Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Пошукове просування: реєстрація сайту на Google і Яндекс

Більшість покупців приходять на сайти саме через пошукові системи, тож пошуковому просуванню слід приділити належну увагу. Є кілька способів зробити сайт видимим для пошукових систем. Тож почнемо!

Реєстрація сайту в панелі вебмайстрів

Всі знають про те, що для продаж потрібно не тільки створити Інтернет-магазин, але ще й різними способами просувати веб-ресурс. Системи Яндекс і Google постійно сканують мережу Інтернет, щоб поповнити свою базу недавно створеними сайтами. Але далеко не всі знають, як саме повідомити Яндексу чи Гуглу, що у Вас з'явився новий сайт, і що його теж треба проіндексувати.

Google Вебмайстер

Для початку Вам потрібен чинний акаунт Google, наприклад, зареєстрована пошта на Gmail. Потім потрібно перейти на сервіс Search Console, який знаходиться за адресою https://www.google.com/webmasters/tools/home.

Щоб додати свій сайт, потрібно просто вставити його посилання і натиснути «Додати ресурс». Потім Вам буде запропоновано підтвердити, що Ви є його власником. Для цього можна завантажити спеціальний файл на свій сервер або скористатися альтернативними способами.

Реєстрація для вебмайстрів Google

Коли сайт буде проіндексований системою, на тій же панелі Google Вебмайстра з'явиться багато цікавих інструментів. Спочатку вони можуть здатися складними, але з часом Ви навчитеся використовувати їх для пошукового просування.

Яндекс Вебмайстер

Процес додавання сайту досить схожий. Для цього потрібно зареєструватися на https://webmaster.yandex.ru, а потім натиснути кнопку «Додати сайт», щоб ввести його назву. Натисніть кнопку «Додати» і скористайтеся зручним для Вас способом підтвердження того, що це Ваш сайт.

Додавання сайту в Яндекс.Вебмастер

Як і у випадку з Google, компанія Яндекс виводить основну статистику і дає деякі базові інструменти для просування. Згодом можна розібратися з усіма пунктами і використовувати їх для просування свого сайту.

Інші системи

Деякі розробники також звертають увагу на менш популярні пошукові системи. Процес додавання сайтів у них теж досить схожий, тому не викличе труднощів. Зокрема, щоб додати сайт на Mail.ru, зареєструйтесь на webmaster.mail.ru і підтвердіть право власності. На Bing реєстрація зазвичай не потрібна, можна просто додати сайт на сторінці https://www.bing.com/toolbox/submit-site-url.

Пошукове просування: реєстрація сайту на Google і Яндекс

Також не зайвим буде пройтися бізнес-каталогами і зареєструвати там свій сайт. Це дозволить створити велику кількість посилань на нього, а це, безумовно, йде на користь для розкрутки сайту. Але потрібно бути обережним, адже такі посилання не мають особливої цінності й навіть можуть призвести до бану.

Звертаючись до компанії NeoSeo для створення сайту, клієнти можуть отримати швидке і ефективне просування своїх Інтернет-магазинів. Вже скоро покупці будуть легко знаходити сайт Вашої компанії через Google, Яндекс та інші пошукові системи.

Як бачите, додавання сайту до бази пошукових систем не займає багато часу і не викликає труднощів. Але потрібно розуміти, що це лише початок розкрутки, на практиці доведеться зробити ще багато різних дій для ефективного просування.

Веб-студія NeoSeo бажає успішного просування Вашого сайту!

Коментарі

SEOquick
Зарегистрировать сайт в поисковых системах – значит добавить его в очередь на индексирование и тем самым запустить бесплатные механизмы роста его трафика, когда впоследствии ваш сайт начнет отвечать на запросы пользователей поисковых систем. Пока сайт не зарегистрирован, ни Google, ни Яндекс ничего о нем не знают. Единственный способ, по которому на сайт могут прийти посетители, – это прямые ссылки от друзей. Хороший пост, четко и по существу.
Команда NeoSeo
Добрый день! Спасибо за интерес к нашей статьи, рады быть полезными для Вас!!!

Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]

Товари зі статті: