Великому кораблю - велике плавання, а великому бізнесу - оптимізацію процесів за допомогою модуля обміну і синхронізації даних Інтернет-магазину на OpenCart з 1С: Підприємство, 1C: Управління торгівлею (УТ), 1C: Управління невеликою фірмою (УНФ).

Цей модуль для обміну з 1С ми розробляємо з 2015 року, щомісяця розширюючи його функціонал регулярними оновленнями, які, після покупки, Ви зможете завантажувати в своєму особистому кабінеті. Інструкція до модуля OpenCart exchange 1С додається.

Даний модуль для інтеграції з 1С встановлений на тисячі Інтернет-магазинів на OpenCart, ocStore, {SEO-Магазин} модель "А" і модель "Б" (розробка ІМ з нуля і "під ключ"). Модуль разом з роботою Команди зібрав понад 100 позитивних відгуків і безсумнівно є кращим рішенням на ринку.

А якщо Ви хочете налаштувати обмін самі - будь ласка, саме для цих цілей Вам і знадобиться модуль

Обмін і Синхронізація з 1С: Підприємство для OpenCart версій 1.5-2.3. Якщо вам потрібен модуль для версій 3.0 - будь ласка, вам сюди Обмін з 1С v 3.0

який дозволить виконати Ваші завдання швидко і ефективно.

Якщо у Вашому бізнесі задіяні постачальники, склади, взаєморозрахунки - Вам просто необхідна синхронізація даних з 1С: Підприємство (Мій Склад, Клас 365, ТоргСофт, Тіріка або ін. Програмою обліку), щоб ціни і залишки "довантажувати" вже безпосередньо звідти, і весь облік відбувався в одному місці.

Модуль для обміну 1С та Opencart дозволяє мінімізувати рутинну ручну п