Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Дізнайтеся, звідки до вас приходять покупці: встановлюйте «Джерело замовлення»!

Кожен власник Інтернет-магазину, формуючи бюджет на його просування, вкладає кошти у певні канали продажу: органічний трафік, контекстна реклама, SMM (маркетинг у соціальних мережах) тощо. Як визначити, які сегменти просування та продажу є ефективними для вашого Інтернет-магазину, а на які ви даремно витрачаєте гроші?

Дати відповідь на це запитання допоможе програмне рішення «Джерело замовлень» від веб-студії «NeoSeo», яке відокремить «зерно від полови»: виокремить справді дієві канали продажу від тих, які не приносять вам жодної користі.

Модулі для інтернет-магазину на OpenCart

«Джерело замовлення»: канали ефективного просування Інтернет-магазину

Програмне рішення «Джерело замовлення» дає можливість отримати інформацію про замовлення, виходячи з конкретного сегменту залучення покупця на сайт. Тож власник Інтернет-магазину зможе проаналізувати шляхи здійснення покупки за двома параметрами:

  1. «Джерело першого входу»: зберігає інформацію про те, звідки потенційний покупець вперше потрапив на ваш сайт (наприклад, це може бути пошукова система або контекстна реклама).
  2. «Джерело замовлення»: зберігає інформацію про те, звідкіля користувач потрапив у Інтернет-магазин в день оформлення замовлення (для прикладу, та ж контекстна реклама, але може бути й прямий трафік – Direct, що передбачає вхід користувача за відповідним посиланням – із закладок або надісланого йому іншою людиною).

Модулі для сайту інтернет-магазину на OpenCart

Отож, наше програмне рішення дає вам можливість проаналізувати доцільність вкладання коштів у конкретні канали просування саме вашого веб-ресурсу. Для прикладу, ви можете вкладати третину рекламного бюджету Інтернет-магазину у просування через SMM, а «Джерело замовлень» демонструє, що замовлення у цьому сегменті – відсутні.

Ось вам і об’єктивна картина.

Інформація про програмне рішення «Джерело замовлень»

Основні вимоги до налаштування модуля «Джерело замовлень»:

  • PHP 5.3 і вище;
  • OpenСart 1.5., 2.0.;
  • VQMOD 2.4.1 і вище;
  • IonCube Loader (ліцензія на домен).

Просимо звернути увагу, що версія 3.0. програмного рішення «Джерело замовлень» є несумісною з версією 2.5.; також дане програмне рішення є несумісним з модулями кешування сайту, наприклад, boost і т.п.

Технічна підтримка

Веб-студія «NeoSeo» забезпечує безкоштовну технічну підтримку програмного рішення «Джерело замовлення» для OpenCart.

Модулі для сайту на OpenCart

Також рекомендуємо

Для більш детального сегментування каналів продажу вашого Інтернет-магазину фахівці веб-студії «NeoSeo» налаштують програму е-комерції та веб-аналітики Google Analytics.

Вартість і терміни виконання робіт уточнюйте у менеджера з продажу, для цього заповніть форму нижче або зателефонуйте на один з номерів зазначених в шапці сайту.

Шановні майбутні Клієнти веб-студії NeoSeo!

Просимо взяти до уваги, що будь-які роботи, які Ви замовляєте в нашій веб-студії, ми виконуємо на спеціально розгорнутому для цього локальному і тестовому оточенні.

Як ми вже писали раніше, при проведенні будь-якого роду робіт з програмування можливі конфлікти і збої в програмному коді, передбачити які неможливо. Тому важливо, щоб у програмістів була можливість внести зміни, протестувати і налагодити роботу нового функціоналу на локальному і тестовому оточенні, а пізніше передати вам на затвердження, не зачіпаючи основний сайт.

Це дозволить уникнути появи можливих помилок на сайті і / або повної зупинки його роботи. Ви зможете перевірити коректність роботи нового функціоналу і при бажанні внести додаткові зміни, і тільки після вашого затвердження ми переносимо дані роботи на основний сайт.

На розгортання локального і тестового оточення необхідно 3 години роботи фахівця (з цінами усіх послуг можна ознайомитись тут).

З метою економії коштів ви можете відмовитися від локального і тестового оточення, але тоді всі роботи будуть проводитися на вашому основному сайті. У цьому випадку вся відповідальність за наслідки можливих помилок і некоректної роботи Інтернет-магазину лягає на вас.

Винятком можуть бути ситуації - якщо у вас зовсім новий сайт, на ньому немає відвідувачів, і роботи , що проводяться, не вплинуть на продажі вашого Інтернет-магазину.

Ви розробник і Вам не потрібна послуга під ключ? Будь ласка, купуйте модуль, встановлюйте і налаштовуйте самі!

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]

Товари зі статті: