Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Умови використання та ліцензійної згоди з NeoSeo

Нижче наведені юридичні умови, які поширюються на всіх, хто відвідує наш сайт і користується нашими програмними продуктами або послугами. Дані умови спрямовані на те, щоб захистити ваші інтереси та інтереси ТОВ "НЕОСЕО" і його афілійованих структур і особи ФОП Балдін М.А., ФОП Балдін В.А. (далі, "ми", "NeoSeo"), які виступають в договорах від його імені.

1. Введення

Ці Умови використання NeoSeo ( "Умови використання") поряд з додатковими умовами, які стосуються ряду конкретних послуг або програмних продуктів, розробок і представлені на веб-сайті (-ів) NeoSeo, містять умови і положення, дія яких поширюється на кожного відвідувача або користувача ( "Користувач", "ви" або "Покупець") веб-сайту NeoSeo, додатків, доповнень і компонентів, запропонованих нами поряд з наданням послуг і веб-сайту, якщо не вказано інше (всі послуги та програмне забезпечення, програмні модулі запропоновані через веб-сайт NeoSeo або допоміжні сервіси, веб-сервіси, ін. додатки від імені NeoSeo спільно іменуються - "Послуги NeoSeo" або "Послуги").

Умови NeoSeo є обов'язковим контрактом між NeoSeo і вами - тому просимо вас уважно ознайомитися з ними.

Ви можете відвідувати і / або використовувати Послуги NeoSeo тільки в тому випадку, якщо повністю згодні з Умовами NeoSeo: використовуючи будь-яку з Послуг NeoSeo і / або підписуючись на неї, ви висловлюєте і підтверджуєте свою згоду з даними Умовами користування та іншими Умовами NeoSeo, наприклад, умови надання послуг програмування в розрізі типових і нетипових завдань, умови надання інформаційної та технічної підтримки, які виписані тут: https://neoseo.com.ua/tehnicheskaya-podderzhka-internet-magazinov-opencart і тут: https://neoseo.com.ua/vnimanie-podvodnye-kamni, (далі Умови NeoSeo).

Якщо ви не можете прочитати Умови NeoSeo, не знаєте їх або не згодні з ними, ви повинні негайно покинути Веб-сайт NeoSeo і не користуватися Послугами NeoSeo.

Використовуючи наші Програмні продукти, Сервіси і Послуги, ви підтверджуєте, що ознайомилися з нашою Політикою конфіденційності, доступною до перегляду за адресою https://neoseo.com.ua/politika-konfidencialnosti ("Політика конфіденційності").

Цей документ є ліцензійною угодою між вами і NeoSeo.

Погоджуючись на цю угоду або використовуючи програмне забезпечення, ви погоджуєтеся з усіма цими умовами.

Ця угода відноситься до програмного забезпечення NeoSeo, будь-яких шрифтів, піктограм, зображень або звукових файлів, що надаються в складі програмного забезпечення, а також до всіх оновлень, доповнень або служб NeoSeo для програмного забезпечення, якщо в їх відношенні не застосовуються інші умови. Це також стосується розроблених в NeoSeo додатків і доповнень для SEO-Магазину, які забезпечують розширення його функціональних можливостей.

До використання вами деяких функцій додатків можуть застосовуватися додаткові умови NeoSeo і третіх осіб. Для коректної роботи деяких додатків необхідні додаткові угоди з окремими умовами та політиками конфіденційності, наприклад з сервісами, які надають послуги смс-нотифікації.

Програмне забезпечення не продається, а надається за ліцензією. В рамках цієї угоди ми надаємо вам право встановити та запустити один екземпляр програмного забезпечення на пристрої (використання ліцензованого пристрою) для одночасного використання однією особою, якщо ви дотримуєтеся всі умови цієї угоди. Оновлення несправжнього програмного забезпечення до програмного забезпечення від NeoSeo або інших дозволених джерел не робить вашу початкову версію або оновлену версію справжньою, і в цьому випадку ви не маєте ліцензії на використання програмного забезпечення.

NeoSe