Ми використовуємо cookies для поліпшення роботи сайту та надання наших послуг. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт ви підтверджуєте згоду з Політикою Конфіденційності

Я согласен
Ваш подарунок вже зачекався :)
* при покупці від 1 500 грн.
Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Як створити Інтернет-магазин, що продає на основі {SEO-магазину} - авторської розробки від веб-студії NeoSeo?

Впишіть вашу пошту, щоб отримати детальну презентацію {SEO-Магазину}!

Звичайно ж, кожен власник Інтернет-магазину хотів би, щоб його веб-ресурс був завжди модним, сучасним, функціональним і найголовніше, щоб він постійно і регулярно забезпечував зростання продажів. Можливо, що ще 3 роки тому у вас все так і було, і тієї розробки, 5-ти річної давності цілком вистачало, але ні час, ні технології, ні конкуренти не стоять на місці ...

Ви бачите, в тому ж Serpstat, що у ваших конкурентів трафік зростає по великій кількості ключових фраз, за якими ви пасете задніх і вони вже продають більше ?! Ви бачите, що конкуренти рекламуються в Google Adwords і їм це вигідно, хоча ви теж пробували і ви відмовилися тому, що вам це було невигідно через високу вартість кліка?Розробка швидкого Інтернет-магазину

Ви хочете також розвиватися і завойовувати кращі позиції в пошуковому маркетингу і в продажах, але не розумієте, як це зробити і за рахунок чого?

Відповідь проста - саме вам потрібно сьогодні робити те, що ви раніше не робили, вивчати те, що раніше не відали і наздоганяти конкурентів, а для цього необхідно:

 1. Почати розбиратися в Інтернет-маркетингу, щоб розуміти, звідки приходять люди в Інтернет-магазин, як це взаємопов'язано з програмним кодом Інтернет-магазину. Що таке посадкові, SEO-структура і т.д.
 2. Провести комплексний аудит існуючого Інтернет-магазину.
 3. Визначити для себе, куди рухатися далі і що буде краще та дешевше зробити.

Варіант 1. Вносити десятки правок в існуючий Інтернет-магазин, щоб довести його можливості до рівня {SEO-магазину} або

Варіант 2. Оскільки в більшості випадків старий Інтернет-магазин дешевше викинути, ніж привести у відповідність актуальним вимогам Інтернет-маркетингу, рекомендуємо все-таки замовити вже готову програмну збірку, яку ми 10 разів вже протестували і яку потрібно тільки грамотно налаштувати.

Ми не раз переконувалися в тому, що краще і вигідніше перенести товари і трафік вже з існуючого сайту на новий, де все працює як годинник, ніж намагатися імплементувати все необхідне в старий, ледь живий, нашпигований милицями код.

Вам буде, перш за все фінансово вигідніше розробити новий Інтернет-магазин {SEO-магазин}, з огляду на всі сучасні тренди, вимоги пошукових систем і Інтернет-маркетингу, ніж копирсатися в старому. Гарантія: так буде і дешевше і перспективніше з точки зору подальшого розвитку.

Як стверджував Арістотель: «життя вимагає руху», і для цього потрібно постійно йти вперед, не боятися змінюватися і адаптуватися під обставини, що склалися. Ми йшли багато років вперед долаючи труднощі і ось нарешті ми створили SEO-магазин для всіх бажаючих.

Що ж таке сучасний Інтернет-магазин {SEO-магазин}, який продає?

{SEO-магазин} це перш за все:

 1. Висока швидкість завантаження сторінок на всіх видах пристроїв (смартфон, планшет, десктоп). Розробка Інтернет-магазину з SEO-структурою
 2. Можливість створювати SEO-структуру Інтернет-магазину через створення тисяч посадочних сторінок під свої вузькозаточені групи запитів за допомогою SEO-фільтра.
 3. Повна внутрішня технічна оптимізація Інтернет-магазину з перших днів його життя на продакшені.
 4. Швидкий хостинг і захищений протокол обміну даними.

Сучасний Інтернет-магазин, який продає, – - це перш за все адаптований під вимоги пошукових систем SEO-движок, генератор SEO-трафіку, а також генератор трафіку з контекстної реклами за найнижчою ціною. {SEO-магазин} - це програмний код, який здатний працювати так, як це потрібно маркетологу для залучення з пошуку Google і Яндекса покупців безкоштовно або за найнижчу ціну.

Створення прибуткового Інтернет-магазину "під ключ"

Величезне число Замовників навіть не підозрює як вони помиляються, коли вибирають "відмінних хлопців-програмістів", які працюють "за недорого" для створення фундаменту свого онлайн бізнесу.

Для вас, як для власника бізнесу, конкурентна боротьба за покупця і за ваше місце під сонцем {насправді} починається на стадії вибору підрядника для розробки Інтернет-магазину, від рівня розуміння розробником суті Інтернет-маркетингу, від кількості та якості впроваджуваних можливостей Інтернет-магазину для залучення потенційних покупців в принципі, а вже потім зміщується в область поліпшення показників повернення інвестицій від вкладень в маркетинг, тобто в дизайн, зручність використання вашого сайту і т.д. (фактори, які впливають не на залучення, а вже на конверсію).

Дуже багато Замовників біжать за красивою картинкою, яку їм показали на демо-версії і в кінці кінців отримують розчарування, адже вони забули подумати про те, як привести сюди людей. Запам'ятайте, спочатку покупця потрібно привести на сайт, а вже потім, якщо користувачам підходить ціна, вони відчувають себе в надійному місці, їм приємно і зручно перебувати на сайті, вони роблять найголовніше - покупки. Тому, якщо ви не мега популярний бренд, рекомендуємо спочатку привести трафік, багато трафіку, який буде успішно конвертуватися в продажі нашим готовим варіантом дизайну Інтернет-магазину. А коли вже заробите, будь ласка, дивіться в бік розробки індивідуального дизайну, щоб продавати ще трошки більше (мова йде про десяті відсотка).

Забезпечте продажі ще на стадії створення Інтернет-магазину

Щоб ваш Інтернет-магазин успішно розвивався в майбутньому, в нього потрібно закласти правильний фундамент вже зараз, ще на стадії його розробки. Успішна діяльність магазину і ваше фінансове благополуччя буде залежати від багатьох факторів, але саме від розробника залежить:

 • наскільки ваш Інтернет-магазин сподобається пошуковикам Google і Yandex.
 • наскільки ваш Інтернет-магазин сподобається цільовій аудиторії - покупцям.
 • наскільки ваш Інтернет-магазин буде легко розвивати, підтримувати і обслуговувати.

Всі вищезазначені аспекти реалізовані в інноваційному продукті - {SEO-магазині}!

Замовляйте “SEO-магазин”: у просуванні номер 1!

У чому ж особливість сучасного Інтернет-магазину, {SEO-магазину}?

Особливість у тому, що такий Інтернет-магазин включає в себе все необхідне для успішного просування:

Розробка Інтернет - Магазину "під ключ"

 • сучасні інструменти для пошукового просування: seo-структуру, seo-фільтри, seo-блог;
 • повну внутрішню технічну seo-оптимизацію;
 • безпечний https-протокол для захисту від перехоплення даних хакерами;
 • сучасний адаптивний дизайн;
 • всі необхідні функціональні можливості для зручності покупців та адміністратора.

SEO-магазин від веб-студії «NeoSeo» - це перш за все сучасний, грамотно розроблений та оптимізований інструмент продажів, який забезпечує власнику Інтернет-магазину легке залучення пошукового трафіку і високий відсоток конверсії.

Комплексне створення і розробка SEO-магазину також, при необхідності, передбачає:

 1. програмне перенесення даних з існуючого магазину (товари, статті);
 2. збереження існуючого трафіку;
 3. настройку інструментів веб-аналітики.

Над розробкою SEO-магазину одночасно і безперервно працюють маркетологи, програмісти, веб-дизайнери, seo-фахівці - це продукт, створений на основі кращої практики програмування і досвіду просування. Замовляючи розробку SEO-магазину у нашій веб-студії, ви можете бути впевнені, що отримуєте найкраще рішення на ринку.

Звертайтеся до фахівців веб-студії «NeoSeo» - ми вирішимо будь-які ваші питання, пов'язані зі створенням сучасного Інтернет-магазину, який продає {SEO-магазину}!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]