Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Як створити дійсно швидкий продає інтернет-магазин?

Ця стаття написана мною, щоб допомогти кожному замовнику розібратися в суті речей і розставити для себе правильні акценти при постановці мети перед Виконавцем. На моє глибоке переконання, єдина функція інтернет-магазину – це продажі. Вибираючи платформу, як і підрядника для створення інтернет-магазину, потрібно дивитися тільки на те, як ця платформа підготовлена з точки зору готовності давати ці продажі, як ви зможете розвиватися і збільшувати продажі.

Микола Балдін, Керівник веб-студії NeoSeo

Залиште свій номер телефону, щоб отримати індивідуальну консультацію від Миколи $)

Так, під загальним поняттям "створення інтернет-магазину" замовники, найчастіше не розуміють, що їм потрібно вимагати, а різні студії і фрілансери створюють все, що завгодно, що насправді мало схоже на інструмент, який за замовчуванням повинен створюватися для подальшого просування і залучення покупців, щоб виконувати свою пряму функцію – збільшення продажів у бізнесі.

Але чому замовники не вимагають вигідного для себе результату на виході?

- Справа в тому, що люди, які вибирають підрядника просто не розбираються в інтернет-маркетингу, вони не розуміють звідки потім в інтернет-магазині беруться покупці і не розуміють як це пов'язано з розробкою.

Кожен підприємець повинен розуміти, що після створення і виходу інтернет-магазину з розробки, для отримання заповітних продажів, його потрібно активно просувати в пошуковиках. Саме від монополістів пошукового ринку будуть залежати ваші продажі і успіх. А для того, щоб процес просування був максимально ефективним, звичайно ж потрібно розуміти, що потрібно врахувати і зробити в першу чергу при створенні інтернет-магазину, щоб ваш інтернет-магазин залучав трафік безкоштовно або за самою мінімальною ціною за клік.

За статистикою, пошукові роботи дають більше 70% всіх покупців майже в будь-якій ніші, причому це може бути як безкоштовний (органічний), так і платний трафік. Саме тому ваш інтернет-магазин повинен бути, перш за все SEO (Search Engine Optimization-тобто оптимізованим для просування в пошукових системах), щоб отримувати звідти покупців безкоштовно або за найнижчою ціною за клік.

Так у веб-студії НЕОСЕО і з'явилося поняття {SEO-магазин} або просто-швидкий продає інтернет-магазин.

- скажіть, будь ласка, це інтернет-магазин, який продає SEO?

- Близько, але ні:), він не продає SEO, це програмний продукт, який надає всі можливості, щоб виконати всі завдання впливають на SEO і отримати безкоштовний трафік в інтернет-магазин.

{SEO-магазин} - це перш за все швидка платформа для створення інтернет-магазину в якій спочатку все продумано і оптимізовано для подальшого просування в пошукових системах, а також для організації продажів залучаючи трафік з зовнішніх майданчиків завдяки:

 • швидкого вивантаження ваших товарів на маркетплейси і прайс-агрегатори (Rozetka, Prom, Hotline, Яндекс.Маркет та ін.), а також в магазини в соціальних мережах Facebook, Instagram
 • налаштування рекламних оголошень в Google Merchant (Google Shopping), буквально в 5 кліків, прямо з адміністративної частини інтернет-магазину
 • найшвидшою швидкості завантаження сторінок, особливо для мобільних пристроїв, щоб бути в топі мобільної видачі пошуковиків

Ви повинні розуміти, що ваш інтернет-магазин або відповідає вимогам пошукових систем, в т. ч. і вимогам щодо внутрішньої технічної оптимізації інтернет-магазину, а також, володіє інструментами для інтернет-маркетингу і Ви отримуєте покупців, чи ні, іншого не дано.

Інтернет-магазин, що продає – це професійний інструмент, продукт досвіду практиків для досягнення найкращих результатів у просуванні. Це продукт для думаючого власника, маркетолога компанії, PPC або SEO-фахівця, яким мало хто зі студій може похвалитися на ринку СНД взагалі, а тут ще й за дуже бюджетні гроші – аналогів просто не існує.

