Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Шановні існуючі та майбутні Клієнти веб-студії NeoSeo,

повідомляємо вас, що ми внесли зміни в порядок і суть надання безкоштовної підтримки.

Інформаційна підтримка та консультації Клієнтів.

Правило №1. Будь-яка робота повинна оплачуватися, тому всі консультації з 16.07.2018 р. у нас платні, в т.ч. розбори за ситуаціями «подивіться, а чому тут модуль не працює?». Ми змушені були зробити всі консультації, де потрібне глибоке занурення програмістів, – платними, оскільки на якісні відповіді витрачається дуже багато часу, того часу, який наші програмісти могли б витратити на безпосереднє виконання вже оплачених завдань, які очікують своєї черги.

Ви повинні розуміти та цінувати роботу наших спеціалістів, навіть коли вони не пишуть безпосередньо код, оскільки, коли Ви питаєте поради або оцінку, Ви очікуєте якісної продуманої відповіді. Наш фахівець повинен відволіктися від роботи «кодера» і переключитися на роботу «консультанта-експерта-оцінювача», адже відповідь Вам потрібна сьогодні, а не післязавтра…

Програміст повинен вивчити безліч факторів перш, ніж він, беручи на себе відповідальність, пропонує Вам свою експертну думку. Саме завдяки його досвіду та наданій на тарілочці пропозиції, Ви можете заощадити чималу суму грошей, приймаючи більш зважені і оптимальні рішення. Вам підкажуть, що дійсно потрібно робити, а що можна зробити по-іншому, а як буде краще зробити і дешевше, і швидше.

Безкоштовними є:

  • консультації маркетологів (до 15 хв.);
  • відповіді на питання, які не потребують додаткового вивчення завдання програмістами, дизайнерами та ін. спеціалістами;
  • власні ініціативи (ми любимо проводити короткі тести та аудити навіть безкоштовно).

Правило №2. Будь-яку роботу ми робимо якісно. Тому, за час, який ми витратимо для вирішення будь-яких Ваших питань, які потребують підготовки відповіді, знань, досвіду роботи спеціалістів – ми попросимо винагороду.

Правило №3. Ми працюємо за договором з передоплатою.

Більш детально про те, що повинен знати та розуміти кожен Клієнт NeoSeo до переказу грошей за послуги читайте тут: https://neoseo.com.ua/uk/vse-chto-nujno-znat-klienty.