Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Умови використання програмних продуктів та послуг, ліцензійна згода з NeoSeo

Нижче наведені юридичні умови, які поширюються на всіх, хто відвідує наш сайт і користується нашими програмними продуктами або послугами. Дані умови спрямовані на те, щоб захистити ваші інтереси та інтереси ТОВ "НЕОСЕО" і його афілійованих структур і особи ФОП Балдін М.А., ФОП Балдін В.А. (далі, "ми", "NeoSeo"), які виступають в договорах від його імені.

1. Введення

Ці Умови використання NeoSeo ( "Умови використання") поряд з додатковими умовами, які стосуються ряду конкретних послуг або програмних продуктів, розробок і представлені на веб-сайті (-ів) NeoSeo, містять умови і положення, дія яких поширюється на кожного відвідувача або користувача ( "Користувач", "ви" або "Покупець") веб-сайту NeoSeo, додатків, доповнень і компонентів, запропонованих нами поряд з наданням послуг і веб-сайту, якщо не вказано інше (всі послуги та програмне забезпечення, програмні модулі запропоновані через веб-сайт NeoSeo або допоміжні сервіси, веб-сервіси, ін. додатки від імені NeoSeo спільно іменуються - "Послуги NeoSeo" або "Послуги").

Умови NeoSeo є обов'язковим контрактом між NeoSeo і вами - тому просимо вас уважно ознайомитися з ними.

Ви можете відвідувати і / або використовувати Послуги NeoSeo тільки в тому випадку, якщо повністю згодні з Умовами NeoSeo: використовуючи будь-яку з Послуг NeoSeo і / або підписуючись на неї, ви висловлюєте і підтверджуєте свою згоду з даними Умовами користування та іншими Умовами NeoSeo, наприклад, умови надання послуг програмування в розрізі типових і нетипових завдань, умови надання інформаційної та технічної підтримки, які виписані тут: https://neoseo.com.ua/tehnicheskaya-podderzhka-internet-magazinov-opencart і тут: https://neoseo.com.ua/vnimanie-podvodnye-kamni, (далі Умови NeoSeo).

Якщо ви не можете прочитати Умови NeoSeo, не знаєте їх або не згодні з ними, ви повинні негайно покинути Веб-сайт NeoSeo і не користуватися Послугами NeoSeo.

Використовуючи наші Програмні продукти, Сервіси і Послуги, ви підтверджуєте, що ознайомилися з нашою Політикою конфіденційності, доступною до перегляду за адресою https://neoseo.com.ua/politika-konfidencialnosti ("Політика конфіденційності").

Цей документ є ліцензійною угодою між вами і NeoSeo.

Погоджуючись на цю угоду або використовуючи програмне забезпечення, ви погоджуєтеся з усіма цими умовами.

Ця угода відноситься до програмного забезпечення NeoSeo, будь-яких шрифтів, піктограм, зображень або звукових файлів, що надаються в складі програмного забезпечення, а також до всіх оновлень, доповнень або служб NeoSeo для програмного забезпечення, якщо в їх відношенні не застосовуються інші умови. Це також стосується розроблених в NeoSeo додатків і доповнень для SEO-Магазину, які забезпечують розширення його функціональних можливостей.

До використання вами деяких функцій додатків можуть застосовуватися додаткові умови NeoSeo і третіх осіб. Для коректної роботи деяких додатків необхідні додаткові угоди з окремими умовами та політиками конфіденційності, наприклад з сервісами, які надають послуги смс-нотифікації.

Програмне забезпечення не продається, а надається за ліцензією. В рамках цієї угоди ми надаємо вам право встановити та запустити один екземпляр програмного забезпечення на пристрої (використання ліцензованого пристрою) для одночасного використання однією особою, якщо ви дотримуєтеся всі умови цієї угоди. Оновлення несправжнього програмного забезпечення до програмного забезпечення від NeoSeo або інших дозволених джерел не робить вашу початкову версію або оновлену версію справжньою, і в цьому випадку ви не маєте ліцензії на використання програмного забезпечення.

NeoSeo зберігає за собою всі права (наприклад, права, передбачені законами про захист інтелектуальної власності), які не надаються явно в рамках цієї угоди. Наприклад, ця ліцензія не надає вам права:

 1. окремо використовувати або віртуалізувати компоненти програмного забезпечення;
 2. публікувати або копіювати (за винятком дозволеної резервної копії) програмне забезпечення, надавати програмне забезпечення в прокат, в оренду або в тимчасове користування;
 3. передавати програмне забезпечення (за винятком випадків, передбачених цією угодою);
 4. намагатися обійти технічні обмеження програмного продукту;
 5. вивчати технологію, декомпілювати або деасемблувати програмне забезпечення, а також вживати відповідні спроби, крім тих що в мірі і у випадках, коли це (а) передбачено відповідним правом; (б) дозволено умовами ліцензії на використання компонентів з відкритим вихідним кодом, які можуть входити до складу цього програмного забезпечення; (c) необхідно для налагодження змін будь-яких бібліотек, що ліцензуються по малій стандартній громадській ліцензії GNU, які входять до складу програмного забезпечення та пов'язані з ним.
 6. Змінювати умови поширення ліцензій та умови надання Послуг.

Ви маєте право використовувати дане програмне забезпечення, тільки якщо у вас є відповідна ліцензія і програмне забезпечення було належним чином активовано з використанням справжнього ключа продукту або в інший дозволений спосіб.

У вартість ліцензії SEO-Магазину не включені послуги установки, настройки і тим більше його стилізації, також як і інші платні / безкоштовні доповнення до нього. Дані послуги є додатковими, вартість залежить від кількості необхідних для реалізації годин, детальніше тут: https://neoseo.com.ua/tehnicheskaya-podderzhka-internet-magazinov-opencart і тут: https://neoseo.com.ua/vnimanie-podvodnye-kamni,

Під час активації (або повторної активації, яка може знадобитися після зміни компонентів пристрою) програмне забезпечення може визначити, що встановлений екземпляр є контрафактним, не отриманий за офіційною ліцензією або містить несанкціоновані зміни.

Ви можете отримувати оновлення тільки від NeoSeo або через авторизовані джерела.

УВАГА: Не можна завантажувати оновлення і встановлювати їх на робочий сайт не маючи ключа ліцензії.

Акаунти Користувача NeoSeo

Щоб отримати доступ до системи обліку завдань NeoSeo, ви повинні надати особисті дані одним із зручних способів, зазначених тут https://neoseo.com.ua/contacts , після чого підтвердити запрошення через пошту і створити свій аккаунт в нашій системі обліку завдань ( "Акаунт користувача").

Якщо хтось інший отримає доступ до вашого Акаунту користувача і / або до будь-якої з налаштувань вашого веб-сайту (далі, Платформ користувача), він зможе здійснювати будь-які доступні вам дії (якщо інше не передбачено Послугами NeoSeo), вносити зміни у вашу (-і) Платформу (-и) користувача і Акаунт користувача, а також вживати передбачені ними юридичні умови, надавати різні запевнення і гарантії та багато іншого - і всі ці дії будуть вважатися зробленими від вашого імені.

Тому ми рекомендуємо вам забезпечити конфіденційність облікових даних вашого Акаунта користувача і надавати доступ до них тільки тим особам, яким ви повністю довіряєте, - оскільки ви будете нести повну і виключну відповідальність за всі дії, вчинені з вашого Акаунта користувача і / або Платформ (- и) користувача (в тому числі за всі запевнення, гарантії та зобов'язання, зроблені або прийняті на себе за допомогою Акаунта користувача і / або Платформ (-и) користувача), незалежно від того, дозволяли ви дані дії чи ні, а також за будь-які витрати і збитки, які можуть виникнути в результаті цих дій.

При реєстрації свого Акаунта користувача і використанні Послуг NeoSeo ви повинні надати вірні і повні відомості, щодо яких ви є єдиним і виключним правовласником. Ми настійно рекомендуємо вам надати власні контактні дані та дані для виставлення рахунків (або дані вашої компанії), в тому числі адресу електронної пошти, оскільки ми можемо використовувати її для ідентифікації та встановлення фактичного і справжнього власника Акаунта користувача і / або спрямованого нам Контенту користувача (відповідно до визначення, наведеного нижче).

У разі виникнення спору про право володіння щодо Акаунта користувача, ми залишаємо за собою право встановлювати приналежність Акаунта користувача на власний розсуд, як за допомогою проведення незалежної перевірки, так і без неї. Однак якщо, діючи на власний розсуд, ми прийдемо до висновку про те, що нам не вдається встановити власника, ми залишаємо за собою право не надавати право володіння Акаунтом користувача і / або призупинити роботу Акаунта користувача до тих пір, поки сторони, що заперечують таке право, не досягнуть угоди, і не будемо нести відповідальність за це рішення перед вами або перед третіми особами. Ми можемо запитувати документи (наприклад, посвідчення особи, ліцензію на ведення бізнесу), які можуть нам допомогти встановити право володіння. При прийнятті даного рішення ми можемо керуватися, зокрема, такими принципами.

 1. NeoSeo буде вважати власником Акаунта користувача, фізичну або юридичну особу, яка має доступ до адреси електронної пошти, збереженої в архіві NeoSeo щодо відповідного Акаунта користувача, з якого була створена Платформа користувача або Акаунт користувача.
 2. Якщо будь-які Платні послуги були придбані через Акаунт користувача, то NeoSeo буде вважати власником такого Акаунта користувача і / або відповідної Платформи користувача, фізичну або юридичну особу, чиї платіжні дані використовувалися при покупці відповідних Платних послуг ( "Платіжні дані").
 3. Незважаючи на вищевикладене, NeoSeo має право встановлювати приналежність користувача на свій розсуд, у тому числі можливість ігнорування вищезгаданих положень, у випадках коли NeoSeo, на свій розсуд вважатиме, що таке рішення обумовлене фактичними обставинами, встановленими самим NeoSeo.
 4. Відвідуючи наш веб-сайт і користуючись нашими послугами, ви укладаєте з нами юридичну угоду, яка складається з цих Умов використання, а також юридичних умов, пов'язаних з додатковими послугами.
 5. Використовуючи наші послуги, ви висловлюєте свою згоду з даними умовами і зобов'язуєтесь, що ви ознайомилися з нашою Політикою конфіденційності .
 6. Якщо ви не згодні з будь-якими із умов, ви не можете користуватися нашими послугами.
 7. Для використання ряду наших послуг вам необхідно створити обліковий запис користувача.
 8. Ви повинні забезпечити захист і безпеку вашого імені користувача і паролю та надавати доступ до вашого аккаунту і налаштувань веб-сайту тільки тим, кому ви повністю довіряєте.
 9. Ви несете відповідальність за всі дії, вчинені з вашого облікового запису користувача або веб-сайту.
 10. Ви повинні надати вірні і повні облікові дані про себе (або про свою компанію).
 11. У разі виникнення спору щодо акаунта, ми можемо визначати приналежність такого акаунта тій чи іншій особі.

2. Ваші обов'язки

Ви запевняєте нас і гарантуєте, що:

 1. вам виповнилося вісімнадцять (18) років або ви досягли іншого віку повноліття, передбаченого у вашій юрисдикції, і володієте правоздатністю, правом і свободою укладення договору з NeoSeo, який має обов'язкову юридичну силу від власного імені або від імені фізичної або юридичної особи, в інтересах яких ви приймаєте ці Умови;
 2. країна, в якій ви проживаєте, і / або країна, в якій зареєстрована ваша компанія, є країною, зазначеною в наданій вами контактній адресі та / або адресі для виставлення рахунків;
 3. ви розумієте, що NeoSeo не надає юридичних консультацій та рекомендацій щодо законодавства або вимог, дія яких поширюється на вас або на ваших кінцевих користувачів, а також щодо дотримання вами даного законодавства і вимог;
 4. ви підтверджуєте, що вам належать усі права щодо завантаженого або наданого вами контенту або імпортованого, скопійованого або завантаженого для вас Послугами NeoSeo на вашу Платформу Користувача ( "Контент користувача"), включаючи рисунки, зображення, анімацію, відео, аудіо-файли, шрифти , логотипи, код, ілюстрації, композиції, графічні зображення, інтерфейси, імена користувачів, інформацію, надану вами з метою створення імені піддомену, тексти, літературні твори та інші матеріали ( "Контент"), або якщо ви маєте (і будете мати далі) усі повноваження, правовстановлюючими документами, ліцензіями, згодами і дозволами щодо Контенту користувача, які необхідні для законного доступу до нього, його імпортування, копіювання, використання, опублікування та передачі або ліцензування зазначеного Контенту користувача вами і нами або ким-небудь з наших третіх осіб;
 5. ви володієте (і будете продовжувати володіти) повним правом, включаючи право власності, ліцензії, дозволи і повноваження, що дозволяють Послугам NeoSeo отримувати доступ до будь-яких веб-сайтів, веб-сторінок і / або іншим онлайн послугам з метою імпортування, копіювання, розміщення, завантаження , передачі та / або використання іншим чином вашого Контенту користувача;
 6. контент користувача є (і буде надалі) істинним, актуальним, точним і не порушувати права третіх осіб, і його завантаження, імпортування, копіювання, володіння ним, його розміщення, передача, демонстрація або будь-яке інше використання не є незаконною в країні, де ви проживаєте або проживають особи, які відвідують або використовують Платформу користувача ( "Кінцеві користувачі"), і доступ до нього, його імпортування, копіювання, завантаження, використання або володіння ним в зв'язку з Послугами NeoSeo не є незаконним для NeoSeo і / чи ваших Кінцевих користувачів;
 7. ви отримали всі необхідні згоди і дозволи, передбачені чинним законодавством, для розміщення, передачі і публікації особистих даних і / або зображень або колажів із зображенням фізичних або юридичних осіб або майна, які є частиною Контенту Користувача, і ви будете дотримуватися усіх відповідних вимог законодавства у їх відношенні.

Ви зобов'язуєтесь і погоджуєтесь

 1. дотримуватися всіх вимог чинного законодавства та інших договірних умов, які регулюють використання Послуг NeoSeo (а також пов'язані з таким використанням операції і взаємодії), в тому числі конкретні вимоги законодавства, які поширюються на вас і ваших Кінцевих користувачів у тій місцевості, де ви перебуваєте;
 2. нести особисту відповідальність за всі види використання Послуг NeoSeo, які здійснюється з вашого Акаунта користувача і / або Платформ (-и) користувача, а також за весь Контент користувача (в тому числі за всі наслідки доступу, імпортування, завантаження, копіювання, використання та опублікування зазначеного Контенту користувача на Послугах NeoSeo або в їх відношенні);
 3. регулярно і самостійно зберігати і створювати резервні копії вашого Контенту користувача та інформації, що обробляється вами на вашій Платформі користувача, у тому числі щодо Кінцевих користувачів, Продуктів користувача і додатків і / або Послуг третіх осіб, які ви використовуєте;
 4. час від часу отримувати повідомлення і матеріали рекламного характеру від NeoSeo і її партнерів по пошті, електронною поштою або по іншому каналу зв'язку, дані про який ви нам надали (в тому числі на ваш телефонний номер у вигляді дзвінків і текстових повідомлень). Якщо ви не хочете отримувати такі матеріали і повідомлення рекламного характеру, просто зв'яжіться з нами;
 5. дозволити NeoSeo безстроково і безкоштовно використовувати будь-яку версію вашої Платформи користувача (або її частину) в рамках маркетингової або рекламної діяльності NeoSeo в будь-якій країні світу як віртуально, так і поза мережею, а також вносити в неї зміни, об'єктивно необхідні для зазначених цілей, і ви відмовляєтеся від всіх претензій до NeoSeo або інших осіб, що діють від її імені, в зв'язку з будь-якими минулими, справжніми або майбутніми особистими немайновими правами, авторськими правами або іншими аналогічними правами в будь-якій країні світу, якими ви можете володіти відносно вашої Платформи користувача у зв'язку із зазначеними видами обмежено дозволеного використання.

Ви погоджуєтесь та зобов'язуєтесь не здійснювати наступних дій:

 1. копіювати, змінювати, повторно використовувати, поширювати і передавати похідні роботи, завантажувати, адаптовувати, піддавати зворотньому проектуванню, емулюванню, перекладу на інший сервіс, мовному перекладу, компіляції, декомпіляції або демонтажу Веб-сайту NeoSeo, Послуг NeoSeo (або їх частини), Контенту, запропонованого NeoSeo або Послугами третіх осіб для використання та демонстрації на Платформах користувача (“Ліцензійний контент”) і/або його частини, а також публічно демонструвати, представляти, передавати або поширювати вищеперечислене без попередньої додаткової письмової та конкретної згоди NeoSeo і / або як це прямо передбачено Умовами NeoSeo;
 2. надавати, передавати або демонструвати Контент користувача або використовувати Ліцензійний контент в контексті, який може бути розцінений як дискредитуючий, наклепницький, непристойний, пов'язаний з переслідуваннями, погрозами або зловживаннями, провокаційний, расистський, образливий, що вводить в оману або шахрайський, що закликає до злочинних або шкідливих дій, або який іншим чином порушує права NeoSeo або третіх осіб (в тому числі права інтелектуальної власності, права на недоторканність особистого життя, договірні чи фідуціарні права) або іншим чином виставляє будь-яку фізичну або юридичну особу чи бренд у невигідному світлі, при відсутності попередньої явної згоди з їх боку;
 3. використовувати будь-які незаконні дії для збору даних для входу і / або паролів для інших веб-сайтів, третіх осіб, програмного забезпечення і послуг;
 4. практикувати фішинг, збирати, завантажувати або іншим чином робити доступною інформацію про кредитну картку або інші форми фінансових даних, що використовуються для збору платежів, якщо тільки це не зроблено відповідно до чинного законодавства, у тому числі відповідно до PCI DSS у випадках, коли це може бути застосовано;
 5. завантажувати, вставляти, збирати або іншим способом робити доступним на Веб-сайті NeoSeo або Послугах NeoSeo (або будь-якої їх частини) будь-який шкідливий, незаконний, дискредитуючий або непристойний Контент;
 6. публікувати і / або використовувати Послуги NeoSeo або Ліцензійний контент на веб-сайтах або носіях інформації, в мережах або системах, що не були надані NeoSeo, і / або створювати фрейми, розміщувати зовнішні посилання, здійснювати «скрейпінг» сторінок, створювати дзеркальні сайти з використанням послуг NeoSeo, Ліцензійного контенту і / або Платформи користувача (або їх частини), якщо це попередньо не було дозволено NeoSeo в письмовій формі;
 7. використовувати пошукових «роботів-павуків» або інші автоматичні засоби, програми, скрипти, алгоритми, методологію, а також інші аналогічні або рівноцінні ручні способи для аналізу, збору, копіювання або моніторингу будь-якої частини Послуг NeoSeo (або їх даних і / або Контенту) або іншим чином відтворювати або обходити навігаційну структуру або презентацію будь-якої Послуги NeoSeo для отримання (або як спроби отримання) будь-яких матеріалів, документів, послуг або інформації за допомогою засобів, умисно не наданих в рамках Послуг NeoSeo;
 8. діяти таким чином, який може бути розцінений як такий, що завдає шкоди репутації або доброму імені NeoSeo або може дискредитувати NeoSeo або заподіяти їй шкоду;
 9. купувати пошукові запити і інші ключові слова з оплатою за клік (такі як Google AdWords) або доменні імена, які використовують NeoSeo або їх варіації або спотворені варіанти написання;
 10. прямо або побічно знеособлювати будь-яку фізичну або юридичну особу або надавати неправдиві відомості, або проводити інші маніпуляції з метою приховування ваших особистих даних або джерела повідомлень або передач, що відправляються вами на адресу NeoSeo і / або Кінцевих користувачів;
 11. робити заяви, що не відповідають дійсності, про вашу афіліацію з тою чи іншою фізичною або юридичною особою або представляти таку афіліацію в хибному світлі, або робити недостовірні заяви про те, що NeoSeo або треті особи рекомендують вас, вашу Платформу користувача, бізнес, Продукти користувача або підтверджують істинність ваших заяв, або ж робити на це непряму вказівку;
 12. робити зворотні запити, відстежувати або намагатися відслідковувати інших користувачів Послуг NeoSeo або іншим чином втручатися в права інших користувачів на конфіденційність та інші права або порушувати їх, або ж збирати інформацію, що дозволяє встановити особу відвідувачів або користувачів Послуг NeoSeo і / або Платформи користувача без їх явної інформованої згоди;
 13. сканувати або тестувати Послуги NeoSeo чи іншу мережу, підключену до Послуг NeoSeo, на предмет їх вразливості;
 14. завантажувати на Платформу користувача будь-які віруси, «черв'яків», трояни, часові бомби, веб-жучки, шпигунські і шкідливі програми або інші комп'ютерні коди, файли або програми, які можуть пошкодити або перехопити функціональність апаратного або програмного забезпечення або телекомунікаційного обладнання, або інші фактично або потенційно шкідливі, руйнівні або агресивні коди або компоненти, а також іншим чином використовувати Послуги NeoSeo і / або Веб-сайт користувача для розробки, створення, поширення і / або іншої передачі або виконання чого-небудь з перерахованого вище;
 15. здійснювати будь-які дії, які створюють необгрунтовано або непропорційно велике навантаження на інфраструктуру Послуг NeoSeo або систем NeoSeo або мереж, підключених до Послуг NeoSeo, або іншим чином втручатися у функціонування або порушувати функціонування будь-якої з Послуг NeoSeo або серверів або мереж, на яких вони розміщені або які їх надають, або порушувати вимоги, процедури, політику або нормативи, встановлені такими серверами або мережами;
 16. використовувати Послуги NeoSeo і / або Платформу користувача для поширення того чи іншого виду спаму, "незапитуваної" пошти, шахрайських повідомлень, фішингу, "листів щастя", пірамідальних схем та інших подібних дій, або іншим чином займатися неетичною маркетинговою і рекламною діяльністю;
 17. отримувати доступ до Послуг NeoSeo, Акаунтів користувача, Ліцензійного контенту і / або Контенту користувача за допомогою інших засобів або технологій (наприклад, скремблювання і обходу), за винятком наших публічно підтримуваних інтерфейсів.
 18. продавати, ліцензувати або використовувати в комерційних цілях Ліцензійний контент і / або Послуги NeoSeo або доступ до них, крім випадків, коли це передбачено Умовами NeoSeo;
 19. видаляти або змінювати посилання на NeoSeo, як розробника програмнихх продуктів, видаляти згадування про авторскі права (в т.ч. і у нижній частині сайту), водяні знаки, обмеження і символи, що вказують на пропрієтарні права кого-небудь з наших ліцензіарів, включаючи знак авторського права [©], значки ліцензій Creative Commons [(cc)] або торгові марки [® або ™ ], які містяться в Програмних продуктах або послугах NeoSeo і / або Ліцензійному контенті або супроводжують їх;
 20. порушувати, намагатися порушити або іншим чином не дотримуватись Умов NeoSeo або вимог законодавства, дія яких поширюється на використання Послуг NeoSeo.

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що недотримання перелічених вимог або надання неправдивих даних може призвести до негайного анулювання вашого Акаунта користувача і / або наданих вам Послуг, з відправленням вам після цього відповідного повідомлення або без такого, без можливості повернення коштів, сплачених за користування відповідними Послугами.

В цілому, ми просто хочемо, щоб ви були люб'язні і не робили нічого, що може завдати шкоди нам або комусь іншому.

Зокрема, вам не можна копіювати наші матеріали, використовувати який-небудь контент незаконним або шкідливим способом, використовувати наші послуги або контент на платформі або веб-сайті, наданому не нами, надавати неправдиву інформацію або зловживати нашими Послугами, а також іншим чином порушувати чиїсь права або чинне законодавство.

Недотримання цих правил може призвести до того, що ми анулюємо ваш аккаунт і відмовимо вам у наданні будь-яких послуг.

3. Контент і право власності

Ваша інтелектуальна власність

Правовідносини між вами і NeoSeo припускають, що вам належать усі права інтелектуальної власності щодо вашого Контенту користувача і будь-якого іншого матеріалу, створеного вами, включаючи рисунки, зображення, анімацію, відео, аудіо-файли, шрифти, логотипи, ілюстрації, композиції, твори образотворчого мистецтва, код, інтерфейси, тексти і літературні твори. NeoSeo не претендує на придбання права власності щодо вашого контенту. Ви визнаєте і погоджуєтесь, що виключно з метою надання вам Послуг нам знадобиться доступ до вашого Контенту користувача, можливість завантажити і / або копіювати його на нашу платформу, включаючи хмарні сервіси і CDN (Мережа доставки (і дистрибуції) вмісту), для проведення робіт, коригування відображення, дублювання з метою резервного копіювання та виконання будь-яких інших необхідних технічних дій і / або процедур, необхідних для виконання наших послуг, на наш розсуд.

Вам належать усі права щодо вашого контенту. Щоб надати вам наші послуги, ми обробляємо, зберігаємо, дублюємо і копіюємо ваш контент між серверами.

У програмі (сервісі) Worksection описуються всі технічні вимоги до Завданням, час їх виконання та інша необхідна інформація. Всі роботи виконуються на спеціально створеному тестовому оточенні. Ми не несемо відповідальності за збереження контенту в випадках, якщо втрата даних відбудеться з причин викликаними послугами, які нам надають наші хостинг-партнери або сервіси в т.ч. і Worksection. Створюючи тестове оточення для роботи з сайтом ми не зберігаємо картинки проекту, а копіюємо тільки код.

Тестове оточення Замовника буде зберігатися у Виконавця безкоштовно протягом 30 календарних днів після завершення останнього завдання по проекту. Після 30 днів бездіяльності по проекту Замовника автоматичний скрипт видалить всі файли з наших серверів.

Перед видаленням існуючого для проекту Замовника тестового оточення Виконавець зобов'язується повідомити Замовника шляхом постановки відповідного завдання на Замовника в Worksection за 5 днів.

Будь ласка, подбайте про ухвалення рішення та оплаті послуги збереження тестового оточення заздалегідь, щоб уникнути подібних ситуацій.

Інтелектуальна власність NeoSeo

Всі права щодо Послуг NeoSeo, включаючи всі матеріали, які можуть бути предметом авторського права, і інший контент Послуг NeoSeo, на який поширюється або може поширюватись дія прав інтелектуальної власності відповідно до чинного законодавства (включаючи твори образотворчого мистецтва, графічні матеріали, зображення, шаблони веб-сайтів і віджети, літературні твори, вихідні та об'єктні коди, комп'ютерні коди (включаючи html), додатки, аудіо, музику, відео і інші мультимедіа, малюнки, анімацію, інтерфейси, документацію, похідні матеріали або їх версії, стилі оформлення Послуг NeoSeo, методи, продукти, алгоритми, дані, інтерактивні компоненти і об'єкти, рекламні інструменти і методи залучення клієнтів, винаходи, комерційну таємницю, логотипи, домени, індивідуальні веб-адреси, торгові марки, знаки обслуговування, фірмові найменування та інші пропрієтарні ідентифікатори, незалежно від того,чи є вони зареєстрованими і / або підлягають реєстрації (спільно - "Інтелектуальна власність"), а також їх похідні, належать NeoSeo.

Умови NeoSeo не передбачають передачу прав на Інтелектуальну власність NeoSeo (або її частину). Жодні положення Умов не є поступкою прав Інтелектуальної власності NeoSeo або відмовою від даних прав на підставі законодавства.

Відгуки та пропозиції

У випадку направлення вами пропозицій, коментарів та інших відгуків щодо існуючих, пропонованих або планованих Послуг NeoSeo, які є або можуть бути предметом прав Інтелектуальної власності ( "Відгуки"), такі відгуки будуть виключною власністю NeoSeo. Надаючи свій Відгук компанії NeoSeo, ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що він може бути використаний NeoSeo для подальшого розвитку, настройки та покращення Послуг NeoSeo, надання постійної допомоги та технічної підтримки, сприяння, спонсорування та пропозиції певних рекламних акцій і контролю за їх виконанням , вдосконалення шляхів захисту даних NeoSeo та запобігання шахрайству.

Крім того, ви запевняєте та гарантуєте, що даний Відгук є вірним і повним і не порушує прав третіх осіб; безвідклично поступаєте компанії NeoSeo всі права щодо даного Відгуку, (3) явно і безвідклично відмовляєтеся від усіх прав вимоги щодо минулих, теперішніх чи майбутніх особистих немайнових прав або інших аналогічних прав у будь-якій країні світу щодо відповідного Відгуку.

Ми будемо раді будь-яким відгукам і пропозиціям. Якщо ви захочете поділитись ними з нами, переконайтесь в тому, що вони є достовірними і законними.

4. Конфіденційність

Певні сегменти Послуг NeoSeo (включаючи певні Послуги третіх осіб, що надаються в рамках Послуг NeoSeo, передбачають необхідність надання, збору та / або використання ряду персональних даних. Зокрема, при наданні доступу до Послуг NeoSeo і прав їх використання, NeoSeo і відповідні Послуги третіх осіб можуть здійснювати збір, отримувати доступ і використовувати ряд даних, що стосуються користувачів і Кінцевих користувачів, в тому числі про дії і навігації користувачів та Кінцевих користувачів за допомогою Послуг NeoSeo і / або Платформ користувача. Ми рекомендуємо вам регулярно перечитувати нашу Політику конфіденційності та відповідну політику Послуг третіх осіб, де описується порядок збору та використання зазначених даних.

Ми дбаємо про вашу конфіденційність, і вам також слід подбати про неї. Просимо ознайомитися з нашою Політикою конфіденційності, щоб дізнатися про порядок роботи з особистими даними.

5. Плата за користування послугами

Платні послуги

На розсуд NeoSeo, за використання Послуг NeoSeo може нараховуватися певна плата ( "Платні послуги" і "Плата" відповідно). NeoSeo повідомить вас про розмір Плати, яка нараховується за відповідні Платні послуги. Якщо ви захочете отримувати або використовувати Платні послуги, вам буде необхідно заздалегідь внести встановлену Плату.

NeoSeo залишає за собою право змінити розмір Плати, відправивши вам відповідне повідомлення, якщо така зміна впливає на наявні у вас підписки. Якщо вам була надана знижка або ви взяли участь у промо-акції, NeoSeo має право автоматично без попередження продовжити вашу підписку на відповідну(-і) Послугу(-и) NeoSeo з нарахуванням встановленої Плати у повному обсязі.

Ми рекомендуємо вам самостійно перевірити, чи існують які-небудь додаткові збори і платежі, які можуть стягуватися третіми особами в зв'язку з придбанням або оновленням Платних послуг (такі, як збори за вчинення міжнародних платежів, збори при обміні валют, або платежі, що стягуються банками і кредитними компаніями). NeoSeo не несе відповідальності за такі додаткові збори і витрати.

Проходячи реєстрацію і надаючи інформацію, необхідну для отримання Платних послуг, ви також дозволяєте NeoSeo (безпосередньо або за допомогою її афілійованих або дочірніх організацій або третіх осіб) вимагати і списувати плату (або виробляти інше списання, надавати повернення коштів або вчиняти інші дії, пов'язані з виставленням рахунку) з нашого постачальника платіжних послуг або зазначеного вами банківського рахунку, а також запитувати інформацію, яку NeoSeo або її афілійовані організації визнають необхідною для перевірки зазначеного вами банківського рахунку та наданої фінансової інформації з метою забезпечення своєчасної оплати, в тому числі з метою отримання актуальних відомостей про платіж від вашого постачальника платіжних послуг, організації, що надала вам кредитну карту або банківський рахунок (наприклад, актуальну інформацію про дату закінчення терміну дії картки або номер картки, яку може надати компанія, що випустила вашу кредитну карту).

Рахунки

NeoSeo і / або її афілійовані організації будуть виписувати рахунки або зворотні накладні на внесення Плати або повернення коштів, вчинені на користь компанії NeoSeo або компанією NeoSeo ( "Рахунки"). Кожен рахунок буде виписуватися в електронній формі з урахуванням країни, зазначеної у вашій адресі для виставлення рахунків, і буде розміщуватися в Акаунті користувача і / або направлятися електронною поштою. Для виставлення рахунку вам може бути необхідно надати певні Особисті дані (відповідно до визначення даного терміну, наведеного в Політиці конфіденційності) з метою дотримання місцевого законодавства. Зверніть увагу, що рахунок, розміщений у вашому Акаунті користувача, може не відповідати вимогам місцевого законодавства, і в цьому випадку ви зможете використовувати його виключно для цілей попередньої фінансової звітності.

Програмні доповнення до SEO-магазину (модулі)

Для цілей знайомства з програмними продуктами NeoSeo пропонується скористатися замовленням спеціального ключа ліцензії з безкоштовним періодом використання до 14 днів. Звертаємо увагу на те, що ви купуєте модуль "як є".

Не можна встановлювати модуль не маючи ліцензії!

Якщо у Вас виникне необхідність покращити функціонал купленого модуля під ваші індивідуальні потреби - напишіть на пошту info@neoseo.com.ua, щоб ми надали орієнтовну оцінку доопрацювання відповідно до ваших вимог.

У вартість ліцензії на використання модулів NeoSeo не включені послуги настройки або стилізації під вашу тему оформлення. Це додаткові послуги. Всі оновлення для певної версії протягом усього періоду "життя" програмного продукту безкоштовно. Навіть якщо ми змінимо модуль, за запитом, покупець завжди отримає свою ліцензію беззастережно. Увага, збірка модулів в комплекті, наприклад, {SEO-Магазин} модель "А" поставляється "як є" на день продажу і оновленню не підлягає.

Збірка модулів в комплекті, наприклад, {SEO-Магазин} модель "А" - це спеціальний продукт призначений для веб-майстра, який розбирається в програмуванні і не задає елементарних питань, відповіді на які надані в інструкціях до продуктів. В рамках безкоштовної інформаційної підтримки допускається не більше 10 питань.

Звертаємо увагу, що придбання модуля для OpenCart 1.5.х-2.х., Не дає права на безкоштовне оновлення модуля під OpenCart 3.0. Безкоштовна заміна на файли модуля для OpenCart 3.0 можлива тільки протягом 30 днів після покупки за запитом.

Пам'ятайте: модулі NeoSeo не ламають сайти, це роблять люди. Ми не несемо ніякої відповідальності за те, що робить покупець модуля (розробник або безпосередньо власник сайту), як він це робить і де. Це особисті питання покупця. Ми не несемо жодної відповідальності за матеріальний і нематеріальний збиток, заподіяний модулем, ви використовуєте модуль на свій страх і ризик.

Не встановлюйте модуль на робочий сайт не маючи на руках ключа Ліцензії, в т.ч. і тестової, безкоштовної, яка видається на 14 днів. Встановлюйте найсвіжіші дистрибутиви, які ви отримаєте разом з ключем ліцензії ".

Рекомендуємо Вам подбати про покупку постійної ліцензії заздалегідь. По закінченню тестового періоду, на вітрині можлива поява 500-й помилки. Щоб прибрати 500-у помилку видаліть файл модифікації модуля з каталогу system і обновіть модифікатори.

При здійсненні покупки модуля, вам необхідно відразу вказати і доменне ім'я, на якому даний модуль буде використовуватись. Купувати модулі "прозапас" неможливо.

Ліцензія видається на ОДИН домен. Ні на сайт, ні на людину, ні на студію. У вас кілька доменів підключені до одного сайту - значить вам потрібно кілька ліцензій. При оформленні замовлення, крім основного домену, Ви можете вказати і тестовий. Але зверніть увагу, що основний і тестовий домени не повинні відрізнятися. Якщо в якості основного домену, Ви вказали, наприклад, neoseo.com.ua, то в якості тестового домену Ви можете вказати піддомен основного, наприклад, demo.neoseo.com.ua. Але вказати в основному домені neoseo.com.ua, а в тестовому example.ru - не можна, так як це два різних домени. В даному випадку, ліцензія буде видана тільки на основний домен neoseo.com.ua, і не буде підходити для домену example.ru.

Куплені програмні рішення (модулі чи збірки) не підлягає поверненню, якщо ви не впевнені в покупці, попросіть тестову ліцензію на 14 днів безкоштовно.

Ви можете зробити заявку на повернення коштів за невикористані години на послуги NeoSeo.

Будь ласка, зверніть увагу, що сума Повернення може відрізнятися від тієї суми, яка була сплачена на початку у зв'язку з різницею курсу валют і зборами третіх осіб. NeoSeo не несе відповідальності за різницю в курсах валют або збори з боку третіх осіб.

УВАГА: Не можна завантажувати оновлення і встановлювати їх на робочий сайт не маючи ключа ліцензії.

Умови безкоштовної та платної інформаційної та технічної підтримки.

Оскільки ми впевнені у тому, що будь-яка Якісна робота повинна бути оплачуваною, всі консультаційні відповіді, що вимагають попередньої підготовки - платні, в т.ч. і ситуації у стилі: «подивіться, а чому тут ВАШ модуль не працює?

Якщо відповідь на Ваше питання у нас вже готова, Ви її отримаєте безкоштовно. Але якщо для відповіді потрібно витратити час, щоб розібратися в питанні, вивчити файли, знайти помилку і проаналізувати, перш ніж отримати відповідь, попросимо здійснити оплату. Ми допомагаємо безкоштовно по встановленні і усуненні помилок при установці куплених у нас модулів в порядку загальної черги.

Після того, як ми ввели безпрецедентно вигідну для Клієнтів систему з похвилинною тарифікацією оплати праці наших фахівців, ми змушені були зробити всі консультації, де потрібне глибоке занурення програмістів платними, оскільки:

а) на якісні відповіді витрачається дуже багато часу, того часу, який наші програмісти могли б витратити на безпосереднє виконання вже оплачених та очікуваних у черзі завдань.

б) ми не закладаємо у вартість робіт час на відповіді, консультації і т.д. Комусь вони потрібні, а комусь ні. У нас всі платять щохвилини і рівно за той час, який витрачено на їх благо.

Відмови від платежу

Якщо ми зафіксуємо відмову в проведенні платежу, опротестування вами платежу по банківській карті або іншу відмову від списання грошових коштів на рахунок внесення Плати за вашим Акаунтом користувача ( "Відмова від платежу"), така дія буде вважатися порушенням ваших зобов'язань по оплаті, передбачених цими Умовами використання, і ваш доступ до Послуг NeoSeo може бути автоматично відключений або припинений.

У разі Відмови від платежу ваш Аккаунт користувача може бути заблокований без можливості відновлення, і дані, які містяться у вашому Акаунті користувача, включаючи домени, додатки і Послуги третіх осіб, можуть бути анульовані.

Якщо у вас виникли питання або сумніви щодо платежу, здійсненого на користь NeoSeo, ми закликаємо вас звернутися до співробітників служби підтримки, перш ніж зробити Відмову від платежу або зворотний платіж, з метою попередження відключення Послуг NeoSeo і блокування вашого Акаунта користувача, а також щоб уникнути необґрунтованої або помилкової Відмови від платежу, в результаті якої у вас може виникнути відповідальність за внесення Плати, встановленої відносно такої Відмови від платежу, поряд з повторним внесенням Плати, встановленої щодо придбаних вами Послуг NeoSeo, від оплати яких ви відмовилися.

Ми залишаємо за собою право оскаржити Відмову від платежу, в тому числі надавши компанії, яка випустила вашу кредитну карту, або фінансовій установі відомості та документацію, яка підтверджує, що Користувач, який учинив Відмову від платежу, насправді авторизував відповідну транзакцію і скористався послугами, наданими після її проведення.

6. Анулювання

Анулювання з боку користувача.

Відповідно до інструкцій, викладених в Послугах NeoSeo, ви можете в будь-який момент припинити використання вашого Акаунта користувача і / або Послуг NeoSeo і надіслати заявку про їх анулювання.

Анулювання з боку NeoSeo

Недотримання Умов NeoSeo і / або невнесення належної Плати надає NeoSeo право призупинити (до оплати в повному обсязі) або анулювати ваш Акаунт користувача і Платформу користувача (або їх певні компоненти), а також надання вам споріднених з ними Послуг NeoSeo (наприклад, Платних послуг ) або Послуг третіх осіб.

Втрата даних, контенту і функціональності

Анулювання вашого Акаунта користувача, яке тягне за собою припинення Послуг NeoSeo, пов'язаних з Акаунтом користувача (за вашою заявкою або на розсуд NeoSeo) може призвести до втрати Акаунта і всіх даних, які в ньому зберігаються, а також включаючи резервні копії сайту, які створювалися в рамках надання відповідних Послуг. NeoSeo не несе ніякої відповідальності за Втрату функціональності або за збереження або резервне копіювання вашого Акаунта користувача, Контенту користувача або даних Кінцевого користувача.

Послуги NeoSeo також передбачають надання вам ряду програмних продуктів, що дозволяють вам продавати товари, контент, інформацію та послуги через вашу власну Платформу користувача.

Ви несете особисту відповідальність за ваші Продукти користувача і діяльність, пов'язану з електронною торгівлею, промо-акції і пов'язаний з ними Контент, розміщений або згадуваний на вашій Платформі користувача, а також за дотримання відповідних вимог законодавства. Ми лише надаємо вам платформу для управління вашою віртуальною діяльністю в рамках електронної торгівлі. Ми не є стороною правовідносин і / або транзакцій між вами і фактичними або потенційними покупцями ваших Продуктів користувача. При покупці ваших Продуктів відповідні платежі будуть оброблятися постачальниками платіжних послуг третьої особи, на якій ви зареєструвалися і створили акаунт ( "Постачальник (-і) послуг електронної торгівлі"),відповідно до умов надання послуг відповідного Постачальника послуг електронної торгівлі та іншими діючими правилами. Ми не є стороною правовідносин між вами і відповідними Постачальниками послуг електронної торгівлі і не несемо відповідальності за дані правовідносини, так само як і за дії Постачальників електронної торгівлі.

Використовуючи наші компоненти для електронної торгівлі, ви визнаєте, гарантуєте і погоджуєтеся з тим, що:

 1. Ви несете виняткову і повну відповідальність за сплату всіх Податків і зборів будь-якого роду, пов'язаних з Електронною торгівлею, включаючи будь-які Податки, пов'язані з купівлею-продажем Продуктів користувача; за стягування необхідних сум, надання компетентним органам звітності про них і їх перерахування на рахунок компетентних органів і / або за повідомлення ваших Кінцевих користувачів про дані обов'язки і виставляння їм рахунку формою, що відповідає вимогам законодавства;
 2. Ви несете відповідальність за всі витрати, пов'язані із закупівлею та постачанням ваших Продуктів користувача, а також за їх безпечне і професійне надання відповідно до виробничих стандартів;
 3. Ви несете особисту відповідальність за всі зроблені вами заяви і обіцянки, а також за допомогу, гарантійне обслуговування і підтримку щодо Продуктів користувача, і зобов'язані вказати справжні контактні дані на вашій Платформі користувача, за якими бажаючі зможуть відправити вам питання, скарги або претензії;

7. Послуги третіх осіб

Послуги NeoSeo дозволяють вам залучати і отримувати певні послуги, продукти і інструменти третіх осіб для розширення можливостей вашої Платформи користувача і процесу використання Послуг NeoSeo в цілому, включаючи, без обмежень, реєстратори доменів, послуги інших фахівців ринку.

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що незалежно від форми, в якій вам будуть запропоновані Послуги третіх осіб (що йдуть разом або додатково включені в пакет певних Послуг NeoSeo, окремо компанією NeoSeo або особами, сертифікованими і авторизованими NeoSeo, або іншим чином в тому або іншому розділі Послуг NeoSeo), NeoSeo діє виключно в якості платформи-посередника між вами і відповідними Послугами третіх осіб, жодним чином не рекомендує відповідні Послуги третіх осіб і не несе ніякої відповідальності або обов'язків в зв'язку з Послугами третіх осіб. NeoSeo не провадить контролю над вашою взаємодією і операціями з Послугами третіх осіб і не несе за них відповідальності.

Ви погоджуєтесь, що такі послуги можуть вимагати від вас додаткової плати NeoSeo і / або постачальникам таких Послуг третіх осіб.

Ви здійснюєте використання Послуг третіх осіб виключно на свій ризик і під свою відповідальність, і на вас може поширюватися дія юридичних і фінансових умов, що регулюють Послуги третіх осіб, з якими вам рекомендовано ознайомитись, перш ніж залучати відповідні Послуги третіх осіб.

8. Відмова від гарантій

Ми надаємо Послуги NeoSeo "Як є" і "З усіма недоліками", без будь-яких гарантій, в тому числі без гарантій або умов товарності, придатності для конкретного призначення, якісного виконання, відсутності порушень та інших гарантій - наскільки це допустимо законом. Зокрема, ми не запевняємо і не гарантуємо, що Послуги чи Програмні продукти NeoSeo (або будь-яка частина, компонент або модуль) є повними, точними, надійними або безпечними, відповідають певній якості, підходять для вашої планованої діяльності, пристроїв, операційних систем, браузерів, програмного забезпечення або інструментів (або планованої діяльності, пристроїв, операційних систем, браузерів, програмного забезпечення або інструментів ваших Кінцевих користувачів) або сумісні з ними (або що вони будуть залишатися такими і надалі),що вони відповідають законодавству, дія якого поширюється на вас або на ваших Кінцевих користувачів (в тому числі в юрисдикції, на території якої ви здійснюєте свою діяльність), або будуть функціонувати за відсутності вірусів, помилок програмного забезпечення та інших шкідливих компонентів і програмних обмежень. Крім того, ми не рекомендуємо будь-яких осіб, продукти або послуги (включаючи Послуги третіх осіб), згадані в послугах NeoSeo або надані за допомогою Послуг NeoSeo - тому перевіряйте їх перед використанням.

Ви визнаєте наявність ризиків, споріднених з використанням Послуг NeoSeo і / або підключенням і / або роботою з Послугами третіх осіб за допомогою Послуг NeoSeo або в зв'язку з ними; підтверджуєте, що NeoSeo не може гарантувати (і не гарантує) конкретні результати такого використання і / або взаємодії, а також що ви приймаєте на себе всі викладені ризики, зобов'язання та / або відповідальність за шкоду будь-якого роду, яка може бути заподіяна у зв'язку з зазначеною взаємодією і / або в результаті зазначеної взаємодії. Викладені ризики можуть включати, крім іншого, спотворення інформації про Послуги третіх осіб і / або з боку Послуг третіх осіб і / або спотворення інформації про Ліцензійний контент, порушення гарантійних і / або договірних зобов'язань, порушення прав і наступні претензії.

Зверніть увагу, що ряд Послуг NeoSeo надається в БЕТА-версії і проходить БЕТА-тестування. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що такі Послуги NeoSeo ще можуть містити помилки програмного забезпечення, збої в роботі і відхилення від планового або передбачуваного режиму роботи. Використання вами Послуг NeoSeo в БЕТА-версії означає вашу згоду взяти участь в БЕТА-тестуванні відповідних Послуг NeoSeo.

9. Обмеження відповідальності

У всіх випадках, передбачених законом, що діє у відповідній юрисдикції, NeoSeo, її посадові особи, директори, акціонери, співробітники, афілійовані організації та / або агенти, не несуть відповідальність перед вами за будь-які прямі, непрямі, випадкові, спеціальні, штрафні або схожі з ними збитки, понесені в результаті:

 1. помилок або неточностей контенту;
 2. шкоди здоров'ю або майну, пов'язаного з використанням Послуг NeoSeo;
 3. несанкціонованого доступу до наших послуг і / або особистої інформації та / або іншої інформації, що зберігається на них, або їх використання;
 4. перерв в обміні даними з Послугами NeoSeo або припинення такого обміну;
 5. обставин, не залежних від волі NeoSeo, включаючи збої в роботі інтернету або обладнання, збої в подачі електроенергії, страйки, трудові спори, заколоти, повстання, громадські заворушення, брак робочих рук або матеріалів, пожежі, повені, урагани, землетруси, вибухи, стихійні лиха, війни, теракти, міжгалактичні битви, дії уряду, розпорядження судів, державних органів чи трибуналів або невиконання зобов'язань з боку третіх осіб; і / або
 6. неможливості використання, втрати даних, прибутку, нанесення шкоди репутації або інших нематеріальних збитків, які є наслідком використання або неможливості використання будь-яких або всіх Послуг NeoSeo.

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що дане обмеження відповідальності є розподілом ризиків, узгодженим між сторонами і це обмеження буде застосовуватися навіть у тому випадку, якщо NeoSeo була попереджена про можливість виникнення відповідної відповідальності.

10. Гарантії відшкодування збитків

Ви погоджуєтесь захистити NeoSeo, її посадових осіб, директорів, акціонерів, співробітників, афілійовані організації та агентів від будь-яких претензій, зобов'язань і відповідальності, а також відшкодувати їм будь-які збитки, заборгованість, витрати і витрати (в тому числі гонорари адвокатів), що виникли, настали або понесені у результаті:

 1. порушення вами положень цих Умов використання чи інших Умов NeoSeo;
 2. порушення вами прав третіх осіб, в тому числі авторських прав, прав доступу, майнових прав або прав на недоторканність приватного життя в зв'язку з вашою Платформою користувача або контентом користувача і / або в результаті використання вами Послуг NeoSeo, включаючи, без обмежень, дії Послуг NeoSeo , вчинених на вашу користь; і / або
 3. іншого роду претензій, пов'язаних із заподіянням вашою Платформою користувача і / або контентом користувача шкоди третім особам.

Якщо нам нададуть позов або ми опинимося в іншій несприятливій ситуації в результаті ваших дій, ви компенсуєте нам пов'язані з даним позовом або даною ситуацією витрати і збитки.

11. І ще трохи ...

Зміни та поновлення

NeoSeo залишає за собою право змінити, призупинити або припинити дію будь-яких Послуг NeoSeo (або їх компонентів чи цін) і / або скасувати ваш доступ до будь-яких Послуг NeoSeo (включаючи видалення будь-яких матеріалів, створених вами в зв'язку з Послугами NeoSeo) по будь-якій причині, і / або внести зміни в будь-які Умови NeoSeo з наданням попереднього повідомлення або без такого - в будь-який момент і будь-яким способом. Ви погоджуєтеся з тим, що NeoSeo не нестиме відповідальності перед вами або третьою особою за будь-які зміни, призупинення або припинення таких Послуг NeoSeo.

Якщо такі зміни передбачають внесення додаткової Плати, ми направимо вам відповідне повідомлення до застосування даних змін. Якщо ви не внесете Плату або відмовитеся від її внесення, ми можемо на власний розсуд анулювати ваш Аккаунт користувача, продовжити надання поточних Послуг NeoSeo без змін, або надати вам альтернативні Послуги.

Чинне законодавство і юрисдикція

Умови NeoSeo, права та засоби правового захисту, передбачені цими Умовами використання, а також будь-які претензії і суперечки, пов'язані з цими Умовами використання та / або Послугами NeoSeo, їх тлумаченням або порушенням, розірванням або дійсністю, правовідносини, що виникають на підставі Умов NeoSeo, або пов'язані з ними операції і покупки в усіх аспектах підпорядковуються виключно внутрішньому матеріальному праву України та підлягають тлумаченню і застосуванню виключно відповідно до внутрішнього матеріального права України, без урахування принципів колізійного права.

Будь-які претензії і суперечки виносяться на розгляд суду відповідної юрисдикції, що розташований в місті Львів (Україна), і погоджуєтеся з тим, що вони будуть розглядатися виключно відповідним судом. Положення цієї статті прямо передбачають неможливість застосування Конвенції ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів.

Повідомлення

Ми можемо відправляти вам повідомлення будь-яким з наступних способів:

 1. через Послуги NeoSeo, в тому числі у вигляді банерів або спливаючих вікон на Веб-сайті NeoSeo, в Акаунті користувача або в інших місцях;
 2. у вигляді повідомлень електронної пошти, відправлених за наданою вами адресою електронної пошти; і / або
 3. іншими способами, в тому числі за телефонним номером або фізичною адресою, яку ви нам надали.

Повідомлення NeoSeo вважатиметься одержаним та набраним чинності протягом двадцяти чотирьох (24) годин з моменту його опублікування або відправки будь-яким з перерахованих вище способів, якщо інше не зазначено в повідомленні.

Правовідносини

Умови NeoSeo і факт використання вами Послуг не можуть тлумачитися як ті, що призводять до виникнення відносин партнерства, спільного підприємства, трудових, агентських або франшизних відносин між вами і NeoSeo.

Повнота угоди

Спільно з Умовами NeoSeo, іншими повідомленнями юридичного характеру і повідомленнями щодо оплати, надісланими вам NeoSeo, ці Умови використання є неподільною угодою між вами і NeoSeo щодо свого предмету і замінюють собою всі попередні і одночасні з ними усні та письмові угоди, домовленості, обіцянки , умови, узгодження і запевнення між вами і NeoSeo, в тому числі зроблені або досягнуті нашими представниками, щодо будь-якої Послуги NeoSeo. Ви також погоджуєтесь з тим, що при укладенні Умов NeoSeo ви не керуєтеся ніякими обіцянками, заохоченнями, запевненнями, заявами, розкриттям інформації або обов'язком розкриття інформації з боку NeoSeo.

Поступлення прав і обов'язків

NeoSeo може поступитися своїми правами і / або обов'язками, передбаченими цими Умовами використання, та / або передати право власності, та документи що його засвідчують, щодо Послуг NeoSeo і / або Ліцензійного контенту третім особам без вашої згоди і без відправлення вам попереднього повідомлення. Ви не можете поступитися або передати будь-які зі своїх прав і обов'язків, передбачених цими Умовами використання, без попередньої письмової згоди NeoSeo. Будь-яка спроба передачі ваших прав або обов'язків або їх фактична передача за відсутності попередньої явної та письмової згоди NeoSeo є юридично недостовірною.

Ці Умови використання складені російською мовою і перекладені на інші мови для вашої зручності. Ви можете ознайомитися з іншими версіями Умов використання, змінивши мовні налаштування нашого веб-сайту NeoSeo. У разі якщо переклад цих Умов використання суперечить російській версії, застосовується російська версія.

 

Контакти служби підтримки

Для зв'язку зі службою підтримки використовуйте один з наступних способів, зазначених тут: https://neoseo.com.ua/contacts

І ще раз - велике спасибі за вибір нашого продукту!