Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Топ-10 порад для швидкої розкрутки сайту

Хочете просунути свій сайт у ТОП-и пошукових систем? Ділимося з Вами перевіреними методами швидкої розкрутки веб-ресурсів.

Як швидко розкрутити свій інтернет магазин

Щоб оптимізувати та просунути Інтернет-магазин чи корпоративний сайт, варто підготуватися до того, що потрібно буде зробити чимало роботи. Тим більше, при умові, коли пошукові системи часто оновлюються і виставляють все більш високі вимоги до якості контенту, який потрапляє на сторінки сайтів.

Зумовлено це, як правило, високим рівнем конкуренції. Якщо Ви не хочете звертатися за допомогою до фахівців, то дана стаття стане відмінним помічником. Відразу ж відзначимо, що самостійно Ви витратите набагато більше часу і зусиль, ніж використовували б допомогу професіоналів.

До речі, ось стаття, яка може вас зацікавити: 7 кращих книг для маркетолога

У даній статті Ви дізнаєтеся топ-10 порад з безкоштовного просування сайту, а саме:

 • Google Мій бізнес і Яндекс.Довідник.
 • Соціальні мережі.
 • Крауд-маркетинг.
 • Гостьові публікації.
 • SEO-оптимізація контенту.
 • E-mail-розсилка.
 • Сарафанне радіо.
 • Сайти-афіші.
 • Каталоги компаній.
 • Відеоконтент на YouTube.

Пам'ятайте, що витрачений час в будь-якому випадку окупить себе, приводячи на сайт нових клієнтів. Тим більше, що ресурси, про які піде мова, досить прості у використанні, й на оновлення інформації Вам знадобиться всього пару годин в тиждень.

Google Мій бізнес і Яндекс.Довідник для просування сайту

Почнемо з найпростішого – розміщення контенту Вашого сайту в Google Мій бізнес і Яндекс.Довідник.

Використання Google Мій Бізнес і Яндекс Довідник при просуванні

Google Мій бізнес дозволяє використовувати безкоштовну можливість просування за допомогою соціальної мережі Google+, а також залишити позначку на Картах Google. Так Ви спростите пошук Вашої компанії для своїх клієнтів в мережі.

Поділіться з користувачами корисною інформацією:

 • годинами роботи;
 • місцезнаходженням;
 • фотографіями тощо.

Яндекс.Довідник дуже схожий на Google Мій бізнес, але він більше підійде для тих, хто планує просувати свій бізнес не тільки на території України, а й на території СНД.

Додаючи інформацію про свій бізнес у ці довідники, Ви підвищуєте свої шанси бути поміченим, тим більше, якщо Ваша компанія орієнтується на певне місто.

Швидка розкрутка сайту в соціальних мережах

Популярність соціальних мереж може стати справжнім помічником при залученні нових клієнтів. Зверніть свою увагу, що даний спосіб просування не підійде, якщо Ваш бізнес відноситься до сегменту В2В. Якщо ж Ви хочете просувати Інтернет-магазин, то сторінка в соціальних мережах прискорить цей процес.

Швидка розкрутка інтернет-магазину в соціальних мережах

При плануванні розвитку бізнесу в Україні та за її межами, варто скористатися наступними популярними соціальними мережами:

 • Facebook;
 • Вконтакте;
 • Instagram;
 • Twitter;
 • Google+.

До речі, соціальна мережа Instagram вже давно стала способом створення швидкого Інтернет-магазину. Вам достатньо оформити акаунт і розмістити фотографії свого товару. Оформлення замовлень відбувається за допомогою зворотного зв'язку в директ.

Крауд-маркетинг для просування сайту

Даний спосіб передбачає розміщення зворотних посилань на сайт, які публікуються у статтях, що розміщені на інших популярних веб-ресурсах. Найчастіше такими веб-ресурсами можуть стати форуми, сторінки в соціальних мережах та різні популярні спільноти.

Крауд-маркетинг для просування інтернет-магазину

Зверніть увагу, що розміщуючи посилання самостійно, Вам варто дотримуватися тематики ресурсу. Якщо Ви виходите за межі запропонованої тематики, адміністратор іншого веб-ресурсу може віднести Ваш пост до спаму і видалити його.

Гостьові публікації для розкрутки сайту

Надзвичайно відомий спосіб, який використовується багатьма сайтами. Він досить ефективний, при цьому не вимагає багато часу для реалізації. Суть полягає у створенні гостьових статей, які публікуються на сайті, якщо його тематика перегукується з Вашою. У публікації повинно бути розміщене хоча б одне посилання на Ваш Інтернет-ресурс. Найкраще даний спосіб працює у тому випадку, якщо Ви публікуєте гостьові пости на сайтах з високою відвідуваністю.

Даний метод припав до душі багатьом власникам сайтів, оскільки він не вимагає вкладення грошей, але Вам доведеться попрацювати над статтями, які повинні бути цікавими для Інтернет-користувачів. Основна порада при виборі цієї стратегії – це регулярність публікацій.

SEO-оптимізація контенту для успішного просування сайту

Навіть якщо Ви публікуєте цікавий та оригінальний контент, він може виявитися недоступним для користувачів. Вся справа у пошуковій оптимізації. Якщо Ви не використовуєте вимог пошукової оптимізації до свого веб-ресурсу, Ваша цільова аудиторія може так і не знайти його сторінок. Вони, звісно, будуть проіндексовані пошуковими системами, але розміщені далеко від топових позицій, а значить – користувач може просто не дійти до них.