ДО РЕЧІ, прочитайте свіжий кейс, як інтернет-магазин, розроблений на нашій платформі збирає трафік по 754 групам пошукових запитів в тематиці "Шафи-купе" https://neoseo.com.ua/case-seo-struktura-internet-magazina-mebeli

Административная панель {SEO-Магазина}, модель

Ні час, Ні необхідні від пошуковиків технології (Core Web Vitals) не стоять на місці, все розвивається бурхливими темпами і те, що колись було доступно тільки "обраним" (той же SEO-фільтр для інтернет-магазину або Автоматичний генератор тисяч посадочних сторінок за 15 хв.), сьогодні, зможе дозволити собі кожен, потрібно просто трошки розбиратися, що і які дії дійсно приведуть до вас покупців з пошуковиків безкоштовно або за найнижчою ціною за клік, а що є просто "пил в очі".

Тільки з думкою про подальше просування ми створили оптимізовані платформи для створення інтернет-магазину модель "Start", модель "а", модель "Premium з 1С", "NEXT", сервіс "Продавай24", а також програмні рішення з відкритим програмним кодом: OpenCart 3.0 версія NeoSeo, найшвидший у світі! шаблон дизайну FireStore, збірку з 24 модулів і збірку"1С OpenCart" - програмні рішення, які відповідають вимогам пошуковиків Google і Яндекс-продукти, які зможе успішно просувати навіть ваша бабуся :)

Основні складові сучасного, що продає інтернет-магазину. Чому інтернет-магазин можна називати "продає"?

 1. Висока швидкість завантаження сторінок на всіх видах пристроїв: смартфон, планшет, десктоп, створення мобільного прогресивного додатка (PWA). Google регулярно робить зміни і змінює вимоги, тому доводиться завжди тримати руку на пульсі і постійно працювати в цьому напрямку.
 2. Кожному вибирає наші Платформи важливо розуміти, що алгоритми визначення швидкості завантаження сторінок змінюються в Google без попереднього повідомлення розробників, вони змінюються як наслідок нових віянь і трендів у використанні Інтернету в цілому. Природно, що той продукт, який технічно відповідав вимогам пошукових систем по швидкості завантаження ще 2 роки тому, сьогодні, на жаль, вже застарів і не відповідає новим вимогам. Тому дуже багато сайтів в 2020-21 роках "просіли" за показниками PageSpeed Insights, хоча ще недавно вони показували 95 балів : (. Деякі і наші Замовники пред'являють необгрунтовані претензії, мовляв, що це таке?! Я ж купував 2 роки тому оптимізовану платформу, мені тести показували зелену зону, де мої бали?"і т. д. здоровий глузд, слава Богу, у більшості все-таки перемагає і ті, кому потрібен результат сьогодні, ті, хто хоче бути успішним завтра повинні розуміти, що, вам в першу чергу потрібно просто замовити роботи по прискоренню швидкості завантаження сторінок, особливо з мобільних, виправити все, що можна і насолоджуватися результатом, а не згадувати що було за царя гороху :). Якщо ви створювали інтернет-магазин дуже давно, можливо, що тільки роботами по прискоренню не вдасться виправити ситуацію, в цьому випадку розгляньте варіант розробки нового інтернет-магазину. Неможливо створити сайт один раз і на все життя, - якщо хочете бути в тренді вам потрібно постійно розвиватися і адаптуватися. Разработка быстрого Интернет-магазина

Наприклад, показники швидкості на 17.06.2021 найшвидшого шаблону FireStore 3.0 для OpenCart:

- Головна сторінка

 • для десктопної версії:

 • для мобільних пристроїв:

- сторінка категорій

 • для десктопної версії:

 • для мобільних пристроїв:

- картка товарів

 • для десктопної версії:

 • для мобільних пристроїв

Основні складові сучасного, що продає інтернет-магазину (продовження).

 1. Крім швидкості завантаження сторінок ми відзначаємо можливість створювати "SEO-структуру каталогу товарів"для інтернет-магазину за допомогою нашого SEO-фільтра і Автоматичного генератора посадочних сторінок
 2. Повна внутрішня Технічна оптимізація інтернет-магазину, а також всі необхідні модулі для SEO: найшвидшу карту сайту, генератор robots.txt, автоматичний генератор ЧПУ і мета даних, модуль мікророзмітки і т. д. - ознайомтеся з повним списком в розділі SEO-модулі.
 3. Наявність інструментів для включення реклами в Google Shopping, Facebook, Instagram буквально в 5 кліків, щоб буквально через пару днів після запуску інтернет-магазину отримати цільовий трафік і продажу.

