Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Послуга Інтеграція служби доставки Boxberry з Інтернет-магазином на OpenCart

Радість від великої кількості замовлень закінчується у відділенні служби доставки. Простояти в черзі, послухати скандали між відвідувачами, заповнити накладні... В результаті - витратити купу часу, витрата якого можна було скоротити до одного завдання - віддати товар з готовими накладними. І для цього просто потрібно виконати інтеграцію служби доставки Boxberry з сайтом на OpenCart.

Якщо Вам потрібна якісна та швидка інтеграція Інтернет-магазину OpenCart зі службою доставки Boxberry, звертайтеся до веб-студію NeoSeo. Ми самі проведемо всі налаштування з боку сайту на OpenCart і Boxberry, і передамо Вам в руки готовий до повноцінної роботи інструмент.

Налаштування інтеграції сайту зі службою доставки Боксбері

Етапи налаштування інтеграції сайту з Boxberry

  1. Установка програмного рішення.
  2. Реєстрація на сайті транспортної компанії. Після реєстрації компанія дає ключі для доступу до API сервісу https://boxberry.ru/.
  3. Первісна настройка методів доставки. Правильні налаштування дозволять покупцеві Вашого Інтернет-магазину:
  • відразу на сайті вибрати на карті зручний пункт видачі замовлень. Це не тільки зручно і інноваційно, але і дозволить скоротити час оформлення замовлення, оскільки не потрібно буде шукати адреса місцезнаходження або згадувати номер найближчого складу.
  • замовити кур'єрську доставку до дверей. При виборі даного методу замовлення буде показано приблизний час, необхідний на доставку до вибраного пункту видачі замовлення. При перегляді замовлення в адмінпанелі менеджеру відобразиться вказаний Клієнтом пункт видачі, завдяки чому не потрібно буде витрачати час на пошуки інформації про потрібному для покупця відділенні.
  1. Перевірка правильності застосування модифікатора.
  2. Перевірка роботи на вітрині. При необхідності проводиться усунення конфлікту у роботі Яндекс-карти з іншими модулями, використовують її. Також перевіряється функціональність роботи javascript вибору пункту видачі замовлення, який дає Клієнту інформацію по потрібному пункту видачі. І якщо він неправильно сприймає клік по карті, проводиться робота по усуненню неполадок.
  3. Перевірка при редагуванні замовлення. Потрібна для того, щоб виключити можливість конфлікту роботи з javascript.
  4. Проведення адаптації модуля на вітрині під нестандартну тему оформлення. На цьому завершальному етапі також проводиться перевірка, щоб виключити конфлікти в скриптах Яндекс-карти і інших використовуваних скриптах.

Інтеграція служби доставки Boxberry з сайтом на Опенкарт

Про завершення встановлення та налаштування модуля свідчить поява в Інтернет-магазині методу доставки "Доставка Boxberry". І тепер, якщо Клієнт під час оформлення замовлення вибере доставку Boxberry, Вам залишається тільки сформувати накладну та роздрукувати її. В неї вже будуть всі потрібні дані, в тому числі і тип вантажу, номер відстеження.

Важливо правильно провести і налаштувати інтеграцію Boxberry з Вашим інтернет-магазином. Звертайтеся до веб-студію NeoSeo і ми виконаємо всі роботи якісно. Актуальну вартість послуги можете дізнатися тут.