Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Забезпечення життєдіяльності Інтернет-магазину на OpenCart

Діяльність Інтернет-магазину потребує постійної уваги турботливих батьків. Не залишайте Вашу "Дитинку" напризволяще долі!

Перебої в роботі Інтернет-магазину ведуть за собою: погіршення репутації, втрату клієнтів, заробітку, мінус в карму тощо. Ми вирішили подбати про здоровий сон наших Клієнтів і створили послугу «Забезпечення життєдіяльності Інтернет-магазину на OpenCart». Це гарантія того, що Ваш Інтернет-магазин буде працювати на Вас весь час, без перебоїв. Що саме ми пропонуємо в межах цієї послуги?

Забезпечення життєдіяльності Інтернет-магазину на OpenCart

Налаштування створення резервних копій для Інтернет-магазину

Наша команда налаштовує створення резервних копій і відповідає за щотижневу перевірку того, що вони створюватимуться. У разі необхідності, ми гарантуємо оперативне формулювання завдання програмістові з NeoSeo на відновлення роботи сайту з резервної копії (без черги, оплата за таймером).

Налаштування резервних копій для Інтернет-магазину

Ми дбаємо про те, щоб Ваші дані не були втрачені, загублені чи пошкоджені, тому налаштовуємо бекапи для збереження інформації, на яку було витрачено години, дні або й навіть тижні Вашого часу. У послугу входить:

 • моніторинг створення резервних копій;
 • оперативна робота щодо відновлення даних з бекапу (якщо це потрібно).

Висвітлення загальної «картини світу» – сумарний звіт життєдіяльності Вашого сайту

Щотижня ми надаємо Вам свіжі дані щодо:

 • сумарного трафіку;
 • видимості сайту;
 • ключових фраз, за якими Ваш сайт ранжується в пошукових системах;
 • позиціях, які займає Ваш сайт.

Приклад такого звіту можна побачити на скріншоті нижче. Ці дані дозволяють загалом зрозуміти ефективність просування Вашого Інтернет-магазину.

Cумарний звіт життєдіяльності Вашого сайту

Щотижневий моніторинг портфелю посилань Вашого Інтернет-магазину

Про роль посилань у просуванні сайту написано чимало статей, багато SEO-фахівців розгортають жваві дискусії про важливість або ж, навпаки, несуттєвість певних посилань. Ми ж твердо знаємо, що посилання залишаються важливою частиною просування, і вони можуть як допомогти досягти ТОПу, так і завадити цьому процесові.

Наша команда намагається підтримувати якість Інтернет-ресурсів, тому ми уважно аналізуємо Ваш контрольний профіль на наявність неякісних, спамних посилань. У разі атаки недоброзичливців за допомогою таких посилань ми допоможемо вчасно зреагувати, щоб не втратити позиції в органічній видачі й закрити небажані посилання в Google Webmaster.

Послуга також корисна для моніторингу так званого «не зникнення» куплених посилань, які потрібні сайтові, та які веб-майстри люблять видалити без попереднього повідомлення.

Моніторинг повідомлень консолі Google Webmaster, відстеження помилок і рекомендацій від Google

Моніторинг повідомлень консолі Google Webmaster

Ми помітили, що частина наших Клієнтів зовсім не використовує Google Search Console для відстежування нових помилок і загального стану свого Інтернет-магазину, хоча тут часто можна знайти відповіді на надзвичайно важливі питання:

 • Чому сайт не зростає?
 • Що потрібно виправити, щоб пошуковик став краще індексувати сторінки Вашого ресурсу?
 • Що необхідно зробити для оптимізації сайту для Google Пошуку? та ін.

Ми відстежуємо повідомлення від Google, помилки сканування сайту й рекомендацій від пошукової системи, щоб Ви могли спокійно працювати над своїм бізнесом. Тепер Ви можете не хвилюватися, що пропустите щось важливе, поки будете на зустрічі з постачальниками – ми будемо тримати Вас у курсі всіх новин.

Щотижневий моніторинг швидкості завантаження сторінок сайту

У колах SEO-фахівців активно обговорюють новий алгоритм від Google – Speed Update. Після його запуску швидкість завантаження мобільної версії буде враховуватися як чинник ранжування, а сам алгоритм буде знижувати у видачі сайти, у яких повільно завантажуються мобільні сторінки.

Це пов'язано з тим, що більшість користувачів використовує мобільні пристрої для пошуку інформації та товарів в Інтернеті. Відповідно, вони не хочуть чекати цілу вічність, поки на їхньому екрані з'явиться потрібна інформація, тому швидкість безпосередньо пов'язана з поведінковими чинниками користувачів.

Моніторинг швидкості завантаження сторінок

Чи варто після цього вести мову про важливість швидкості завантаження сторінок саме для Вашого Інтернет-магазину?

Моніторинг доступності сайту (up-time)

Для оптимального функціонування Інтернет-магазину його наповнення завжди повинно бути доступне користувачам, але бувають ситуації, коли Ви заходите на сайт, а він «лежить, не дихає...».

Трошки теорії: uptime – це час, який сервер і його компоненти (http, ftp, mail та ін.) доступні, відповідно downtime – час, коли ці ж елементи недоступні. Як би яскраво та красномовно хостинг-провайдери не прикрашали свої реклами 100% гарантованими аптаймами, насправді доступність сервера такого рівня ніхто гарантувати не може. Завжди потрібно бути готовим до того, що сайт може «лягти», бути недоступним і мати проблеми через те, що пошуковий бот вирішив зайти в гості невчасно.

 Моніторинг доступності Інтернет-магазину

Щоб такого не трапилося, ми моніторимо доступність Вашого Інтернет-магазину 24/7 і готові оперативно відновити роботу сайту при виникненні проблеми.

Моніторинг позицій Інтернет-магазину

Моніторинг позицій Інтернет-магазину

Щоб розуміти, наскільки ефективна стратегія просування Вашого Інтернет-магазину, потрібно відстежувати його позиції в органіці:

 • Чи є різкі просідання чи стрибки у видачі?
 • Чи всі важливі ключові слова ранжуються добре?
 • Чи не «випадали» деякі важливі ключові слова?
 • Можливо, щось варто «підтягнути»?

Ми моніторимо позиції Вашого Інтернет-магазину в органічній видачі Google щодо 50 ключових фраз, щоб «тримати руку на пульсі». Тож в разі різкого падіння, у Вас буде можливість вчасно виявити причини та вжити відповідних заходів.

Аналіз конкурентів

Для покращення роботи свого Інтернет-магазину потрібно завжди стежити за конкурентами, щоб постійно зростати й бути кращим, займати ТОПові місця у пошуковій видачі. Для цього ми проводимо аналіз конкурентів і даємо на вибір два варіанти:

 • одна ідея розвитку проекту на основі аналізу сторінок-лідерів 1-го конкурента;
 • короткий аналіз портфеля посилань одного конкурента з наданням переліку сайтів, які на нього посилаються, щоб розуміти, де й собі можна купити якісне посилання.

Вартість послуги «Забезпечення життєдіяльності Інтернет-магазину на OpenCart» можна подивитись тут. Діють знижки при оплаті на 3 (-15%) і 6 місяців (-25%). Для замовлення даної послуги просто напишіть нам у форму зворотного зв'язку, яка знаходиться нижче.

Завжди раді допомогти розвитку Вашого онлайн-бізнесу,

Команда NeoSeo.

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]