Пульс NeoSeo
Росiя
8 800 551 94 15 всі дзвінки безкоштовно

Політика конфіденційності

Дата останньої зміни: 10 вересня 2018

Веб-студія NeoSeo піклується про недоторканність приватного життя своїх користувачів і приділяє належну увагу захисту їх Персональної інформації. У цьому розділі міститься інформація про те, як ми можемо збирати і використовувати персональну інформацію, а також пов'язані з такою інформацією права і можливості, які надані нашим відвідувачам і користувачам.

Ми закликаємо вас прочитати цей документ і переконатися, що ви повністю його розумієте, перш, ніж почнете використовувати наш веб-сайт, купите наш програмний продукт або замовте послугу.

1. Введення

Справжня Політика конфіденційності ( "Політика конфіденційності") описує як ми, ТОВ "НЕОСЕО", (в подальшому NeoSeo) можемо збирати і використовувати інформацію, що відноситься до кожного з наших незареєстрованих відвідувачів і зареєстрованих користувачів в зв'язку з їх доступом і використанням веб-cайтов NeoSeo (включаючи https://neoseo.com.ua/ і будь-які його піддомени, далі "Веб-сайт").

Метою цієї Політики конфіденційності є надання вам ясного пояснення того коли, чому і як ми збираємо і використовуємо вашу персональну інформацію, а також пояснити ваші законні права. Справжня Політика конфіденційності не призначена для того, щоб скасувати умови будь-якої угоди, яке є у вас з нами, або будь-яких прав, які можуть бути у вас відповідно до чинних законів про конфіденційність даних.

Прочитайте цей документ і переконайтеся в тому, що ви повністю розумієте нашу політику щодо вашої персональної інформації, перш ніж ви зайдете або будете використовувати будь-які з наших послуг або сервісів. Якщо ви ознайомилися і повністю розумієте справжню Політику конфіденційності, але не згодні з нею, ви повинні негайно покинути цей веб-сайт, додаток або послугу і уникати або припинити використання будь-якого з наших послуг або сервісів. Якщо у вас є які-небудь питання або сумніви щодо цієї політики, зв'яжіться з нами за адресою support@neoseo.com.ua.

Цей документ описує нашу політику конфіденційності Яку інформацію ми збираємо про наших відвідувачів і користувачів, як ми її збираємо, як з нею звертаємося, які вживаємо заходів щодо її захисту, а також ваші права щодо вашої інформації.

За допомогою відвідування веб-сайту або використання будь-якої з наших сервісів, ви підтверджуєте, що ознайомилися з цією Політикою конфіденційності.

2. Яку інформацію ми збираємо?

Ми збираємо два види інформації про наших відвідувачів і користувачів:

 1. Не ідентифіковану і не ідентифікаційну інформацію, що відноситься до Відвідувачам або неідентифікованим Користувачам, яка може бути нам доступна або зібрана автоматично через його / її використання наших програмних продуктів або послуг. Така Інформація не дозволяє нам ідентифікувати Відвідувача або Користувача, від якого вона була зібрана. Зібрана нами Інформація в основному складається з технічної або сумарної інформації про використання, такий як перегляди Відвідувачів і Користувачів і послідовності кліків при використанні нашого сайту, теплові карти кліків сеансу використання Веб-сайту або прокрутки сторінки, які не ідентифікованої інформації, що стосується пристроїв Відвідувача або Користувача, операційної системи, інтернет браузера, дозволу екрану, налаштувань мови та клавіатури, Інтернет-провайдера, посилань / сторінок виходу, дати і часу, і т. .
 2. Індивідуальну ідентифікаційну інформацію, а саме ту інформацію, яка ідентифікує фізичну особу або може бути приватного або делікатного характеру ( "Персональна інформація"). Персональна інформація, зібрана нами, головним чином складається з контактної інформації (тобто адреси електронної пошти або номера телефону), платіжної інформації (імені, фізичної адреси виставлення рахунків, способу оплати і деталей угоди), яка збирається тільки в відношенні користувачів, підписаних на платні сервіси, програмні продукти і послуги, докладної інформації про сеанс роботи або сеансі використання нашого веб-сайту (IP-адреси, гео-розташування та / або індивідуального ідентифікатора пристрою), подробиць щодо відповідності про підключених облікових записів користувачів сторонніх ресурсів (наприклад, електронної пошти або імені користувача для підключених PayPal, Google або Facebook облікових записів користувачів), наданих нам сканованих документів, що засвідчують особу (таких як посвідчення особи, посвідчення водія, паспорт або офіційні реєстраційні документи компанії) , листування (включаючи ту, яка здійснена через або завантажена на наші ресурси, в т.ч. і програму обліку завдань) і будь-який інший Персональної інформації, наданої нам Відвідувачами і / або Користувачами при їх доступі до і / або використанні наших програмних продуктів або веб-сайту. Для уникнення подвійного тлумачення будь-яка інформація, яка відноситься або пов'язана з Персональної інформацією (наприклад, для поліпшення якості пропонованих нами Сервісів) вважається і розглядається нами як Персональна інформація до тих пір, поки таке ставлення або зв'язок існують.

Ми збираємо два види інформації: Персональна інформація (така, яка може використовуватися для ідентифікації фізичної особи) і Знеособлена інформація (яка не ідентифікує фізичну особу).

Ми збираємо таку інформацію про наших користувачів і відвідувачів, кандидатів на роботу і всіх інших осіб, які можуть її нам надати.

3. Як ми збираємо таку інформацію?

Для збору інформації ми використовуємо два основні методи:

 1. Ми збираємо інформацію, отриману при вашому використанні наших Сервісів. Коли ви відвідуєте або використовуєте наші Сервіси, в тому числі, коли ви переглядаєте Веб-сайт або будь-користувача веб-сайт, реєструєте інформацію користувача обліковий запис (акаунт), редагуєте ваш користувача веб-сайт і завантажуєте інформацію або інший контент, дана інформація стає нам доступна і як правило, ми будемо зібрати, збирати і записувати факти такого використання, сеансів роботи та відповідних положень інформації або самостійно, або за допомогою Постачальників подібних сервісів, включаючи використання cookies-файл ів та інших технологій відстеження.
 2. Ми збираємо інформацію, яку ви надаєте нам добровольно.Напрімер, ми збираємо Персональну інформацію, яку ви надаєте нам при реєстрації; коли ви підписуєтеся на наші послуги за допомогою сервісів третіх осіб, таких як Facebook або Google; коли ви робите покупки і / або реєструєте доменні імена; коли ви надаєте або завантажуєте таку Персональну інформацію при використанні наших Сервісів; і / або коли ви звертаєтеся до нас безпосередньо за допомогою будь-якого засобу спілкування (наприклад, через служби підтримки клієнтів NeoSeo, електронні повідомлення).
 3. Ми також збираємо інформацію з джерел третіх сторін.

Ви також можете надати нам певну інформацію в процесі відвідування нашого веб-сайту або використання наших сервісів (це відбувається або автоматично під час процесу використання Сервісу, або через надання інформації вручну).

4. Чому ми збираємо таку інформацію?

 1. Для надання наших послуг і продажу наших програмних рішень;
 2. Для того, щоб далі розвивати, налаштовувати і покращувати наші послуги і програмні рішення, ґрунтуючись на загальних або індивідуальних перевагах, досвід використання або виникли складнощі Відвідувачів і користувачів;
 3. Для того, щоб забезпечити наших користувачів постійної клієнтської допомогою і технічною підтримкою;
 4. Для того, щоб мати можливість зв'язатися з нашими Відвідувачами і Користувачами з метою загальних або індивідуальних повідомлень, пов'язаних з наданням послуг або продажем програмних рішень, і рекламних повідомлень;
 5. Для надання сприяння або ініціювання певних конкурсів, заходів та акцій, визначення умов участі, забезпечення оцінки результативності, зв'язку з переможцями та вручення призів та пільг;
 6. Для створення зведеної статистичної інформації та іншої зведеної і / або похідною Інформації, яку ми або наші партнери по бізнесу можемо використовувати з метою надання та поліпшення наших відповідних сервісів;
 7. Для підвищення наших можливостей щодо захисту даних і запобігання шахрайства;
 8. Для розгляду кандидатур Претендентів на роботу в NeoSeo;
 9. Для того, щоб відповідати будь-яким застосовним законам і правилам.

Ми будемо використовувати вашу Персональну інформацію виключно для цілей, викладених в Розділі 4, і ми впевнені в тому, що:

 1. наше використання вашої Персональної інформації необхідно для виконання угоди або вжиття заходів щодо укладення з вами угоди (наприклад, для забезпечення вас конструктором веб-сайту, надання вам нашої допомоги і технічної підтримки), або
 2. наше використання вашої Персональної інформації необхідно для дотримання відповідного юридичного або нормативного зобов'язання, яке у нас є, або
 3. наше використання вашої Персональної інформації необхідно для підтримки законних інтересів, які існують у нас, як у бізнесу (наприклад, для підтримки і поліпшення наших Сервісів шляхом виявлення тенденцій серед користувачів, ефективності кампаній NeoSeo і виявлення технічних проблем) за умови, що вони завжди проводяться відповідним і поважає ваші права на конфіденційність способом.

Доступ до наших послуг не вирішено особам у віці до 18 років. Ніхто у віці до 18 років не повинен надавати нам персональну інформацію через будь-якої з наших Сервісів. Ми не збираємо цілеспрямовано персональну інформацію осіб молодше 18 років. Батьки та опікуни повинні постійно контролювати пов'язану з цим діяльність своїх дітей.

Ми збираємо і використовуємо інформацію з метою надання наших сервісів, їх поліпшення і підвищення їх безпеки. Ми також збираємо і використовуємо інформацію для того, щоб мати можливість зв'язатися з нашими відвідувачами, користувачами або кандидатами на роботу, а також для того, щоб відповідати будь-яким застосовним законам і правилам.

5. Де ми зберігаємо вашу інформацію?

Персональна інформація Відвідувачів і користувачів NeoSeo (потенційних і існуючих Клієнтів) може бути збережена, оброблена і зберігатися NeoSeo, нашими авторизованими дочірніми компаніями і Постачальниками сервісів в Сполучених Штатах Америки, Європі (включаючи Литву, Німеччину і Україну) та інших юрисдикціях на наш розсуд.

Інформація претендентів на роботу в NeoSeo буде збережена, оброблена і зберігатися в Україні, в місці (-ів), де подавалася заява на роботу, і при необхідності в безпечному хмарному сховище, наданому нашими Постачальниками сервісів.

Всі дочірні та афілійовані компанії NeoSeo і Постачальники сервісів, які зберігають або обробляють вашу Персональну інформацію від імені NeoSeo, на договірній основі, прагнуть до того, щоб захистити і зберегти її у відповідності з галузевими стандартами і не прийма