Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Політика конфіденційності

Дата останньої зміни: 10 вересня 2018

Веб-студія NeoSeo піклується про недоторканність приватного життя своїх користувачів і приділяє належну увагу захисту їх Персональної інформації. У цьому розділі міститься інформація про те, як ми можемо збирати і використовувати персональну інформацію, а також пов'язані з такою інформацією права і можливості, які надані нашим відвідувачам і користувачам.

Ми закликаємо вас прочитати цей документ і переконатися, що ви повністю його розумієте, перш, ніж почнете використовувати наш веб-сайт, купите наш програмний продукт або замовте послугу.

1. Введення

Справжня Політика конфіденційності ( "Політика конфіденційності") описує як ми, ТОВ "НЕОСЕО", (в подальшому NeoSeo) можемо збирати і використовувати інформацію, що відноситься до кожного з наших незареєстрованих відвідувачів і зареєстрованих користувачів в зв'язку з їх доступом і використанням веб-cайтов NeoSeo (включаючи https://neoseo.com.ua/ і будь-які його піддомени, далі "Веб-сайт").

Метою цієї Політики конфіденційності є надання вам ясного пояснення того коли, чому і як ми збираємо і використовуємо вашу персональну інформацію, а також пояснити ваші законні права. Справжня Політика конфіденційності не призначена для того, щоб скасувати умови будь-якої угоди, яке є у вас з нами, або будь-яких прав, які можуть бути у вас відповідно до чинних законів про конфіденційність даних.

Прочитайте цей документ і переконайтеся в тому, що ви повністю розумієте нашу політику щодо вашої персональної інформації, перш ніж ви зайдете або будете використовувати будь-які з наших послуг або сервісів. Якщо ви ознайомилися і повністю розумієте справжню Політику конфіденційності, але не згодні з нею, ви повинні негайно покинути цей веб-сайт, додаток або послугу і уникати або припинити використання будь-якого з наших послуг або сервісів. Якщо у вас є які-небудь питання або сумніви щодо цієї політики, зв'яжіться з нами за адресою support@neoseo.com.ua.

Цей документ описує нашу політику конфіденційності Яку інформацію ми збираємо про наших відвідувачів і користувачів, як ми її збираємо, як з нею звертаємося, які вживаємо заходів щодо її захисту, а також ваші права щодо вашої інформації.

За допомогою відвідування веб-сайту або використання будь-якої з наших сервісів, ви підтверджуєте, що ознайомилися з цією Політикою конфіденційності.

2. Яку інформацію ми збираємо?

Ми збираємо два види інформації про наших відвідувачів і користувачів:

  1. Не ідентифіковану і не ідентифікаційну інформацію, що відноситься до Відвідувачам або неідентифікованим Користувачам, яка може бути нам доступна або зібрана автоматично через його / її використання наших програмних продуктів або послуг. Така Інформація не дозволяє нам ідентифікувати Відвідувача або Користувача, від якого вона була зібрана. Зібрана нами Інформація в основному складається з технічної або сумарної інформації про використання, такий як перегляди Відвідувачів і Користувачів і послідовності кліків при використанні нашого сайту, теплові карти кліків сеансу використання Веб-сайту або прокрутки сторінки, які не ідентифікованої інформації, що стосується пристроїв Відвідувача або Користувача, операційної системи, інтернет браузера, дозволу екрану, налаштувань мови та клавіатури, Інтернет-провайдера, посилань / сторінок виходу, дати і часу, і т. .
  2. Індивідуальну ідентифікаційну інформацію, а саме ту інформацію, яка ідентифікує фізичну особу або може бути приватного або делікатного характеру ( "Персональна інформація"). Персональна інформація, зібрана нами, головним чином складається з контактної інформації (тобто адреси електронної пошти або номера телефону), платіжної інформації (імені, фізичної адреси виставлення рахунків, способу оплати і деталей угоди), яка збирається тільки в відношенні користувачів, підписаних на платні сервіси, програмні продукти і послуги, докладної інфор