Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Розробка Інтернет-магазину у Львові: обираємо правильно

Як розробити успішний Інтернет-магазин у Львові, який забезпечує високі продажі? У цій статті Ви знайдете вичерпні поради та слушні рекомендації.

Мабуть, ніхто не заперечить, що Інтернет-комерція є найбільш рентабельним сегментом ведення бізнесу, оскільки створення Інтернет-магазину у м. Львів не вимагає багато часу на реалізацію, але при цьому має достатню кількість переваг. Тому не дивно, що популярність даного бізнесу досить висока.

Створення інтернет-магазину у Львові

На користь цього міркування можна підкреслити те, що, створюючи Інтернет-магазин, можна істотно прискорити процес збільшення конверсії, яка безпосередньо пов'язана зі зростанням замовлень, а значить – і прибутку. Дані статистики за минулий рік демонструють, що жителі Львова досить активно здійснювали покупки в Інтернет-магазинах, про що свідчить зростання прибутку цього сегменту до 15 млрд гривень. З огляду на цей факт, можна зрозуміти, чому підприємці прагнуть створити саме Інтернет-магазин, а не офлайнову точку.

Розробка Інтернет-магазину у місті Львів: основні вимоги

Через високу актуальність цієї теми ми вирішили розглянути її більш детально, вивчивши основні вимоги до створення та відкриття Інтернет-магазину у Львові.

Прочитавши цю статтю, Ви зможете дізнатися, як суттєво прискорити процес збільшення прибутку, використовуючи продажі в Інтернеті. Ґрунтуючись на отриманій інформації, Ви зможете знайти способи залучення додаткової аудиторії для розвитку свого бізнесу не тільки у Львові, а й далеко за його межами. За короткий термін Ви матимете змогу створити бізнес національного масштабу, на який, у випадку відкриття офлайновой точки, пішло б кілька років.

При створенні Інтернет-магазину у Львові Ви помітите, як швидко він розростається далеко за межі міста, стаючи відомим в інших містах і областях України. Як тільки-но у Вас почнуть з'являтися нові клієнти з різних міст країни, Ви почнете усвідомлювати рентабельність свого бізнесу. Однак, дане твердження доречне лише в тому випадку, якщо за розробкою Інтернет-магазину Ви звертаєтеся до професіоналів.

Які етапи потрібно пройти, перш ніж отримати прибутковий Інтернет-магазин?

 1. Розробка сайту.
 2. Просування на перші позиції пошукових систем.
 3. Успішна реалізація заявок від клієнтів.

Розробка інтернет-магазину у Львові

З найперших кроків створення Інтернет-магазину Ви створюєте основу для свого успішного бізнесу. Тому величезне значення має той факт, наскільки відповідально Ви підійшли до вибору розробника. Ми вирішили допомогти Вам у цьому питанні, тому зібрали головні критерії вибору розробника Інтернет-магазину у Львові.

Розробка Інтернет-магазину у Львові: фрілансери чи веб-студія?

У кожного клієнта є вибір, яким чином він буде створювати свій Інтернет-магазин:

 • звернеться до фрілансерів;
 • замовить сайт у веб-студії;
 • скористається допомогою знайомих для виконання даного завдання.

Створення та розробку Інтернет-магазину ми розглядаємо виключно з професійного боку, тому детально розглядати третій варіант не будемо. Справа в тім, що даний спосіб розробки занадто ризикований, оскільки, економлячи в кілька разів свої кошти, Ви можете отримати неякісну роботу або сайт, який ніколи не потрапить у топ пошукових систем. Чому? Тому що розробка Інтернет-магазину вимагає участі декількох фахівців. А ось про це ми розповімо трішки згодом.

Отже, мова йтиме про перші два варіанти: про фрілансерів та веб-студії. Ці два варіанти мають основну відмінність – вартість. Звертаючись до фрілансерів, клієнт свідомо знає, що така співпраця обійдеться йому набагато дешевше, але чому ж так відбувається?

Як відомо, фрілансери – це віддалені працівники, які мають вузьку спрямованість праці. Їхня відмінність від веб-студії полягає в тому, що такий працівник не має певного юридичного місця праці, оскільки виконує проекти вдома, а також, що трапляється доволі часто, не відповідає перед податковими службами. Таким чином, фрілансер може економити на оренді офісного приміщення, а також на податкових виплатах. Відповідно, за таких обставин розумно оцінювати свою роботу за нижчою вартістю.

