можна навіть російські й англійські одночасно). Якщо ж Ви зупините свій вибір на англійських субтитрах, то при наведенні курсору на слово буде висвітлюватися його переклад.

Список сайтів для перегляду відео англійською

Сайти для вивчення слів

10. Quizlet

Зазначений ресурс відмінно підійде для поповнення словникового запасу. При цьому Ви можете вносити власні слова або ж скопіювати їх на іншому ресурсі. Потім Ви вибираєте, чи хочете Ви потренувати переклад слів з англійської на російську або навпаки. Велика перевага цього сайту в тому, що Ви не обмежені певним словником, як це буває часто на порталах з вивчення мови.

11. Englishstore

Сайт надає вже готові флеш-карти з яскравими зображеннями. Завдяки цьому слова будуть запам'ятовуватися в рази швидше і легше. Для закріплення матеріалу Ви зможете пройти тести. Крім того, сайт надає додаткову супутню інформацію, необхідну під час вивчення мови.

12. Englishspeak

Перевага даного ресурсу в кількості наданого матеріалу. На Englishspeak Ви знайдете величезну кількість слів, а також фраз.

Мовні соціальні мережі

Окремо варто згадати про мультилінгвістичні сайти, на яких можна поспілкуватися з носіями англійської або ж іншої мови, яку Ви вивчаєте. Там же при бажанні Ви можете скористатися послугами онлайн-репетиторів. А якщо відчуваєте невгамовне бажання ділитися знаннями з іншими, то тут це повністю можливе.

Вивчення англійської через соціальні мережі

13. Italki

На цьому сайті Ви зможете спілкуватися з носіями мови у відео-чаті або через повідомлення. Крім того, портал надає можливість створювати замітки і вести дискусії. Також на Italki Ви знайдете велику кількість корисних статей.

14. HiNative

На цьому ресурсі Ви можете задавати носіям мови Ваші запитання про їхню культуру та мову. Також існує можливість запитати про правильність складеної фрази або мовної конструкції.

15. Conversationexchange

Цей сайт, крім стандартного набору опцій, також дозволяє знайти носія мови саме у Вашому місті. А значить, у Вас буде дійсно живе спілкування.

Насправді, крім згаданих вище сайтів, Ви знайдете в Інтернеті багато ресурсів, на яких можна спілкуватися з носіями мови. Називаються вони мовними соціальними мережами. Так що Ви можете зареєструватися на будь-якому сайті, який Вам до вподоби, або навіть вибрати кілька ресурсів.

Висновки

Як і де вивчити англійську мову

Якщо Ви хочете набути лише базових знань з вивчення англійської мови, то Вам буде достатньо вивчати матеріал на одному сайті з комплексними вправами. Однак для серйозного вивчення англійської Вам доведеться ретельно продумати свої заняття і зробити їх максимально різнобічними. Тільки у цьому випадку Ви зможете набути всі необхідні навички для вільного володіння мовою. І звичайно ж, всю необхідну інформацію Ви не зможете знайти на одному ресурсі. Веб-студія "NeoSeo" бажає Вам сміливо досліджувати мовні портали, адже в такому випадку на Вас обов'язково чекає успіх!

Коментарі

Евгений
Спасибо. Однако, я лично рекомендую заниматься онлайн английским вот здесь много полезного и бесплатного материала как начинающих, так и для любого уровня. Например, есть тесты с аудио и диалоги, грамматика и слова по темам
Neo
Можно общаться в чатах, как с носителями так и с другими учащимися из разных стран, Я уже там общаюсь поднимаю уровень. Чем больше общаешься тем лучше знаешь!
Команда NeoSeo
Добрый день! Спасибо за интерес к нашей статьи, рады быть полезными для Вас!!!
Александр
Вы забыли упомянуть сайт - этот сайт очень хорошо помогает пополнять словарный запас английских слов.
Команда NeoSeo
Добрый день, Александр! Спасибо за интерес к нашей статьи, рады быть полезными для Вас!!!

Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]