Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Вітаємо Тебе, шановний
Веб-майстре!

Ми розробили цю програму лояльності, щоб Ти в своїй роботі використовував тільки перевірені програмні рішення, якими користуємося ми самі, надаючи якісні послуги своїм Замовникам і при цьому непогано заробляв з нами.

Просто при реєстрації на нашому сайті відзнач пункт "Я веб-майстер", і отримуй цілий рік до 90% знижки на всі наші доповнення.

А крім цього, отримай індивідуальну ціну на наш ексклюзивний продукт - {SEO-Магазин} - унікальна на ринку авторська збірка, яка складається з OpenCart + 75 модулів власного виробництва і все це вже в сучасному, адаптивному дизайні!

Виграють усі,
і перший це ТИ

 • 1

  Використовуючи у своїй роботі надійні, робочі програмні рішення (як готову відтестовану і оптимізовану збірку - {SEO-Магазин}, так і окремі модулі) ти зекономиш масу нервових клітин і часу. Тобі більше не доведеться "допилювати" 3. години напів-придатний модуль, щоб змусити його працювати. Тобі більше не доведеться збирати солянку з 75 модулів від різних розробників! Бери вже готове і робоче рішення {SEO-Магазин}, а свій час монетизує додатково, надаючи своєму Замовнику корисні послуги.

 • 2

  Тобі більше не доведеться “червоніти” перед Замовником, годуючи його черговими обіцянками (бо незрозуміло, коли ти сам отримаєш відповідь про причини помилок в модулі або час його необхідної доробки). Наші спеціалісти підготували для Тебе більше 100 робочих модулів. А крім того:

  - Це усе Тобі!

  • Велику базу відповідей на найчастіші запитання та Інструкції по налаштуванню як {SEO-Магазину}, так і окремих модулів;

  • Тариф на доробки наших Модулів - 50% від вартості;

  • Виконання Твоїх завдань чітко у вказані терміни;

  • Купуючи наші програмні рішення Ти будеш отримувати і бонусні балли. Купляй все, що Тобі потрібно за 30% вартості.

  • Служба підтримки гарантує безкоштовну допомогу у будь-якій ситуації, якщо така передбачена Безкоштовною підтримкою протягом доби у будні, або дуже оперативно, по Skype або TeamViewer за дуже економним тарифом.

 • 3

  В разі необхідності, Ти завжди можеш замовити доробку будь-якого модуля для індивідуальних потреб свого Клієнта по спеціальному тарифу з похвилинною тарифікацією.

Твої проекти будуть працювати як швейцарський годинник, а Клієнти завжди будуть задоволеними - про що ще можна мріяти?

Ти повинен бути веб-майстром (готовим розбиратися у всьому самостійно за наданими інструкціями)

Якщо буде велика кількість банальних питань, ми повернемо тебе в групу "Роздрібний покупець",
що має на увазі відсутність знижок на модулі, а також
відсутність можливості покупки в подальшому {SEO-Магазину} за спеціальною ціною.

Що треба зробити?
 • Зареєструватись та прийняти умови приєднання до партнерської угоди.

 • Після реєстрації заходь в особистий кабінет і Ти побачиш неймовірні знижки на всі наші програмні рішення, які купуються онлайн.

 • Дзвони до наших менеджерів з продажу та вимагай спеціальну ціну на {SEO-Магазин}!