Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Як створити Інтернет-магазин у Харкові?

Багато підприємців підтримують твердження, що Інтернет-комерція має велику перспективу, тому створення Інтернет-магазину в м. Харків є досить актуальною темою. На сьогоднішній день даний вид комерції є одним з найпопулярніших.

Як створити інтернет-магазин в Харкові поради від NeoSeo

Безперечно, їхня думка є доволі виправданою, оскільки саме Інтернет-магазин дозволяє зробити процес збільшення конверсії набагато швидшим. А, як відомо, конверсія є прямо пропорційною кількості прибутку і замовлень.

Як свідчать дані за минулий рік, жителі Харкова воліли б звернутися за покупкою саме в Інтернет-магазини, ніж у традиційні офлайн-магазини. Про це свідчить збільшення прибутку даного сегменту ринку до 15 млрд. гривень. Звичайно ж, дана сума є досить привабливою, а якщо ще врахувати, що, створюючи Інтернет-магазин, Ви значно економите на оренді приміщень... То це і поготів виглядає досить просто і перспективно.

Отже, що ж потрібно для створення інтернет-магазину в Харкові?

 1. Знайти відповідального розробника (фрілансера або веб-студію з повною командою фахівців).
 2. Заповнити бриф.
 3. Обговорити плановані роботи з проджект-менеджером і затвердити план проекту.
 4. Взаємодіяти з аккаунт-менеджерами, розробниками, дизайнерами і маркетологами для створення сайту вашої мрії.
 5. Перевірити якість готового сайту.
 6. Подбати про просування свого сайту.

А тепер давайте розглянемо докладніше всі пункти.

Створити Інтернет-магазин у Харкові: з чого розпочати?

З чого почати створення інтренет-магазину в Харкові

Оскільки дана тема є досить актуальною, то ми не можемо не розглянути її більш детально, виділивши головну суть, і поділитися, як же відкрити Інтернет-магазин у Харкові.

З цієї статті Ви дізнаєтесь, як суттєво прискорити збільшення прибутку, при цьому використовуючи Інтернет-комерцію. “Бонусом” стане те, що, використовуючи дану інформацію, Ви зможете збільшити цільову аудиторію потенційних клієнтів як із Харкова, так і з усієї України.

Даний спосіб ведення бізнес-діяльності не тільки економить Ваші гроші, але й дозволяє швидко стати частиною національного бізнесу. При відкритті офлайнового магазину Вам знадобиться набагато більше грошей, сил і часу, щоб досягнути такого рівня.

Коли Ви прагнете створити Інтернет-магазин у Харкові, то дуже швидко зауважите, як його масштаби починають розширюватися далеко за межі міста й області. Залучаючи нових клієнтів з усіх міст України, Ви все більше розвиваєте свій бізнес. Але варто відзначити, що якість Інтернет-магазину і його просування безпосередньо залежить від професіоналізму веб-студії, яка буде займатися його розробкою.

Перш, ніж Ви зможете насолоджуватися зростанням прибутку, знадобиться пройти кілька важливих етапів:

Важливі етапи при створенні інтернет-магазину в Харкові

 1. Розробити Інтернет-магазин.
 2. Просунути його на перші позиції пошукової системи.
 3. Успішно виконати заявки клієнтів.

Починаючи з розробки Інтернет-магазину в Харкові, Ви закладаєте майбутній фундамент для подальшої його роботи. Саме тому варто досить відповідально підійти до вибору розробника. Отож, ми зібрали топ найважливіших критеріїв для вибору розробника.

Створення Інтернет-магазину в Харкові: фрілансери чи веб-студія?

Щоб створити Інтернет-магазин, Ви можете піти трьома шляхами:

 • замовити сайт у фрілансерів;
 • розробити його у веб-студії;
 • співпрацювати зі знайомими.

Замовити створення інтернет-магазину в Харкові у веб-студії або фрілансера

Ми хочемо розібрати професійний підхід щодо створення Інтернет-магазину, тому про останній спосіб не будемо багато говорити. Справа в тому, що такий підхід дозволить скоротити Ваші витрати, проте Ви витратите багато часу, сил і нервів. Такий спосіб створення Інтернет-бізнесу не приносить якісного результату, оскільки робота робиться непрофесійно.

Тому ми розглянемо перші два варіанти, які є досить популярними і викликають численні дискусії серед потенційних замовників. Отже, чому ж робота з фрілансерами є такою популярною? Знову ж таки, все залежить від економії, адже замовити сайт у фрілансера набагато дешевше, ніж у веб-студії. І саме тут постає питання: а чому ж у веб-студії розробка сайту є дорожчою, аніж у двох інших випадках?

Як відомо, фрілансери – це фахівці вузькопрофільного спрямування, які віддалено працюють самі на себе. Мало хто з фрілансерів юридично підтверджує свою діяльність, оскільки таким чином більш простіше уникнути податкової відповідальності. Тому фрілансери практично ніколи не орендують приміщення, і, відповідно, можуть дозволити собі працювати за більш низьку вартість, ніж професійна команда компанії.

Плюси і мінуси замовлення розробки інтернет-магазину в Харкові у фрілансера

При такій співпраці Ви ніяк не захищені юридично, а значить:

 • ризикуєте грошима (фрілансери досить часто вимагають передоплату в 50% від загальної вартості розробки,   а потім можуть просто зникнути);
 • ризикуєте отримати готовий сайт набагато пізніше обговорених термінів;
 • ризикуєте почати роботу з непрофесіоналом (так, вони теж вимагають передоплату в 50%).

І це лише три можливих наслідки такої співпраці. Насправді їх набагато більше. Ви можете втратити не тільки свої гроші ... А все, на що Ви можете сподіватися, – написати такому горе-виконавцеві негативний відгук, який загалом ніяк не вплине на ситуацію.

Щоб розробка Інтернет-магазину в Харкові не займала багато часу, але при цьому мала якісне виконання, у цьому процесі повинні брати участь, як мінімум, три людини:

 • розробник;
 • дизайнер;
 • маркетолог.

Замовлення розробки інтернет-магазину в Харкові у веб-студії

Так Ви зможете бути впевнені, що Ваш сайт матиме:

 • сучасний і зручний зовнішній вигляд;
 • скерованість на цільову аудиторію;
 • план просування та оптимізації для потрапляння в топ-10.

Звертаючись за розробкою у веб-студію, Ви отримуєте впевненість, що в роботі над проектом будуть брати участь не менше 5-ти фахівців. Причому, всю роботу буде очолювати професійний менеджер, який попередньо затвердить з Вами всі заплановані роботи, план проекту, а також сформує команду необхідних фахівців.

Пам'ятайте, що збільшуючи кількість фрілансерів, які працюють над Вашим проектом, Ви тим самим збільшуєте і рівень ризиків, беручи за них повну відповідальність.

Чому варто вибрати веб-студію при створенні Інтернет-магазину у Харкові?

Чому варто вибрати веб-студію для розробки інтернет-магазину в Харкові поради від NeoSeo

Одним з найважливіших критеріїв при виборі між фрілансерами і веб-студією є те, що у другому варіанті Вам надається можливість укласти офіційний договір, який згодом буде захищати Ваші інтереси впродовж усього періоду співпраці над проектом. Ви можете бути спокійні не тільки за свої гроші, але і за терміни виконання замовлення.

Варто відзначити, що, якщо говорити про співпрацю з професійною веб-студією Харкова, то компанії такого рівня дуже цінують свою репутацію. Щоб її заробити, їм знадобилося кілька років наполегливої праці, про що свідчитимуть відгуки клієнтів.

Звертаючись у веб-студію "NeoSeo", Ви можете бути впевнені в тому, що в роботі над проектом будуть брати участь виключно професіонали. Наші співробітники знаходяться в одному приміщенні з ранку до вечора і мають постійний графік роботи. Команда складається з п'яти програмістів, менеджерів, маркетологів, копірайтерів та дизайнерів. Саме тому ми з упевненістю гарантуємо якісну розробку сайту, а також переконані у високому професіоналізмі послуг, що надаються нашою компанією.

Працюючи з веб-студією, спеціалісти якої знають свою справу, Ви можете бути впевнені у:

Гарантії якості при роботі з веб-студією


- Постійному контролі виконуваних робіт: всі клієнти отримують особистий доступ до свого кабінету, який дозволяє спостерігати за якістю і швидкістю виконання поставлених завдань.
- Швидкості відповіді менеджера: оскільки до кожного проекту прикріплюється професійний менеджер, Ви можете бути впевнені, що завжди у стислі терміни отримаєте відповідь на питання, які у Вас виникли (фрілансери можуть відповідати впродовж декількох днів).
- Професіоналізм: якщо мова йде про співпрацю з веб-студією, то Ви отримаєте виключно професійний сервіс, оскільки в роботі братимуть участь тільки першокласні фахівці, яким важлива якість розробки. Варто пам'ятати, що їхній досвід більш грунтовний, аніж у фрілансерів.
- Підтримка: наші клієнти отримують безкоштовний 30-денний супровід після того, як ми завершуємо роботу над проектом. Фахівці продовжать консультувати Вас і підтримувати Інтернет-магазин навіть після запуску його в роботу. Це суттєва перевага, яка відділяє веб-студію від фрілансерів, адже віддалені працівники після завершення проекту надають виключно платні консультації.
- Жодних порушень дедлайну: професійний підхід веб-студії полягає в тому, щоб цінувати час клієнта. Саме тому компанія бере повну відповідальність за порушення встановлених термінів. Якщо ж з'являються незаплановані корективи, які потребують триваліших термінів, Вам обов'язково запропонують компенсацію.

Створення Інтернет-магазину в Харкові: що варто врахувати на початку?

Що потрібно врахувати на початку розробки інтернет-магазину в Харкові

Щоб правильно визначити, звернулися Ви у професійну студію чи ні, досить звернути увагу на наступні критерії:

 • Досвід від 5-ти років роботи.
 • Наявність позитивних відгуків.
 • Можливість тестування демо-версії магазину.

А тепер більш детально про кожен із критеріїв.


Чому важливий багаторічний досвід?

Головною причиною цього критерію є те, що команда, яка успішно змогла завершити понад 100 Інтернет-проектів, знає всі можливі «підводні камені», яких можна уникнути. Якщо ж команда недосвідчена, то Вам доведеться витрачати свій час і гроші на те, щоб вона «набила свої гулі» і зробила на основі цього висновки.

Коли мова йде про співпрацю з веб-студією, яка працює понад п'ять років, Ви можете бути переконані, що:

- Компанія не зникне разом із отриманою передоплатою. Тут велике значення має вищезгадана репутація, без якої компанія почне втрачати як старих, так і нових клієнтів. Про рівень досвіду веб-студії свідчить документ технічного завдання, який складається на початкових етапах взаємодії. Коли компанія пропонує обговорити і детально розписати всі плановані роботи, Ви можете бути впевнені, що перед Вами професіонали, які хочуть заощадити Ваш час і зробити найбільш якісний продукт.

Важливість багаторічного досвіду при роботі з веб-компанією

- Ви отримаєте 100% результат. При співпраці з професійною веб-студією питання про результативність такої роботи не виникають, оскільки таким компаніям важливий результат, яким Ви, звичайно ж, поділитися зі своїми друзями і знайомими. Якщо Вам важливі функціональність, якість і зручність сайту, то варто замовити Інтернет-магазин у професійній веб-студії.

Чому важливою є наявність позитивних відгуків?

Багато студій використовують підставні відгуки, щоб отримати довіру потенційних клієнтів. Тому варто звернути увагу на те, чи мають якесь підтвердження слова компанії про її досвід, а також відгуки, розміщені на її сайті. Пошукайте відгуки клієнтів на інших ресурсах, наприклад, в соціальних мережах. Компанія "NeoSeo" має відгуки не тільки на особистому сайті, але і в таких популярних соціальних мережах, як Facebook і Google+. Ми беремо до уваги кожен із відгуків клієнтів.

Чому важливо звертати увагу на відгуки про веб-компанію

Чому повинна бути можливість тестування демо-версії сайту?

Доволі багато компаній вважають цей критерій не надто обов'язковим. Але ми віддаємо йому чільне місце, оскільки вважаємо, що таким чином клієнт зможе більш детально вивчити можливості функціоналу Інтернет-магазину і визначитися з його подальшою структурою. Ми знаємо, що до кожного проекту потрібен індивідуальний підхід, тому відкидаємо використання шаблонних рішень, які знаходяться у відкритому доступі для скачування всього за 50 доларів.

Як створити Інтернет-магазин у Харкові: «під ключ» або інший формат?

Передусім важливо визначитися: який саме проект Вас цікавить – Інтернет-магазин «під ключ» або ж більш спрощена форма співпраці? При розробці Інтернет-магазину «під ключ», варто вибирати професійну веб-студію, яка починає взаємодію з клієнтом, використовуючи анкетування. Так Ви будете впевнені, що компанія визначила головні завдання Інтернет-магазину, його цільову аудиторію і структуру.

Скільки коштує створити інтернет магазин у Харкові?

Ми не прихильники використання шаблонного підходу, тому не називаємо всім клієнтам однакову вартість. Орієнтовна ціна за створення інтернет-магазину 299 $, але точну вартість Вам озвучать лише після того, як Ви затвердите розроблене технічне завдання і можна буде більш детально визначити терміни і обсяги робіт.

Як краще створити інтернет-магазин в Харкові під ключ або частково

Отже, Ви успішно пройшли фундаментальні етапи розробки Інтернет-магазину, і тепер його необхідно прийняти.

На що варто звернути увагу, визначаючи якість готового Інтернет-магазину?

 1. Наскільки швидко завантажуються сторінки сайту?
 2. Чи оптимізовано код сайту для швидкого SEO-просування?
 3. Чи має сайт адаптивну структуру?
 4. Наскільки зручним є «юзабіліті» Інтернет-магазину?

Якщо хоча б один із цих критеріїв відсутній, Вам варто приготуватися до подальших труднощів просування Інтернет-магазину в мережі. І причини цього є досить тривіальні.

1. Як впливає швидкість завантаження сайту на його якість?

Через високу конкуренцію кожен Інтернет-магазин повинен мати значну швидкість завантаження своїх сторінок. Зумовлено це тим, що користувач, у пошуках потрібного продукту, може одночасно відкрити кілька ресурсів. Переможе той, який найшвидше завантажить свій контент. Водночас і пошукові системи досить вимогливі до швидкості сайтів. Наприклад, з 2018 року Google знижує рейтинг сайтів, які повільно працюють.

2. Як SEO-просування взаємопов'язано з оптимізацією коду сайту?

Як SEO пов'язано з оптимізацією коду сайту

Мова йде саме про технічну будову сайту. Велике значення має те, як написаний код сайту і, якщо він має заплутану структуру, пошуковим системам набагато складніше індексувати його сторінки, а значить – він буде довше просуватися в топ.

3. Яку роль відіграє адаптивність структури сайту?

Сучасний користувач може відвідати Ваш сайт із таких пристроїв:

- ноутбука;

- ПК;

- планшета;

- мобільного телефона.

Важливо, щоб інформація, яка відобразиться на екрані його пристрою, була однаково зручною і зрозумілою. Якщо сайт не відповідає даній вимозі, то конверсія Інтернет-магазину буде суттєво нижчою. Крім цього, пошукова система вважає обов'язковим показником якості сайту наявність адаптивної версії.

Адаптатівний як важливий фактор при створенні інтернет-магазину в Харкові

 

4. Наскільки важлива «юзабіліті» Інтернет-магазину?

Сучасні користувачі досить вимогливі до веб-ресурсів, в першу чергу, до зручності їх використання – «юзабіліті». Наша веб-студія подбає про те, щоб Ваш Інтернет-магазин був максимально зручним для користувачів.

Просування Інтернет-магазину в Харкові

Якщо Вашою метою є створення власного Інтернет-магазину в Харкові, то варто підготуватися до успішного просування сайту.

Щоб отримати бажаний результат, наші клієнти пройшли наступні етапи:

1. Звернулися у професійну веб-студію, якість якої підтверджувалася позитивними відгуками не тільки на ресурсі компанії, але і в популярних соціальних мережах. Така співпраця є трохи дорожчою, ніж робота з фрілансерами або знайомими, але Ви отримаєте якісний результат, який незабаром принесе бажаний прибуток.

2. Переконалися у рівні кваліфікованості студії, звернувши увагу на оптимізацію сайтів, а також наявність адаптивної версії ресурсу. Варто також звернути увагу на те, чи надає компанія тестування демо-версії магазину. Так Ви зможете більш детально ознайомитися з можливостями розробника і зіставити їх із наданим портфоліо. А ось швидкість завантаження готового сайту можна перевірити, використовуючи спеціальні сервіси: Google Page Speed або ж GTMetrix.

3. Підготувалися до початку роботи Інтернет-магазину: необхідно заздалегідь визначитися з ринковою нішею і виявити цільову аудиторію. Ви повинні бути впевнені не тільки у якості роботи розробника сайту, але й у своїх постачальниках, що надають товари для Інтернет-бізнесу.

Просування інтернет-магазину в Харкові

 Останній пункт є надзвичайно важливим, але він залежить виключно від замовника конкретного сайту, оскільки тільки він може задати подальший напрямок розвитку власного Інтернет-магазину. А команда веб-студії докладе максимум зусиль, щоб структурувати всю отриману інформацію і створити правильну структуру сайту разом з надійним планом просування. Нагадуємо, що в нашій компанії кожен проект має свого особистого менеджера, який відповість на всі запитання.

При правильному підході до проектування Інтернет-магазину «під ключ», а також правильній стратегії подальшого просування ресурсу, можна скоротити тривалість процесу залучення клієнтів. Але це можливо досягнути, звертаючись у професійну веб-студію. Після такої співпраці, вже на перших тижнях роботи Інтернет-магазину Ви почнете отримувати замовлення, тим самим збільшуючи окупність усіх вкладених коштів у його розробку. Створюючи надійний фундамент, Ви впливаєте на подальший розвиток свого бізнесу.

Якщо перед Вами стоїть мета – створити Інтернет-магазин у Харкові або ж в іншому місті України, наша студія готова допомогти Вам у цьому. Наші менеджери готові відповісти на всі актуальні для Вас запитання і розробити технічне завдання виключно під Ваші потреби.

Важливі поради про те, як створити і розкрутити інтернет-магазин в Харкові 


Коли для Вас важлива якість і результат, звертайтеся у веб-студію "NeoSeo". Ми готові створити як сайт «під ключ», так і ресурс будь-якого іншого формату.


Досягайте вершин разом із професіоналами! Команда "NeoSeo".

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]