Що передбачити, щоб отримати від розробника сучасний, Інтернет-магазин, який буде продавати?

Звичайно ж, кожен власник Інтернет-магазину хотів би, щоб його веб-ресурс був завжди модним, сучасним, функціональним і найголовніше, щоб він забезпечував зростання продажів. Очевидно, що ще 3 роки тому, можливо у вас все так і було, але що робити, якщо ваш Інтернет-магазин уже не справляється зі своїми "обов'язками" і не відповідає сучасним вимогам ринку? Що робити якщо ваш Інтернет-магазин застарів?

Як стверджував Аристотель, «життя вимагає руху» і для цього потрібно постійно йти вперед, треба не боятися змінюватися і адаптуватися під обставини, що склалися. Оскільки в більшості випадків старий Інтернет-магазин дешевше "викинути", ніж привести у відповідність актуальним вимогам ринку, вам буде вигідніше розробити новий Інтернет-магазин {SEO-магазин}, з огляду на всі сучасні тренди, вимоги пошукових систем та Інтернет-маркетингу.

Що таке "сучасний Інтернет-магазин, який продає"?

Сучасний Інтернет-магазин, який продає - це перш за все адаптований під вимоги seo-двигун, генератор seo-трафіку, програмний код, який здатний залучати з пошуку потенційних покупців. Сьогодні конкурентна боротьба за покупця починається на стадії вибору підрядника для розробки нового Інтернет-магазину, можливостей магазину забезпечувати залучення потенційних покупців, а вже потім зміщується в область дизайну, зручності користування та функціональних можливостей вашого сайту. Адже спочатку покупця потрібно привести на сайт, а вже потім, якщо користувачам приємно і зручно перебувати на сайті, вони роблять найголовніше - покупки.

Забезпечте продажі ще на стадії створення Інтернет-магазину

Щоб ваш Інтернет-магазин успішно розвивався в майбутньому, в нього потрібно закласти правильний фундамент вже зараз, ще на стадії його розробки. Успішна діяльність магазину і ваше фінансове благополуччя буде залежати від багатьох факторів, але саме від розробника залежить:

 • наскільки ваш Інтернет-магазин сподобається цільовій аудиторії - покупцям.
 • наскільки ваш Інтернет-магазин сподобається пошуковикам Google і Yandex.

Обидва вищезазначені аспекти реалізовані в інноваційному продукті - {SEO-магазині}!

Замовляйте “SEO-магазин”: у просуванні номер 1!

У чому ж особливість сучасного Інтернет-магазину, {SEO-магазину}?

Особливість у тому, що такий Інтернет-магазин включає в себе все необхідне для успішного просування:

 • сучасні інструменти для пошукового просування: seo-структуру, seo-фільтри, seo-блог;
 • повну внутрішню технічну seo-оптимизацію;
 • безпечний https-протокол для захисту від перехоплення даних хакерами;
 • високу швидкість завантаження сторінок;
 • сучасний адаптивний дизайн;
 • всі необхідні функціональні можливості для зручності покупців та адміністратора.

SEO-магазин від веб-студії «NeoSeo» - це перш за все сучасний, грамотно розроблений та оптимізований інструмент продажів, який забезпечує власнику Інтернет-магазину легке залучення пошукового трафіку і високий відсоток конверсії.

Комплексне створення і розробка SEO-магазину також, при необхідності, передбачає:

 1. програмне перенесення даних з існуючого магазину (товари, статті);
 2. збереження існуючого трафіку;
 3. настройку інструментів веб-аналітики.

Над розробкою SEO-магазину одночасно і безперервно працюють маркетологи, програмісти, веб-дизайнери, seo-фахівці - це продукт, створений на основі кращої практики програмування і досвіду просування. Замовляючи розробку SEO-магазину у нашій веб-студії, ви можете бути впевнені, що отримуєте найкраще рішення на ринку.

Звертайтеся до фахівців веб-студії «NeoSeo» - ми вирішимо будь-які ваші питання, пов'язані зі створенням сучасного Інтернет-магазину, який продає {SEO-магазину}!

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]

Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами.