Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Як обрати платформу для створення інтернет-магазину?

ПИТАННЯ №1. ЯКІ ВЗАГАЛІ ПЛАТФОРМИ ІСНУЮТЬ?

Перед підприємцем, який вирішив почати свій онлайн-бізнес і торгувати онлайн, окрім дилеми вибору товару, доволі суттєвим стоїть і питання вибору оптимальної платформи, двигуна, конструктора для створення інтернет-магазину. Що саме вибрати? Як вибирати, за якими параметрами і на що орієнтуватися поговоримо у цій статті.

Потрібно відразу сказати, що варіантів того, на якій платформі створити інтернет-магазин всього кілька:

  1. Зробити інтернет-магазин самостійно (безкоштовно, своїми силами) на платформі-конструкторі – це найпростіше рішення, яке підходить як новачкам, так і професіоналам. Все залежить від поставлених короткострокової та довгострокових цілей перед проектом. Якщо у вас короткострокова мета – почати онлайн-бізнес, спробувати якусь товарну тему, промацати” її – вам, будь ви новачок або продавець з досвідом, однозначно потрібно створювати сайт на платформі-конструкторі (сайтбілдир, наприклад, Prodavai24.com). Для цього достатньо перейти на сервіс, натиснути кнопку “Створити проект”, система сама розгорне Інтернет-магазин за 2 хвилини – вам залишиться просто налаштувати та наповнити його товарами, питання хостингу вже вирішені сервісом.
  2. Якщо ви вже пройшли "22 сходинки Шаоліня", ви досвідчений боєць, ви вже все знаєте про попит і для досягнення ще більших цілей у вашому бізнесі необхідно регулярно допрацьовувати програмний код інтернет-магазину або, наприклад, відверстати інтернет-магазин в індивідуальному дизайні, тоді вам, звичайно ж, конструктор вже не підійде. Для успішної реалізації проекту з завданнями індивідуального характеру є 2 варіанти:

    ВАРІАНТ 1. Створити інтернет-магазин на фреймворку (Laravel, YII і т.д.) – використовуючи існуючі на ринку програмні напрацювання спільноти, але доведеться неабияк попрацювати цілою командою високооплачуваних спеціалістів, оскільки на створення інтернет-магазину, який буде дійсно продавати, знадобляться значні компетенції та ресурси.

    ВАРІАНТ 2. Створити інтернет-магазин на CMS (Content Management System) – певного роду "готовій коробці", вже скомпільованими в одне ціле програмними модулями, платформі, яка, після розгортання її на вашому хостингу, готова до налаштування (найчастіше, вже не потрібно нічого програмувати) веб-майстром початкового рівня.

Дуже важливо, щоб ви розуміли, що такі поняття, як "якість", "дешеве хорошим не буває" і т. д. в світі програмного забезпечення не обов'язкові і не є хоч якоюсь відправною точкою при прийнятті рішення “яку ж платформу для створення інтернет-магазину вибрати?”. Всі ми користуємося безкоштовно багатьма хорошими сервісами від Google, який весь час доводить, що поняття "якість" і "безкоштовно" або "якість" і "недорого" дуже навіть вміють дружити між собою.

Так само і в нашому випадку, вибираючи платформу для створення інтернет-магазину, останнє на що ми радимо звертати увагу – це ціна продукту. Ви можете почитати в Інтернеті багато статей від "знаючих програмістів", всі вони напишуть, що краще створювати інтернет-магазин на фреймворку, мовляв і гнучкості більше і т.д. Але вони, звичайно ж, нічого не скажуть про те, що на створення хоч чогось схожого на {SEO-магазин} модель А чи Next піде в 10 разів більше часу і грошей.

 

Щоб зробити правильний вибір, вам головне розуміти, який продукт є оптимальним рішенням у контексті кожного індивідуального завдання, які цілі і бюджет у проекта.

Звісно, що ви повинні вибрати інструмент, який за замовчуванням розроблявся для подальшого просування і залучення покупців, оптимізовану платформу для створення інтернет-магазину, щоб вона як мінімум могла виконувати свій прямий обов'язок – збільшення продажів в бізнесі. Це навіть не обговорюється. Ну а від чого відштовхуватися далі?

Ми вважаємо, що єдиним здоровим глуздом при виборі платформи є розуміння мети проекту. Уявіть собі, якби ви вирішили спробувати себе в сфері надання послуг таксі, як би ви підбирали транспортний засіб? Правильно, в залежності від мети, виду первозок, ви і підберете оптимальний варіант. Також і тут, якщо ви новачок, який вирішив закупити невелику партію товару із Китаю і спробувати його продавати в Україніі. Або, наприклад, ви починаєте свої перші кроки в онлайн-бізнес по дропшиппінг-моделі – в цьому випадку ми рекомендуємо швидко створити інтернет-магазин, швидко наповнити його, швидко включити рекламу, привести покупців в інтернет-магазин і на практиці перевірити затребуваність обраного вами товару на ринку. У разі, якщо ваш вибір зупинився на сервісі Продавай24, всі ці 4 операції ви виконаєте за тиждень-два, причому на запуск платформи витратите майже нічого, оскільки всі функції створені і представлені адміністратору інтернет-магазину в простому, зрозумілому інтерфейсі. Уявіть собі, якщо ви на цій стадії підете в індивідуальну розробку на фреймворках або CMS – ці результати ви отримаєте в кращому разі через місяць-два, а за створення чогось схожого на ті функції і можливості, якими ВЖЕ володіє сервіс для створення інтернет-магазину Продавай24, обійдеться мінімум в 500 $ і до нескінченності.

Очевидно, що в першому випадку, коли ви ще не впевнені в попиті, у вас немає бази з 10 000 клієнтів, ми рекомендуємо тестувати гіпотези та товар безпосередньо у справі, почати продавати і швидко отримати результат. Ви можете запускати декілька тематичних магазинів одночасно, заточуючи їх під вузькі ніші, але при цьому стартувати економно і швидко, грамотно направляючи свої бюджети на рекламу, а не на вимальовування завитків в стилі Рококо в індивідуальному дизайні.

Дуже важливо розуміти, що інтернет-магазин продає не завдяки індивідуальному дизайну (звісно ж, він повинен бути зручним і адаптованим під мобільні пристрої), і не завдяки тому, що ви будете розробляти інтернет-магазин у розробника і заплатите йому від 300, 500, 1000$ і до безкінечності, а тільки завдяки Покупцям, яких ви приведете на сайт після його запуску.

Однозначно, коли проект зросте в оборотах і ви будете впевнені в продажах, або, якщо ви вже прямо зараз на цій стадії розвитку вашого онлайн-бізнесу, будь ласка, сміливо дивіться у бік розробки інтернет-магазину на CMS, наприклад на платформі {SEO-магазин} модель "Next". Але знову ж таки, ключовими тут повинні бути причини, наприклад, якщо інтернет-магазин вже не вміщається в рамки конструктора по швидкості обробки запитів або простору на диску, йому потрібен окремий сервер, він вимагає регулярних індивідуальних доопрацювань як в дизайні, так і в програмному коді, щоб продавати більше. Тобто, коли ви вже витиснули максимум з "Жигулів", тільки тоді ми рекомендуємо розглядати більш дорогі в індивідуальному налаштуванні рішення.

Основні "за" і "проти" використання на старті SaaS-платформи, сервісу Продавай24 або інших конструкторів для створення інтернет-магазину?

Розглянемо основні заперечення проти конструктора.

Заперечення №1: навіщо мені кожен місяць платити за сервіс конструктора, я краще заплачу 1 раз, поставлю на своєму хостингу, так спокійніше...

Правило №1. Якщо у Вас немає стабільних продажів, мінімум 10 в день, починайте з конструктора. Приведіть покупців, багато покупців, адже, щоб зробити 10 продажів в день, Вам необхідно привести 1000 потенційних покупців на сайт. Думайте тільки про це. Коли підніметеся на першу сходинку, ласкаво просимо на другу.

Правило №2 – будь-яке ускладнення запуску інтернет-магазину тягне за собою подорожчання вартості створення інтернет-магазину, причому враховуйте не тільки послуги програмістів, але і витрачений час. Так, з нашою професійною розробкою не зрівняється жоден конструктор для створення інтернет-магазину, навіть Продавай24, тому що використовуючи сервіс, ви використовуєте рівно ті можливості, які надані, ні кроку вправо або вліво. Ви не можете змінити верстку сайту, встановити додаткові плагіни або доопрацювати програмний код. Запам'ятайте, головне тут компенсація – швидкість і вартість запуску.

