Припустимо, у Вас є магазин і Ви спеціально найняли фотографа, для того, щоб зробити красиві фото ваших товарів, або ж Ви сам фотограф і витратили багато сил заради гарних знімків. Звичайно, Ви очікуєте, що розмістивши товари з красивими фото, покупець віддасть перевагу Вашому Інтернет-магазин, а не магазинам конкурентів. Особливо це важливо, якщо у Вас магазин одягу або інших товарів, зовнішній вигляд яких важливий покупцеві.

Розглянемо випадок з Інтернет-магазином одягу. Для якісних фото вам необхідно буде оплатити послуги фотографа, моделей, можливо знайти приміщення для фотосесії. Це все коштує не дешево і, відповідно, Ви не хочете, щоб хто-небудь ще користувався Вашими знімками, адже на них було витрачено час і гроші. Саме для таких цілей і був створений модуль для Інтернет-магазину на OpenCart, ocStore і {SEO-Магазин} "Водяний знак", який захистить унікальність ваших фотографій.

Водяна мітка має таку назву не випадково, адже за загальноприйнятими стандартами вона повинна бути напівпрозорою і не помітною, щоб не відволікати увагу від самого зображення. В першу чергу важлива суть зображення, а не його авторство. Якісно виконаний водяний знак повинен бути ледве видимим, але добре помітним, щоб він органічно виглядав на самому зображенні.

Поганий приклад: Хороший приклад:

 

Водяна мітка, яка розміщується за допомогою нашого модуля, допоможе не тільки захистити ваші фотографії від копіювання, але і зіграє додаткову роль в просуванні Інтернет-магазину. Пошукові роботи індексують не тільки тексти на сайті,