Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Захистіть від крадіжки фотографії товарів: послуга настройки «водяного знака» для магазинів на OpenCart

Ми живемо в часи культу візуалізації, яка викликає бажання покупців придбати те, що вони бачать, тому, картинка кожного товару в вашому Інтернет-магазині на OpenCart повинна бути якомога більш привабливою.

Не випадково власники та менеджери Інтернет-магазинів витрачають чимало коштів на організацію професійних фотозйомок товарів, які представлені в їхніх віртуальних каталогах. Однак багато нечесних підприємців вважають за краще просто скопіювати незахищене зображення з вашого сайту - вкрасти фото, за яке ви віддали чимало коштів професійним фото-майстрам ...

Уникнути цієї поширеної проблемки дуже просто: використовуйте водяні знаки (вотермарки) з логотипом Вашої компанії на фотографіях товарів.

Отже, як же поставити на фото товарів водяний знак? Скористайтеся простим рішенням від NeoSeo для OpenCart!

Веб-студія «NeoSeo» пропонує вашій увазі власну розробку «Водяний знак для OpenCart», яка:

 • автоматичне нанесення вотермарків на кожне зображення, що значно спрощує завдання нанесення водяних знаків на фото, якщо у вас магазин з декількома тисячами товарів;
 • не зачіпає мініатюри зображень;
 • не торкається спеціально вказаних папок зі зображеннями.

Програмне рішення «Водяний знак», характеристики:

Програмне рішення «Водяний знак» на OpenCart

«Водяний знак» для OpenCart налічує 13 оновлених версій. З-поміж найбільш корисних і значущих функцій можна виділити наступні:

 • зручний інтерфейс;
 • наявність візуального редактора для вибору розміру, положення і кута повороту водяного знаку;
 • підтримка oc2.0, ос2.2, oc2.3, PHP7;
 • захист від втрати прозорості, а також у випадку, коли картинка відсутня або не може бути прочитана;
 • сканування трьох рівнів каталогів для виключення;
 • можливість очищення кеша зображень та ін.

Функціональні можливості «Водяного знака» для OpenCart передбачають:

 • надзвичайно просте візуальне налаштування відображення водяного знаку;
 • можливість приховати справжній шлях до зображення, щоб грамотні злодії не змогли визначити, де саме знаходиться оригінальний файл із зображенням;
 • задати виключення на мінімальний розмір зображень, щоб не накладати водяний знак на мініатюри картинок;
 • задати виключення на максимальний розмір зображень, щоб не накладати водяний знак на банери;
 • задати виключення на каталоги із зображеннями, щоб не наносити водяний знак на рекламні матеріали, які цього не потребують.

Як зробити водяний знак на фото за допомогою нашого програмного рішення

Ви можете самостійно налаштувати водяний знак для фотографій ваших товарів. Для цього, Вам потрібно купити ліцензію на програмне рішення «Водяний знак» і встановити його за інструкцією. Тепер Заходьте в адмінку свого Інтернет-магазину, переходите в розділ Додатки, Модулі та знаходите "Водяний знак", переходимо і бачимо такий функціонал.

Подальше взаємодія дуже просте:

Крок 1. Завантажуємо фото свого логотипу натиснувши на кнопку "вибрати" і налаштовуємо його розташування на фото.
Крок 2. Переходимо на вкладку Параметри, тут ми можемо більш точно вказати зображення з яких папок потрібно додати лого.
Крок 3. Включаємо Приховувати шлях до зображення в папці image для захисту від самих хитрих.

Як зробити водяний знак на фото товарів в OpenCart - NeoSeo

Якщо Ваш сайт вимагає більш тонких налаштувань або у Вас просто немає часу в цьому всьому розбиратися - замовляйте послугу створення водяного знака на фото у нас! В такому випадку Вам потрібно лише купити ліцензію на модуль, а фахівці NeoSeo налаштують його для Вашого сайту.

Nota Bene! Програмне рішення «Водяний знак» від веб-студії «NeoSeo» має обмеження на роботу з програмою SEO CMS PRO. Тож якщо на ваші зображення потрібно встановити водяний знак, то слід просто відкрити адаптивний resize в налаштуваннях модуля SEO CMS PRO.

Можливості модуля «Водяний знак» для OpenCart

Технічна підтримка

Веб-студія «NeoSeo» забезпечує безкоштовну технічну підтримку розробленого програмного рішення «Водяний знак» для OpenCart, якщо дані проблеми виникають зі сторони нашого модуля.

Якщо у вас є необхідність поліпшити функціональність даного рішення, напишіть на info@neoseo.com.ua.

Вартість і терміни виконання робіт уточнюйте у менеджера з продажу, для цього заповніть форму нижче або зателефонуйте на один із номерів зазначених в шапці сайта.

Шановні майбутні Клієнти веб-студії NeoSeo!

Просимо взяти до уваги, що будь-які роботи, які Ви замовляєте в нашій веб-студії, ми виконуємо на спеціально розгорнутому для цього локальному і тестовому оточенні.

Як ми вже писали раніше, при проведенні будь-якого роду робіт з програмування можливі конфлікти і збої в програмному коді, передбачити які неможливо. Тому важливо, щоб у програмістів була можливість внести зміни, протестувати і налагодити роботу нового функціоналу на локальному і тестовому оточенні, а пізніше передати вам на затвердження, не зачіпаючи основний сайт.

Це дозволить уникнути появи можливих помилок на сайті і / або повної зупинки його роботи. Ви зможете перевірити коректність роботи нового функціоналу і при бажанні внести додаткові зміни, і тільки після вашого затвердження ми переносимо дані роботи на основний сайт.

На розгортання локального і тестового оточення необхідно 3 години роботи фахівця (з цінами всіх послуг можна ознайомитись тут).

З метою економії коштів ви можете відмовитися від локального і тестового оточення, але тоді всі роботи будуть проводитися на вашому основному сайті. У цьому випадку вся відповідальність за наслідки можливих помилок і некоректної роботи Інтернет-магазину лягає на вас.

Винятком можуть бути ситуації - якщо у вас зовсім новий сайт, на ньому немає відвідувачів, і роботи , що проводяться, не вплинуть на продажі вашого Інтернет-магазину.

Ви розробник і Вам не потрібна послуга під ключ? Будь ласка, купуйте модуль, встановлюйте і налаштовуйте самі!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]