Ми використовуємо cookies для поліпшення роботи сайту та надання наших послуг. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт ви підтверджуєте згоду з Політикою Конфіденційності

Я согласен
Ваш подарунок вже зачекався :)
* при покупці від 1 500 грн.
Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Умови використання NeoSeo

Нижче наведені юридичні умови, які поширюються на всіх, хто відвідує наш сайт і користується нашими програмними продуктами або послугами. Дані умови спрямовані на те, щоб захистити ваші інтереси та інтереси ТОВ "НЕОСЕО" і його афілійованих структур і особи ФОП Балдін М.А. (далі, "ми", "NeoSeo"), які виступають в договорах від його імені.

1. Введення

Ці Умови використання NeoSeo ( "Умови використання") поряд з додатковими умовами, які стосуються ряду конкретних послуг або програмних продуктів, розробок і представлені на веб-сайті (-ів) NeoSeo, містять умови і положення, дія яких поширюється на кожного відвідувача або користувача ( "Користувач", "ви" або "Покупець") веб-сайту NeoSeo, додатків, доповнень і компонентів, запропонованих нами поряд з наданням послуг і веб-сайту, якщо не вказано інше (всі послуги та програмне забезпечення, програмні модулі запропоновані через веб-сайт NeoSeo або допоміжні сервіси, веб-сервіси, ін. додатки від імені NeoSeo спільно іменуються - "Послуги NeoSeo" або "Послуги").

Умови NeoSeo є обов'язковим контрактом між NeoSeo і вами - тому просимо вас уважно ознайомитися з ними.

Ви можете відвідувати і / або використовувати Послуги NeoSeo тільки в тому випадку, якщо повністю згодні з Умовами NeoSeo: використовуючи будь-яку з Послуг NeoSeo і / або підписуючись на неї, ви висловлюєте і підтверджуєте свою згоду з даними Умовами користування та іншими Умовами NeoSeo, наприклад, умови надання послуг програмування в розрізі типових і нетипових завдань, які виписані тут: https://neoseo.com.ua/vse-chto-nujno-znat-klienty , (далі Умови NeoSeo).

Якщо ви не можете прочитати Умови NeoSeo, не знаєте їх або не згодні з ними, ви повинні негайно покинути Веб-сайт NeoSeo і не користуватися Послугами NeoSeo.

Використовуючи наші Програмні продукти, Сервіси і Послуги, ви підтверджуєте, що ознайомилися з нашою Політикою конфіденційності, доступною до перегляду за адресою https://neoseo.com.ua/politika-konfidencialnosti ("Політика конфіденційності").

Цей документ є ліцензійною угодою між вами і NeoSeo.

Погоджуючись на цю угоду або використовуючи програмне забезпечення, ви погоджуєтеся з усіма цими умовами.

Ця угода відноситься до програмного забезпечення NeoSeo, будь-яких шрифтів, піктограм, зображень або звукових файлів, що надаються в складі програмного забезпечення, а також до всіх оновлень, доповнень або служб NeoSeo для програмного забезпечення, якщо в їх відношенні не застосовуються інші умови. Це також стосується розроблених в NeoSeo додатків і доповнень для SEO-Магазину, які забезпечують розширення його функціональних можливостей.

До використання вами деяких функцій додатків можуть застосовуватися додаткові умови NeoSeo і третіх осіб. Для коректної роботи деяких додатків необхідні додаткові угоди з окремими умовами та політиками конфіденційності, наприклад з сервісами, які надають послуги смс-нотифікації.

Програмне забезпечення не продається, а надається за ліцензією. В рамках цієї угоди ми надаємо вам право встановити та запустити один екземпляр програмного забезпечення на пристрої (використання ліцензованого пристрою) для одночасного використання однією особою, якщо ви дотримуєтеся всі умови цієї угоди. Оновлення несправжнього програмного забезпечення до програмного забезпечення від NeoSeo або інших дозволених джерел не робить вашу початкову версію або оновлену версію справжньою, і в цьому випадку ви не маєте ліцензії на використання програмного забезпечення.

NeoSeo зберігає за собою всі права (наприклад, права, передбачені законами про захист інтелектуальної власності), які не надаються явно в рамках цієї угоди. Наприклад, ця ліцензія не надає вам права:

 1. окремо використовувати або віртуалізувати компоненти програмного забезпечення;
 2. публікувати або копіювати (за винятком дозволеної резервної копії) програмне забезпечення, надавати програмне забезпечення в прокат, в оренду або в тимчасове користування;
 3. передавати програмне забезпечення (за винятком випадків, передбачених цією угодою);
 4. намагатися обійти технічні обмеження програмного продукту;
 5. вивчати технологію, декомпілювати або деасемблувати програмне забезпечення, а також вживати відповідні спроби, крім тих що в мірі і у випадках, коли це (а) передбачено відповідним правом; (б) дозволено умовами ліцензії на використання компонентів з відкритим вихідним кодом, які можуть входити до складу цього програмного забезпечення; (c) необхідно для налагодження змін будь-яких бібліотек, що ліцензуються по малій стандартній громадській ліцензії GNU, які входять до складу програмного забезпечення та пов'язані з ним.

Ви маєте право використовувати дане програмне забезпечення, тільки якщо у вас є відповідна ліцензія і програмне забезпечення було належним чином активовано з використанням справжнього ключа продукту або в інший дозволений спосіб.

У вартість ліцензії SEO-Магазину не включені послуги установки, настройки і тим більше його стилізації, також як і інші платні / безкоштовні доповнення до нього. Дані послуги є додатковими, вартість залежить від кількості необхідних для реалізації годин, детальніше тут: https://neoseo.com.ua/vse-chto-nujno-znat-klienty

Під час активації (або повторної активації, яка може знадобитися після зміни компонентів пристрою) програмне забезпечення може визначити, що встановлений екземпляр є контрафактним, не отриманий за офіційною ліцензією або містить несанкціоновані зміни.

Ви можете отримувати оновлення тільки від NeoSeo або через авторизовані джерела.

УВАГА: Не можна завантажувати оновлення і встановлювати їх на робочий сайт не маючи ключа ліцензії.

Акаунти Користувача NeoSeo

Щоб отримати доступ до системи обліку завдань NeoSeo, ви повинні надати особисті дані одним із зручних способів, зазначених тут https://neoseo.com.ua/contacts , після чого підтвердити запрошення через пошту і створити свій аккаунт в нашій системі обліку завдань ( "Акаунт користувача").

Якщо хтось інший отримає доступ до вашого Акаунту користувача і / або до будь-якої з налаштувань вашого веб-сайту (далі, Платформ користувача), він зможе здійснювати будь-які доступні вам дії (якщо інше не передбачено Послугами NeoSeo), вносити зміни у вашу (-і) Платформу (-и) користувача і Акаунт користувача, а також вживати передбачені ними юридичні умови, надавати різні запевнення і гарантії та багато іншого - і всі ці дії будуть вважатися зробленими від вашого імені.

Тому ми рекомендуємо вам забезпечити конфіденційність облікових даних вашого Акаунта користувача і надавати доступ до них тільки тим особам, яким ви повністю довіряєте, - оскільки ви будете нести повну і виключну відповідальність за всі дії, вчинені з вашого Акаунта користувача і / або Платформ (- и) користувача (в тому числі за всі запевнення, гарантії та зобов'язання, зроблені або прийняті на себе за допомогою Акаунта користувача і / або Платформ (-и) користувача), незалежно від того, дозволяли ви дані дії чи ні, а також за будь-які витрати і збитки, які можуть виникнути в результаті цих дій.

При реєстрації свого Акаунта користувача і використанні Послуг NeoSeo ви повинні надати вірні і повні відомості, щодо яких ви є єдиним і виключним правовласником. Ми настійно рекомендуємо вам надати власні контактні дані та дані для виставлення рахунків (або дані вашої компанії), в тому числі адресу електронної пошти, оскільки ми можемо використовувати її для ідентифікації та встановлення фактичного і справжнього власника Акаунта користувача і / або спрямованого нам Контенту користувача (відповідно до визначення, наведеного нижче).

У разі виникнення спору про право володіння щодо Акаунта користувача, ми залишаємо за собою право встановлювати приналежність Акаунта користувача на власний розсуд, як за допомогою проведення незалежної перевірки, так і без неї. Однак якщо, діючи на власний розсуд, ми прийдемо до висновку про те, що нам не вдається встановити власника, ми залишаємо за собою право не надавати право володіння Акаунтом користувача і / або призупинити роботу Акаунта користувача до тих пір, поки сторони, що заперечують таке право, не досягнуть угоди, і не будемо нести відповідальність за це рішення перед вами або перед третіми особами. Ми можемо запитувати документи (наприклад, посвідчення особи, ліцензію на ведення бізнесу), які можуть нам допомогти встановити право володіння. При прийнятті даного рішення ми можемо керуватися, зокрема, такими принципами.

 1. NeoSeo буде вважати власником Акаунта користувача, фізичну або юридичну особу, яка має доступ до адреси електронної пошти, збереженої в архіві NeoSeo щодо відповідного Акаунта користувача, з якого була створена Платформа користувача або Акаунт користувача.
 2. Якщо будь-які Платні послуги були придбані через Акаунт користувача, то NeoSeo буде вважати власником такого Акаунта користувача і / або відповідної Платформи користувача, фізичну або юридичну особу, чиї платіжні дані використовувалися при покупці відповідних Платних послуг ( "Платіжні дані").
 3. Незважаючи на вищевикладене, NeoSeo має право встановлювати приналежність користувача на свій розсуд, у тому числі можливість ігнорування вищезгаданих положень, у випадках коли NeoSeo, на свій розсуд вважатиме, що таке рішення обумовлене фактичними обставинами, встановленими самим NeoSeo.
 4. Відвідуючи наш веб-сайт і користуючись нашими послугами, ви укладаєте з нами юридичну угоду, яка складається з цих Умов використання, а також юридичних умов, пов'язаних з додатковими послугами.
 5. Використовуючи наші послуги, ви висловлюєте свою згоду з даними умовами і зобов'язуєтесь, що ви ознайомилися з нашою Політикою конфіденційності .
 6. Якщо ви не згодні з будь-якими із умов, ви не можете користуватися нашими послугами.
 7. Для використання ряду наших послуг вам необхідно створити обліковий запис користувача.
 8. Ви повинні забезпечити захист і безпеку вашого імені користувача і паролю та надавати доступ до вашого аккаунту і налаштувань веб-сайту тільки тим, кому ви повністю довіряєте.
 9. Ви несете відповідальність за всі дії, вчинені з вашого облікового запису користувача або веб-сайту.
 10. Ви повинні надати вірні і повні облікові дані про себе (або про свою компанію).
 11. У разі виникнення спору щодо акаунта, ми можемо визначати приналежність такого акаунта тій чи іншій особі.

2. Ваші обов'язки

Ви запевняєте нас і гарантуєте, що:

 1. вам виповнилося вісімнадцять (18) років або ви досягли іншого віку повноліття, передбаченого у вашій юрисдикції, і володієте правоздатністю, правом і свободою укладення договору з NeoSeo, який має обов'язкову юридичну силу від власного імені або від імені фізичної або юридичної особи, в інтересах яких ви приймаєте ці Умови;
 2. країна, в якій ви проживаєте, і / або країна, в якій зареєстрована ваша компанія, є країною, зазначеною в наданій вами контактній адресі та / або адресі для виставлення рахунків;
 3. ви розумієте, що NeoSeo не надає юридичних консультацій та рекомендацій щодо законодавства або вимог, дія яких поширюється на вас або на ваших кінцевих користувачів, а також щодо дотримання вами даного законодавства і вимог;
 4. ви підтверджуєте, що вам належать усі права щодо завантаженого або наданого вами контенту або імпортованого, скопійованого або завантаженого для вас Послугами NeoSeo на вашу Платформу Користувача ( "Контент користувача"), включаючи рисунки, зображення, анімацію, відео, аудіо-файли, шрифти , логотипи, код, ілюстрації, композиції, графічні зображення, інтерфейси, імена користувачів, інформацію, надану вами з метою створення імені піддомену, тексти, літературні твори та інші матеріали ( "Контент"), або якщо ви маєте (і будете мати далі) усі повноваження, правовстановлюючими документами, ліцензіями, згодами і дозволами щодо Контенту користувача, які необхідні для законного доступу до нього, його імпортування, копіювання, використання, опублікування та передачі або ліцензування зазначеного Контенту користувача вами і нами або ким-небудь з наших третіх осіб;
 5. ви володієте (і будете продовжувати володіти) повним правом, включаючи право власності, ліцензії, дозволи і повноваження, що дозволяють Послугам NeoSeo отримувати доступ до будь-яких веб-сайтів, веб-сторінок і / або іншим онлайн послугам з метою імпортування, копіювання, розміщення, завантаження , передачі та / або використання іншим чином вашого Контенту користувача;
 6. контент користувача є (і буде надалі) істинним, актуальним, точним і не порушувати права третіх осіб, і його завантаження, імпортування, копіювання, володіння ним, його розміщення, передача, демонстрація або будь-яке інше використання не є незаконною в країні, де ви проживаєте або проживають особи, які відвідують або використовують Платформу користувача ( "Кінцеві користувачі"), і доступ до нього, його імпортування, копіювання, завантаження, використання або володіння ним в зв'язку з Послугами NeoSeo не є незаконним для NeoSeo і / чи ваших Кінцевих користувачів;
 7. ви отримали всі необхідні згоди і дозволи, передбачені чинним законодавством, для розміщення, передачі і публікації особистих даних і / або зображень або колажів із зображенням фізичних або юридичних осіб або майна, які є частиною Контенту Користувача, і ви будете дотримуватися усіх відповідних вимог законодавства у їх відношенні.

Ви зобов'язуєтесь і погоджуєтесь

 1. дотримуватися всіх вимог чинного законодавства та інших договірних умов, які регулюють використання Послуг NeoSeo (а також пов'язані з таким використанням операції і взаємодії), в тому числі конкретні вимоги законодавства, які поширюються на вас і ваших Кінцевих користувачів у тій місцевості, де ви перебуваєте;
 2. нести особисту відповідальність за всі види використання Послуг NeoSeo, які здійснюється з вашого Акаунта користувача і / або Платформ (-и) користувача, а також за весь Контент користувача (в тому числі за всі наслідки доступу, імпортування, завантаження, копіювання, використання та опублікування зазначеного Контенту користувача на Послугах NeoSeo або в їх відношенні);
 3. регулярно і самостійно зберігати і створювати резервні копії вашого Контенту користувача та інформації, що обробляється вами на вашій Платформі користувача, у тому числі щодо Кінцевих користувачів, Продуктів користувача і додатків і / або Послуг третіх осіб, які ви використовуєте;
 4. час від часу отримувати повідомлення і матеріали рекламного характеру від NeoSeo і її партнерів по пошті, електронною поштою або по іншому каналу зв'язку, дані про який ви нам надали (в тому числі на ваш телефонний номер у вигляді дзвінків і текстових повідомлень). Якщо ви не хочете отримувати такі матеріали і повідомлення рекламного характеру, просто зв'яжіться з нами;
 5. дозволити NeoSeo безстроково і безкоштовно використовувати будь-яку версію вашої Платформи користувача (або її частину) в рамках маркетингової або рекламної діяльності NeoSeo в будь-якій країні світу як віртуально, так і поза мережею, а також вносити в неї зміни, об'єктивно необхідні для зазначених цілей, і ви відмовляєтеся від всіх претензій до NeoSeo або інших осіб, що діють від її імені, в зв'язку з будь-якими минулими, справжніми або майбутніми особистими немайновими правами, авторськими правами або іншими аналогічними правами в будь-якій країні світу, якими ви можете володіти відносно вашої Платформи користувача у зв'язку із зазначеними видами обмежено дозволеного використання.

Ви погоджуєтесь та зобов'язуєтесь не здійснювати наступних дій:

 1. копіювати, змінювати, повторно використовувати, поширювати і передавати похідні роботи, завантажувати, адаптовувати, піддавати зворотньому проектуванню, емулюванню, перекладу на інший сервіс, мовному перекладу, компіляції, декомпіляції або демонтажу Веб-сайту NeoSeo, Послуг NeoSeo (або їх частини), Контенту, запропонованого NeoSeo або Послугами третіх осіб для використання та демонстрації на Платформах користувача (“Ліцензійний контент”) і/або його частини, а також публічно демонструвати, представляти, передавати або поширювати вищеперечислене без попередньої додаткової письмової та конкретної згоди NeoSeo і / або як це прямо передбачено Умовами NeoSeo;
 2. надавати, передавати або демонструвати Контент користувача або використовувати Ліцензійний контент в контексті, який може бути розцінений як дискредитуючий, наклепницький, непристойний, пов'язаний з переслідуваннями, погрозами або зловживаннями, провокаційний, расистський, образливий, що вводить в оману або шахрайський, що закликає до злочинних або шкідливих дій, або який іншим чином порушує права Wix або третіх осіб (в тому числі права інтелектуальної власності, права на недоторканність особистого життя, договірні чи фідуціарні права) або іншим чином виставляє будь-яку фізичну або юридичну особу чи бренд у невигідному світлі, при відсутності попередньої явної згоди з їх боку;
 3. використовувати будь-які незаконні дії для збору даних для входу і / або паролів для інших веб-сайтів, третіх осіб, програмного забезпечення і послуг;
 4. практикувати фішинг, збирати, завантажувати або іншим чином робити доступною інформацію про кредитну картку або інші форми фінансових даних, що використовуються для збору платежів, якщо тільки це не зроблено відповідно до чинного законодавства, у тому числі відповідно до PCI DSS у випадках, коли це може бути застосовано;
 5. завантажувати, вставляти, збирати або іншим способом робити доступним на Веб-сайті NeoSeo або Послугах NeoSeo (або будь-якої їх частини) будь-який шкідливий, незаконний, дискредитуючий або непристойний Контент;
 6. публікувати і / або використовувати Послуги NeoSeo або Ліцензійний контент на веб-сайтах або носіях інформації, в мережах або системах, що не були надані NeoSeo, і / або створювати фрейми, розміщувати зовнішні посилання, здійснювати «скрейпінг» сторінок, створювати дзеркальні сайти з використанням послуг NeoSeo, Ліцензійного контенту і / або Платформи користувача (або їх частини), якщо це попередньо не було дозволено NeoSeo в письмовій формі;
 7. використовувати пошукових «роботів-павуків» або інші автоматичні засоби, програми, скрипти, алгоритми, методологію, а також інші аналогічні або рівноцінні ручні способи для аналізу, збору, копіювання або моніторингу будь-якої частини Послуг NeoSeo (або їх даних і / або Контенту) або іншим чином відтворювати або обходити навігаційну структуру або презентацію будь-якої Послуги NeoSeo для отримання (або як спроби отримання) будь-яких матеріалів, документів, послуг або інформації за допомогою засобів, умисно не наданих в рамках Послуг NeoSeo;
 8. діяти таким чином, який може бути розцінений як такий, що завдає шкоди репутації або доброму імені NeoSeo або може дискредитувати NeoSeo або заподіяти їй шкоду;
 9. купувати пошукові запити і інші ключові слова з оплатою за клік (такі як Google AdWords) або доменні імена, які використовують NeoSeo або їх варіації або спотворені варіанти написання;
 10. прямо або побічно знеособлювати будь-яку фізичну або юридичну особу або надавати неправдиві відомості, або проводити інші маніпуляції з метою приховування ваших особистих даних або джерела повідомлень або передач, що відправляються вами на адресу NeoSeo і / або Кінцевих користувачів;
 11. робити заяви, що не відповідають дійсності, про вашу афіліацію з тою чи іншою фізичною або юридичною особою або представляти таку афіліацію в хибному світлі, або робити недостовірні заяви про те, що NeoSeo або треті особи рекомендують вас, вашу Платформу користувача, бізнес, Продукти користувача або підтверджують істинність ваших заяв, або ж робити на це непряму вказівку;
 12. робити зворотні запити, відстежувати або намагатися відслідковувати інших користувачів Послуг NeoSeo або іншим чином втручатися в права інших користувачів на конфіденційність та інші права або порушувати їх, або ж збирати інформацію, що дозволяє встановити особу відвідувачів або користувачів Послуг NeoSeo і / або Платформи користувача без їх явної інформованої згоди;
 13. сканувати або тестувати Послуги NeoSeo чи іншу мережу, підключену до Послуг NeoSeo, на предмет їх вразливості;
 14. завантажувати на Платформу користувача будь-які віруси, «черв'яків», трояни, часові бомби, веб-жучки, шпигунські і шкідливі програми або інші комп'ютерні коди, файли або програми, які можуть пошкодити або перехопити функціональність апаратного або програмного забезпечення або телекомунікаційного обладнання, або інші фактично або потенційно шкідливі, руйнівні або агресивні коди або компоненти, а також іншим чином використовувати Послуги NeoSeo і / або Веб-сайт користувача для розробки, створення, поширення і / або іншої передачі або виконання чого-небудь з перерахованого вище;
 15. здійснювати будь-які дії, які створюють необгрунтовано або непропорційно велике навантаження на інфраструктуру Послуг NeoSeo або систем NeoSeo або мереж, підключених до Послуг NeoSeo, або іншим чином втручатися у функціонування або порушувати функціонування будь-якої з Послуг NeoSeo або серверів або мереж, на яких вони розміщені або які їх надають, або порушувати вимоги, процедури, політику або нормативи, встановлені такими серверами або мережами;
 16. використовувати Послуги NeoSeo і / або Платформу користувача для поширення того чи іншого виду спаму, "незапитуваної" пошти, шахрайських повідомлень, фішингу, "листів щастя", пірамідальних схем та інших подібних дій, або іншим чином займатися неетичною маркетинговою і рекламною діяльністю;
 17. отримувати доступ до Послуг NeoSeo, Акаунтів користувача, Ліцензійного контенту і / або Контенту користувача за допомогою інших засобів або технологій (наприклад, скремблювання і обходу), за винятком наших публічно підтримуваних інтерфейсів.
 18. продавати, ліцензувати або використовувати в комерційних цілях Ліцензійний контент і / або Послуги NeoSeo або доступ до них, крім випадків, коли це передбачено Умовами NeoSeo;
 19. видаляти або змінювати посилання на авторські права, водяні знаки, обмеження і символи, що вказують на пропрієтарні права кого-небудь з наших ліцензіарів, включаючи знак авторського права [©], значки ліцензій Creative Commons [(cc)] або торгові марки [® або ™ ], які містяться в послугах NeoSeo і / або Ліцензійному контенті або супроводжують їх;
 20. порушувати, намагатися порушити або іншим чином не дотримуватись Умов NeoSeo або вимог законодавства, дія яких поширюється на використання Послуг NeoSeo.

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що недотримання перелічених вимог або надання неправдивих даних може призвести до негайного анулювання вашого Акаунта користувача і / або наданих вам Послуг, з відправленням вам після цього відповідного повідомлення або без такого, без можливості повернення коштів, сплачених за користування відповідними Послугами.

В цілому, ми просто хочемо, щоб ви були люб'язні і не робили нічого, що може завдати шкоди нам або комусь іншому.

Зокрема, вам не можна копіювати наші матеріали, використовувати який-небудь контент незаконним або шкідливим способом, використовувати наші послуги або контент на платформі або веб-сайті, наданому не нами, надавати неправдиву інформацію або зловживати нашими Послугами, а також іншим чином порушувати чиїсь права або чинне законодавство.

Недотримання цих правил може призвести до того, що ми анулюємо ваш аккаунт і відмовимо вам у наданні будь-яких послуг.

3. Контент і право власності

Ваша інтелектуальна власність

Правовідносини між вами і NeoSeo припускають, що вам належать усі права інтелектуальної власності щодо вашого Контенту користувача і будь-якого іншого матеріалу, створеного вами, включаючи рисунки, зображення, анімацію, відео, аудіо-файли, шрифти, логотипи, ілюстрації, композиції, твори образотворчого мистецтва, код, інтерфейси, тексти і літературні твори. NeoSeo не претендує на придбання права власності щодо вашого контенту. Ви визнаєте і погоджуєтесь, що виключно з метою надання вам Послуг нам знадобиться доступ до вашого Контенту користувача, можливість завантажити і / або копіювати його на нашу платформу, включаючи хмарні сервіси і CDN (Мережа доставки (і дистрибуції) вмісту), для проведення робіт, коригування відображення, дублювання з метою резервного копіювання та виконання будь-яких інших необхідних технічних дій і / або процедур, необхідних для виконання наших послуг, на наш розсуд.

Вам належать усі права щодо вашого контенту. Щоб надати вам наші послуги, ми обробляємо, зберігаємо, дублюємо і копіюємо ваш контент між серверами.

Інтелектуальна власність NeoSeo

Всі права щодо Послуг NeoSeo, включаючи всі матеріали, які можуть бути предметом авторського права, і інший контент Послуг NeoSeo, на який поширюється або може поширюватись дія прав інтелектуальної власності відповідно до чинного законодавства (включаючи твори образотворчого мистецтва, графічні матеріали, зображення, шаблони веб-сайтів і віджети, літературні твори, вихідні та об'єктні коди, комп'ютерні коди (включаючи html), додатки, аудіо, музику, відео і інші мультимедіа, малюнки, анімацію, інтерфейси, документацію, похідні матеріали або їх версії, стилі оформлення Послуг NeoSeo, методи, продукти, алгоритми, дані, інтерактивні компоненти і об'єкти, рекламні інструменти і методи залучення клієнтів, винаходи, комерційну таємницю, логотипи, домени, індивідуальні веб-адреси, торгові марки, знаки обслуговування, фірмові найменування та інші пропрієтарні ідентифікатори, незалежно від того,чи є вони зареєстрованими і / або підлягають реєстрації (спільно - "Інтелектуальна власність"), а також їх похідні, належать NeoSeo.

Умови NeoSeo не передбачають передачу прав на Інтелектуальну власність NeoSeo (або її частину). Жодні положення Умов не є поступкою прав Інтелектуальної власності NeoSeo або відмовою від даних прав на підставі законодавства.

Відгуки та пропозиції

У випадку направлення вами пропозицій, коментарів та інших відгуків щодо існуючих, пропонованих або планованих Послуг NeoSeo, які є або можуть бути предметом прав Інтелектуальної власності ( "Відгуки"), такі відгуки будуть виключною власністю NeoSeo. Надаючи свій Відгук компанії NeoSeo, ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що він може бути використаний NeoSeo для подальшого розвитку, настройки та покращення Послуг NeoSeo, надання постійної допомоги та технічної підтримки, сприяння, спонсорування та пропозиції певних рекламних акцій і контролю за їх виконанням , вдосконалення шляхів захисту даних NeoSeo та запобігання шахрайству.

Крім того, ви запевняєте та гарантуєте, що даний Відгук є вірним і повним і не порушує прав третіх осіб; безв