Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Розробка Інтернет-магазину в Києві: на що варто звернути увагу

У наш час електронна комерція стає невід'ємною частиною підприємницької діяльності, і практично кожен власник бізнесу для його успішного ведення потребує створення Інтернет-магазину.

Розробка інтернет-магазину в Києві

А все тому, що правильне створення і просування Інтернет-магазину в Києві, наприклад, дозволять швидко отримати ріст конверсії - замовлень і прибутку в цьому місті чи регіоні. За статистичними даними за минулий рік, стало відомо, що жителі Києва здійснили покупки у Інтернет-магазинах на суму близько 15 млрд. гривень, і, думаємо, ви б хотіли отримати частину з цього прибутку? Адже сильний і успішний підприємець не зупиняється на досягнутому.

Якщо це так, то варто подумати про те, як створити Інтернет-магазин у Києві. Так ви зможете отримати більший прибуток, причому, використовуючи можливості Інтернету, залучити максимальну кількість покупців з Києва та інших міст України. Ви тільки уявіть, скільки знадобиться сил, часу, інвестування в рекламу, щоб звичайний офлайн-магазин зміг вирости до національних масштабів?

Створюючи Інтернет-магазин в Києві, ви відразу стаєте частиною національної мережі. Ви можете розширювати свої межі, залучаючи клієнтів з різних міст України та розвиваючи свій бізнес. Ви здивуєтеся, як швидко і просто стати частиною глобальної електронної комерції, якщо замовити створення Інтернет-магазину в професійній веб-студії.

Звичайно ж, щоб ваш Інтернет-магазин став привабливим для мільйонів жителів Києва і найближчих міст, необхідно пройти кілька етапів його створення.

Етапи створення інтернет-магазину в Києві

Як відкрити успішний інтернет-магазин в Києві?   

 1. Вибрати відповідальну команду розробників.   
 2. Надати запрошену в брифі інформацію.
 3. Комунікувати з аккаунт-менеджерами, програмістами, дизайнерами і маркетологами для створення зручного еффективного сайту.    
 4. Перевірити якість роботи готового інтернет-магазину.
 5. Зайнятися просуванням і розкруткою.    
 6. Успішно реалізовувати отримані замовлення.

Оскільки перший крок є одним з найбільш важливих, то до питання вибору розробника варто підійти з найбільшою уважністю і відповідальністю. Тому ми хочемо розібрати одні з найважливіших питань, які з'являються у замовників при виборі розробника Інтернет-магазину.

Створення Інтернет-магазину в Києві: фрілансери або веб-студія?

Існує два найпоширеніші способи розробити Інтернет-магазин в Києві:

- звернутися до фрілансерів;

- замовити створення у професійній веб-студії.

Ми не будемо говорити про те, що є ще третій варіант – створення сайту у знайомого, який має обійтися в три рази дешевше (як зазвичай вони запевняють). Адже досвідчені підприємці чудово знають, чим загрожує така економія. Професійний Інтернет-магазин повинен мати правильну структуру і підготовлену базу для SEO-оптимізації, а інакше ... Як у такому випадку ваш сайт знайдуть потенційні клієнти? Тому повернемося до питання про вибір між фрілансерами і веб-студією.

Всім відомо, що фрілансери набагато дешевше виконують поставлені завдання, тому даний спосіб взаємодії є таким популярним. Чому послуги фрілансера коштують дешевше, ніж розробка сайту у веб-студії? Фрілансер – віддалений найманий працівник, який не має офісу і, найчастіше, не відповідає перед законодавством України: не платить податки, а значить – його розцінки набагато нижчі, адже йому не потрібно виплачувати щомісячну оренду офісу і податкові збори. Але дана стаття допоможе вам зрозуміти ціну такої «економії» на створенні Інтернет-магазину, щоб вам не довелося переживати неприємні моменти на особистому досвіді.

Замовити розробку інтернет-магазину в Києві у фрілансера або веб-студії поради NeoSeo

Справа в тім, що працюючи з виконавцем, який не відповідає перед законодавством країни ( адже саме так працюють більшість фрілансерів), ви ризикуєте потрапити на «спеціаліста», робота якого в підсумку буде залишати бажати кращого. Чому? Тому що така співпраця не має щонайменшого документального закріплення. У будь-який момент фрілансер може:

- просто пропасти, причому з передоплатою в 50% (це найпоширеніша махінація фрілансу);

- зірвати дедлайн;

- відмовитися продовжувати співпрацю (про передоплату в 50% пам'ятаєте?).

І це ще не всі підводні камені такої співпраці. На жаль, єдине, що ви зможете зробити після схожого досвіду – залишити негативний відгук на горе-розробника.

Ще одним недоліком роботи з фрілансером є те, що, найчастіше, це працівники-одинаки. А значить, знову ж таки, ви пожертвуєте або часом, або якістю роботи.

Створення Інтернет-магазину вимагає професійного підходу, в якому бере участь, як мінімум, три людини:

- розробник;

- дизайнер;

- маркетолог.

Ще на початкових етапах Інтернет-магазин вимагає попередніх розрахунків

- який зовнішній вигляд і структуру повинен мати сайт?

- яка його цільова аудиторія?

- як його будуть просувати в топ-10?

Створення інтернет-магазину в Києві поради від NeoSeo

Професійні веб-студії на один проект задіюють від 5 до 10 осіб (в залежності від складності проектованого ресурсу).

Ви можете сказати: гаразд, я тоді найму 5 фрілансерів, адже так я все одно заощаджу, ніж звернуся за розробкою у веб-студію? Частково ви матимете рацію, але тільки уявіть, що шанси потрапити на несумлінного працівника, який вимагає передоплату в 50%, зростуть у п'ять разів! І не варто забувати про те, що управляти п'ятьма віддаленими працівниками будете саме ви (а кожен фрілансер має свій режим дня).

Чому варто звернутися у веб-студію?

Першим найважливішим критерієм є те, що з веб-студією (якщо це професійна компанія) ви підписуєте договір. Даний документ буде захищати вас юридично. Чи варто говорити, що, підписуючи договір, кожна зі сторін несе відповідальність за власні дії і вже не вийде просто пропасти, взявши передоплату в 50%.

Кращі веб-студії Києва мають бездоганну репутацію, яка напрацьовувалась роками, тому ті компанії, які поважають себе, ніколи не будуть жертвувати своїми досягненнями і довірою клієнтів.

Звертаючись за створенням Інтернет-магазину у веб-студію, ви можете бути впевнені, що над вашим проектом будуть працювати кілька професійних співробітників. Наприклад, у веб-студії "NeoSeo", на постійній основі, з ранку і до вечора, а, коли потрібно, і у вихідні, працюють 5 програмістів, маркетологи, дизайнери та копірайтери – ви можете бути впевнені, що робота буде виконана якісно і вчасно. Головна перевага – що всі співробітники скоординовані, отримують професійні технічні та маркетингові завдання і працюють в один час.

Варто відзначити ще кілька важливих речей, які розкривають перевагу співпраці з веб-студіями:

Замовити розробку інтернет-магазину в Києві у веб-студії

 1. Повноцінний контроль виконання завдань: ви завжди можете спостерігати за тим, на якому етапі відбувається робота з проектом. Наприклад, у нас кожен Клієнт має особистий кабінет, який дозволяє відстежувати виконання поставлених завдань.
 2. Швидкий зворотний зв'язок: відповідальний менеджер проекту швидко відповідає на ваші питання, чого не скажеш про фрілансерів (найчастіше їхньої відповіді можна очікувати кілька днів).
 3. Професіоналізм: у веб-студіях працюють виключно досвідчені фахівці, які прагнуть до розвитку і вдосконалення. Вони мають більший досвід, ніж фрілансери.
 4. Підтримка: веб-студія "NeoSeo", якщо це потрібно, вносить правки щодо проекту впродовж 30 днів після того, як він був завершений. Наша команда допоможе вашому Інтернет-магазину розвиватися і завжди надасть необхідну підтримку сайту. Фрілансери, звичайно ж, такого сервісу не надають. Ви тільки уявіть, що, отримавши готовий Інтернет-магазин, не можете з чимось розібратися чи якась функція працює не так, як хотілося б, а фрілансер не відповідає …
 5. Завжди вчасно: професійні веб-студії завжди виконують озвучені дедлайни. Якщо відбуваються додаткові виправлення, і терміни дещо зміщуються, то веб-студія, яка поважає свою репутацію, може оплатити кожен день протермінування або ж запропонувати якийсь безкоштовний бонус.

Скільки коштує створити інтернет магазин у Києві?

Ми не прихильники використання шаблонного підходу, тому не називаємо всім клієнтам однакову вартість. Створення інтернет-магазину можна замовити від 299$, але потрібно розуміти, що точна вартість буде озвучена після затвердження ТЗ на розробку, визначення термінів і обсягів робіт.

Створення Інтернет-магазину в Києві – що важливо врахувати на початкових етапах?

Ключовим показником професіоналізму веб-студії є:

- наявність багаторічного досвіду;

- відгуки клієнтів;

- можливість тестування демо-магазину.

Давайте розглянемо кожен з показників більш детально.

Чому наявність досвіду відіграє значну роль?

Як створити інтернет-магазин в Києві поради NeoSeo

Справа в тім, що якщо студія змогла створити 200 Інтернет-магазинів в Києві або в будь-якому іншому місті, її співробітники дійсно знають, як правильніше і швидше вирішити те чи інше поставлене завдання. Цього не можна сказати про компанії, які беруться створювати 1-й або 20-й проект.

Вибираючи студію з досвідом від п'яти років, ви можете бути впевнені в тому, що

- Ваші гроші не пропадуть разом з виконавцями. Пам'ятаєте про репутацію, яка має велике значення для веб-студії з незаплямованою репутацією? Професіонали виконають кожен етап роботи: від створення ТЗ до здачі повноцінного Інтернет-магазину. Хочете бути впевненими в завершенні проекту? Звертайтеся до розробників з досвідом.

- Веб-студія впевнена в кожному кроці, який виконують її працівники. Якщо досвід розробників досить великий, їх можна сміливо назвати професіоналами – такі розробники створять функціональний, оптимізований для пошукових систем і зручний для користувачів Інтернет-магазин.

Чому варто звернути увагу на відгуки і репутацію?

Істина проста – студія з позитивними справжніми відгуками має масу переваг в порівнянні зі студією без відгуків. Це той випадок, коли кількість має значення.

Тут варто проявити пильність, адже існують недобросовісні веб-студії, які створюють відгуки собі самі, використовуючи для цього фотографії людей з Інтернету.

Щоб перевірити надійність відгуків, варто поцікавитися, чи є їхнє підтвердження ще десь, крім сайту компанії? Наприклад, веб-студія "NeoSeo" має багато відгуків в таких відомих соціальних мережах, як Facebook і Google+. Прочитавши їх, ви відразу ж переконаєтеся в їх справжності й правдивості.

Що важливо врахувати при створенні інтернет-магазину в Києві

Чому повинна бути тестова демо-версія Інтернет-магазину?

Цей критерій не є обов'язковим, але досить показовий.

Наявність демо-магазину – це можливість «наживо» побачити, що ви можете отримати після завершення проекту. Веб-студія, фахівці якої здатні мислити не тільки шаблонами, а й враховувати індивідуальний підхід, підтверджує, що в роботі такої команди можна бути впевненими на всі 100%. Але варто чітко розрізняти індивідуальну розробку веб-студії й готові рішення (шаблони) Інтернет-магазинів, які можна зустріти у інших розробників, адже їхня вартість не досягає й 50 доларів. Як ви думаєте, якої якості буде такий сайт?

Процес створення Інтернет-магазину: який вигляд повинен мати готовий сайт, як відбувається його розробка і що його чекає в майбутньому?

Якщо ви хочете отримати готовий Інтернет-магазин “під ключ”, то професійна веб-студія обов'язково запропонує відповісти на кілька запитань, які дозволять чітко визначити цілі, терміни і необхідне ТЗ. Тільки після цього вам запропонують внести передоплату. Потім команда приступить до створення вашого досконалого Інтернет-магазину! Але і тут є свої підводні камені, про які ми хочемо вам розповісти.

Одними з головних переваг сучасних сайтів є:

- швидкість завантаження сторінок;

- оптимізація не тільки сторінок, але і коду сайту;

- адаптивний дизайн;

- "юзабіліті" сайту і т.д.

Без цих пунктів ваш Інтернет-магазин не зможе принести необхідний рівень конверсії.

Важливість швидкості завантаження для магазину

Чому важлива швидкість завантаження сторінок?

Через величезну конкуренцію, навіть якщо ваш сайт вийде в топ-10 (а з повільним завантаженням це майже неможливо), з кожної 0,1 секунди тривалості завантаження ви будете втрачати 1% потенційних клієнтів. Тільки уявіть, скільки ви б могли втратити грошей, якщо б сайт завантажувався, скажімо, 6 секунд.

Швидкий сайт – швидке просування в топ-10.

Чому сайт повинен бути не тільки швидким, але й оптимізованим?

Тут мова йде саме про внутрішню технічну оптимізацію, оскільки це комплекс заходів, який є головним в досягненні швидкого просування. Чим простіше написаний код сайту, тим легше пошуковим системам виконати його індексацію, а значить – піднімати його у позиціях рейтингу.

Висновок: вам не доведеться витрачати стільки грошей і часу, скільки витрачають власники недооптимізованих сайтів, адже такі речі слід передбачати ще на початку створення Інтернет-магазину.

Що таке адаптивний сайт, і чому це так важливо?

Сучасний сайт повинен однаково добре відображатися на будь-якому пристрої. Якщо ви переглянете статистику відвідувань Інтернет-ресурсів з різних пристроїв, то здивуєтеся, як багато користувачів відвідують Інтернет за допомогою не тільки комп'ютерів, але і планшетів, смартфонів ... Якщо ваш сайт не буде спроектований так, щоб він однаково зручно відображався на всіх пристроях, ви втратите більшу частину клієнтів.

З 2018 року обов'язковою вимогою пошукових систем по відношенню до Інтернет-магазинів стало наявність мобільної версії сайту.

Вирішили створити свій Інтернет-магазин в Києві? Цікавить його успішне просування?

Просування інтернет-магазину в Києві

Вас відділяє від мети лише три речі, які давно засвоїли Клієнти веб-студії "NeoSeo":

 1. Визначитися з вибором веб-студії, яка має великий досвід і позитивні відгуки. Так, ви можете оплатити більше грошей, ніж за роботу фрілансера, але таким чином ви буде впевнені у своїй безпеці й отриманні якісного результату.
 2. Переконатися в тому, чи виконує студія розробку швидких і оптимізованих сайтів з адаптивним дизайном (у цьому вам допоможе демо-магазин і портфоліо компанії). Професіоналам нічого приховувати, тому вони завжди поділяться з вами прикладами своїх робіт. Щоб перевірити сайти на швидкість завантаження, досить використовувати сервіси Google Page Speed і GTMetrix.
 3. Заздалегідь підготуйтеся до запуску Інтернет-магазину: виберіть свою ринкову нішу і проаналізуйте цільову аудиторію, перевірте наявність товарів і надійність постачальників і т. п.

Цей пункт стоїть на останньому місці, оскільки його виконання залежить тільки від вас – основний вибір напрямку Інтернет-магазину може знати тільки власник, а розробники і маркетологи вже зроблять все необхідне, щоб забезпечити вас можливістю отримати заявки на замовлення товарів.

При правильному підході ви зможете отримати повноцінний Інтернет-магазин "під ключ", який, при правильній стратегії просування, поступово почне залучати цільових клієнтів і піднімати рівень конверсії продаж. Причому результати будуть помітні вже з перших тижнів роботи Інтернет-магазину. Всі вкладені кошти в розробку професійного Інтернет-магазину швидко окупляться, адже ви побудуєте для нього міцний фундамент, який прослужить не один десяток років. Правильний підхід у створенні Інтернет-магазину – запорука успішного просування і розвитку Інтернет-бізнесу.

Розробка і просування інтернет-магазину в Києві поради NeoSeo

Якщо ви хочете замовити створення Інтернет-магазину в Києві або ж в будь-якому іншому місті України, ми до ваших послуг. Наш відділ продаж завжди відповість на всі ваші запитання і складе детальне технічне завдання. Звертаючись у веб-студію "NeoSeo", ви можете бути впевнені, що всі ваші вимоги і організація Інтернет-бізнесу будуть виконані якісно і в обумовлені терміни.

Завжди готові до плідної співпраці, Команда NeoSeo.

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]