Сучасний, що продає інтернет-магазин-це перш за все адаптований під вимоги пошукових систем SEO-движок, який здатний генерувати:

1) SEO-трафік (безкоштовні переходи з природної видачі пошуковиків), а також –  

2) трафік з контекстної реклами за найнижчою ціною, а це дуже важливо, адже ціна за кліки зростає з кожним роком.

Ми зробили все необхідне, щоб ви могли боротися як за одне, так і за друге.

Трафик продающего интернет-магазина на opencart

Іншими словами продає інтернет-магазин - це одягнений в адаптивний дизайн програмний код, який здатний працювати так, як це потрібно хорошому маркетологу, щоб останній зміг залучати з пошуку Google і Яндекса покупців безкоштовно або за найнижчу ціну.

Для вас, як для майбутнього власника онлайн бізнесу, конкурентна боротьба за покупця і за ваше місце під сонцем {насправді} починається на стадії вибору платформи і підрядника для створення інтернет-магазину.

Від рівня розуміння розробником суті інтернет-маркетингу, від кількості і якості впроваджуваних можливостей Платформи для створення інтернет-магазину залежить залучення потенційних покупців в принципі і це вирішальний фактор виживання малого і середнього бізнесу, а вже потім, коли трафік і продажі налагодилися, активна діяльність зміщується в область поліпшення показників повернення інвестицій від вкладень в маркетинг, тобто в дизайн, зручність використання Вашого сайту і т. д. (фактори, які впливають не на залучення, а вже на конверсію, перетворення відвідувача в покупця).

Подарок в корзине, как фактор влияющий на конверсию

Дуже поширена помилка-вибрати не "сеошний", повільний шаблон, в який пізніше доводиться впроваджувати десятки правок, як по внутрішній технічній оптимізації для SEO, так і по швидкості завантаження сторінок, особливо з мобільних.

Вибирайте шаблони з багатим функціоналом для просування, де обов'язково передбачені: 

Багато термінів? Нічого незрозуміло?

Продовжуйте читати, а якщо незрозуміло перечитуйте заново, адже саме ви потрібний сьогодні робити те, що ви раніше не робили, вивчати те, що раніше не відали, щоб тільки наздогнати конкурентів, не кажучи вже про лідерство в гонці.

Запам'ятавши, ніякий, навіть дуже класний дизайн інтернет-магазину не приводить трафік і не продає сам по собі. Ваше перше завдання в онлайн бізнесі полягає в тому, щоб привести покупця в інтернет-магазин. Привести потрібно дуже багато трафіку, бажано дуже швидко і тільки потім, якщо користувачам підходить ціна, умови доставки і гарантії, вони купують. Дизайн грає іміджеву роль тільки для дуже відомих брендів, для сайтів з відвідуванням від 100000 в день.

Тому, якщо ви не мега популярний бренд, рекомендуємо спочатку привести трафік, багато швидкого трафіку, який буде успішно конвертуватися в продажу готовим варіантом дизайну інтернет-магазину. А коли вже заробите багато грошей, будь ласка, звертайтеся, ми із задоволенням продумаємо і прорісуем вам індивідуальний дизайн, щоб ви продавали ще трошки більше (мова йде про десятих відсотка). Ви напевно читаєте успішні кейси відомих брендів, де після детального опрацювання елементів дизайну, вони збільшують продажі – це правда, але вам це не "світить". Вони збільшують продажі, коли покращують відсоток конверсії навіть на 0,02-0,1% тому що у них 5 000 000 трафіку на місяць. Цифри стають цікавими і капіталовкладення вигідним при величезних обсягах трафіку, а вам, повірте, воно не окупиться і за 5 років, а створення індивідуального дизайну на старті і здорожує проект і розтягує його в термінах запуску онлайн-бізнесу. 

Создание продающего Интернет-магазина

Ви даєте гарантію того, що створюючи швидкий магазин він "злетить"?

- Ні, такої гарантії немає в природі оскільки багато в бізнес успіху залежить не тільки від платформи, але і від ваших подальших дій. Так, у вас може бути сама остання і швидка розробка, але щоб виграти змагання GRAN PRIX ще потрібно і заливати бензин, і тиснути на газ, і активно управляти командою.

Я не впевнений, що я розумію різницю між платформами. З чого почати?

