Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Умови використання NeoSeo

Нижче наведені юридичні умови, які поширюються на всіх, хто відвідує наш сайт і користується нашими програмними продуктами або послугами. Дані умови спрямовані на те, щоб захистити ваші інтереси та інтереси ТОВ "НЕОСЕО" і його афілійованих структур і особи ФОП Балдін М.А. (далі, "ми", "NeoSeo"), які виступають в договорах від його імені.

1. Введення

Ці Умови використання NeoSeo ( "Умови використання") поряд з додатковими умовами, які стосуються ряду конкретних послуг або програмних продуктів, розробок і представлені на веб-сайті (-ів) NeoSeo, містять умови і положення, дія яких поширюється на кожного відвідувача або користувача ( "Користувач", "ви" або "Покупець") веб-сайту NeoSeo, додатків, доповнень і компонентів, запропонованих нами поряд з наданням послуг і веб-сайту, якщо не вказано інше (всі послуги та програмне забезпечення, програмні модулі запропоновані через веб-сайт NeoSeo або допоміжні сервіси, веб-сервіси, ін. додатки від імені NeoSeo спільно іменуються - "Послуги NeoSeo" або "Послуги").

Умови NeoSeo є обов'язковим контрактом між NeoSeo і вами - тому просимо вас уважно ознайомитися з ними.

Ви можете відвідувати і / або використовувати Послуги NeoSeo тільки в тому випадку, якщо повністю згодні з Умовами NeoSeo: використовуючи будь-яку з Послуг NeoSeo і / або підписуючись на неї, ви висловлюєте і підтверджуєте свою згоду з даними Умовами користування та іншими Умовами NeoSeo, наприклад, умови надання послуг програмування в розрізі типових і нетипових завдань, які виписані тут: https://neoseo.com.ua/vse-chto-nujno-znat-klienty , (далі Умови NeoSeo).

Якщо ви не можете прочитати Умови NeoSeo, не знаєте їх або не згодні з ними, ви повинні негайно покинути Веб-сайт NeoSeo і не користуватися Послугами NeoSeo.

Використовуючи наші Програмні продукти, Сервіси і Послуги, ви підтверджуєте, що ознайомилися з нашою Політикою конфіденційності, доступною до перегляду за адресою https://neoseo.com.ua/politika-konfidencialnosti ("Політика конфіденційності").

Цей документ є ліцензійною угодою між вами і NeoSeo.

Погоджуючись на цю угоду або використовуючи програмне забезпечення, ви погоджуєтеся з усіма цими умовами.

Ця угода відноситься до програмного забезпечення NeoSeo, будь-яких шрифтів, піктограм, зображень або звукових файлів, що надаються в складі програмного забезпечення, а також до всіх оновлень, доповнень або служб NeoSeo для програмного забезпечення, якщо в їх відношенні не застосовуються інші умови. Це також стосується розроблених в NeoSeo додатків і доповнень для SEO-Магазину, які забезпечують розширення його функціональних можливостей.

До використання вами деяких функцій додатків можуть застосовуватися додаткові умови NeoSeo і третіх осіб. Для коректної роботи деяких додатків необхідні додаткові угоди з окремими умовами та політиками конфіденційності, наприклад з сервісами, які надають послуги смс-нотифікації.

Програмне забезпечення не продається, а надається за ліцензією. В рамках цієї угоди ми надаємо вам право встановити та запустити один екземпляр програмного забезпечення на пристрої (використання ліцензованого пристрою) для одночасного використання однією особою, якщо ви дотримуєтеся всі умови цієї угоди. Оновлення несправжнього програмного забезпечення до програмного забезпечення від NeoSeo або інших дозволених джерел не робить вашу початкову версію або оновлену версію справжньою, і в цьому випадку ви не маєте ліцензії на використання програмного забезпечення.

NeoSeo зберігає за собою всі права (наприклад, права, передбачені законами про захист інтелектуальної власності), які не надаються явно в рамках цієї угоди. Наприклад, ця ліцензія не надає вам права:

 1. окремо використовувати або віртуалізувати компоненти програмного забезпечення;
 2. публікувати або копіювати (за винятком дозволеної резервної копії) програмне забезпечення, надавати програмне забезпечення в прокат, в оренду або в тимчасове користування;
 3. передавати програмне забезпечення (за винятком випадків, передбачених цією угодою);
 4. намагатися обійти технічні обмеження програмного продукту;
 5. вивчати технологію, декомпілювати або деасемблувати програмне забезпечення, а також вживати відповідні спроби, крім тих що в мірі і у випадках, коли це (а) передбачено відповідним правом; (б) дозволено умовами ліцензії на використання компонентів з відкритим вихідним кодом, які можуть входити до складу цього програмного забезпечення; (c) необхідно для налагодження змін будь-яких бібліотек, що ліцензуються по малій стандартній громадській ліцензії GNU, які входять до складу програмного забезпечення та пов'язані з ним.

Ви маєте право використовувати дане програмне забезпечення, тільки якщо у вас є відповідна ліцензія і програмне забезпечення було належним чином активовано з використанням справжнього ключа продукту або в інший дозволений спосіб.

У вартість ліцензії SEO-Магазину не включені послуги установки, настройки і тим більше його стилізації, також як і інші платні / безкоштовні доповнення до нього. Дані послуги є додатковими, вартість залежить від кількості необхідних для реалізації годин, детальніше тут: https://neoseo.com.ua/vse-chto-nujno-znat-klienty

Під час активації (або повторної активації, яка може знадобитися після зміни компонентів пристрою) програмне забезпечення може визначити, що встановлений екземпляр є контрафактним, не отриманий за офіційною ліцензією або містить несанкціоновані зміни.

Ви можете отримувати оновлення тільки від NeoSeo або через авторизовані джерела.

УВАГА: Не можна завантажувати оновлення і встановлювати їх на робочий сайт не маючи ключа ліцензії.

Акаунти Користувача NeoSeo

Щоб отримати доступ до системи обліку завдань NeoSeo, ви повинні надати особисті дані одним із зручних способів, зазначених тут https://neoseo.com.ua/contacts , після чого підтвердити запрошення через пошту і створити свій аккаунт в нашій системі обліку завдань ( "Акаунт користувача").

Якщо хтось інший отримає доступ до вашого Акаунту користувача і / або до будь-якої з налаштувань вашого веб-сайту (далі, Платформ користувача), він зможе здійснювати будь-які доступні вам дії (якщо інше не передбачено Послугами NeoSeo), вносити зміни у вашу (-і) Платформу (-и) користувача і Акаунт користувача, а також вживати передбачені ними юридичні умови, надавати різні запевнення і гарантії та багато іншого - і всі ці дії будуть вважатися зробленими від вашого імені.

Тому ми рекомендуємо вам забезпечити конфіденційність облікових даних вашого Акаунта користувача і надавати доступ до них тільки тим особам, яким ви повністю довіряєте, - оскільки ви будете нести повну і виключну відповідальність за всі дії, вчинені з вашого Акаунта користувача і / або Платформ (- и) користувача (в тому числі за всі запевнення, гарантії та зобов'язання, зроблені або прийняті на себе за допомогою Акаунта користувача і / або Платформ (-и) користувача), незалежно від того, дозволяли ви дані дії чи ні, а також за будь-які витрати і збитки, які можуть виникнути в результаті цих дій.

При реєстрації свого Акаунта користувача і використанні Послуг NeoSeo ви повинні надати вірні і повні відомості, щодо яких ви є єдиним і виключним правовласником. Ми настійно рекомендуємо вам надати власні контактні дані та дані для виставлення рахунків (або дані вашої компанії), в тому числі адресу електронної пошти, оскільки ми можемо використовувати її для ідентифікації та встановлення фактичного і справжнього власника Акаунта користувача і / або спрямованого нам Контенту користувача (відповідно до визначення, наведеного нижче).

У разі виникнення спору про право володіння щодо Акаунта користувача, ми залишаємо за собою право встановлювати приналежність Акаунта користувача на власний розсуд, як за допомогою проведення незалежної перевірки, так і без неї. Однак якщо, діючи на власний розсуд, ми прийдемо до висновку про те, що нам не вдається встановити власника, ми залишаємо за собою право не надавати право володіння Акаунтом користувача і / або призупинити роботу Акаунта користувача до тих пір, поки сторони, що заперечують таке право, не досягнуть угоди, і не будемо нести відповідальність за це рішення перед вами або перед третіми особами. Ми можемо запитувати документи (наприклад, посвідчення особи, ліцензію на ведення бізнесу), які можуть нам допомогти встановити право володіння. При прийнятті даного рішення ми можемо керуватися, зокрема, такими принципами.

 1. NeoSeo буде вважати власником Акаунта користувача, фізичну або юридичну особу, яка має доступ до адреси електронної пошти, збереженої в архіві NeoSeo щодо відповідного Акаунта користувача, з якого була створена Платформа користувача або Акаунт користувача.
 2. Якщо будь-які Платні послуги були придбані через Акаунт користувача, то NeoSeo буде вважати власником такого Акаунта користувача і / або відповідної Платформи користувача, фізичну або юридичну особу, чиї платіжні дані використовувалися при покупці відповідних Платних послуг ( "Платіжні дані").
 3. Незважаючи на вищевикладене, NeoSeo має право встановлювати приналежність користувача на свій розсуд, у тому числі можливість ігнорування вищезгаданих положень, у випадках коли NeoSeo, на свій розсуд вважатиме, що таке рішення обумовлене фактичними обставинами, встановленими самим NeoSeo.
 4. Відвідуючи наш веб-сайт і користуючись нашими послугами, ви укладаєте з нами юридичну угоду, яка складається з цих Умов використання, а також юридичних умов, пов'язаних з додатковими послугами.
 5. Використовуючи наші послуги, ви висловлюєте свою згоду з даними умовами і зобов'язуєтесь, що ви ознайомилися з нашою Політикою конфіденційності .
 6. Якщо ви не згодні з будь-якими із умов, ви не можете користуватися нашими послугами.
 7. Для використання ряду наших послуг вам необхідно створити обліковий запис користувача.
 8. Ви повинні забезпечити захист і безпеку вашого імені користувача і паролю та надавати доступ до вашого аккаунту і налаштувань веб-сайту тільки тим, кому ви повністю довіряєте.
 9. Ви несете відповідальність за всі дії, вчинені з вашого облікового запису користувача або веб-сайту.
 10. Ви повинні надати вірні і повні облікові дані про себе (або про свою компанію).
 11. У разі виникнення спору щодо акаунта, ми можемо визначати приналежність такого акаунта тій чи іншій особі.

2. Ваші обов'язки

Ви запевняєте нас і гарантуєте, що:

 1. вам виповнилося вісімнадцять (18) років або ви досягли іншого віку повноліття, передбаченого у вашій юрисдикції, і володієте правоздатністю, правом і свободою укладення договору з NeoSeo, який має обов'язкову юридичну силу від власн