Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Вітаємо Тебе, шановний
Веб-майстре!

Ми розробили цю програму лояльності для того, щоб Ти працював тільки з перевіреними програмними рішеннями, тими, якими користуємося ми самі, надаючи якісні послуги нашим Замовникам. Але при цьому саме ТИ будеш непогано заробляти.

Виграють усі,
і перший це ТИ

 • 1

  Використовуючи у своїй роботі надійні, перевірені програмні рішення від NeoSeo (це може бути збірка {SEO-Магазин}, Модель А або окремі модулі), ти зекономиш силу-силенну нервових клітин та часу. Тобі більше не доведеться доробляти напівпритомний модуль, щоб він хоч якось почав працювати. Бери вже готове програмне рішення, а 3 години работи монетизуй додатково у Клієнта, надаючи корисні йому послуги.

 • 2

  Тобі більше не доведеться “червоніти” перед Замовником, годуючи його черговими обіцянками (бо незрозуміло, коли ти сам отримаєш відповідь про причини помилок в модулі або час його необхідної доробки). Наші спеціалісти підготували для Тебе більше 50 робочих модулів. А крім того:

  • Cтатті з відповідями на найчастіші питання, інструкції по налаштуванню {SEO-Магазину}, Моделі А та усіх окремих модулів;

  • Спеціальний тариф на доробки наших Модулів - 15$/година;

  • Безкоштована адаптація (верстка) під тему Твого Клієнта за умови купівлі модулів;

  • Швидкі відповіді на питання, які стосуються роботи модулів, оперативне та якісне Оцінювання розробки додаткового функціоналу; 

  • Виконання Твоїх задач у чітко визначені терміни;

  • Якщо Ти не можеш дати ради з проектом свого Клієнта - приведи його в NeoSeo, ми зробимо усе, що йому потрібно, а Ти отримаєш винагороду - 10% від вартості замовленої послуги у балах (не плутати з доробками по нашим модулям, які вже йдуть по спеціальному тарифу);

  • Оплачуйте наші програмні рішення 30% вартості грошима, а решту купуйте назбираними балами!

  • Служба підтримки гарантує безкоштовну допомогу у будь-якій ситуації, якщо така передбачена Безкоштовною підтримкою протягом доби у будні, по Skype або TeamViewer за дуже економним тарифом.

  - Це усе Тобі!

 • 3

  В разі необхідності Ти завжди можеш замовити доробку будь-якого модуля для індивідуальних потреб свого Клієнта по спеціальному тарифу з похвилинною тарифікацією. Свої ж години продавай не дешевше 15$ і заробляй просто з повітря!

 • 4

  Отримуючи від задоволеного Клієнта гроші для купівлі наших програмних рішень за їхню повну вартість, від NeoSeo ти отримуєш знижку від 25 до 70%, яка залишає різницю оплат у твоїй кишені. Ти ж відкладаєш собі на світле майбутнє на Гаїті? :).

Твої проекти будуть працювати як швейцарський годинник, а Клієнти завжди будуть задоволеними - про що ще можна мріяти?

Умови прості:

купуй наші програмні рішення, хоч окремі модулі, хоч готову протестовану збірку з 69 модулів {SEO-Магазин} Модель “А”, працюй в своє задоволення та рахуй, скільки потрібно зробити ще обороту, щоби перейти на наступний рівень

Усім Веб-майстрам, які зареєструються і виконають кваліфікаційні умови, незалежно від грошового обороту - величезні 70% знижки до 1 Серпня 2019 року!

З 1 Серпня, знижка буде розраховуватись з суми доходу:

Якщо оборот становить
до 200$

знижка 25%

спеціальний тариф на доробку наших модулів  15$/год

Якщо оборот становить
від 200 до 500$

знижка 35%

спеціальний тариф на доробку наших модулів  15$/год

Якщо оборот становить
від 500 до 1000$

знижка 45%

спеціальний тариф на доробку наших модулів  15$/год

Якщо оборот становить
від 1000$

знижка 55%

спеціальний тариф на доробку наших модулів  15$/год

ПРИВЕДИ КЛІЄНТА І ОТРИМАЙ 10% ВІД СУМИ БАЛАМИ!
Хто може брати участь у програмі знижок?

Будь-які компанії, студії та просто веб-майстри, які створюють, обслуговують та надають технічну підтримку Інтернет-магазинам на CMS OpenCart. Ми відкриті для співробітництва з усіма, хто цінує якість продукту та плідні довгі роки взаємовигідної співпраці.

Що треба зробити?
 • Зареєструватись та прийняти умови приєднання до партнерської угоди.

 • Після реєстрації і акцепту Договору партнерських поставок (https://neoseo.com.ua/dogovor-postavki-partneram) Ти повинен купити у нас будь-який модуль 3 рази по актуальній ціні (навіть акційній). Якщо обліковий запис уже зареєстрований раніше, моментом акцепту Договору буде вважатися отримання від Тебе листа з темою: Я приймаю Договір парнтнерських поставок на info@neoseo.com.ua. Покупки рахуються тільки після реєстрації і акцепту Договору, раніше зроблені покупки враховуватися не будуть!

 • З електронної скриньки, яка прив’язана до особистого кабінета на нашому сайті, Ти повинен подати заявку на info@neoseo.com.ua (Додаток №1 у Договорі) з темою: “Прошу приєднати мене до програми лояльності для Веб-майстрів”.

 • Особисто пройти співбесіду по Skype з керівником компанії Миколою Балдіним.

 • Як тільки ми авторизуємо Тебе як “Веб-майстра”, керівник компанії повідомить Тобі про це з особистої пошти. З цієї миті Ти отримуєш знижку 70% на усі наші програмні продукти, які продаються онлайн.

 • З 1 Серпня 2019 для усіх Веб-Майстрів знижка буде розраховуватися від суми обороту, зробленого за Липень 2019. Пізніше так само - кожний місяць перераховується в залежності від обороту за попередній місяць.