Дізнайтеся, звідки до вас приходять покупці: встановлюйте «Джерело замовлення»!

Кожен власник Інтернет-магазину, формуючи бюджет на його просування, вкладає кошти у певні канали продажу: органічний трафік, контекстна реклама, SMM (маркетинг у соціальних мережах) тощо. Як визначити, які сегменти просування та продажу є ефективними для вашого Інтернет-магазину, а на які ви даремно витрачаєте гроші?

Дати відповідь на це запитання допоможе програмне рішення «Джерело замовлень» від веб-студії «NeoSeo», яке відокремить «зерно від полови»: виокремить справді дієві канали продажу від тих, які не приносять вам жодної користі.

Модулі для інтернет-магазину на OpenCart

«Джерело замовлення»: канали ефективного просування Інтернет-магазину

Програмне рішення «Джерело замовлення» дає можливість отримати інформацію про замовлення, виходячи з конкретного сегменту залучення покупця на сайт. Тож власник Інтернет-магазину зможе проаналізувати шляхи здійснення покупки за двома параметрами:

  1. «Джерело першого входу»: зберігає інформацію про те, звідки потенційний покупець вперше потрапив на ваш сайт (наприклад, це може бути пошукова система або контекстна реклама).
  2. «Джерело замовлення»: зберігає інформацію про те, звідкіля користувач потрапив у Інтернет-магазин в день оформлення замовлення (для прикладу, та ж контекстна реклама, але може бути й прямий трафік – Direct, що передбачає вхід користувача за відповідним посиланням – із закладок або надісланого йому іншою людиною).

Модулі для сайту інтернет-магазину на OpenCart

Отож, наше програмне рішення дає вам можливість проаналізувати доцільність вкладання коштів у конкретні канали просування саме вашого веб-ресурсу. Для прикладу, ви можете вкладати третину рекламного бюджету Інтернет-магазину у просування через SMM, а «Джерело замовлень» демонструє, що замовлення у цьому сегменті – відсутні.

Ось вам і об’єктивна картина.

Інформація про програмне рішення «Джерело замовлень»

Основні вимоги до налаштування модуля «Джерело замовлень»:

  • PHP 5.3 і вище;
  • OpenСart 1.5., 2.0.;
  • VQMOD 2.4.1 і вище;
  • IonCube Loader (ліцензія на домен).

Просимо звернути увагу, що версія 3.0. програмного рішення «Джерело замовлень» є несумісною з версією 2.5.; також дане програмне рішення є несумісним з модулями кешування сайту, наприклад, boost і т.п.

Технічна підтримка

Веб-студія «NeoSeo» забезпечує безкоштовну технічну підтримку програмного рішення «Джерело замовлення» для OpenCart.

Модулі для сайту на OpenCart

Також рекомендуємо

Для більш детального сегментування каналів продажу вашого Інтернет-магазину фахівці веб-студії «NeoSeo» налаштують програму е-комерції та веб-аналітики Google Analytics.

Вартість і терміни виконання робіт уточнюйте у менеджера з продажу, для цього заповніть форму нижче або зателефонуйте на один з номерів зазначених в шапці сайту.

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]

Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами.