Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

10 ідей для бізнесу, які варті Вашої уваги

Ви хочете розпочати свій бізнес, але завжди щось Вас зупиняє? Можливо, варто перестати боятися і почати діяти? Ви хочете займатися улюбленою справою, подорожувати, читати цікаві книги? Звичайна робота з графіком з 9 до 18.00 не дає таких можливостей. Вирішити цю проблему можна тільки в тому випадку, якщо Ви почнете працювати на себе і спробуєте відкрити власну справу.

Поради для бізнесу від веб-студії NeoSeo

Є багато способів почати свій бізнес, не звертаючись до позик, не роблячи боргів та не закладаючи власну квартиру. Пропонуємо Вашій увазі список ідей, для яких цілком вистачить кількох середньостатистичних зарплат.

​1. Відкриття Інтернет-Магазину.

Не дивно, що саме цей пункт – перший у нашому списку. Це найпопулярніший вид заробітку. Для того, щоб відкрити успішний Інтернет-магазин (SEO-магазин), варто звернутися до фахівців професійної веб-студії. Зокрема, веб-студія NeoSeo забезпечить розробку та успішне просування Вашого веб-ресурсу.

Додаткова добірка корисної інформації по темі:

Потім потрібно забезпечити наповнення Інтернет-магазину товарами, хоча якщо розглянути такий варіант торгівлі, як дропшипінг, то можна й зовсім обійтися без вкладень. Вийти в “плюс” Ви зможете вже після першого місяця роботи.

Інтернет-магазин для бізнесу

2. Прибирання квартир.

Ця послуга набирає все більше і більше популярності. В основному, нею користуються заможні самотні люди й сім'ї, в яких всі працюють і не встигають наводити порядок вдома. Все, що для цього потрібно – купити інвентар, мийні засоби та подати оголошення на сайтах типу OLX.

Також в такому виді заробітку добре діє реклама від близьких і знайомих, тому що багато людей бояться пускати у свою квартиру незнайомця, ось і шукають фахівця за рекомендаціями.

3. Консалтингові послуги.

Якщо Ви добре розбираєтеся в якійсь певній сфері, і Ваші друзі часто з Вами радяться, то, без сумніву, можете почати добре на цьому заробляти. Але це за умови, що Ви дійсно фахово розбираєтеся в тій галузі, в якій збираєтеся почати консультувати.

Вашими першими клієнтами можуть стати родичі, друзі, знайомі, колеги з попередньої роботи. Щоб почати свій бізнес, пропонуючи консалтингові послуги, не потрібно великих матеріальних вкладень. Єдине, про що доведеться подбати – реклама, вона потрібна для залучення нових клієнтів.

До речі, Ви можете навчиться і робити для Інтернет-магазинів SEO або комплексні аудити з підказками, що і де покращувати, щоб отримати більше трафіку і продажів.

Поради для сезонного бізнесу NeoSeo

4. Сезонний бізнес.

Людина, яка дійсно хоче заробити, завжди знайде чим зайнятися. У році можна виділити два яскраво виражених сезони: зима і літо. Якщо добре підготуватися, то цілком реально заробити непогані гроші. Наприклад, взимку можна давати в оренду лижне спорядження та одяг, продавати гарячі напої на вулиці. Влітку можна торгувати морозивом, продавати вирощені своєю працею овочі та фрукти.

Наполегливий підприємець, гарненько підготувавшись і проаналізувавши всі чинники, може в сезон отримати надприбуток і вкласти гроші в розвиток іншого проекту.

5. Послуги перекладача.

На разі, жоден Інтернет-ресурс не може забезпечити роботу універсального онлайн-перекладача. Бізнес, заснований на перекладах з однієї мови на іншу, буде жити і процвітати. Особливо це стосується англійської мови, яка вже давно стала мовою бізнесу і міжнародного спілкування.

Багато компаній мають потребу в досвідченому та грамотному перекладачеві. Іноді потрібно перевести документи, іноді бути присутнім на переговорах. Все, що від Вас вимагається – це досконале знання мови. Свої послуги можете запропонувати, розмістивши оголошення на кількох сайтах.

6. Послуги фотографа.

Дуже часто фотографію розглядають виключно як хобі, і не сприймають серйозно варіант такого заробітку. Проте, багато популярних та затребуваних фотографів заробляють набагато більше, ніж власники малого та середнього бізнесу. Крім того, у цій сфері є можливості зростати та розвиватися: надалі можна відкрити свою фотостудію або ж займатися друкуванням фото на футболках, горнятках, календарях.

Фотограф потрібен скрізь: на весіллі, відкритті нового торгового центру, навіть просто, щоб робити сімейні, модельні або ж інтер'єрні фотосесії. Вам для цього знадобиться трохи таланту і приблизно 1000 доларів на техніку. Насправді напрямок не складний з яким може впоратися кожен, наприклад, робити фото для продажів.

7. Організація заходів.

Порада організовувати заходи від веб-студії NeoSeo

До слова, різні події можна ще й організовувати, а не тільки фотографувати. І на цьому можна заробити навіть набагато більше. Крім того, техніку для заходу надають, як правило, організатори, що також істотно знижує Ваші витрати.

Свята організовують всюди, зараз без цього ніяк, тим більше, бізнес-організації постійно влаштовують тематичні заходи та святкові вечірки. Одержавши одного разу такого клієнта, Ви зможете у майбутньому отримувати повторні замовлення. Для того, щоб залучити клієнтів, Ви можете організувати кілька свят за меншою ціною, щоб зробити собі портфоліо. Надалі потрібно вкласти кошти в Інтернет-рекламу, використовуючи всі можливі маркетингові інструменти для розкрутки. Веб-студія NeoSeo допоможе Вашому веб-ресурсу розкрутитися і піднятися на вершини пошукової видачі!

8. Відкрити ательє.

Шити одяг на замовлення – одна зі сфер, яка має неабиякий попит. Особливо часто такими послугами користуються жінки, менший попит на пошиття дитячого одягу. Але починати свою справу в цій царині буде складно, якщо у Вас немає досвіду.

Кількість матеріальних витрат залежить від масштабності Вашої ідеї. Можна шити самостійно на звичайній швацькій машинці, використовуючи як підсобне приміщення балкон. А можна купити висококласну техніку, орендувати приміщення і найняти професійних швачок. Головне питання – чи зумієте Ви забезпечити їх роботою і чи вистачить у Вас на це ресурсів.

9. Туристичне агентство.

Порада для ведення бізнесу від веб-студії NeoSeo

Попри величезну кількість пропозицій на ринку, цей вид бізнесу все ще надзвичайно популярний для підприємців-початківців через низький поріг входу. Щоб почати працювати в цій сфері, потрібно зареєструватися як ФОП і укласти договори з кількома туроператорами.

На продажі туру можна заробити від 5 до 15%. Дуже важливий момент тут відіграє наявність офісу, позаяк у багатьох людей викликає недовіру той факт, якщо Ви будете працювати вдома.

10. СТО.

Автомобільна майстерня може бути дуже навіть прибутковою справою за умови, що Ви в цьому самі добре розбираєтеся. Починати такий бізнес без власних знань і покладаючись тільки на співробітників, дуже ризиковано. Вони можуть не зовсім професійно розбиратися у цій галузі, і Ви ризикуєте отримати невдоволених клієнтів.

Для того, щоб почати, потрібно закупити необхідний інвентар і знайти приміщення. Для початку Ви можете спеціалізуватися тільки на одній марці автомобілів, що істотно зменшить Ваші вкладення в інструмент. У якості приміщення підійде навіть звичайний гараж на околиці міста.

Висновки

Головний плюс перелічених вище ідей для бізнесу в тому, що вони дозволяють почати свою справу з мінімальними витратами. І якщо щось піде не за планом, Ви зможете відшкодувати збитки всього-на-всього за кілька місяців, влаштувавшись на звичайну роботу.

Ніхто заздалегідь не може передбачити, чи буде Ваш бізнес успішним, чи ні. Ваше завдання – не зупинятися, а діяти, шукати свою формулу успіху. Працівники веб-студії NeoSeo впевнені, що у Вас все вийде! А ми, у свою чергу, можемо допомогти Вам у створенні успішного SEO-магазину!

Коментарі

Qnet
Очень интересные идеи, но все зависит от того, сколько вы готовы зарабатывать и какие у вас амбиции. Если вы готовы зарабатывать много и солидно - то посмотрите информацию о компании, которая уже много лет на рынке.
Команда NeoSeo
Добрый день! Спасибо за интерес к нашей статьи, рады быть полезными для Вас!!!

Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Написати коментар [відмінити відповідь]