Вже скоро, швидкі шаблони з необмеженою кількістю модулів за 1грн./замовлення

Налаштування модуля Водяний знак для Інтернет-магазину {SEO-Магазин}, OpenCart 2.х, 3.х, ocStore

 1. Встановлення модуля "NeoSeo Водяний знак"

Для встановлення модуля "NeoSeo Водяний знак" для OpenCart необхідно:

 1. Перейти в адміністративну панель сайту і вибрати розділ "Додатки"->"Модулі":
 2. В переліку модулів вибрати "NeoSeo Водяний знак" і натиснути кнопку "Встановити":
 3. Перейти в розділ "Додатки"->"Менеджер доповнень" і у вікні натиснути на кнопку "Оновити".

На цьому встановлення модуля завершене і можна переходити до редагування налаштувань модуля.

 1. Редагування налаштувань модуля

Для редагування налаштувань модуля необхідно перейти в адміністративну панель сайту і обрати розділ "Додатки"->"Модулі". В переліку модулів для OpenCart вибрати "NeoSeo Водяний знак" і натиснути на кнопку "Редагувати":   

Після цього на екрані з'явиться вікно редагування параметрів модуля:

Вкладка "Загальні" призначена для налаштування наступних параметрів:

 1. Включення/відключення модуля. Для того, щоб підключити модуль до магазину, необхідно в полі "Статус" обрати значення "Включено":
 2. Водяний знак. Дане поле слугує для вибору зображення водяного знака, а також для налаштування його розміщення на зображеннях магазину.

За допомогою трансформування можна змінювати положення водяного знака (переміщати вгору, вниз, вліво, вправо), масштабувати зображення:

А також змінювати кут нахилу зображення:

Для того, щоб змінити зображення водяного знака, необхідно натиснути на кнопку "Обрати" і в діалоговому вікні обрати нове зображення:

Для видалення обраного зображення необхідно натиснути на кнопку "Очистити". Після очищення завантажується зображення водяного знака за замовчуванням “watermark.png", яке знаходиться в папці "image/catalog/neoseo_watermark".

 1. Приховати шлях до зображення в папці image. Для того, щоб приховати шлях знаходження вихідного зображення від конкурентів, необхідно обрати у відповідному полі значення "Включено":

Важливо!!! Після додавання всіх змін необхідно натиснути кнопку "Зберегти":

Результат роботи модуля на вітрині:

Вкладка "Параметри" призначена для налаштування наступних параметрів:

 1. Мінімальний розмір зображення. Дане поле слугує для введення мінімального розміру зображення, для якого буде застосовано водяний знак. Якщо поле не заповнене, то водяний знак буде застосовуватися для зображень з будь-яким розміром.
 2. Максимальний розмір зображення. Дане поле служить для введення максимального розміру зображення, для якого буде застосовано водяний знак. Якщо поле не заповнене, то водяний знак буде застосовуватися для зображень з будь-яким розміром.
 3. Прозорий фон PNG зображень. При виборі значення "Включено" для даного поля, зображення водяного знака фон завжди буде прозорим:
 4. Виключити папки. Дане поле служить для вибору зображень, до яких не буде застосовано водяний знак. Наприклад, для того, щоб не додавати водяний знак до банерів сайту, потрібно відзначити галочкою папку "banners":

Результат роботи модуля:

Щоб виключити всі папки, натисни кнопку "Виділити все". Щоб застосувати водяний знак до всіх зображень, натисніть кнопку "Зняти виділення".

Важливо!!! Після додавання всіх змін необхідно натиснути кнопку "Зберегти":

У модулі додана можливість очищення кеша зображень без необхідності заходити в налаштування модуля – за допомогою кнопки в адмін панелі.

Щоб активувати кнопку можна в налаштуваннях модуля на вкладці "Додаткові параметри" встановлюємо значення параметра "Кнопка очищення кеша в хедері" в положення "Включено"

Потім необхідно натиснути кнопку "Зберегти".

В результаті в хедері адмін панелі з'явиться кнопка очищення кеша зображень.

Важливо: для того, щоб кнопка очищення кеша відображалася в адмін панелі статус модуля для магазину за замовчуванням повинен бути "Включено".

Не знайшли відповідь на своє запитання? — Поставте його на нашому форумі: https://www.opencartmasters.com/forum/37-vodyanoy-znak/

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]

Товари зі статті: