Поява можливості передачі даних на сайт в рази спростило життя власникам Інтернет-магазинів. Тепер не потрібно довго і монотонно переносити товари з бази даних на сайті магазину вручну, а можна зробити це за допомогою лише одного модуля і прайс-листа постачальника, що економить час, а значить і гроші.

Модуль "Імпорт товарів з YML" від веб-студії NeoSeo дає можливість імпортувати товари у Ваш Інтернет-магазин за допомогою спеціальних посилань на файл у форматі YML, наданих постачальниками товарів.

Приклад YML файлу: (на сторінці налаштування модуля також як приклад був .xml файл)

Можливо, Ви співпрацюєте з великою кількістю постачальників, а тому дуже зручно мати в своєму арсеналі спеціальні програмні рішення, які допомагають все робити швидко і в одному місці, як, наприклад, наш модуль. Функціонал нашої розробки дозволяє працювати не тільки з різними постачальниками, але і виставити індивідуальні налаштування імпорту для кожного.

Ви зможете імпортувати YML файли від постачальників в будь-яку обрану категорію Вашого Інтернет-магазину, а також відразу присвоїти імпортованими товарами потрібну націнку. Додатково є функція вибору валюти, в якій буде представлена ціна на сайті.

При імпорті товарів в OpenCart магазин з YML файлу, наш модуль генерує ЧПУ для карток товарів автоматично, а також Ви зможете вибрати метод формування - формувати, використовуючи тег імпорту, або ж використовувати системне формування посилань.

Функціонал модуля дозволяє не тільки додавати нові товарні позиції, але і оновлювати інформацію про товари, які вже присутні в асортименті магазину. К