Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Нова пошта - Модуль доставки для OpenCart

Версiя 8

3920 Кількість продажів: 57

Інформація про модуль
Відразу після оформлення замовлення Ви зможете завантажити ліцензію і файли модуля в Особистому кабінеті

Модуль NeoSeo Нова Пошта дозволить підключити на Ваш сайт доставку популярної транспортної компанії "Нова пошта". Модуль дозволить не тільки покупцеві вибрати зручне для нього відділення для отримання замовлення але і автоматично створить електронну накладну, що скоротить Ваш час перебування у відділенні Нової пошти. Також підтримується функція "накладного платежу", тобто покупець зможе оплатити замовлення безпосередньо у відділенні Нової пошти і гроші за покупку будуть передані Вам. Також модуль дозволяє відстежувати відправлення на сайті, без необхідності заходити в особистий кабінет нової пошти або вводити номери ТТН на сайті Нової пошти. 

 

Результат роботи модуля:

У процесі оформлення замовлення, якщо покупець вказав місто, в якому є відділення нової пошти, йому відобразиться метод доставки:

 

Після успішного оформлення замовлення в адмін. частині магазину буде вказана інформація про обраний покупцем склад або про вказану адресу доставки:

 

Після створення накладної відобразиться інформація про відправлення:

Додаткові переваги модуля
  • Модуль простий у роботі, на стороні покупця просто необхідно вибрати місто, в якому він знаходиться, і якщо в цьому місті є відділення Нової пошти, вони автоматично будуть запропоновані для вибору. Для кур'єрської доставки необхідно буде вказати свою адресу.

  • Всі дані про відправлення виходять безпосередньо від служби доставки