Експрес-пропозиція по розробці швидкого інтернет-магазину за 5999 грн. деталі акції...

Будь швидким, будь лідером, бути разом з лідером дешевше. Акція від веб-студії НЕОСЕО

Привіт :)

«Будь швидким або помри» – це квінтесенція електронної комерції, продиктована Покупцями і компанією Google. Всі люблять швидкість завантаження веб-сторінок, оперативність в обслуговуванні, отриманні купленого товару. Швидкість – наше все!

Ця акція від лідера розробки на CMS OpenCart – лідерам, які розуміючи тенденції ринку, рухаються швидше конкурентів та завойовують свої ринки.

Ми розробили найшвидший Шаблон для OpenCart 3.0 (FireStore) і тільки зараз готові віддавати його кожному за неймовірно демпінговою ціною в – $10! А щоб на ньому торгував кожен другий магазин в країнах колишнього СРСР, ми додаємо від 25 до 50% знижки на всі модулі та Збірку з 24 модулів. Розвиватися разом з лідером дешевше ;)

Купуй найшвидший Шаблон з відкритим кодом і отримай до нього :

  1. 50% знижки на всі "модулі вітрини", список модулів тут;
  2. 25% знижки на всі інші наявні у нас модулі;
  3. Спеціальний тариф на адаптацію модулів "вітрини" – 199 грн.;
  4. 50% знижки на “Збірку 24” https://neoseo.com.ua/uk/sborka-24-opencart-3-0

Умови акції, що потрібно зробити:

  1. Купити на цій сторінці найшвидший Шаблон для OpenCart 3.0 https://neoseo.com.ua/uk/opencart-template-firestore.
  2. Замовити потрібні лицензії по знижці або адаптацію модулів до Шаблону через наш Telegram-чат

Ми врахували всі вимоги Google і використовували самі останні технології веб-розробки, щоб отримати найвищі оцінки з тестів на Google PageSpeed.

Швидкість Шаблона перевіряємо тут: https://developers.google.com/speed/pagespeed/

 

Акція триватиме все літо, плануємо до 31.08.2021 р., але сильно не затягуйте, веб-студія NeoSeo залишає за собою право змінювати умови акції або зупинити, зменшити період її дії без попереднього узгодження з її учасниками. Відповідні повідомлення будуть з'являтися в нашому Телеграм-каналі, тому - не лінуйся, підпишись на канал ;) https://t.me/neoseo1

Розвивайтеся  швидше та дешевше разом з нами, однозначним лідером розробки програмних рішень для електронної комерції на CMS OpenCart.


Ми завжди поруч, Команда NeoSeo.