Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Вітаємо тебе, любий
Веб-майстер!

Ми розробили цю програму лояльності, щоб Ти в своїй роботі використовував тільки перевірені нами програмні рішення, якими користуємося ми самі, надаючи якісні послуги своїм Замовникам, і при цьому непогано заробляв з нами.

Щоб отримати знижки, просто при реєстрації на нашому сайті відміть галочку “Я веб-майстер”, и отримуй від 10% знижки на всі наші доповнення, і платформи для створення інтернет-магазину: {SEO-Магазин} модель "A", модель "Premium”.

Виграють усі, і перший це ТИ

 • 1

  Використовуючи у своїй роботі надійні, робочі програмні рішення, як готові відтестовані і оптимізовані платформи, так і окремі модулі, ти зекономиш масу нервових клітин і часу. Бери уже готові та робочі рішення, які ми використовуємо та щодня допрацьовуємо.

 • 2

  Ми підготували для Тебе  більше 100 робочих модулів. Після реєстрації Ти будеш одразу бачити ціни зі знижками.

 • 3

   Спілкування на форумі з нашими програмістами, навчайся безкоштовно: https://www.opencartmasters.com/. До твоєї уваги велика база поширених запитань та Інструкції по налаштуванню як {SEO-магазина}, так і окремих модулів.

  - це все ТОБІ!

Твої проекти будуть працювати як швейцарський годинник, а Замовники завжди будуть задоволеними, про що ще можна мріяти?!

Ти повинен бути веб-майстром (готовим розбиратися в усьому самостійно за наданими інструкціями

Якщо буде велика кількість банальних питань, ми повернемо тебе в группу"Роздрібний покупець", що означає відсутність знижки на модулі, і на платформи модель "A", модель "Premium”.

Що потрібно зробити, щоб стати Партнером і отримувати знижки?
 • Зареєструватись і прийняти умови про приєднання до партнерського договору.

 • Після реєстрації твій аккаунт потрапить у групу “Веб-майстри”. Тепер заходь в особистий кабінет і Ти побачиш неймовірні знижки на всі наші програмні рішення, які купуються в Інтернеті.