 1. Почніть розбиратися в інтернет-маркетингу, щоб розуміти, звідки приходять люди в інтернет-магазин, як це взаємопов'язано з програмним кодом інтернет-магазину. Що таке посадочні, SEO-структура і навіщо покупцям і Google потрібна висока швидкість завантаження сторінок на мобільних пристроях.
 2. Замовте базову розробку інтернет-магазину не вкладаючи значних грошових коштів.
 3. Подивіться звідки беруть трафік існуючі на ринку гравці-конкуренти або замовте у нас комплексний аудит ринку, включіть швидкий трафік, щоб отримати швидкі продажі. Ви обов'язково повинні спробувати всі найважливіші канали просування інтернет-магазину і зробити акцент на найприбутковіших.

У яких випадках варто допрацьовувати існуючий інтернет-магазин, а в яких краще зробити все заново і з нуля?

Перевірено не раз, що в більшості випадків Старий інтернет-магазин дешевше викинути, ніж привести у відповідність актуальним вимогам пошуковиків та інтернет-маркетингу. Просто зрозумійте, технології застарівають, з'являються нові, більш швидкі і оптимальні рішення старих завдань.

Вам буде, перш за все, фінансово вигідніше розробити новий інтернет-магазин, враховуючи всі сучасні тренди, вимоги пошукових систем та інтернет-маркетингу, ніж намагатися зробити те ж саме зі старого магазину.

Наша наполеглива рекомендація-забезпечте продажі ще на стадії створення інтернет-магазину

Щоб ваш інтернет-магазин успішно розвивався в майбутньому, в нього потрібно закласти правильний фундамент вже зараз, ще на стадії його розробки, а потім його постійно адаптувати під нові вимоги пошукових систем. Успішна діяльність інтернет-магазину і ваше фінансове благополуччя буде залежати від багатьох факторів, але саме від розробника залежить:

 • наскільки ваш інтернет-магазин сподобається пошуковикам Google і Yandex.
 • наскільки ваш інтернет-магазин сподобається цільовій аудиторії-покупцям.
 • наскільки ваш інтернет-магазин буде легко розвивати, підтримувати і обслуговувати.
 • наскільки з вашим інтернет-магазином буде легко працювати SEO і PPC-фахівцям.

Як отримати саме продає, а не ще один посередній магазинчик?

Давайте ще раз повторимо, що ж робить інтернет-магазин "продає"?

 • сучасні інструменти для пошукового просування: щоб створити SEO-структуру, SEO-фільтри, SEO-блог;SEO-фильтр для Интернет-магазина на OpenCart
 • повна внутрішня Технічна seo-оптимізацію;
 • Сучасний адаптивний дизайн;
 • висока швидкість завантаження сторінок, особливо мобільна версія;
 • додаткове прискорення швидкості завантаження мобільних сторінок інтернет-магазину завдяки установці і налаштування прогресивного мобільного додатка (PWA)
 • можливості для розвитку та автоматизація ведення бізнесу, синхронізація з 1С: Підприємство і службами доставки, оплати товарів.
 • маркетингові інструменти, які дозволяють швидко вивантажити Ваші товари з інтернет-магазину на маркетплейси і прайс-агрегатори (Rozetka, Prom, Hotline, Яндекс.Маркет та ін.), а також в магазини в соціальних мережах Facebook, Instagram
 • інструменти для простого і швидкого створення реклами в Google Shopping

Все перераховане вище вже розроблено, вам необхідно вибрати підрядника з 7-ми річним досвідом розробки, який розробив найшвидші програмні продукти:). У статті нижче ми підготували деякі міркування по тому, як вибрати оптимальну для Вашого випадку платформу: https://neoseo.com.ua/kak-vybrat-platformu-dlya-sozdaniya-internet-magazina

Разработка Интернет - Магазина

Якщо у мене вже є магазин, Як “переїхати " на вашу платформу і зберегти трафік?

 1. Зробити програмний перенесення даних з існуючого магазину (товари, статті);
 2. Проаналізувати як будуються URL-адреси в старому движку, зіставити з нашою платформою.
 3. Створити карту 301-х редиректів.
 4. Якщо у вас є сумніви з приводу того, що ви з усім перерахованим вище впораєтеся самостійно, краще залишити заявку і ми складемо План грамотного "переїзду" зі збереженням існуючого трафіку.

 

Завжди поруч у розвитку вашого бізнесу,

Команда НЕОСЕО

Коментарі

Антон
Статья действительно хорошая. На сайте dushk*** вас упоминали, решил заглянуть и не пожалел. Успехов вашему проекту))
Валера
Сколько нужно денег чтобы создать реально продающий магазин? Хоть примерно. Спасибо за статью, очень толково

Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]