Вибір виконавця для розробки інтернет-магазину у Львові поради NeoSeo

Але мало хто з клієнтів замислюється над тим, чим може обернутися така економія:

 1. Фрілансер може просто «зникнути» з отриманою передоплатою (майже всі фрілансери беруть передоплату в розмірі 50%);
 2. У даній сфері дуже багато дилетантів, які у спробі збільшити свій дохід беруть замовлення, що зовсім не відповідають їхнім навичкам і рівню досвіду;
 3. Ви ризикуєте надовго зупинитися на етапі правок, що, в підсумку, порушить усі Ваші плани щодо термінів створення сайту.

І це лише верхівка айсберга. На досвіді можна зустріти набагато більше «каменів спотикання», через які Ви понесете не тільки фінансові збитки, а й моральні. На жаль, через те, що фрілансери не підписують договір про співпрацю, Ви ніяк не доведете свою правоту, і, все, що зможете зробити – написати негативний відгук про горе-працівника.

Якщо ж Ви – за спокій і професіоналізм, то варто звернутися у професійну веб-студію, в якій над Вашим проектом обов'язково працюватимуть:

 • програміст-розробник;
 • дизайнер;
 • Інтернет-маркетолог.

Саме завдяки такому підходові можна забезпечити сайт всім необхідним:

 • сучасним і зручним дизайном;
 • потрібною цільовою аудиторією;
 • планом оптимізації сайту для подальшого просування в топ-10 пошукових систем.

Коли Ви звертаєтеся за розробкою до професіоналів, над поставленим завданням будуть працювати керівник проекту та менеджер, а не Ви. У разі взаємодії з фрілансерами, відповідальність повністю лягає на Ваші плечі, а ризики у такому випадку – неминучі.

Чому варто вибрати веб-студію при створенні Інтернет-магазину?

Коли Ви шукаєте впевненість у виконавцеві, то варто звернути увагу саме на наявність письмового договору – це велика різниця між взаємодією з веб-студією і фрілансером. Підписуючи договір, Ви тим самим захищаєте себе юридично впродовж усього процесу співпраці. Так Ви можете не турбуватися про те, що виконавець зникне з Вашою передоплатою, не виконавши свої зобов'язання.

Якщо мова йде про професійні веб-студії Львова, варто відзначити, що такі компанії досить відповідально ставляться до набутої репутації. Досвідчена веб-студія зазвичай не буде жертвувати довірою клієнтів заради одноразової вигоди.

Плюси роботи з веб-студією при створенні інтернет-магазину у Львові

При співпраці з компанією NeoSeo, Ви можете бути впевнені, що у професійній розробці Інтернет-магазину братимуть участь виключно фахівці високого рівня майстерності. Співробітники нашої веб-студії працюють в один і той же час, оскільки знаходяться в єдиному офісі, що дозволяє конструктивно виконувати усі передбачені планом завдання. Команда NeoSeo складається з програмістів, маркетологів, копірайтерів та дизайнерів. Тому ми упевнено можемо стверджувати, що над розробкою Вашого Інтернет-магазину працюватимуть якісно і професійно.

Коли Ви співпрацюєте з командою, яка знає свою справу, Ви отримаєте:

- Можливість постійно контролювати хід роботи: кожен з наших клієнтів отримує доступ до особистого кабінету, в якому він матиме можливість спостерігати за терміном виконання поставлених завдань.

- Швидка відповідь менеджера: оскільки кожен проект очолює відповідальний менеджер, відповідь на поставлене запитання Ви будете отримувати досить швидко (а ось при роботі з фрілансерами варто налаштуватися до очікування відповіді від декількох годин до декількох днів).

- Професійний підхід: коли мова йде про співпрацю з веб-студією, можна сміливо заявити, що Вам нададуть гідний сервіс, адже над проектом працюватимуть винятково професіонали своєї справи, які прагнуть до якісного результату. Вони мають більш ґрунтовний досвід, аніж фахівці зі сфери фрілансу.

- Повноцінний супровід: наша студія надає безкоштовний супровід впродовж 30 днів після завершення роботи над проектом. Це передбачено для того, щоби клієнти могли отримати відповідь на будь-які запитання і забезпечити підтримку онлайн-бізнесу на етапі початку роботи з Інтернет-магазином. Чи варто згадувати про те, що консультації фрілансерів після завершення співпраці будуть Вам обійдуться у кругленьку суму?

- Виконання затверджених термінів: веб-студії відрізняються від фрілансу високим рівнем відповідальності. Тому компанія завжди намагається виконати терміни виконання, задекларовані у договорі. Якщо відбуваються незаплановані виправлення, що впливають на терміни роботи, Ви завжди зможете отримати компенсацію.

Що варто врахувати при створенні інтернет-магазину у Львові

Створення Інтернет-магазину у Львові: що варто врахувати на перших етапах?

Щоб зрозуміти, звернулися Ви у професійну студію чи перед Вами дилетанти, варто звернути увагу на такі характеристики:

 • Досвід роботи компанії – він повинен бути понад п'ять років.
 • Наявність відгуків, причому позитивних.
 • Надання тестової версії демо-магазину.

Тепер розглянемо кожну з характеристик більш детально.

Яке значення має досвід компанії?

Коли мова йде про розробку Інтернет-магазину, дуже важливо, щоб над його створенням працювали досвідчені фахівці, які знають всі можливі «підводні камені». По-перше, так Ви будете впевнені, що виконання проекту не займе багато часу, а, по-друге, Вам не доведеться платити за те, що працівники набираються досвіду коштом Вашого проекту.

Вибираючи студію з багаторічним досвідом, Ви можете бути впевнені, що:

- Ваші гроші не зникнуть безслідно. Оскільки компанія, яка напрацювала авторитет, цінує власну репутацію, вона ніколи не буде нею ризикувати. Ви можете бути впевнені, що, заплативши передоплату за розробку, веб-студія виконає поставлені завдання. Якщо компанія дійсно професійна, то перше, що вона зробить – це запропонує укласти договір планованих робіт. Складаючи технічне завдання, менеджер проекту не тільки укладає план необхідних робіт, а й заощаджує Ваш час, а як відомо, час – гроші.

- Коли Ви співпрацюєте з веб-студією професійного рівня, можете бути впевнені, що результат такої роботи буде набагато вищим, ніж при розробці у фрілансерів або знайомих. Команда професіоналів веб-студії NeoSeo зробить все можливе, щоб Ви могли отримати функціональний, якісний і зручний сайт, просування якого не потребує багато сил і грошей.

Яке значення мають позитивні відгуки?

Важливість відгуків при замовленні розробки інтернет-магазину у веб-студії

На жаль, не всі компанії чесні перед своїми клієнтами – багато хто з них використовують підставні відгуки, щоб заслужити довіру. Саме тому цю інформацію варто перевіряти на правдивість. У цьому Вам допоможуть інші джерела інформації, наприклад, соціальні мережі. Компанія NeoSeo має відгуки в таких популярних соціальних мережах, як Facebook і Google+. Ми з пошаною ставимося до думок своїх клієнтів.

Яке значення має можливість тестування демо-версії сайту?

Дуже мало компаній використовують даний функціонал у своєму бізнесі. Ми вважаємо, що він є обов'язковим, оскільки дозволяє потенційному клієнту оцінити рівень якості наших робіт, а також визначитися зі складністю свого Інтернет-магазину.

Кожен клієнт – індивідуальний, тому до кожного повинен бути відповідний підхід. Ми не використовуємо шаблонні рішення, які будь-хто може придбати в Інтернеті за 50 доларів. Ми – за індивідуальність і вирішення цілей клієнта. Це той випадок, коли має значення якість, а не кількість.

Як створюється Інтернет-магазин?

На перших етапах дуже важливо визначити, який саме проект Ви плануєте – це буде Інтернет-магазин «під ключ» чи більш простий варіант? Коли стоїть завдання замовити Інтернет-магазин «під ключ», важливо зупинити свій вибір на професійній веб-студії, яка зарекомендує себе ще на перших кроках взаємодії – вона запропонує відповісти на кілька запитань, що визначають Ваші цілі та плани щодо створення Інтернет-магазину.

Менеджер проекту отримує Вашу анкету, а потім починає створювати план розробки та оцінювати цільову аудиторію сайту. Потім розробляється технічне завдання, ґрунтуючись на якому можна визначити обсяги робіт і необхідні терміни. Лише після всіх цих етапів Вам озвучать вартість розробки Інтернет-магазину.

Як створити інтернет-магазин у Львові поради від NeoSeo

Якщо Вам відразу ж називають ціни створення Інтернет-магазину, то можете бути впевнені, що мова йде про шаблонний варіант сайту.

Ми розглянули з Вами головні критерії для вибору студії, яка буде працювати над створенням сайту.

На що варто звернути увагу після того, як сайт готовий?

 1. Яка швидкість завантаження сторінок сайту?
 2. Чи код сайту оптимізований для прискореного просування?
 3. Чи сайт адаптується під розширення пристроїв?
 4. Чи зручно й зрозуміло використовувати сайт користувачами?

Якщо хоча б на одне з цих запитань Ви відповіли негативно, варто підготуватися до труднощів у просуванні, а значить – і додаткового бюджету для отримання перших клієнтів.

Чому важлива швидкість завантаження сторінок сайту?

Оскільки конкуренція Інтернет-комерції досить висока, варто подбати про те, щоб Ваш сайт був найшвидшим. Уявіть, що користувач у пошуках товару відкриває одночасно кілька вкладок, на одній із них – Ваш Інтернет-магазин, а на інших – сайти конкурентів. Як Ви думаєте, на якому сайті він зробить замовлення? Вірно, на тому, на якому найшвидше завантажиться контент сторінки.

Швидкість завантаження не тільки впливає на вибір користувача, але і на рейтинг сайту. З 2018 року пошукові системи висувають вимоги до швидкості завантаження, і, якщо сайт відстає від норм, його рейтинг буде знижений.

Чому код сайту повинен бути оптимізованим?

Не думайте, що на швидкість просування впливає лише контент сайту. Якщо код ресурсу написаний складно і незрозуміло, пошуковій системі знадобиться багато часу для його індексації, а отже, Ви будете витрачати дуже багато сил на просування такого Інтернет-магазину.

Чому сайт повинен адаптуватися під пристрій?

Адаптивний дизайн як важлива складова інтернет-магазину

Впевнені, що Ви відвідуєте Інтернет не тільки з домашнього ПК. Ваші потенційні клієнти також можуть зайти на сторінки Інтернет-магазину з будь-якого пристрою:

 • ноутбука;
 • ПК;
 • планшета;
 • мобільного телефона.

Величезне значення має те, як відображається сайт на кожному з них. Важливо, щоб сайт виглядав однаково привабливо і зручно на всіх пристроях. Так Ви будете впевнені у високій конверсії сайту. Варто відзначити й вимоги пошукових систем, які знижують позиції ресурсу, якщо він не має, наприклад, мобільної версії.

Коли перед Вами стоїть мета – створити свій Інтернет-магазин у Львові, подбайте про його просування.

Отже, які етапи створення успішного Інтернет-магазину?

 1. Необхідно вибрати професійну веб-студію, яка має позитивні відгуки. Не забувайте про правдивість таких відгуків. Якщо Ви зробите правильний вибір, можете бути впевнені, що, попри більш високу вартість, така співпраця буде більш якісною та продуктивною.
 2. Перевірте кваліфікацію веб-студії. Це легко зробити, вивчивши оптимізацію готових сайтів, а також наявність адаптивної версії. Зверніть увагу і на наявність тестової демо-версії Інтернет-магазину. Саме вона дозволить визначити професіоналізм компанії та спланувати необхідний функціонал для Вашого сайту. Загляньте в портфоліо компанії – чи є там привабливі для Вас приклади робіт? І, звичайно ж, варто перевірити всі сайти на швидкість їх завантаження – у цьому допоможуть сервіси: Google Page Speed або ж GTMetrix.
 3. Підготуйтеся до розробки Інтернет-магазину: Вам варто заздалегідь визначитися, яку Ви хочете зайняти ринкову нішу, так буде простіше оцінити цільову аудиторію. Перевірте роботу постачальників товару, адже Ваша впевненість повинна стосуватися не тільки розробки Інтернет-магазину, але й передусім – постачання товару.

Останній пункт є одним із ключових етапів, оскільки саме він задає курс подальших робіт. Тільки Ви зможете визначити головні цілі й потреби, а наша команда зробить все необхідне, щоб структурувати отриману інформацію й почати проектування успішного Інтернет-магазину. Дане завдання буде поставлено для Вашого особистого менеджера NeoSeo, який буде відповідати за його поетапне виконання.

Просування інтернет-магазину у Львові поради від NeoSeo

Знаючи, який підхід використовувати в проектуванні Інтернет-магазину «під ключ», а також вибираючи правильну стратегію просування, можна істотно скоротити терміни виконання проекту і досягнення необхідних цілей. Для нас головною метою є прибуток клієнта, тому ми розробляємо сайти, які з перших тижнів приносять дохід. Саме так будується бізнес національного масштабу.

Якщо Ви плануєте створити Інтернет-магазин у Львові або ж у будь-якому іншому місті України, компанія NeoSeo готова надати свої професійні послуги. Менеджери нашої веб-студії завжди готові надати необхідну консультацію і відповісти на всі Ваші запитання. Ми визначимо Ваші потреби й розробимо технічне завдання, що відповідає всім поставленим цілям.

Ви розпочали пошук компанії, для якої важлива якість і результативність? Вибирайте NeoSeo, адже тут знають, не тільки як створити та грамотно «просунути» Інтернет-магазин «під ключ», а й інший веб-ресурс будь-якої складності.

Будьте на крок попереду своїх конкурентів разом з командою NeoSeo!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]