SEO-оптимізація вимагає певних знань, без яких неможливо досягти бажаного результату. Веб-студія NeoSeo пропонує Вам допомогу у професійній пошуковій оптимізації сайту.

SEO-оптимізація для швидкої розкрутки інтернет-магазину

Водночас ми пропонуємо кілька порад, скористатися якими можуть навіть новачки:

 • оптимізація сторінок під ключові слова;
 • підбір правильних title і description;
 • використання елементів форматування;
 • доповнення текстової інформації тематичними зображеннями і відеоконтентом з YouTube.

Оптимізація контенту - це тільки один з пунктів робіт по SEO, для високого ранжирування вам потрібно буде розібратися і з технічною частиною сайту, про важливість якої ми писали у цій статті - важливість технічного SEO, а також займатися зовнішньою оптимізацією вашого ресурсу.

Використовуючи ці поради, Ви зможете досягти значних результатів. Але пам'ятайте, що головне – не перестаратися.

E-mail-розсилка для розкрутки сайту

Цей варіант варто використовувати, якщо кількість користувачів, які відвідують Ваш веб-ресурс, досягне пару десятків у день. Щоб здійснювати e-mail-розсилку, достатньо використовувати спеціальні сервіси:

 • Mailchimp;
 • SmartResponder;
 • Campaign Monitor та ін.

Вам доведеться розмістити спеціальну форму на сторінках Вашого сайту, доповнивши її заголовком, який привертає увагу користувачів. Багато Інтернет-ресурсів використовують «випливаючі» форми з цікавою пропозицією, але варто пам'ятати, що такі елементи можуть дратувати відвідувачів, тому їх слід використовувати з обережністю.

E-mail-розсилки – відмінний спосіб повторної співпраці з потенційним клієнтом. Складаючи такі листи, варто згадувати популярні товари, новинки або вигідні пропозиції, які викликали б бажання перейти за посиланням у листі й відвідати Ваш сайт. Більшість сайтів використовують такий варіант під час передсвяткових днів.

E-mail розсилки як швидкий спосіб просування

Сарафанне радіо і його роль у розкручуванні сайту

Спосіб розкрутки, який є найвідомішим і найпростішим. Але, на жаль, мало хто про нього пам'ятає. Щоб його використовувати, досить поділитися інформацією про свій Інтернет-магазин з Вашим найближчим оточенням: сім'єю, друзями, знайомими.

Використовуйте свої сторінки в соціальних мережах і розповідайте про Ваш веб-ресурс при будь-якій зручній можливості. Це прекрасний спосіб залучити перших відвідувачів на сайт.

Сайти-майданчики для просування Інтернет-магазину

Вам знайомі такі сайти, як OLX.ua або ж Avito.ru? Дані веб-ресурси можна використовувати не тільки для розміщення оголошень, але і в якості платформи, яка допоможе розповісти про Ваш товар і знайти потенційних покупців.

Отже, що потрібно для цього зробити:

 1. докладіть зусиль, щоби скласти оголошення, максимально наповнивши його інформацією про товар;
 2. додайте привабливі фотографії (не слід використовувати картинки з Інтернету, адже користувачі люблять живі фото);
 3. згадайте свій Інтернет-ресурс;
 4. залиште контакти зворотного зв'язку.

Краще розміщувати одразу кілька оголошень, щоб Ваш товар був більш помітним.

Каталоги компаній при розкручуванні сайту

Ще один спосіб безкоштовного просування, який ідеально підійде для власників бізнесів, орієнтованих на певне місто або регіон. Існує велика кількість різних міських порталів, на яких можна розмістити інформацію про Вашу компанію.

Даний спосіб вимагає зовсім небагато часу, але Ви зможете отримати регулярні переходи на свій сайт і збільшити довіру з боку пошукових систем.

Відеоконтент на YouTube: шляхи просування сайту

Наявність YouTube каналу – додаткова можливість отримати постійних відвідувачів, а також замовлення. Головне завдання – регулярно генерувати відеоконтент, який буде залучати нових підписників.

Просування інтернет-магазину на YouTube

Щоб створювати цікаві відеоролики для YouTube, не обов'язково мати досвід оператора і професійну техніку. Тим більше, якщо мова йде про створення презентаційного контенту для товару в Інтернет-магазині. Вам достатньо зробити кілька оглядів на місяць, щоб залучити аудиторію і розміщувати відео у статтях сайту.

Проаналізуйте, скільки переглядів набирають огляди навіть найпростішої кухонної техніки. А в підписі до відео Ви можете розміщувати посилання на свій сайт. Так Ви отримаєте додатковий потік клієнтів.

Отже, ми з Вами розглянули топ-10 безкоштовних способів просування сайту, які вимагають зовсім небагато зусиль і часу. Але, щоб вони приносили свої результати, необхідно регулярно оновлювати актуальну інформацію й нагадувати про свій бізнес. Команда NeoSeo бажає швидкого і впевненого просування Вашого сайту!

Коментарі

WEBMASTER
Я б не сказала, що це швидкі способи розкрутки сайту. Застосовувати дані технології потрібно у будь-якій стратегії просування. А просування, як відомо, не швидкий процес...Для цього потрібно витрачати багато часу та сил. І не факт, що ви все зробите правильно. Тому краще звернутись до фахівців.
Максим
Ещё на сайте специалиста Гайдука, кому интересно, можно глянуть советы по продвижению сайта.
Команда NeoSeo
Добрый день, Максим! Спасибо за дополнение материала!
Виктор
Знаю ещё неплохой чек-лист для самостоятельного продвижения
Команда NeoSeo
Добрый день, Виктор! Спасибо за внимание к нашей статье!

Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]