- Даа, це все правильно, але я ж хочу і я планую сильно розвиватися...

Дивіться Правило №1 і краще зробіть все поступово.

Что нужно для создания Интернет-магазина

Так, ми продаємо коробкові рішення у власність [це – важливо!] і вам може здатися, що це можливість відразу почати бізнес, але за одноразовий платіж ви стаєте власником програмного коду зручної, протестованої і простої для адміністрування платформи, в яку вже закладені маркетингові інструменти для успішної торгівлі. Але все потрібно буде встановити на сервер і налаштувати, що потягне додатковий час і гроші.

В онлайн конструкторі для створення інтернет-магазину Продавай24 ми розробили для вас спеціальний Майстер швидкого запуску інтернет-магазину, щоб ви могли зробити все самостійно, без нашої допомоги, без програміста, без серверів та хостингу. Просто виконуючи прості покрокові дії, ви зможете задати загальні налаштування, і наповнити, і налаштувати оформлення кошику, і підготувати проект по SEO, і запустити перші рекламні кампанії в Google Shopping, Facebook, Instagram.

Разработка интернет магазина на основе Сео-магазина

Заперечення №2. Всі конструктори сайтів роблять програмісти для програмістів, вони "дерев'яні" по функціоналу і по SEO, немає обміну з 1С:Підприємство

Так, це правда, більшість з того, що є на ринку повністю підпадає під це визначення.

І саме з цієї причини наша компанія вирішила вийти на цей ринок і запропонувати всім підприємцям-початківцям добре продуманий, оптимізований з точки зору SEO, багатофункціональний конструктор для створення інтернет-магазину безкоштовно (без програміста) – Продавай24, де передбачено не тільки зручність роботи адміністратора, але і розроблено модулі для автоматизації процесів, обміну з 1С, ТоргСофт, МойСклад, Бітрікс24, НоваПошта і т. д.

Конструктор для создания сайтов

Який конструктор вибрати для створення інтернет-магазину?

На кожен товар є свій покупець, щоб не обирати наосліп, ми рекомендуємо дивитися хоч трохи на його можливості в плані просування і розширення.

Створити інтернет-магазин безкоштовно: pro і contra

Як ми вже визначили спочатку статті, рекомендуємо орієнтуватися і відштовхуватися від мети створення інтернет-магазину. Якщо вам не потрібен іміджевий дизайн з розширеним індивідуальним функціоналом – WELCOME! Конструктор сайтів – саме те, що вам потрібно.

Очевидне і величезне "За" створення інтернет-магазину на конструкторі: без особливих вкладень, самостійно вивчивши інструкції, простим методом "тику", ви отримаєте повноцінну торгову точку в мережі.

Так, дійсно, зробити інтернет-магазин на конструкторі швидко та економно. Але звичайно ж, заради справедливості, ми покажемо і очевидні мінуси, які, як ми з'ясували вище, цілком економічно вигідні:

  1. Обмеженість можливостей у дизайні. Задані дизайн і функціонал – назавжди. Так, ми, наприклад, в Продавай24 надали можливість обрати варіант "шапки" сайту, кілька варіантів "стіни категорій", і 2 варіанти відображення картки товару. Але в будь-якому випадку обмеження є, і зробити свій індивідуальний варіант ви просто не зможете, сервіс надається за ліцензією "як є", ні кроку вправо, ні вліво.
  2. Відсутність можливості замовляти доопрацювання програмного коду.
  3. Щомісячні платежі.
  4. Спільний хостінг з іншими магазинами.
  5. Залежність від розробника платформи.

Чи реально створити інтернет-магазин самому з нуля і безкоштовно: недомовлене

Почнемо з того, що абсолютно безкоштовно навряд чи вдасться отримати продажі, це містифікація, точніше - недомовленість. Конструктор або інша платформа для створення інтернет-магазину дійсно дозволяє створити інтернет-магазин без особливих вкладень в розробку дизайну, програмну частину і верстку, але домен і рекламу все-одно доведеться купити :). Який сенс зробити магазин безкоштовно, якщо в нього не привести покупців? Це якщо б ви змайстрували машину для роботи в таксі, але не залили в неї бензин, щоб приїхати на виклик ...

Створюючи інтернет-магазин ви повинні обов'язково розуміти, як ви приведете покупців. Дуже рекомендуємо прочитати статтю, як створити інтернет-магазин, який продає?

Товари зі статті: