Ми використовуємо cookies для поліпшення роботи сайту та надання наших послуг. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт ви підтверджуєте згоду з Політикою Конфіденційності

Обмін і синхронізація даних Інтернет-магазину на OpenCart з програмою 1С: Підприємство

Послуга налаштування інтеграції обміну (exchange) і синхронізації даних Інтернет-магазину на OpenCart з програмою обліку товарів 1С: Підприємство, управління торгівлею: як полегшити свій бізнес.

Ви - власник Інтернет-магазину, який розроблений на CMS OpenCart, а для обліку товарних запасів використовуєте програму "1С: Підприємство"? Ви втомилися постійно вносити замовлення з Інтернет-магазину в ручному режимі, а плутанина з сумою доставки, яка додана до загальної вартості товару вже досягла точки кипіння? Ви страждаєте через виправлення помилок, обумовлених«людським фактором» при внесенні замовлень в 1С?

В такому випадку вам ТЕРМІНОВО потрібно налаштувати інтеграцію між Інтернет-магазином і 1С управління торгівлею, щоб відбувався автоматичний обмін і синхронізація даних. Саме для оптимізації процесів вашого бізнесу ми пропонуємо спеціальне програмне рішення і послугу "під ключ", які дозволять налаштувати автоматичний обмін і синхронізацію роботи Інтернет-магазину з програмою 1С: Підприємство.

Інтеграція даних Інтернет-магазину на OpenCart з 1С

Чим вигідна інтеграція обміну і синхронізації даних Інтернет-магазину на OpenCart з 1С?

 • По-перше, фінансова вигода (не потрібно платити працівникам за оформлення замовлень);
 • по-друге, організаційна оптимізація бізнес-процесів (синхронізація замовлень, актуальна інформація про залишки на складах, спрощення процесу оформлення документації що стосується доставки і т.п. - всі процеси відбуваються автоматично);
 • по-третє, економія часу (на оформлення замовлень, а також на контроль, перевірку і усунення помилок).

Спеціалисти веб-студії «NeoSeo» налаштують автоматичні процеси обміну даними між Інтернет-магазином і програмою 1С: Підприємство "під ключ".

Що входить в зміст послуги?

Застосування 1С: Підприємство в роботі вашого Інтернет-магазину, а також синхронізація даних з офлайн-магазином або складом передбачає:

 • автоматизацію організаційної діяльності Інтернет-магазину, додавання ресурсу в загальну систему обліку підприємства;
 • цілісну картину фінансових справ і підсумків роботи Інтернет-магазину, а також інших точок продажів;
 • оптимізацію фінансового аналізу діяльності Інтернет-магазину і т.п.

Підтримуються версії OpenCart: 1.5.x, 2.x, NEW! 3 версія OpenCart!

Крок №1: «вигрузка» товарів з 1С: Підприємство в Інтернет-магазин на OpenCart.

Які дані про товари «вивантажуються» на сайт?

 • назва товару (на одній мові);
 • опис товару (на одній мові);
 • категорія товару;
 • виробник товару (якщо вказано);
 • основне зображення товару;
 • вага товару;
 • параметри товару (довжина, ширина, висота);
 • характеристики товару;
 • атрибути товару;
 • залишок товару;
 • основна ціна товару;
 • оптові або акційні ціни товарів.

Автоматична синхронізація даних відбувається з періодичністю, як правило, 1 раз на годину, але при необхідності можна виконати екстренне «вивантаження» товарів вручну.

Крок №2: налаштування «завантаження» замовлень з Інтернет-магазину в 1С: Підприємство.

Регулярне автоматичне «завантаження» замовлень з сайту вашого Інтернет-магазину на OpenCart в програму 1С: Підприємство, управління торгівлею відбувається, як правило, 1 раз/5 хв., але при необхідності можна виконати «завантаження» товарів вручну.

При «завантаженні» замовлень в програму 1С: Підприємство формуються документи «Замовлення Покупця», які містять наступну інформацію:

 • номер замовлення з Інтернет-магазину;
 • дата замовлення з Інтернет-магазину;
 • замовлені товари (згідно зі списком замовлення);
 • додаткова інформація до замовлення (примітки, які при необхідності вказує покупець).

При формуванні замовлення автоматично створюється контрагент, який містить дані з Інтернет-магазину:

 • прізвище та ім'я;
 • адреса електронної пошти;
 • контактний телефон;
 • адреса доставки.

Nota Bene! При бажанні замовника до формування замовлень в 1С можна включити такі пункти як «спосіб доставки» або «спосіб оплати». Однак, як правило, таку інформацію доцільніше оформити як примітки до замовлення.Синхронізація даних Інтернет-магазину на OpenCart з 1С

Звертаємо вашу увагу, що при «вивантаженні» замовлень опцію «спосіб доставки» можна оформити як однойменну номенклатуру. Це дозволить вам уникнути неточностей: віднімання від загальної суми ціни за товар і вартість доставки.

Для прикладу: «Доставка кур'єром, 1шт, 30 грн.» - ця номенклатура буде відділена від ціни за товар. В такому випадку сума замовлення в Інтернет-магазині і в програмі 1С: Підприємство будуть збігатися.

Крок №3: «вивантаження» замовлень

Фахівці веб-студії «NeoSeo» налаштовують регулярне автоматичне «вивантаження» замовлень. Для автоматичного «вивантаження» замовлень може знадобитися створити додатковий статус замовлення (наприклад, «В обробці», «Комплектується»). Цей «кінцевий» статус потрібен для того, щоб замовлення в подальшому не «вивантажувалося» повторно.

Якщо у вашому Інтернет-магазині представлена велика кількість товарів, то для зручності роботи можемо запропонувати «Швидкий редактор товарів» та «Швидкий редактор замовлень» для Інтернет-магазинів на OpenCart власної розробки.

Особливості роботи нашого програмного рішення з іншими програмами

Синхронізація даних Інтернет-магазину (exchange) з програмою обліку товарів відбувається з наступними версіями 1С: Підприємство, Управління Торгівлею - 8.1, 8.2, 8.3.

Наше програмне рішення підтримує такі конфігурації:

 • УТ 2.3 і вище (Україна);
 • УТ 10 і вище (Росія);
 • УНФ 1.6 і вище.

Налаштування даних Інтернет-магазину на OpenCart з 1С

Інформація про програмне рішення

Програмне рішення "обмін (exchange), синхронізація і інтеграція даних Інтернет-магазину на OpenCart з програмою обліку товарів 1С: Підприємство успішно встановлено фахівцями веб-студії «NeoSeo» понад 500 разів "під ключ".

Серед Інтернет-магазинів, які використовують наше програмне рішення:

 • romastyle.ua;
 • mot-master.ru;
 • top-advance.ru;
 • ajanta-auto.com;
 • paley.com.ua и др.

Переваги роботи з нашим програмним рішенням:

Програмним рішенням по синхронізації даних Інтернет-магазину з програмою обліку 1С від веб-студії «NeoSeo» користуються тисячі вебмайстрів і веб-студій з усього СНД - це краще рішення на ринку, яке постійно допрацьовується.

Технічна підтримка

Веб-студія «NeoSeo» забезпечує безкоштовну технічну підтримку розробленого програмного рішення. Однак, буває, що проблеми можуть виникнути не в роботі нашого програмного рішення, а в самій програмі 1С: Підприємство (наприклад, розбіжність кількості залишків в 1С і в Інтернет-магазині). В такому випадку, всі питання ми теж вирішимо, але на платній основі.

Поширені запитання:

1. Питання: Чи можна протестувати модуль "NeoSeo Обмін з 1с" і синхронізацію даних Інтернет-магазину на OpenCart з програмою 1С перед покупкою?

Відповідь: так, ми надаємо тестову ліцензію, яка дозволить вам познайомитися з функціоналом, протестувати все і оцінити можливості модуля NeoSeo. Тестова ліцензія видається 1 раз на 14 днів на 1 домен. Повторна видача ліцензії неможлива.

2. Питання: Чи можна самостійно налаштувати модуль обміну 1C від NeoSeo?

Відповідь: так, можна, ознайомтеся з модулем "NeoSeo Інтеграція обміну і синхронізації з 1С: Підприємство". За допомогою детальної інструкції багато веб-майстрів розібралися і налаштовують обмін та синхронізацію самостійно. Якщо все ж виникнуть складнощі, Ви завжди можете звернутися до нас за консультацією або ж для замовлення послуги синхронізації з 1с під ключ

3. Питання: Чи можливо за допомогою модулю "NeoSeo Обмін з 1с" заповнити базу 1с даними з сайту або потрібно забивати усі товари в 1с вручну?

Відповідь: Модуль підтримує вивантаження товарів і категорій із сайту. Протокол CommerceML не підтримує завантаження даних по товарах з сайту в 1с з коробки. Якщо у Вас виникла задача щодо заповнення бази 1с з сайту, і ви є програмістом 1с або хоча б в змозі найняти програміста 1с, то ось вам інструкція як це реалізувати: https://support.neoseo.com.ua/knowledge_base/item/85290.

В іншому випадку, ми можемо допомогти Вам перенести товари в 1с. Для оцінки уточніть версію 1с і надішліть скрін про програму на https://support.neoseo.com.ua.

4. Питання: на який термін надається ліцензія на використання модуля "NeoSeo Обмін з 1с" після оплати?

Відповідь: Після покупки, ліцензія видається Вам на зовсім, а от отримувати безкоштовно оновлення модуля Ви можете тільки впродовж 1 року. По закінченню цього терміну, якщо Вам потрібно буде оновитися, Ви повинні будете оплатити продовження. Якщо оновлюватися не потрібно, тоді і сплачувати нічого не потрібно.

5. Питання: при вивантаженні з 1с більше 10000 товарів виникає помилка сервера 500 або 504, якщо вивантажувати менше, то все нормально, поліпшили тариф на хостингу але нічого не змінилося, в товарах тільки назва і ціна без картинок. Може є якісь обмеження по роботі скрипта або можливість обробляти дані порціями. Як можна вирішити таку проблему?

Відповідь: в такому випадку спробуйте ввімкнути в налаштуваннях модуля вимагати архів. Або ж налаштуйте кілька обмінів із різними каталогами, які будуть запускатись один після одного. Але, якщо Ви використовуєте налаштування Вимикати відсутні - від цієї опції необхідно буде відмовитися, інакше потрібні товари можуть бути відключені.

6. Питання: В 1с модифікації товару створені окремими товарами, але на сайті необхідно, щоб ці товари стали опціями. Таке можливо?

Відповідь: варіантів декілька:

1. Виправляти вручну всю номенклатуру.

2. Використовувати артикули в опціях. Ставиться спеціальний модуль, який додає до опцій поле артикулу і потім усі товари треба заводити в магазині вручну, тобто, вручну вказується і товар, і опції до нього, і артикул в опції. Це казковий мененгіт, але майже єдиний вихід для тих хто хоче на стороні 1с зберігати кожну опцію окремою позицією. В цьому випадку Вам також потрібна ручна робота, але на стороні магазину.

3. Другий варіант можна автоматизувати. Тобто на стороні 1с вводиться дві властивості - серія і опція. Серія це те, що дозволяє згрупувати номенклатури в один товар. Наприклад iPhone 6s. Опція це те, під чим групувати. Наприклад 32GB, 64GB, 128GB. В результаті якщо ми бачимо що товар має серію, то ми шукаємо товар з такою ж серією та додаємо до нього опцію з вказаною назвою. І у нас вийде один товар iPhone 6s з опціями 32GB, 64GB, 128GB. Цей спосіб ще не реалізовувався і буде потрібно робота як з Вашої сторони, так і з нашої.

7. Питання: чи може Ваш модуль інтеграції, обміну та синхронізації даних Інтернет-магазину з програмою 1С передавати дисконтну карту або номер купона зі знижкою в % із замовлень в 1С?

Відповідь: модуль підтримує передачу підсумків замовлення, в тому числі і знижок в замовленні. Але тільки у вигляді товарів. Протокол обміну з 1с не призначений для передачі дисконтів і тд., Тому всі знижки і методи доставки (всі підсумки в замовленні) в 1с можна передати тільки у вигляді товарів.

Тобто при відкритті замовлення у Вас в 1с буде щось на зразок цього:

Товар 1 - 100 гривень

Товар 2 - 200 гривень

Персональна знижка - 10 гривень

8. Питання: встановив модуль "NeoSeo Обмін з 1с", товари вивантажуються, а замовлення не завантажуються в 1с - не вдалося прочитати XML. Що робити?

Відповідь: спробуйте змінити кодування файлу. Для цього в налаштуваннях модуля на вкладці замовлення знайдіть опцію "Вивантажувати в utf-8". Якщо вона ввімкнена - вимкніть і навпаки. Якщо відключена - увімкніть. Також, причина може бути в тому, що файл замовлення не дійсний. Таке можливо, коли в назві товару, методі дотсавки або оплати, використовується непідтримуваний форматом символ. Для того, щоб перевірити валідність модуля, його необхідно завантажити через налаштування модуля і відкрити в браузері, або ж пропустити через XML валідатор.

9. Питання: в чому принципова відмінність модулів "NeoSeo Обмін з Class365" і "NeoSeo Обмін з 1с"?

Відповідь: різниця звичайно в цих двох рішеннях є і вона велика. Модуль "NeoSeo Обмін з 1с" призначений для обміну за протоколом CommerceML і вся функціональність модуля обмежена даним форматом. Тобто все що дозволяє формат за стандартом - модуль підтримує. Якщо потрібно щось понад - потрібна доробка. Якщо 1с ще можна допрацювати, тому що є доступ до конфігуратору (якщо версія не хмарна), то класс265 і мійСклад це не дозволяють. Тобто вони не виконують допрацювання протоколу. Якщо Вам не потрібно нічого понад стандарту (обмін товарами в одну сторону з класс365 на сайт. Замовлення з сайту в класс265), тоді можете використовувати даний модуль.

Модуль Обмін з Класс365 реалізований спеціально для даної системи і працює не за протоколом, а по їх API. Відповідно, модуль підтримує основні функції, які надає API і при необхідності можна допрацювати функціональність модуля, якщо Вам щось потрібно. Модуль підтримує обмін товарами, категоріями, покупцями в обидві сторони. Є деякі моменти. Наприклад, якщо товар доданий на сайт, то в клас потрапить тільки назва, опис, атрибути. Залишок і ціну потрібно буде забивати в класі вручну. Ви можете взяти даний модуль на тестовий період і протестувати його роботу. Після цього визначитися, що Вам більше підходить.

10. Питання: За вашою практики +/- скільки в підсумку коштує така робота (приблизно)? Або як перед початком роботи оцінити вартість робіт? Може ви будете це робити 50 годин, а може 15 годин. Вартість в три рази більше, тому хочеться розуміти приблизні терміни. Що і як потрібно синхронізувати і хоч приблизно прикинь скільки це буде коштувати. А то не зрозуміло, приблизну вилку вартості.

Відповідь: Запросіть, будь ласка, бриф. Після його заповнення приступаємо до роботи.

Після його заповнення повідомте. Повірте нашому досвіду. Буває, що в брифі все розписано і начебто ніяких проблем не повинно виникнути, але 1С - це зовнішній сервіс, багато чого залежить від конфігурації, ведення обліку і тд. Бриф дає зрозуміти, що Ви хочете отримати в результаті, але не передбачає проблеми. Всі складні ситуації завжди виникають тільки при роботі над завданням і заздалегідь ніяк їх передбачити не можна. Наприклад, починаємо роботу, з'ясовується, що не передаються потрібні дані. Починаємо розбиратися в ситуації. Іноді для вирішення потрібно підключення фахівця з 1С, що несе додаткові витрати, які оцінити може тільки фахівець 1С. У Вас є свій фахівець? Тому Ви повинні бути готові до того, що можливо буде потрібно виконати доплату за завдання і на додаткові витрати на програміста 1С.

11. Питання: Чому при оцінці завдання в 12 годин, виконання може затягнутися на місяць?

Відповідь:  Відповідь: 1С - це зовнішній сервіс, на який ми з модуля ніяк не можемо впливати. При синхронізації із зовнішнім сервісом в процесі виконання завдання можуть виникати заздалегідь не враховані моменти. Якщо в процесі обміну з'являються помилки з боку 1С, виправити їх може тільки програміст 1С. Саме залучення ще однієї людини до процесу і сповільнює виконання.

Завдання буде виконано швидше, якщо фахівець 1С у Вас штатний, може виконати завдання швидко і бути на зв'язку в потрібний час. Але це ідеальний випадок. Найчастіше програміст 1С сторонній, і тут починається - то він забув, то захворів, то зайнятий іншим завданням. Ось і виходить, що необхідно чекати поки він виконає свою частину роботи. Після, ми приступаємо до тестування, натрапляємо ще на одну проблему з боку 1С і знову чекаємо результату від фахівця 1С. І так по колу...

Вартість і терміни виконання робіт "під ключ"

Вартість настройки інтеграції, обміну (exchange) і синхронізації роботи Інтернет-магазину з програмою 1С: Підприємство, управління торгівлею "під ключ" уточнюйте у менеджерів з продажу. Для цього заповніть форму нижче або зателефонуйте по одному з номерів в шапці сайту.

Якщо ж у вас є необхідність проведення індивідуальних робіт, наприклад, потрібно передати додаткові дані, або ж, якщо є товари, які використовують комбінації опцій, наприклад, колір + розмір, в такому випадку, напишіть на support@neoseo.com.ua, де ми з вами все попередньо обговоримо.

Терміни виконання настройки синхронізації даних Інтернет-магазину на OpenCart з 1С: Підприємство - від 2-х робочих днів.

Перед початком процедури налаштування обміну і синхронізації даних Інтернет-магазину з програмою обліку товарів 1С: Підприємство необхідно заповнити спеціальний бриф (запросіть бриф на пошту).

Шановні майбутні Клієнти веб-студії NeoSeo!

Просимо взяти до уваги, що будь-які роботи, які Ви замовляєте в нашій веб-студії, ми виконуємо на спеціально розгорнутому для цього локальному і тестовому оточенні.

Як ми вже писали раніше, при проведенні будь-якого роду робіт з програмування можливі конфлікти і збої в програмному коді, передбачити які неможливо. Тому важливо, щоб у програмістів була можливість внести зміни, протестувати і налагодити роботу нового функціоналу на локальному і тестовому оточенні, а пізніше передати вам на затвердження, не зачіпаючи основний сайт.

Це дозволить уникнути появи можливих помилок на сайті і / або повної зупинки його роботи. Ви зможете перевірити коректність роботи нового функціоналу і при бажанні внести додаткові зміни, і тільки після вашого затвердження ми переносимо дані роботи на основний сайт.

На розгортання локального і тестового оточення необхідно 3 години роботи фахівця (60 $).

З метою економії коштів ви можете відмовитися від локального і тестового оточення, але тоді всі роботи будуть проводитися на вашому основному сайті. У цьому випадку вся відповідальність за наслідки можливих помилок і некоректної роботи Інтернет-магазину лягає на вас.

Винятком можуть бути ситуації - якщо у вас зовсім новий сайт, на ньому немає відвідувачів, і роботи , що проводяться, не вплинуть на продажі вашого Інтернет-магазину.

Будемо раді бачити і вас серед Клієнтів нашої компанії, залиште ваші контакти нижче:

Коментарі

Илья
Хороший модуль?
Команда NeoSeo
Добрый день, Илья. Если модуль работает, его продали более 1000 раз и получили десятки позитивных отзывов, то да, модуль хороший! Даже отличный!
Владислав
Доброго дня, скажите, мне нужно, чтобы товары с нулевым остатком не выгружались из 1С, это возможно сделать?
Команда NeoSeo
Владислав, здравствуйте. Да, это настраивается со стороны 1с, в модуле обмена с сайтом. Там в настройках есть фильтр, который позволяет отбирать группы, которые должны быть выгружены, остаток товара и тд.
Алексей
Здравствуйте, необходимо интегрировать и синхронизировать данные интернет-магазина на ocStore 2.3.0.2с программой 1С: Интересует: 1) Каким критериям должен соответствовать интернет-магазин 2) Версии 1С: с которой можно провести интеграцию (есть ли исключения) 3) Время на интеграцию 4) Стоимость 5) Техническая поддержка интернет магазина (какие условия) 6) Есть ли тестовый период для ознакомления.
Команда NeoSeo
Здравствуйте. 1). Особых условий нет. Это должен быть магазин на opencart, версии 1.5, 2.0-2.3. 2). Модуль поддерживает синхронизацию с 1с 8.х. Так же 1с должна поддерживать обмен с сайтом. 3). Время на интеграцию рассчитывается на основе заполненного брифа. В среднем это от 15 часов. 4). Стоимость лицензии + часы на интеграцию. Стоимость 1 часа согласно выбранному тарифу. 5). Информация о технической поддержке https://neoseo.com.ua/tehnicheskaya-podderzhka 6). Вы можете получить тестовую лицензию на 14 дней. Для этого напишите на license@neoseo.com.ua c указанием: ФИО, почты, домена, версии php, версии opencart. Лицензия выдается на 1 домен и действует на домен и его поддомены. Продление тестовой лицензии или повторная выдача не возможна.
Директор
Владимир
скажите, опции товара поддерживаются?
Команда NeoSeo
Да, поддерживаются как обычные опции товара, так и связанные опции.

Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]